fbpx
Servis Bölgelerimiz

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye  hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..

Zeytinburnu Motorlu Kurye seçeneklerimiz ile sizlerin de gönderilerini tam vaktinde Zeytinburnu da Motorlu Kurye personellerimiz ile teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkın da daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Moto Kurye hizmetimiz sizler için yılın 365 günü kesintisiz olarak tam 20 yıldır devam ediyor. Profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul’un tarihi ilçesin de bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin acil durumlarındaki en etkili çözüm ortağı oluyoruz ve olmaya da devam edicez.

Zeytinburnu ilçei İstanbul’un ilk yerleşim yerlerinden biri olan Zeytinburnu, Marmara denizinin suları ile birleştiği nokta’dan oluşur. Ünlü Olivium alışveriş merkezi ve bir çok uygun işletmenin bulunduğu bölgededir.

Atatatürk Havaalanına 15-20 dk’lık mesafede bulunan Zeytinburnu Motor Kurye ekiplerimiz ile bu ilçemizdeki tüm müşterilerimizin de yoğun İstanbul trafiğinin karmaşıklığında yaşayacakları gecikmeleri minumuma indiriyoruz.

Moto Kurye Merkezi mize bağlı olarak çalışan uzman kadro personellerimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gönderinizi yani (kargo) larınızı istenilen adreslerden teslim alıyor ve istenilen İstanbul içi bölgelere yada çevre illere ulaştırıyor.

Zeytinburnu ilçemiz İstanbul Avrupa yakasındaki Bakırköy ilçemize komşu bir yerleşke dir, bu bölgede araç trafiğinin en yoğun olan bir yer olmasından mütevellit sizlerin gönderilerini istenilen süreler içerisinde bir tek profesyonel bir motorlu kurye ulaştırabilir.

İşte tam bu durum da biz Moto Kurye Merkezi olarak devreye giriyoruz ve sizler eviniz de veya iş yeriniz de sıcacık kahvelerinizi yudumlarken bizler evrak vb gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

✓ Zeytinburnu Motorlu Kurye Talebi İstanbul Zeytinburnu dan Motorlu Kurye talebimi yapmak istiyorsun? O zaman yapman gereken hemen iletişim sayfamız dan bizi aramanız yeterli olacaktır.
✓ Zeytinburnu Ekonomik Kurye GönderisiZeytinburnu dan ekonomik Kurye Gönderisimi yapmak istiyorsun? Yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezi ni aradığınız da gönderinizin aciliyetinin olmadığını bildirmeniz gerekmektedir. Normal olarak yapacağınız her gönderiniz ekonomik olacaktır.
✓ Zeytinburnu Hızlı Kurye Teslimatı Zeytinburnu Hızlı Kurye Teslimat sürelerimiz İstanbul ilçeleri arası maksimum 90 ile 120 dakika arasındadır. Bu süreler hava şartlarına ve gideceği İlçenin mesafesine göre değişkenlik gösterebilir.
✓ Zeytinburnu Kurye FiyatlarıZeytinburnu Moto Kurye Gönderi Fiyatları hakkın da ne bilgiyi firmamızın operasyonun dan almalısınız. Nedeni ise kargonuzun gideceği mesafe aciliyet ve ağırlık farklılığındandır.
✓ Zeytinburnu Gümrük Kurye TaşımacılığıZeytinburnu Gümrük Kurye Taşımacılığın da da firmamız sizlere her zaman hizmet vermektedir. Motokuryemerkezi çalışanlarımız ile bu bağlam da tecrübeli personellerimiz tarafınızı yönlendirilecektir.
Zeytinburnu Kurye
Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizlere web sitemizdeki irtibat telefonlarımız dan ulaşmak veya iş emri formunuzu bize yollamak.

Siz değerli müşterilerimiz firmamıza iş emrinizi oluşturduktan sonra çalışmaya başlıyoruz, kaydınız operasyon merkezimize yapılıyor ve size yani gönderinizin alınacağı lokasyona en yakın olan motorize kuryemiz yönlendiriliyor.

Sonrasında gönderinizi teslim alan kurye personelimiz merkezimize oluşturmuş olduğunuz iş emri kaydınıza göre yani seçmiş olduğunuz seçeneğe göre (normal) gönderi yada (express) gönderi isteğinize göre gitmesini istediğiniz lokasyona sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor..

Moto Kurye Merkezi firmamız Zeytinburnu ilçesin de ikamet eden siz değerli müşterilerimize günün her saati kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sizler de Zeytinburnu dan istediğiniz her yere gönül rahatlı ile kargo’larınızı gönderip getirtebilirsiniz. MotoKuryeMerkezi çalışanlarımız ile bu ilçe den Bakırköy’e kargo yollamak istediğiniz de veya oradan getirtmek istediğiniz de >> motokuryemerkezi.com/bakırköy-kurye/ sayfamız üzerin den taleb formu oluşturabilirsiniz.

Zeytinburnu Motorlu Kurye Teslim Süreleri

Moto Kurye Merkezi firmamız ile yapacağınız Zeytinburnu Kurye gönderiler bizim güvencemiz altında yapılmaktadır.

Sizler gönderi yapmak için bizim ile iletişime geçtiğinde operasyon merkezi çalışanımız tarafından kaydı verdiğiniz saat ve tarih kayıt altına alınırak seçmiş olduğunuz aciliyet durumunuza göre express ise İstanbul içi bölgelere (90) dakika alınır ve teslim edilir.

Normal gönderi seçeneğiniz de ise (180) dakika içerisinde alınır ve teslim edilir.

Zeytinburnu Motorlu Kurye gönderisi seçtiğiniz de görevlendirilen motorize kuryemiz sizin evrağınız haricinde başka her hangi bir yere uğramaz ve doğrudan sizin evrağınızın teslimatını gerçekleştirir, bu nedenle de hızlı gönderi seçeneğimiz normal gönderinizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Sizler de bu hizmet seçeneğimiz ile ilgili fiyat bilgisi için yada aklınıza takılan diğer sorularınız için firmamız ile iletişime geçin.

Zeytinburnu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Zeytinburnu Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Zeytinburnu Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Zeytinburnu Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Zeytinburnu Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi Firmamız yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile sizlerinde acil durumlarınız daki en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyor..

Zeytinburnu Moto Kurye Bölgeleri

İstanbul Zeytinburnu ilçesine bağlı aşağıdaki tüm bölge mahallelere Kurye taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sizler de İstanbul içi bölgelere ve çevre illere Zeytinburnu ilçesin den gönderi yapabilir ve hizmetlerimiz den 7/24 yararlana bilirsiniz. İşte Zeytinburnu mahalleleri..

 • Nuripaşa Mahallesi
 • Seyitnizam Mahallesi
 • Sümer Mahallesi
 • Telsiz Mahallesi
 • Veliefendi Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yeşiltepe Mahallesi
 • Beştelsiz Mahallesi
 • Çırpıcı Mahallesi
 • Gökalp Mahallesi
 • Kazlıçeşme Mahallesi
 • Maltepe Mahallesi
 • Merkezefendi Mahallesi

Zeytinburnu ilçesine bağlı noktalara Zeytinburnu Kurye ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmetlerine devam etmektedir.

Zeytinburnu Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Zeytinburnu Kurye Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Zeytinburnu da yapacağınız Kurye gönderileriniz için firmamıza iş emri talebi oluşturmanız gerekmektedir. Acil ve Normal Kargo gönderilerinizi belirlenen saatler içerisinde istenilen adreslere ulaştırıyor.

Zeytinburnu Kurye Firmaları?

İstanbul Zeytinburnu dan Kurye arayışınıza artık son verebilirsiniz. Motokuryemerkezi ile sizler de istenilen her adrese kargolarınızı göndere bilirsiniz. Kurye ihtiyacınız da bizi aramayı unutmayın.

Zeytinburnu Kurye Gönderi Fiyatları?

Zeytinburnu Kurye gönderi fiyatlandırması için bizi arayınız. Yapacağınız Kargo gönderinizin gideceği adres bilgisi ve aciliyet durumunu bize ileterek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Zeytinburnu Kurye Teslimat Süreleri?

Zeytinburnu Kurye teslimat süreleri İstanbul ilçeleri içerisin de acil yada normal seçeneğinize göre değişmektedir. Zeytinburnu Acil Kurye gönderileriniz 2 saatte alınır teslim edilir. Zeytinburnu Normal Kurye gönderi seçeneği ile 4 saat içerisin de alınır teslim edilir.

Zeytinburnu Moto Kurye İş İlanları?

Zeytinburnu da Moto Kurye iş ilanları için yayımlanmış makale değildir. Motokuryemerkezi firmamız bu şekilde personel alımı yapmamaktadır. Zeytinburnu Kurye iş alımı için diğer mecralara bakabilirsiniz.

Zeytinburnu Kiralık Kurye Hizmeti?

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul ilçelerin de olduğu üzere Zeytinburnu da da kurumsal tüm firmalara Moto Kurye kiralama hizmeti vermektedir. Zeytinburnu da özel kurumsal firmalarınıza özel kiralama için bizi aramalısınız.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim       : 0216 470 69 91

Gsm            : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara