fbpx
Hizmetlerimiz

Uçak Kargo

Uçak Kargo Hizmet Sayfamıza Hoş Geldiniz..

İstanbul dan Uçak Kargo taşımacılığını Motokuryemerkezi ile haftanın her günü ve saati Türkiye illerine yapabilirsiniz. İstanbul Havalimanın dan ve Sabiha Gökçen Havaalanın dan tüm kargolarınız aynı gün içinde hızlı ve güvenle teslim edilir.

Acil Uçak Kargo olarak sunduğumuz  Hizmetimiz şehirler arası hava taşımacılığının, uygun olduğu illerimize hızlı ve güvenli uçak kargo teslimatı yapmak amacı ile tercih edilen Uçak Kurye hizmetimizdir. İstanbul daki bulunan her iki Hava Limanların dan göndermek istediğiniz tüm acil kargolarınızı Türkiye illerine teslimatı gerçekleştirilir. Firmamız dan uçak kargo gönderileriniz iki şekilde yapılmaktadır.

  1. ’nci Gönderi sistemimiz; İster Hızlı Uçak Kurye aracılığı ile yolladığınız şehrin havalimanına teslimat garantisi.
  2. ’nci Gönderi sitemimiz; İster Uçak Kurye ile yollamış olduğunuz Kargonuzu gideceği şehirdeki direkt adrese teslimat garantisi.

Tarafınızdan yollanan kargonuzun gönderi şekline göre uygulanan fiyat tarifesi farklı hesaplanır ve gönderi yapılan müşterilerimizden kurye hizmet bedeli tahsisi yapılmaktadır.

Biz Motokuryemerkezi olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin sorunsuzca ve güvenilir şekilde yapılmasını misyon edinmiş bir firmayız.

Sizlerde bu hizmetlerimiz den yaralanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek gerekli tüm kayıt ve bilgilerinizi operasyon merkezi ekiplerimize vererek size özel olan hizmetinizi başlatmaktır.

Bize ulaşa bileceğiniz telefon numaralarımız  0216 470 69 910544 470 69 91 yada web sitemiz üzerinden iş emri oluşturarak kaydınızı yapabilirsiniz.

✓ Acil Uçak Kargo Taşımacılığı İstanbul dan yapacağınız Acil Uçak Kargo gönderileriniz adresiniz den alınır ve gideceği noktaya personelimiz ile aynı gün içerisinde teslim edilir.
✓ İstanbul Havalimanı Uçak Kargo İstanbul Havalimanı Terminalin den Türkiye illerine yapacağınız Uçak Kargo gönderileriniz için biz iş emri talebin de buluna bilirsiniz.
✓ Sabiha Gökçen Havaalanı Uçak KargoSabiha Gökçen Havaalanı Terminalin den de Türkiye ‘nin her iline acil kargolarınızı Havayolu ile aynı gün içinde ulaştırıyoruz.
✓ Şehirler Arası Uçak KargoŞehirler Arası Uçak Kargo taşımacılığı için firmamız dan Kurye talebin de bulunabilir ve gidecek olan kargolarınızı istenilen her ile aynı gün içinde sevkiyatını sağlaya bilirsiniz.
Uçak Kargo Firmaları Türkiye de Uçak Kargo Firmalarımı arıyorsunuz? O halde şuan en doğru adrestesiniz. Motokuryemerkezi firması olarak sizlere Uçak Kargo ile Hava yolu taşımacılığı hizmeti de veriyoruz.

Uçak Kargo

Uçak Kargo & Uçak Kurye Hizmetleri

 Ucak Kargo Hizmetimiz İstanbulda ilinde ikamet eden müşterilerimizin şehir dışına gün içerisinde ulaşmasını istedikleri kargo ve kurye gönderileri için müşterilerine sunmuş olduğu bir lojistik hizmetidir.

Metropoll şehir istanbuldaki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz bu ve diğer hizmetlerimizden günün her saati kesintisiz olarak yararlana bilmektedirler.

Uçak Kargo gönderilerinizi firmamız İstanbul da bulunan her iki havaalanın dan sizin yerinize masanızdan alarak gideceği yere ulaştırmaktadır. Sizler de Uçak Kurye hizmeti almak istediğiniz de hemen Havalimanı Kurye sayfamızı ziyaret ederek iş emri formu oluştura bilirsiniz.

İstanbul’un her hangi bir ilçesinden gönderinizi alarak göndermek istediğiniz ile en erken hava yolu taşımacılığı aracı ile sizlerden ürünleriniz alarak hava limanı kargo bölümünden sizin adınıza gönderiyoruz, akabinde göndermiş olduğunuz ildeki lokasyona sizlerin isteiği doğrultusunda gönderilen ilin hava limanından kargonuzu aldırarak vermiş olduğunuz adrese de teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz de bizler aracılığı ile istanbuldaki hava limanında yolladığımız gönderinizi giden ildeki hava yolu şirketinden kendinizden aldıra biliyorsunuz.

Eğerki yolladığınız kargonuzu bizim doğrudan adresinize teslim etmemizi isterseniz şayet bu gönderi için extra ücretlendirmeye tabi tutulursunuz, şayet kendi imkanlarınızla gönderidğiniz ildeki limandan kargonuzu kendiniz aldırırsanız extra bir ücret ödemiyorsunuz.

Uçak Kurye ve diğer gönderi seçeneklerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Motokuryemerkezi hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz de doğrudan web sayfamızdan da iş emri oluşturarak hızlıca kendinize uygun gönderi seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Uçak Kargo & Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Uçak Kargo Hizmeti
  • Uçak Kurye Hizmeti
  • Hızlı Uçak Kargo Hizmeti
  • Şehirlerarası Uçak Kargo Hizmeti
  • İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

Ve daha sayamadığımız onlarca hizmet seçeneklerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerindeki müşterilerimize taşımacılık hizmetini başarıyla sunuyoruz.  Sizde Uçak Kargo ile Türkiye ‘nin dört bir yerine şehirlerarası kurye gönderisi yapabilir ve getirte bilirsiniz.

Uçak Kargo Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Nasıl Uçak Kargo ile gönderi yapabilirim?

İstanbul dan Ankara dan İzmir den Türkiye’nin her iline Motokuryemerkezi ile tek tıkla Uçak Kargo gönderisi yapabilirsiniz. Hizmet seçeneğimiz hakkın da daha fazla bilgi almak için bizi aramayı unutmayın.

Uçak Kargo ile kaç kiloya kadar kargo göndere bilirim?

Uçak Kargo ile 1 kilo dan 1000 kilo ya kadar kargo gönderisi yapabilirsiniz. Yapacağınız kargonuzun Hava Yolu ile taşınması mümkün olması yeterlidir. Daha fazla bilgi için bizi arayın.

Uçak Kargo Gönderi Fiyatları Ne Kadardır?

Uçak Kargo ile yapacağınız kargo gönderinizin ağırlığı ebat ölçülerine ve gideceği İle göre fiyatlandırma yapılır. Bu fiyatlandır kargonuzun alınacağı yerden gideceği yere kadar hesaplanır ve size söylenir. Güncel fiyat almak için bizi aramanız gerekir.

Uçak Kargo ile ne tarz kargo'lar taşınır?

Uçak Kargo ile kanunen yasal olan ve hava yolu taşımacılığın da risk faktörü oluşturmayan her kargo gönderileriniz taşınır. Taşınamayan kargo çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Uçak Kargo ile yapacağım gönderiler ne kadar süre de teslim edilir?

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi büyük şehirler den yapacağınız her kargo gönderileriniz aynı gün içerisin de a noktasın b noktasına ulaştırılır. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Uçak Kargo ile kaç çeşit gönderi seçeneği vardır?

Uçak Kargo ile yapacağınız gönderiler 2 çeşit olarak yapılmaktadır. Bunlardan 1. normal gönderi seçeneği 2. ise değerli evrak gönderi şeklindedir. Değerli evrak ile yapacağınız gönderi seçeneği normalin iki katı ücrettir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Ucak Kargo & Uçak kurye ;Hizmetleri ve daha bir çok gönderi seçeneklerimiz ile motokuryemerkezi olarak 7/24 Kurye personellerimiz ile kesintisiz olarak istanbulun her bir ilçesinde hizmetinizdeyiz.

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara