fbpx
Hizmetlerimiz

Hızlı Moto Kurye

Hızlı Moto Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Hızlı Kurye servisimiz ile sizler de gönderilerinizi en kısa süreler de Hızlı Motorlu Kurye ekiplerimiz ile gerçekleştire bilirsiniz.

Hızlı Motorlu Kurye hizmetlerimiz Moto Kurye Merkezi firmamızın ekip ve ekipmanları ile İstanbulun 39 ilçe’sin de gece gündüz kesintisiz olmak üzere devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz de İstanbul içi tüm ilçelerin de bireysel ve kurumsal farketmeksizin acil durumlarınız daki zaman olan yarışınız da en etkili çözümleri bizler ile bulabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey bizleri web sitemiz üzerinden kendinize özel hizmet formumuzu düzenli olarak doldurmanız yada genel merkezimizin operasyon telefonlarımızı araya bilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Motorlu Kurye hizmetlerimiz sizlerin operasyon merkezimize yapacağınız iş emriniz den sonra çalışmaya başlıyoruz ve teslimatınız alınmasın dan teslim edilmesine kadar bire bir takip edilerek sorunsuz olarak ulaştırıyoruz ve sizleri de istediğiniz doğrultusunda gönderilerinizle ilgili tüm bilgileri de an ve an paylaşıyoruz.

İstanbul ilimiz de 20 yıllık profesyonel uzman moto kurye personellerimiz ile gps ve adres sıkıntısı yaşamadan gönderileriniz en hızlı şekilde istediğiniz lokasyondan teslim alıyoruz ve doğrudan gitmesini istediğiniz lokasyonlara da nokta atışı yapıyoruz.

Hızlı Kurye

Hızlı Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajı

Hızlı Kurye Hizmetlerimiz yukrıda da yazıldığı üzre tamamen sizlere özel olarak sunulan bir gönderi seçeneğimizdir. İstanbul ilimize bağlı avrupa yakası ve anadolu yakası olmak üzere her iki yakadaki geçerli olan ilçelerimiz arası kurye gönderileriniz veya arabalı kurye gönderileriniz firmamız güvencesi altında yapılmaktadır.

Firmamız Çalışanları tarafından alınan iş emriniz sonrasında size yada gönderinizin alınacağı konuma en yakın motorlu kurye personelimiz yönderilerek evrağınız teslim alınır sonrasında da seçeneklerimiz arasında bulunan Motorlu Hızlı Kurye seçeneğimiz ile gönderileriniz ortalama 45 dakika içerinde teslim alınır ve aynı şekilde 45 dakika içerisinde gideceği lokasyona ulaştırılır.

İstanbul içi bölgerinde geçerli olan bu seçeneğimiz de görevlendirilen moto kurye personelimiz sizlerin gönderisi dışında başka her hangi bir gönderi almadan doğrudan sizin gönderinizi ulaştırır ve bu neden ile de bu gönderi seçeneğimiz normal gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücrendilir.

Moto Kurye Merkezi operasyonuna iş emrinizi oluşturduktan sonra tarafınıza yönlendirilen kurye personelimiz gelene kadar gönderinizin hazır edilmesi ve personelimizin bekletilmemesi gerekmektedir. Bekletilen personelimiz için ilk 5 dakikası ücretsiz sonraki her dakika için 1 tl gönderi ücretinize extra olarak yansıtılacaktır.

Hızlı Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
  •  Hızlı Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Gece Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Hızlı Motorlu Kurye Firmaları 
  • Hızlı Özel Motorlu Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi yukarıda yazılı olan ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 20 yıldır bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin acil durumlarındaki en iyi çözüm ortağı oluyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz. Moto Kurye mesleği bizler için bir iş farkından bir yaşam tarzı halindedir ve bizler motosikletlerimizi ve yaptığımız işimizi gerçekten isteyerek ve severek yapıyoruz. Sizler de bunu bizim ile yapacağınız ilk gönderiniz de göreceksiniz ve yaşacaksınız, bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri hemen 0216 470 69 91 | 0544 470 69 91 nolu telefonlarımız dan aramanız yada www.motokuryemerkezi.com web adresimizden iş emri formunuzu doldurmanızdır.

Hızlı Motorlu Kurye hizmet bölgeleri

Hızlı Motorlu Kurye gönderi yapabileceğiniz bölgeler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahalleleridir. Firmamız dan haftanın her günü ve saati acil kargolarınız Hızlı Kurye ekiplerimiz ile dileğiniz her yere çok kısa süreler içerisinde yollaya bilirsiniz.

İstanbul a bağlı 39 ilçe den ve 783 mahalle den Hızlı Motorlu Kurye ihtiyacınız da bir telefonla Kurye ‘niz yarım saatte kapınız da. Hızlı Kurye talebi için hemen bizi arayın adresinize gelelim.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara