fbpx
Hizmetlerimiz

Kurye Fiyatları

Kurye Fiyatları sayfamıza hoş geldiniz.

Motorlu Kurye Fiyatları hakkın da öğrenmek istediğiniz her bilgiyi anlatıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız bünyesin de yararlana bileceğiniz gönderi seçenekleri ve ücretleri hakkın da bilgi sahibi olacaksınız.

Motokuryemerkezi firmamızın Motorlu Kurye Fiyatları ortalaması aşağıda yazılanlar gibidir. En güncel fiyatalar için operasyon merkezi çalışanlarımız ile iletişime geçiniz. Sizler için sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmet seçeneklerimiz aşağıda yazıldığı gibidir.

Motorlu Kurye Nedir? Moto Kurye ne iş yapar tüm sorularınıza bu sayfamız da cevap bulabilirsiniz.

Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Arabalı Kurye ve ViP Moto Kurye hizmeti için bilgi alınız.
  • Vip Kurye gönderileriniz’de liste fiyatının 4 katı tarife uygulanacaktır.
  • Express Moto Kurye gönderileriniz’de liste fiyatının 2 katı tarife uygulanacaktır.
  • Gidiş-Dönüş gönderilerinizde: Dönüş gönderinize %50 fiyat tarifesi uygulanacaktır.
  • Tarifeli fiyatlarımız sadece İstanbul içi belirlenen bölgeler içindir; Ekstra bölgeler için fiyat alınız.
  • Mesai saatleri dışındaki gönderilerinizde yani akşam 19:00 sonrası Gece Kurye gönderilerinizde liste fiyatının 4 katı uygulanacaktır.
  • Köprü ücretleri ve şehirlerarası gönderilerinizde otoyol ve köprü ücretleri göndericiye ait olup İstanbul Fatih Sultan Mehmet ve Şehitler Köprü için 5,00 TL olarak fiyatların üstüne Avrupa’dan Anadolu yakasına geçişte eklenir.
  • Verilen Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye Teslimat süreleri yağmur, kar gibi olumsuz hava şartları ile trafiğe kapatılmış güzergahlar için değişkenlik gösterebilir.
  • Evrak alım ve teslimlerin’de gönderici veya alıcı tarafından meydana gelebilecek beklemelerin ilk 5 dakikası, ücretsiz olup sonrası için her dakika başına 1,00 TL olarak tarifenize eklenecektir.
  • Tarifelerimizde geçerlilik gösteren ücretlerimiz A4 zarf ücretidir. Diğer Koli ve benzeri kargolarınızda 1 Kg veya 1 dm3 ‘e kadar geçerli olup ilave her 1 Kg ve 1 dm3 için güncel fiyat alabilirsiniz.
✓ Motorlu Kurye Fiyatları Motorlu Kurye Fiyatları hakkın da en detaylı güncel bilgiyi bizi arayarak öğrene bilirsiniz. Fiyat tarifesi gideceği yere ve aciliyetine göre değişmektedir.
✓ Motorlu Kurye SüreleriMotorlu Kurye Teslimat süreleri İstanbul ilçeleri arasına acil gönderim de 90 dakika normal gönderi de ise 180 dakikadır.
✓ Motorlu Kurye FirmalarıMotorlu Kurye Firmaları olarak sektör de bizler de 22 yıldır sizler için çalışıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız çalışanları ile haftanın her günü size taşımacılık hizmeti sunuyoruz.
✓ Motorlu Kurye İletişimiMotorlu Kurye İletişimi arayışınız da Motokuryemerkezi ni haftanın her günü arayabilirsiniz. İletişim numaralarımız 0216 470 69 91 | 0544 470 69 91
✓ Motorlu Kurye Servis BölgeleriMotorlu Kurye ekiplerimiz ile taşımacılık yaptığımız İstanbul içi tüm bölgelerdir. Yapacağınız kargo gönderileriniz için iş emri talebi oluşturabilirsiniz.
Kurye Fiyatları
Kurye Fiyatları

Acil Kurye ve Normal Kurye Gönderi Fiyatları

İstanbul Motorlu Kurye Fiyatları yapacağınız gönderilerinize göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin İstanbul Üsküdar ilçesinden Bakırköy ilçesine evrak gönderdiğinizde gönderinizin hız seçeneğine göre ücretlendirme yapılmakdır.

Yapacağınız gönderiniz Normal Kurye ile (4) saat içinde teslim edilecekse örneğin 200 tl ise, Acil Kurye gönderisinde (2) saat içerisinde teslim edilecekse Express Kurye Fiyatı 400 tl olarak ücretlendirilmektedir.

Bu fiyatlara bekleme süresi ve ağırlık ücretleri de ayrıca ilave edilmektedir.

Not : Yukarıda yazılan fiyatlar örneklemedir ve kargonuzun gideceği mesafeye göre güncel fiyat için bizi arayabilirsiniz.

Arabalı Kurye Fiyatları

Arabalı Kurye Fiyatları moto kurye fiyatlarına göre farklılık göstermektedir. Arabalı Kurye gönderileriniz Motosiklet ile taşınamayan büyüklükte ve ağırlıktaki kargolarınız için sizlere sunmuş olduğumuz bir hizmet seçeneğimizdir.

Arabalı Kurye gönderileriniz İstanbul Moto Kurye gönderilerinizin (4) katı olarak ücretlendirilmektedir. Bunun içinde gideceği mesafeye göre ve kargo ağırlığına ücretledirilmektedir.

Diğer Kurye ücretlerinde olduğu gibi Araba Kurye içinde güncel fiyatı operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Motorlu Kurye Fiyatları Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Motorlu Kurye Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul da yapacağınız Kargo’nuzun fiyatı gideceği yere aciliyetine ve ebatına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Arabalı Kurye Fiyatları?

Arabalı Kurye Fiyatları Motorlu Kurye gönderilerinizin 4 katı olarak hesaplanır.

Şehiriçi Kurye Gönderi Fiyat Tarifesi?

İstanbul da Firmamız tüm ilçelere taşımacılık hizmeti vermektedir. Motokuryemerkezi ile Şehiriçi yapacağınız kargo gönderilerinizi istediğinize göre normal yada acil olarak gönderim yapabiliyorsunuz.

Şehirlerarası Kurye Gönderisi Fiyat Tarifesi?

Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul çıkışlı şehirdışı kargolarınız sadece giceği İlin mesafesine göre hesaplanmaktadır. Şehirlerarası gönderileriniz de Şehiriçi gibi normal veya acil seçeneği yoktur. Yapacağınız gönderiniz ile ilgili güncel fiyat için aramayı unutmayın.

Motokuryemerkezi İletişim Bilgileri

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

GSM : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara