fbpx
Hizmetlerimiz

Motosikletli Kurye

Motosiklelti Kurye web sayfamıza hoş geldiniz…

Motosikletli Kurye ekiplerimiz ile İstanbul da Ankara da ve İzmir de 22 yıldır sizler için kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyoruz. Sizler de acil evrak vb gönderilerinizin teslimatı için firmamız dan haftanın her günü ve saati Motosikletli Kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Motosikletli Hızlı Kurye hizmetlerimiz İstanbul il sınırları içerisinde günün her saatinde uzman ekip ve ekipmanlarımız ile devam etmektedir.

Mega Kent İstanbul’un bütün ilçelerinde yaşayan veya çalışan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin yoğun İstanbul trafiğin de acil ulaştırılması gereken önemli evrak, koli, paket, zarf gibi gönderilerini motosikletli kurye personellerimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan genel merkezimize bağlı olarak çalışan personellerimiz gps ve lokasyon bilgisine sahip profesyonel ekiplerimizdir, bu nedenle firmamız aracılığı ile yapmış olduğunuz gönderilerinizi dolaştırmak yerine doğrudan gitmesini istediğiniz lokasyon’lara nokta atışı yaparak hızlıca teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Motokuryemerkezi firmamızın birinci önceliği her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir, sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiş olan firmamız bu sektör de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

✓ İstanbul Motosikletli Kurye Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul’a bağlı tüm İlçe ve Mahalleler de Motosikletli Kurye ile taşımacılık hizmeti veriyoruz.
✓ Acil Motosikletli Kurye  Acil Motosikletli Kurye taşımacılığını firmamız ile 3 büyük şehir de günün her saati yapıyoruz. Sizler de Acil evrak vb tüm kargolarınız için biz den Kurye talebinde buluna bilirsiniz.
✓ Şehiriçi Motosikletli Kurye Şehiriçi Motosikletli Kurye hizmeti bulunduğunuz İl ve İlçeler arasında yapacağınız kargo gönderimine vermiş olduğumuz olduğumuz taşımacılığın ismidir.
✓ Şehirlerarası Motosikletli Kurye Şehirlerarası Motosikletli Kurye gönderilerinizi İstanbul – Ankara – İzmir ve diğer İllere aynı gün içinde alıp teslim ediyoruz. Şehirlerarası Kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz.
✓ Motosikletli Kurye Hakkında Motosikletli Kurye hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiyi bu makalemiz de sizler için kaleme aldık. Bu hizmet seçeneği ile ilgili aklınıza takılan tüm soru ve cevaplar için bizi aramaktan çekinmeyin.

Motosikletli Kurye

İstanbul Motosikletli Kurye Hizmetleri

İstanbul Motosikletli Kurye hizmetlerimiz tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin moto kurye merkezi mize iş emriniz yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyor ve iş bitimine kadar tamamen bizim güvencemiz altında yapılmaktadır.

Sizler iş emri kaydınızı operasyon merkezimize yaptıktan sonra operasyon birimi çalışanlarımız sizin yada alınmasını istediğiniz gönderinizin bulunduğu lokasyona en yakın saha personelimizi yani şehiriçi motosikletli kurye personelimizi yönlendirerek gönderinizi seçmiş olduğunuz aciliyet durumunuza göre yani normal kurye yada acil kurye seçiminize göre verilen teslimat saatleri süresine göre aldırmaktadır.

Motosikletli Acil Kurye Hizmet Şartları

Motosikletli Acil Moto Kurye hizmet koşullarımız sizlerin firmamızın çağrı merkezine iş emri kaydınız yapıldıktan sonra başlar ve teslimat sonrasına kadar operasyon çalışanlarımızın takibince devam etmektedir.

Müşterilerimizin ister İstanbul Anadolu yakası ister Avrupa yakası farketmeksizin İstanbul il sınırları içerisindeki tüm bölgelerimize gönderilerini gönül rahatlığı ile yapabilmektedirler. Uzman Moto Kurye personellerimiz tamamen kişiye ve birime özel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Motosikletli Kurye hizmetlerimiz il sınırları içerisindeki ilçelerime acil kurye veya normal kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır. Acil gönderileriniz il sınırlarımız içerisindeki bölgeler de 45 dakika da alınır ve 45 dakika da teslim edilir, Normal gönderileriniz ise il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de 90 dakika da teslim alınır ve 90 dakika da gideceği lokasyona teslim edilir.

Sizler de bu ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizi günün her saatinde iletişim numaralarımız dan araya bilir ve hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilirsiniz.

İstanbul Motosikletli Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Motosikletli Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Acil Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Hızlı Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Express Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Vip Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Şehirlerarası Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Şehiriçi Kurye Hizmeti

Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile kuryecilik sektöründe uzun yıllar hizmet veren bir firmadır. Sizler de yakarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçeneklerimizden dilediğiniz gün ve saat te yararlana bilmek için web sayfamız dan hizmet formu oluştura bilir veya 0216 470 69 91 | 0532 362 37 90 nolu telefonlarımız dan bizleri araya bilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

Motosikletli Kurye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Motosikletli Kurye Nedir? ve Ne İş Yapar?

Motosikletli Kurye kendi motosikleti ile kurum ve kuruluşlarının yanı sıra bireysel olan kargolarınızı da a noktasın dan b noktasına taşıyan kişi ve kişilerdir. Bu bağlam da kısacası Motosikletli Kurye motoru ile evrak vb kargo taşımacılı yapar.

Motosikletli Kurye ile Ne Tarz Kargo Yollanır?

Motosikletli Kurye ile özellikle hacmi küçük ve ağırlığı az olan kargolarınız yollanır. Örneğin Motosikletli Kurye ile acil olan evrak, pasaport vb kargo gönderisi yapabilirsiniz.

Motosikletli Kurye ile Nerelere Kargo Yollaya Bilirim?

Motokuryemerkezinin Motosikletli Kurye ‘leri ile İstanbul – Ankara – İzmir gibi büyük şehirlerin tüm ilçeleri olmak üzere bu 3 büyük Şehirden de Türkiye’nin her iline Motosikletli Kurye ile gönderim yapabilirsiniz.

Motosikletli Kurye Gönderi Ücretleri Ne Kadar?

Motosikletli Kurye gönderim ücretleriniz kargonuzun alınacağı gideceği ve ebat + ağırlığına göre hatta bu gönderinizin Aciliyet durumuna göre hesaplanır. Bu konuda en güncel fiyat bilgisine iletişim numaralarımız dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kurye ile Kargom Kaç Saatte Ulaşır?

Motosikletli Kurye ile yapacağınız kargolarınız yukarı belirtilen bu üç büyük şehir ilçeleri arasında yapılmış ise maksimum 3 ile 4 saat arasında alınıp teslim edilir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara