fbpx
Hizmetlerimiz

Motosikletli Kurye

Motosiklelti Kurye web sayfamıza hoş geldiniz…

Motosikletli Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilçelerin de Şehiriçi Motosikletli Kurye lerimiz ile devam etmektedir.

Motosikletli Kurye hizmetlerimz İstanbul il sınırları içerisinde günün her saatinde uzman ekip ve ekipmanlarımız ile devam etmektedir.

Mega Kent İstanbul’un bütün ilçelerinde yaşayan veya çalışan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin yoğun İstanbul trafiğin de acil ulaştırılması gereken önemli evrak, koli, paket, zarf gibi gönderilerini motosikletli kurye personellerimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

İstanbul anadolu yakasında bulunan genel merkezimize bağlı olarak çalışan personellerimiz gps ve lokasyon bilgisine sahip profesyonel ekiplerimizdir, bu nedenle firmamız aracılığı ile yapmış olduğunuz gönderilerinizi dolaştırmak yerine doğrudan gitmesini istediğiniz lokasyon’lara nokta atışı yaparak hızlıca teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Moto Kurye Merkezi‘imizin birinci önceliği her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir, sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiş olan firmamız bu sektör de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Motosikletli Kurye

İstanbul Motosikletli Kurye Hizmetleri

İstanbul Motosikletli Kurye hizmetlerimiz tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin moto kurye merkezi mize iş emriniz yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyor ve iş bitimine kadar tamamen bizim güvencemiz altında yapılmaktadır.

Sizler iş emri kaydınızı operasyon merkezimize yaptıktan sonra operasyon birimi çalışanlarımız sizin yada alınmasını istediğiniz gönderinizin bulunduğu lokasyona en yakın saha personelimizi yani şehiriçi motosikletli kurye personelimizi yönlendirerek gönderinizi seçmiş olduğunuz aciliyet durumunuza göre yani normal kurye yada acil kurye seçiminize göre verilen teslimat saatleri süresine göre aldırmaktadır.

Motosikletli Acil Kurye Hizmet Şartları

Motosikletli Acil Kurye hizmet koşullarımız sizlerin firmamızın çağrı merkezine iş emri kaydınız yapıldıktan sonra başlar ve teslimat sonrasına kadar operasyon çalışanlarımızın takibince devam etmektedir.

Müşterilerimizin ister İstanbul Anadolu yakası ister Avrupa yakası farketmeksizin İstanbul il sınırları içerisindeki tüm bölgelerimize gönderilerini gönül rahatlığı ile yapabilmektedirler. Uzman Moto Kurye personellerimiz tamamen kişiye ve birime özel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Motosikletli Kurye hizmetlerimiz il sınırları içerisindeki ilçelerime acil kurye veya normal kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır. Acil gönderileriniz il sınırlarımız içerisindeki bölgeler de 45 dakika da alınır ve 45 dakika da teslim edilir, Normal gönderileriniz ise il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de 90 dakika da teslim alınır ve 90 dakika da gideceği lokasyona teslim edilir.

Sizler de bu ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizi günün her saatinde iletişim numaralarımız dan araya bilir ve hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilirsiniz.

İstanbul Motosikletli Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Motosikletli Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Acil Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Hızlı Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Express Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Vip Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Şehirlerarası Kurye Hizmeti
  • Motosikletli Şehiriçi Kurye Hizmeti

Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile kuryecilik sektöründe uzun yıllar hizmet veren bir firmadır. Sizler de yakarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçeneklerimizden dilediğiniz gün ve saat te yararlana bilmek için web sayfamız dan hizmet formu oluştura bilir veya 0216 470 69 91 | 0532 362 37 90 nolu telefonlarımız dan bizleri araya bilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz..

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara