fbpx
Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Şehirlerarası Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul çıkışlı tüm acil kargolarınızı Türkiye illerine aynı gün içerisin de güvenle ulaştırıyoruz. Hizmet seçeneğimiz ile ilgili tüm bilgiyi makalemizde sizler için kaleme alıyoruz…

Şehirlerarası Motorlu Kurye Nedir ve Ne İş Yapar?

Motorlu Kurye veya Arabalı Kurye ‘lerimiz ile taşınmasını istediğiniz gönderilerinizi hızlı ve güvenilir şekilde a noktasın dan b noktasına ulaştırdığımız hizmetimizin adıdır.

Firmamız İstanbul olmak üzere Türkiyenin hemen hemen her iline taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya gitmesi gerekli bir evrağınız, pasaportunuz, kimliğiniz veya bir koliniz var. İşte tam bu nokta da Motokuryemerkezi olarak biz devreye giriyoruz ve kargonuzu istenilen adresten alıyoruz ve gitmesi gerekli noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmeti

Şehirlerarası Motorlu Kurye hizmetimiz şu şekilde ilerlemektedir. Motokuryemerkezi’mize tarafınız ‘dan verilen iş emriniz sonrasın da kaydınız düzenli bir şekilde alınır. Sonrasın da görevli Kurye personelimiz verdiğiniz adresinize yönlendirilir ve gönderiniz teslim alınarak gitmesini istediğiniz adrese ulaştırılır. Bu adres ister İstanbul ilçeleri olabilir isterseniz de Türkiye illerine de aynı günde direkt olarak teslimatını gerçekleştirilir.

Teslimat sonrasın da ise operasyon merkezi personelimiz tarafından gerek telefon ile gerekse mail WhatsApp yolu ile teslimat bilgisi tarafınıza bildirilir. Bu şekilde şehirlerarası kurye hizmetimiz gerçekleştirilir.

Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezimizi aramanız yada MotoKuryeMerkezi web sayfamızdan iş emri talebi oluşturarak hizmet alabilirsiniz.

Şehirlerarası Kurye gönderileriniz de tek tarife seçeneği uygulanarak doğrudan adrese yani tek kargo ile Kurye’miz hareket etmektedir. Bu sebeple yapacağınız bu tarz gönderileriniz de normal gönderi seçeneğimiz uygulanmamaktadır.

Şehirler Arası Kurye
Şehirler Arası Kurye

Şehirlerarası Acil Kurye Hizmeti

Şehirlerarası Özel Acil Kurye hizmeti Motokuryemerkezimiz tarafından İstanbul ve çevre illerine sağlamış olduğu bir acil gönderi seçeneğimizdir.

İstanbul dan çıkan gönderinizin ortalama teslimat süresi ise gidilecek mesafeye göre ve o günkü hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu süreçte anlık teslimat süresi için ise operasyonumuz ile iletişime geçerek anlık takip bilgisi alma hakkınız her zaman vardır.

Firmamız ile yapacağınız gönderileriniz (evrak) harici kargo ise ebat ve ağırlık bilgisini bize iletmelisiniz. Evrak harici olan tüm kargolar da ayrıca ücretlendirme yapılarak tarafınıza bildirilir. Örneğin gönderiniz 1 ila 3 kilo ya kadar ise extra bir ücretlendirme yapılmaz. Eğer kargonuz 3 kilonun üzerin de ve ebatlı ise ayrıca bir ücretlendirme yapılmaktadır. Sonrasın da ve akabinde onayladığınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlarız ve sizlere verilen teslimat süresince gönderinizi en hızlı şekilde ulaştırırız.

Şehirlerarası Motorlu Kurye gönderileriniz için ister Motorlu Kurye personellerimiz ile İstersenizde Havalimanı Kurye personellerimiz ile yollaya bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi firması olarak bizlerin ilk önceliği müşterilerimizin memnuniyeti ve sonsuz güvenilirliğidir.

Şehirlerarası Kurye Hizmet Koşulları

Şehirlerarası Kurye gönderi koşulları şu şekildedir.

  1. İstanbul Çıkışlı ve Şehirlerarası iller den alınan kargo gönderileriniz doğrudan teslim edilir ve tek tarife üzerinden ücretlendirilir.
  2. Şehirlerarası Moto Kurye ile veya Arabalı Kurye ile yapacağınız gönderileriniz de gidilecek olan lokasyon üzerindeki ücretli oto yol ve gişe ödemeleri gönderilerinize ilave edilir.
  3. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz de yine aynı şekilde gidilecek olan il güzergahın da arabalı feribot, ve arabalı tren gibi extra bir ulaşım kullanılmak zorunda kalınılırsa yine aynı şekilde yapacağınız gönderi ücretinizi ek olarak tarafınıza yansıtılır.

Yukarıda yazılı olan extra yapılacak her ödemenin fiş veya faturası tarafınıza verilerek  resmi olan ödemeler sizden tahsis edilecek. Oto yol gişe ücreti veya Arabalı vapur gibi yapılan ödemelerin size fiş veya faturası verilmediği taktir de tarafınız dan hiç bir şekilde kurye ücreti haricidin de bir ücret talep edilmeyecek.

✓ Şehirler Arası Kurye Aynı Gün TeslimatŞehirlerarası Kurye Aynı Gün Teslimat ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirler den yapmış olduğunuz kargolarınızı hızlı olarak alıp teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve talep için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.
✓ Şehirlerarası Kurye Fiyatları Şehirlerarası Kurye Fiyatları dendiğin de yapacağınız kargo gönderinizin mesafe ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin İstanbul çıkışlı İzmir kargo gönderinizin fiyatı ile İstanbul Ankara’ya yapacağınız gönderinizin fiyatı aynı değildir. Detaylı ve güncel fiyat bilgisi için bize istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.
✓ Şehirlerarası Motorlu Kurye Firmaları Şehirlerarası Motorlu Kurye Firmaları olarak sektörün 22 yıldır akla gelen ilk isim olmaktan gurur duyuyoruz. Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul içi bölgelere ve çevre illere kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyor.
✓ Şehirlerarası Acil Kargo TeslimatıŞehirlerarası Acil Kargo Hizmeti verdiğimiz uzman ekip ve ekipmanlarımız ile Türkiye illerine Acil Kargolarınızı sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Firmamız Kargonuzu ebat ve ağırlığına göre gerek Motorlu Kurye gerekse Arabalı Kurye olmakla beraber Uçak Kargo ile teslimatınızı mümkün kılıyor. Detaylı bilgi ve talep için bizi arayabilirsiniz.
✓ Şehirlerarası Kurye ve Şehir içi Kurye HizmetleriŞehirlerarası ve Şehir içi Kurye Hizmeti sunan firmamız ile ister kurumsal kargolarınızı isterseniz de bireysel kargolarınızı hızlı bir şekilde gönderip getirte bilirsiniz. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz İstanbul çıkışlı Türkiye’nin her iline yapılmaktadır. Şehir içi Kurye ise sadece İstanbul ve İzmir içinde yapılmaktadır.

Şehirlerarası Kurye Aynı Gün Hızlı Teslimat

Şehirlerarası Aynı Gün Hızlı Teslimat Firmamız ile yapacağınız İstanbul dışı gönderilerinizi Motorlu Kurye personellerimiz ile veya Arabalı Kurye personellerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Motokuryemerkezi ‘nin genel de hizmet verdiği yer İstanbul ilçeleridir. Firmamız ile çalışan müşterilerimizin şehir dışına olan kargolarını da ister Uçak Kargo  ile isterlerse de motor kurye personellerimiz ile Türkiye ‘nin her iline aynı gün içerisin de teslim ediyoruz. Sizler de  Şehirlerarası Aynı Gün Teslimat hizmetimiz hakkın da   daha fazla bilgi ve talep  için hemen bizimle aşağıdaki telefonlarımız dan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul & İzmir Arası Kurye Taşımacılığı

İstanbul merkezli firmamız ile İzmir e iline aynı gün için de ulaşmasını istediğiniz tüm kargo ‘larınız için bizden talepte buluna bilirsiniz. İzmir çıkışlı gönderileriniz de de İzmir şubemiz çalışanları ile İstanbul’a gelecek gönderilerinizi de aynı şekil de aynı hızda getiriyoruz.

İstanbul İzmir Arası Kurye gönderisi yapmanız için tek yapmanız gereken şey bizi iletişim numaralarımız dan arayarak iş emri talebi oluşturmanızdır.

İstanbul & Ankara Arası Kurye Taşımacılığı

İstanbul Ankara Arası Kurye gönderilerinizi de aynı şekil de hızlı ve güvenle alıp teslim ediyoruz. Bu bağlam da Motokuryemerkezi firmamız 22 yıldır hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılıkta uzman kadrosu ile çalışmaktadır.

Ankara dan bulunan şubemiz çalışanları ile de İstanbul’a İzmir’e Bursa’ya gitmesini istediğiniz acil her gönderilerinizi en kısa süreler de alıp teslim ediyoruz. Motorlu ve Arabalı Kurye ekiplerimiz ile şuanda bile sizlerin gönderileri için hazır beklemekteyiz.

İstanbul & Bursa Arası Kurye Taşımacılığı

Motokuryemerkezi firması çalışanlarımız ile İstanbul çıkışlı yada Bursa çıkışlı farketmeksizin maksimum 3 ila 4 saat içerisin de alıp teslim ediyoruz. Bu süre Motosikletli Kurye ile yapılacak gönderileriniz için geçerlidir. İstanbul Anadolu Yakasından veya Avrupa Yakasın da gelmesini talep ettiğiniz kargo’larınız iş emri açılırken tarafınıza bu hizmet ile alakalı her detay sunulacaktır.

İstanbul Bursa Arası Kurye ihtiyaçlarınız da bizi aramayı ve tercih etmeyi sakın unutmayın. Firmamız taşımacılık sektörünün 22 yıldır önde gelen isimlerin den biri olmasıyla beraber tam kadrosu ve profesyonel ekipmanları sizin için çalışmaktadır.

Şehirler Arası Kurye Hizmet Seçenekleri

Şehirlerarası gönderi yapabileceğiniz hizmet seçenekleri aşağı da yazılı olanlardır.

 • Şehirler Arası Arabalı  Kurye Hizmeti
 • Şehirler Arası Uçak  Kargo Hizmeti
 • Şehirler Arası  Motorlu Kurye Hizmeti
 • ​Şehirler Arası  Hızlı Kurye Hizmeti
 • Şehirler Arası  Express  Kurye Hizmeti

Şehirlerarası Kurye Hizmet Bölgeleri

Şehirlerarası Kurye gönderisini İstanbul’un her iki yakasın daki ilçelerimizler den Türkiye geneli yapabilirsiniz. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerin den acil kargolarınız bizler aracılığı ile haftanın her günü ve saati hem Motorlu Kurye ‘lerimiz ile hemde Arabalı Kurye ‘lerimiz ile aynı gün içinde yollamak mümkün.

İstanbul’un Anadolu Yakasındaki 14 ilçesin de Avrupa Yakasındaki 25 ilçesin de Şehiriçi Kurye ve Şehirlerarası Kurye hizmeti veriyoruz.

Moto Kurye Merkezi firmamıza yukarı da yazılı olan 39 ilçe den de şehiriçi ve şehirlerarası gönderileriniz için 7/24 Kurye talebin de bulunabilirsiniz. Firmamızın diğer hizmet seçenekleri için Hizmetlerimiz sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

Şehirlerarası Kurye İle Türkiye’nin Hangi İllerine Hizmet Alabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı çevre illere acil gönderilerinizi aynı gün içerisin de istenilen noktaya teslimini mümkün kılıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız İstanbul Anadolu Yakasın da bulunmakta olup tüm İstanbul ilçelerin den Türkiye ‘nin her iline Hızlı teslimat yapıyoruz.

Şehirler Arası Kurye gönderisini aktif olarak yaptığımız İller aşağıda yazılı olan bölgelerdir.

 • İstanbul Kurye
 • Ankara Kurye
 • İzmir Kurye
 • Antalya Kurye
 • Tekirdağ Kurye
 • Bursa Kurye
 • İzmit Kurye
 • Sakarya Kurye
 • Bolu Kurye
 • Çorlu Kurye
 • Yalova Kurye
 • Balıkesir Kurye
 • Kocaeli Kurye

Yukarı da yazılı olan illerimiz den aynı gün için  de istediğiniz her yere kargo gönderisi yapabilirsiniz. Bu yazılı olan bölgeler dışında olan illerimizi de Kurye sevkiyatını mümkün kılıyoruz. Hizmetlerimiz ve Servis bölgelerimiz hakkın da detaylı bilgiye aşağıda yazılı iletişim numaralarımız dan edine bilirsiniz.

Şehirlerarası Kurye Sık Sorulan Sorular

Şehirlerarası Motorlu Kurye Gönderisi Nasıl Yaparım?

Şehirlerarası Motorlu Kurye gönderi yapmak istediğiniz de öncelikle iş emri formu doldurmalısınız. Bu formu ise firmamızın internet sitesi üzerinden veya iletişim telefonlarımız dan kolayca oluştura bilirisiniz. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz İstanbul çıkışlı Türkiye’nin her iline aynı günde ulaştırılmaktadır. Sizler de şehirlerarası kargo’larınız için bizi 365 gün istediğiniz saatte arayarak hizmet alabilirisiniz.

Şehirlerarası Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Şehirlerarası Kurye gönderilerinizin fiyatları yapacağınız ile göre ve ebatlara hatta aciliyet durumuna göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul’un 39 ilçesinde de Türkiye’nin her yerine yapacağınız Şehirlerarası Kurye Fiyatları hakkın daha fazla bilgi almak için bizi istediğiniz her gün ve saat arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Gönderisi Yapan Firmalar?

Şehirler Arası Kurye gönderisi yapan firmaların başında gelen Moto Kurye Merkezi tam 20 yıldır bu bağlam da siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Şehirlerarası Motorlu Kurye Firmaları hakkın da her şey için bizi arayabilirisiniz.

Şehirlerarası Kurye İle Hangi İllere Kargo Göndere Bilirim?

Şehirlerarası Kurye ekiplerimiz ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük Şehirlerlere acil Kargo ‘larınızı gönderip getirte bilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi aramayı unutmayın.

Şehirlerarası Kargo'ları Hangi Araçlar İle Taşıyorsunuz?

Motokuryemerkezi ile İstanbul çıkışlı ve diğer büyük şehirlerden yapacağınız gönderilerinizi aciliyet durumuna göre ağırlık ve ebatına göre hatta sizlerin istediğine göre taşıyoruz. Taşıma yaptığımız araçlar gerek Motosikletli Kurye gerek Arabalı Kurye gerekse Uçak Kargo ile yapılmaktadır.

Şehirlerarası Moto Kurye İş İlanı?

Şehirlerarası Kurye alımı yapmıyoruz. Firmamız kendi bünyesinde çalışan sözleşmeli uzman kadrosu ile Şehirdışı Kargo’ları taşımaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Şehirdışına Ne Tarz Kargo Gönderimi Yapabilirim?

Motokuryemerkezi ile sizler de İstanbul çıkışlı Ankara çıkışlı İzmir çıkışlı olan acil evrak, koli, ve taşınması yasal olan her Kargo’larınızı gönderip getirte bilirsiniz.

Şehirdışına En Hızlı Kargo Kaç Saatte Ulaşır?

İstanbul dan çıkacak olan kargo gönderileriniz Türkiye’nin hemen hemen her iline aynı gün için de ulaştırıyoruz. Bu süre gideceği mesafeye ve hava şartlarına göre de değişkenlik göstere bilmektedir. Kargo gönderiniz ile ilgi en güncel bilgiyi bizi arayarak öğrene bilirsiniz.

Not: Motokuryemerkezi Firmamız ile Türkiye’nin her iline kargo gönderisi yapmak istediğiniz de size verilen ücretin en az %50 sini peşin olarak alıyoruz. Siz de yapacağınız gönderiniz için ekibimizi arayarak fiyat teklifi almayı unutmayın.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

GSM            : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara