fbpx
Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Kurye

Şehirlerarası Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul çıkışlı çevre illere acil gönderilerinizi Aynı Gün için de teslim ediyoruz.

Şehirler Arası Motorlu Kurye Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Şehirlerarası Kurye; Moto Kurye yada Arabalı Kurye ‘lerimiz tarafından taşınması gerekli göderilerinizin hızlı ve güvenilir şekilde teslimatı için sunduğumuz bir hizmetimizdir.

İstanbul ve çevre illerimize ulaşması gereken gönderinizin aynı gün içerisinde İstanbul Kurye ekibimiz tarafından teslimatımız sağlanmaktadır.

Şehirler Arası Motorlu Kurye hizmetimiz şu şekilde ilerlemektedir. Motokuryemerkezi’mize tarafınızdan verilen iş emriniz den sonra kaydınız düzenli bir şekilde alınır ve görevli Kurye personelimiz verdiğiniz adresinizden evrağınızı alarak gitmesiniz istediğiniz istanbul ve çevre illerine aynı günde direkt olarak gider ve teslimatını gerçekleştirir.

Akabinde operasyon merkezi personelimiz tarafınıza teslimat bilgisi için aranırsınız veya mail yoluyla isim bilgisi verilir. Bu şekilde şehirler arası kurye hizmetimiz gerçekleştirilir.

Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezimizi aramanız yada MotoKuryeMerkezi web sayfamızdan iş emri oluşturarak hizmet alabilirsiniz.

Genel merkezimizden yönlendirilerek görevlendirilen saha personelimiz uzun mesafe yollamış olduğunuz tüm matbu şeklindeki taşına bilecek gönderileriniz beklemeden ve başka her hangi bir gönderi almadan teslim etmekle yükümlüdürlerdir.

Bu sebeble yapacağınız bu tarz gönderilenizde normal gönderi seçeneğimiz uygulanmamaktadır. Sizlerde kendinize uygun olan bünyemizdeki tüm gönderi seçeneklerimizden yararlanmak için iş emri oluşturmanız yeterlidir.

Şehirler Arası Kurye

Sehirler Arası Motorlu Kurye Hizmetleri

Sehirlerarasi Moto Kurye hizmeti Motokuryemerkezimiz tarafından istanbul ve çevre illerine sağlamış olduğu bir şehirlerarası motosikletli kurye hizmetimizdir.

Bu hizmet sistemimiz genel merkezimiz istanbuldan istediğiniz noktaya gün içinde teslimatı yapılır ve ortalama süresi ise mesafe ve hava koşullarına göre değişiklik gösterir.

Yapacağınız gönderileriniz evrak haricindeki ürüleriniz için ebatlı ve ağırlıklı ise bunun için ayrıca ücretlendirme yapılarak tarafınıza bildirilir, akabinde onayladığınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlarız ve sizlere verilen teslimat süresince gönderinizle ilgili takibi operasyon merkezimizle irtibat kurarak öğrenebilir ve takip edebilirsiniz.

Teslimatınız gerçekleştirildiğinde görevli personelimiz tarafından teslimat bilgilerimiz operasyon merkezimize aktarılır ve sonrasında siz müşterilerimize telefon yada mail yoluyla bilgi geçilir, böylece sorunsuz ve güvenli bir şekilde göndermiş olduğunuz evrak, ve paketlerinizin teslimatı sona erer.

Uzun yıllardır kuryelik sektöründe öncü firmalardan olan motokuryemerkezimiz aracılığıyla sizlerde en acil durumlarınız da kendinize çözüm ortağı olarak bizleri tercih ettiğiniz de ne derece de doğru bir karar verdiğinizide anlamış olursunuz.

Şehirlerarası Motorlu Kurye gönderileriniz için ister Motorlu Kurye personellerimiz ile İstersenizde Şehirlerarası Havalimanı Kurye personellerimiz ile yollaya bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi ailesi olarak bizlerin öncelikli hedeflerimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunsuz, güvenilir, şekilde teslimatlarını gerçekleştirmektir.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Şehirlerarası moto kurye hizmetlerimizde görüşe bilme dileğimizle.

Şehirlerarası Kurye Gönderi Koşulları

Şehirlerarası Kurye gönderi koşulları şu şekildedir.

  1. İstanbul Çıkışlı ve Şehirlerarası iller den alınan kargo gönderileriniz doğrudan teslim edilir ve tek tarife üzerinden ücretlendirilir.
  2. Şehirlerarası Moto Kurye ile veya Arabalı Kurye ile yapacağınız gönderileriniz de gidilecek olan lokasyon üzerindeki ücretli oto yol ve gişe ödemeleri gönderilerinize ilave edilir.
  3. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz de yine aynı şekilde gidilecek olan il güzergahın da arabalı feribot, ve arabalı tren gibi extra bir ulaşım kullanılmak zorunda kalınılırsa yine aynı şekilde yapacağınız gönderi ücretinizi ek olarak tarafınıza yansıtılır.

Yukarıda yazılı olan extra yapılacak her ödemenin fiş veya faturası tarafınıza verilerek  resmi olan ödemeler sizden tahsis edilecek. Oto yol gişe ücreti veya Arabalı vapur gibi yapılan ödemelerin size fiş veya faturası verilmediği taktir de tarafınız dan hiç bir şekilde kurye ücreti haricidin de bir ücret talep edilmeyecek.

Şehirlerarası Aynı Gün  Hızlı Teslimat

Şehirlerarası Aynı Gün  Hızlı Teslimat   Firmamız ile yapacağınız İstanbul dışı gönderilerinizi Motorlu Kurye personellerimiz ile veya Arabalı Kurye personellerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Moto Kurye Merkezi ‘nin genel de hizmet verdiği yer İstanbul ilçeleridir. Firmamız ile çalışan müşterilerimizin şehir dışına olan kargolarını da ister Uçak Kargo  ile isterlerse de motor kurye personellerimiz ile Türkiye ‘nin her iline aynı gün içerisin de teslim ediyoruz. Sizler de  Şehirlerarası Aynı Gün Teslimat hizmetimiz hakkın da   daha fazla bilgi ve talep  için hemen bizimle aşağıdaki telefonlarımız dan bize ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

 • Şehirler Arası Arabalı  Kurye Hizmeti
 • Şehirler Arası Uçak  Kargo Hizmeti
 • Şehirler Arası  Motorlu Kurye Hizmeti
 • ​Şehirler Arası  Hızlı Kurye Hizmeti
 • Şehirler Arası  Express  Kurye Hizmeti

Birçok Hizmet seçeneklerimizle Motokuryemerkezi ailesi olarak günün her saatinde 7/24 kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız.

Şehirlerarası Motorlu Kurye Gönderisi Nasıl Yaparım?

Şehirlerarası Motorlu Kurye gönderi yapmak istediğiniz de öncelikle iş emri formu doldurmalısınız. Bu formu ise firmamızın internet sitesi üzerinden veya iletişim telefonlarımız dan kolayca oluştura bilirisiniz. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz İstanbul çıkışlı Türkiye’nin her iline aynı günde ulaştırılmaktadır. Sizler de şehirlerarası kargo’larınız için bizi 365 gün istediğiniz saatte arayarak hizmet alabilirisiniz.

Şehirlerarası Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Şehirlerarası Kurye gönderilerinizin fiyatları yapacağınız ile göre ve ebatlara hatta aciliyet durumuna göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul’un 39 ilçesinde de Türkiye’nin her yerine yapacağınız Şehirlerarası Kurye Fiyatları hakkın daha fazla bilgi almak için bizi istediğiniz her gün ve saat arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Gönderisi Yapan Firmalar?

Şehirler Arası Kurye gönderisi yapan firmaların başında gelen Moto Kurye Merkezi tam 20 yıldır bu bağlam da siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Şehirlerarası Motorlu Kurye Firmaları hakkın da her şey için bizi arayabilirisiniz.

Not: Motokuryemerkezi Firmamızın acil sehirlerarasi moto kurye Gönderi hizmetleri ve seçenekleri bu şekildedir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz da tüm gönderi seçeneklermiz den yararlanmak için web sitemiz den veya irtibat telefonlarımız dan iş emri oluşturarak zamanla olan yarışınız da bize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara