fbpx
Hizmetlerimiz

Gece Kurye

Gece Kurye Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Gece Motorlu Kurye gönderileriniz hafta içi mesai saati bitimi 19:00 dan sonra olan kargo teslimatlarınız için yapılan hizmetimizin adıdır. Gece Kurye gönderisi yapmak için bizi arayabilir daha fazla bilgi almak içinse makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Gece Kurye ‘lerimiz saat 19:00’dan sonraki tüm gönderileriniz için hazır bekleyen moto kurye ekibi tarafından taşınıp teslim edilmektedir. Motokuryemerkezi firmamızın çağrı merkezine sizlerin iş ermi formu yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.

Moto Kurye Merkezi ‘mizin operatör personeli size yada gönderilerinize en yakın bölgedeki aktif olarak çalışan motosikletli kurye personelimizi en hızlı şekilde direk olarak yönlendirerek gönderinizi sizden teslim aldırır.

Gece Acil Motorlu Kurye

Gece Özel Motor Kurye ekiplerimiz ile İstanbul İçi 39 ilçe de’ki iş yeri yada şahsa teslim edilmesini istediğiniz tüm matbu gibi özel elden teslim edilmesi gereken evrak, kimlik, pasaport, koli, paket, hediyelik eşya gibi Motosiklet ile taşınabilmesi kanunen yasal olan tüm kurye gönderilerinizi sorunsuz olarak tam zamanında ulaştırıyoruz.

Sizlerde İstanbulun tüm lokasyon bilgilerine sahip 20 yıllık kuryelik tercübesiyle zamanla olan yarışınızda Gece Kurye ihtiyaçlarınız için motokuryemerkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanın.

Moto Kurye Merkezi 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman motorize kurye personeli ile Gece Moto Kurye gönderileriniz için genel merkezimiz de nöbetçi kalan personellerimiz tarafından gitmesi gereken adrese doğrudan Express olarak teslimatı yapılır.

Gece yapılan kurye gönderileriniz için hızlı gönderi sistemi uygulanır. Gece Nobetci Kurye Hizmetimizin ücretlendirmesi Express Kurye hizmetimizin 2 katı fiyat uygulamır bunun nedeni ise gündüz yoğunluğu olmadı için hem gönderiniz en hızlı şekilde gider hemde gece tarifesi uygulanır.

Sizlerde mesai saatleriniz sonrasında gönderilerinizde tercih edeceğiniz hizmet seçeneğimiz Gece Moto Kurye olmalıdır.

Daha detaylı bilgi için çağrı merkezi çalışanlarımızı yazılı Telefonlarmız dan arayabilirsiniz yada web sitemizin iş emri talep formunu dikkatli şekilde doldurarak gönderi yapabilirsiniz.

Motokuryemerkezi ailesi olarak bizler sizler için gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, günün her vaktinde ve saatinde en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

✓ İstanbul Gece Moto Kurye Hizmetiİstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasın da her ilçe den Hafta içi mesai saatleri sonrası olan Kargo’larınızı gönderip getirte bilirsiniz. İstanbul Gece Kurye Hizmeti almak için bizi aramayı unutmayın.
✓ Gece Nöbetçi Kurye Gece Nöbetçi Kurye ekiplerimiz ile unutulan ve önemli olan her evrak vb kargolarınızı taşıyoruz. Sizde Nöbetçi Kurye talebi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.
✓ Gece Acil Kurye Gece Acil Kurye nedir? Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul da ikamet eden her müşterimizin Hafta içi 19:00 dan sonraki taşınmasını istedikleri kargolarını Acil olarak alıp teslim ediyoruz.
✓ Gece Şehiriçi Kurye HizmetiGece Şehiriçi Kurye Hizmetimiz sadece İstanbul ilimiz de yapılmaktadır. Motokuryemerkezi çalışanlarımız ile İstanbul’un 39 ilçesin de gece saatlerin de Şehiriçi Kurye Hizmeti alabilirisiniz.
✓ Gece Kurye Fiyat TarifesiGece Moto Kurye Fiyat Tarifesi gündüz saatlerindeki gibi hesaplanmamaktadır. Gündüz mesai saatleri içerisin de kargolarınızı normal olarak da yollayabilirsiniz ama akşamları sadece acil olarak gider ve iki katı olarak hesaplanır.
Gece Kurye
Gece Kurye

Gece Motorlu Kurye Hizmetleri ve Avantajları

Motokuryemerkezi’mizin İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki bireysel & kurmsal tüm müşterilerimizin kurye gönderileri çin firmamız da nöbetçi motorlu kurye olarak kalan personellerimiz tarafından her zaman en hızlı şekilde teslimatırınız sorunsuz bir şekilde yapılır.

Motosiketletli Kurye lerimiz sizlerin gönderisi dışında başka hiç bir gönderi almaz ve bu nedenle yapmış olduğunuz mesai saati dışındaki evraklarınız için  normal kurye gönderisinin “2” katı ücrete tabi tutulur.

Firmamız da nöbetci olarak bırakılan personellerimiz gündüz’ki gibi rotası doğrultusundaki gönderileri toplayarak değil, sadece sizin vermiş olduğunuz lokasyona direkt olarak ulaştıracağı için’de express gece motorlu kurye gönderi hizmetimiz uygulanır.

Bu neden le görevli olan Nöbetci Kurye personel rotası üzerinde başka her hangi bir evrak almadan direkt olarak sizin belirlemiş olduğunuz lokasyona giderek teslimatınızı gerçekleştirir.

Akabinde motorize kuryemiz sizin gönderinizle alakalı olan teslimat bilgilerini çağrı merkezimize aktarır, ve sonrasında da çağrı merkezimizden tarafınıza mail yada telefon aracılığı ile tüm bilgiler aktarılır. Böylece gece moto kurye hizmetimiz sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılır.

Gece Motorlu Kurye gönderileriniz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere akşam 19:00 dan sonra yapacağınız gönderileriniz için vermiş olduğumuz bir hizmet seçeneğidir. Sizde Gece Kurye hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçebilirisiniz.

İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Avrupa Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti
  • Gece Özel Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gece Acil Motorlu Kurye Hizmeti

Ve daha bir çok gönderi seçeneklerimizle ile Motokuryemerkezi 7/24 Hizmetinizdedir. Sizlerde gece ve gündüz olmak üzre istanbulun tüm ilçe ve mahallelerinden moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo hizmet seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Gece Acil Kurye hizmetlerimiz istanbul ilimizin Anadolu yakası ve Avrupa yakasında toplam 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde kesintisiz olarak Nöbetçi Gece Moto Kurye ekiplerimizle ve gönderi seçeneklerimizle en acil durumlarınız’da en iyi çözüm ortağınız olmaktan ve sizleride ailemizin içerisinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Gece Kurye Sık Sorulan Sorular

Gece Kurye ile Nasıl Kargo Yollaya Bilirim?

Gece Kurye ekiplerimiz ile sadece İstanbul ilçeleri arasın da akşam 19:00 dan sonra kargo yollaya bilirsiniz. Kurye talebi için ise yapmanız gereken tek şey bizi aramanız yeterli olacaktır.

Gece Kurye Gönderi Ücretleri Ne Kadar?

Motokuryemerkezi ile gece yapacağınız her gönderiniz Express seçeneği ile taşınmaktadır. Bunun sebebi ise mesai saatleri sonrasın da Kurye personelimiz sadece sizin kargonuza özel olarak gitmesindendir. Bu sebeple gece yapacağınız Kurye gönderi fiyatları ile ilgili ne bilgiyi firmamız arayarak öğrene bilirsiniz.

Gece Moto Kurye İle Hangi İllere ve İlçelere Teslimat Yapılıyor?

Gece Moto Kurye ekplerimiz ile İstanbul, Ankara, İzmir gibi İller ve bu illere bağlı ilçeler de gece kurye gönderisi yapabilirsiniz. Merkezimiz İstanbul da olması sebebi ile İstanbul da 7 gün 24 saat bu bağlam da biz den yardım alabilirsiniz.

Gece Kurye Hizmeti Veren Firmalar?

Motokuryemerkezi ailesi olarak İstanbul da tam 22 yıldır Gündüz ve Gece taşımacılık hizmeti veriyoruz. Gece Kurye Hizmeti alabileceğiniz Firmalar başında her zaman olduğu gibi şimdi de Motokuryemerkezi gelmektedir.

Gece Arabalı Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız Motorlu Kurye personellerinin yanı sıra sizlere Araba Kurye konusunda da yardımcı olmaya devam ediyor. Sizler de İstanbul İlçelerine mesai saati sonrasında da Arabalı Kurye ekiplerimiz ile gönderi yapabilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara