fbpx
Hizmetlerimiz

Gece Moto Kurye

Gece Moto Kurye Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Gece Motorlu Kurye Hizmetlerimiz mesai saatleri sonrasında müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir Gece Motorlu Kurye hizmet seçeneğimizdir.

Gece Motorlu Kurye ‘lerimiz saat 19:00’dan sonraki tüm gönderileriniz için hazır bekleyen moto kurye ekibi tarafından taşınıp teslim edilmektedir. Motokuryemerkezi firmamızın çağrı merkezine sizlerin iş ermi formu yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.

Moto Kurye Merkezi ‘mizin operatör personeli size yada gönderilerinize en yakın bölgedeki aktif olarak çalışan motosikletli kurye personelimizi en hızlı şekilde direk olarak yönlendirerek gönderinizi sizden teslim aldırır.

Gece Acil Motorlu Kurye

Gece Özel Motor Kurye ekiplerimiz ile İstanbul İçi 39 ilçe de’ki iş yeri yada şahsa teslim edilmesini istediğiniz tüm matbu gibi özel elden teslim edilmesi gereken evrak, kimlik, pasaport, koli, paket, hediyelik eşya gibi Motosiklet ile taşınabilmesi kanunen yasal olan tüm kurye gönderilerinizi sorunsuz olarak tam zamanında ulaştırıyoruz.

Sizlerde İstanbulun tüm lokasyon bilgilerine sahip 20 yıllık kuryelik tercübesiyle zamanla olan yarışınızda Gece Kurye ihtiyaçlarınız için motokuryemerkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanın.

Moto Kurye Merkezi 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman motorize kurye personeli ile Gece Moto Kurye gönderileriniz için genel merkezimiz de nöbetçi kalan personellerimiz tarafından gitmesi gereken adrese doğrudan Express olarak teslimatı yapılır.

Gece yapılan kurye gönderileriniz için hızlı gönderi sistemi uygulanır. Gece Nobetci Kurye Hizmetimizin ücretlendirmesi Express Kurye hizmetimizin 2 katı fiyat uygulamır bunun nedeni ise gündüz yoğunluğu olmadı için hem gönderiniz en hızlı şekilde gider hemde gece tarifesi uygulanır.

Sizlerde mesai saatleriniz sonrasında gönderilerinizde tercih edeceğiniz hizmet seçeneğimiz Gece Moto Kurye olmalıdır.

Daha detaylı bilgi için çağrı merkezi çalışanlarımızı yazılı telefonlarmızdan arayabilirsiniz yada www.motokuryemerkezi.com web adresimizi ziyaret ederek iş emri formunuzu dikkatli şekilde iletişim bilgilerinizi düzgünce oluşturarak bize göndere bilirsiniz ve en hızlı şekilde kurye hizmetlerimiz den 7/24 yararlana bilirsiniz.

Motokuryemerkezi ailesi olarak bizler sizler için gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, günün her vaktinde ve saatinde en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gece Kurye
Gece Kurye

Gece Motorlu Kurye Hizmetleri ve Avantajları

Motokuryemerkezi’mizin İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki bireysel & kurmsal tüm müşterilerimizin kurye gönderileri çin firmamız da nöbetçi motorlu kurye olarak kalan personellerimiz tarafından her zaman en hızlı şekilde teslimatırınız sorunsuz bir şekilde yapılır.

Motosiketletli Kurye lerimiz sizlerin gönderisi dışında başka hiç bir gönderi almaz ve bu nedenle yapmış olduğunuz mesai saati dışındaki evraklarınız için  normal kurye gönderisinin “2” katı ücrete tabi tutulur.

Firmamız da nöbetci olarak bırakılan personellerimiz gündüz’ki gibi rotası doğrultusundaki gönderileri toplayarak değil, sadece sizin vermiş olduğunuz lokasyona direkt olarak ulaştıracağı için’de express gece motorlu kurye gönderi hizmetimiz uygulanır.

Bu neden le görevli olan Nöbetci Kurye personel rotası üzerinde başka her hangi bir evrak almadan direkt olarak sizin belirlemiş olduğunuz lokasyona giderek teslimatınızı gerçekleştirir.

Akabinde motorize kuryemiz sizin gönderinizle alakalı olan teslimat bilgilerini çağrı merkezimize aktarır, ve sonrasında da çağrı merkezimizden tarafınıza mail yada telefon aracılığı ile tüm bilgiler aktarılır. Böylece gece moto kurye hizmetimiz sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılır.

Gece Motorlu Kurye gönderileriniz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere akşam 19:00 dan sonra yapacağınız gönderileriniz için vermiş olduğumuz bir hizmet seçeneğidir. Sizde Gece Kurye hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçebilirisiniz.

İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Avrupa Yakası Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti
  • Gece Özel Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gece Acil Motorlu Kurye Hizmeti

Ve daha bir çok gönderi seçeneklerimizle ile Motokuryemerkezi 7/24 Hizmetinizdedir. Sizlerde gece ve gündüz olmak üzre istanbulun tüm ilçe ve mahallelerinden moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo hizmet seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Gece Acil Kurye hizmetlerimiz istanbul ilimizin Anadolu yakası ve Avrupa yakasında toplam 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde kesintisiz olarak Nöbetçi Gece Moto Kurye ekiplerimizle ve gönderi seçeneklerimizle en acil durumlarınız’da en iyi çözüm ortağınız olmaktan ve sizleride ailemizin içerisinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara