fbpx
Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye web sayfamıza hoş geldiniz…

Motorlu Kurye hizmetleri ile sizler de acil gönderilerinizi İstanbul Motorlu Kurye ekiplerimizle gerçekleştire bilirsiniz.

Motorlu Kurye hizmetlerimiz İstanbul il sınırları içerisinde hizmet vermiş olduğumuz seçeneklerimiz den olup sizlerinde gönderilerini ve ürünlerini ulaştırılmasını sağladığımız araçlarımız olan motosikletlerimiz ile sizlerinde zaman’a karşı yarışlarınızda en etkili çözüm ortağınız oluyoruz.

MotoKuryeMerkezi İstanbul genelinde 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman kadrosu ile sizlere günün her saatin de kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Motorlu Kurye personellerimiz illerini seven ve özverili olarak çalışan bir ekip olmakla beraber istanbul ilçelerindeki lokasyon bilgilerine de tamamen hakim kişi ve kişilerdir. Motorlu Kurye personellerimiz ile yapmış olduğunuz gönderileriniz dolaştırılmaz ulaştırılır.

Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri Hakkında

Motorlu Kurye hizmetlerimiz İstanbul il sınırları içerisindeki bireysel ve kurumsal olan tüm müşterilerimizin acil ihtiyaçları doğrultusunda çalışmakta ve hizmetlerini devam ettirmektedir.

Bu metropol kentimiz olan İstanbul ilimiz her geçen gün artan nüfusu ve araç trafiyle çekilmez bir haal olan yoğunluktan ötürü bir ilçeden başka bir ilçeye gitmek bile neredeyse imkansız bir haal almış durumdadır.

İstanbul Motorlu Kurye Merkezi ailesi olarak bizler de müşterilerimizin bu gibi durumlar daki acil ulaştırılmasını istedikleri yada gelmesini istedikleri önemli evrak, zarf, koli, paket gibi olan gönderilerini sorunsuz bir şekilde teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Motorlu Kurye personellerimiz tamemen sizlerin istekleri doğrultusun da çalışmata ve tamamen sizlerin aciliyet durumunuza göre verilen süreler de gönderilerinizi teslim alır ve teslim ederler.

Motorlu Kurye gönderileriniz haricindeki diğer hizmetlerimiz için buraya tıklayın.

İstanbul da Yakınımda Motorlu Kurye

Moto Kurye Merkezi ailesi olarak İstanbul da ikamet eden her bireysel ve kurumsal müşterilerimizin bir telefon kadar Yakınındaki Motor Kurye ekiplerimiz ile haftanın her günü kesintisiz hizmetindeyiz.

Firmamız bünyesin de  çalışan her personelimiz çalışma özverisi ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her şartta ve koşul da  sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sizler de ister iş yeriniz den isterseniz de eviniz den her yere gönderi yapabilir ve getirtebilirsiniz. Hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilmek  için yapmanız  gereken tek şey sayfanın en alt kısmındaki iletişim telefonlarımız dan operasyon merkezimizi arayarak Yakınımdaki Kurye i istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

Motorlu Kurye Hizmet Koşulları

Motorlu Kurye hizmet koşullarımız siz müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz iş emirniz sonra çalışmaya başlar ve teslimat sonrasına kadar olan süreçte tamamen operasyon merkezimizin kontrolü altında yapılmaktadır.

İstanbulun 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde aktif olarak taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız tamamen sizlere özel çalışmakta ve çözüm ortağınız olmaktadır.

Müşterilerimizin hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilmeleri için yapmaları gereken tek şey web safyamız üzerinden hizmet formu doldurmak yada yazılı olan iletişim telefonlarımızı aramalarıdır. Firmamız bünyesinden iki şekilde gönderi yapılabilinmektedir, bunlar acil kurye gönderisi veya normal kurye gönderisi şeklindedir.

  • Acil Motorlu Kurye gönderisi ; İstanbul il sınırları içesindeki ilçelerimiz arasında ortalama 45 dakika da teslim alınır ve yine aynı şekilde 45 dakikda gibi bir sürede teslim edilir.
  • Normal Motorlu Kurye gönderisi ; İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimiz de ortalama 90 dakika da teslim alınır ve yine aynı şekilde 90 dakika gibi bir süre de teslim edilir.

Yukarıda yazılı olan gönderi seçeneklerimiz tamamen sizlerin tercihi üzerinde yapılmaktadır. Acil olarak yapmış olduğunuz gönderileriniz de motorlu kurye personellerimiz gitmiş oldukları güzargahları üzerinde bile başka her hangi bir gönderi almazlar ve sadece sizin gönderilerinizi teslim ederler, bu nedenle acil gönderi seçeneklerimiz normal gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Motorlu Acil Kurye Hizmeti
  • Motorlu Hızlı Kurye Hizmeti
  • Motorlu Vip Kurye Hizmeti
  • Motorlu Normal Kurye Hizmeti
  • Motorlu Gece Kurye Hizmeti
  • Motorlu Şehiriçi Kurye Hizmeti
  • Motorlu Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi’miz den yukarıda yazılı olan ve daha onlarca seçeneklerimiz ile sizlerinde 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Motorlu Kurye Hizmet'in den nasıl yararlanırım?

Motorlu Kurye Hizmeti‘miz den nasıl yararlana bilirsiniz! MotoKuryeMerkezi ne iş emri kaydı oluşturarak hizmetlerimiz den istediğiniz her gün dilediğinizce yararlana bilirsiniz. İş emri kaydını ister web sitemiz den isterseniz de iletişim telefonlarımız dan kolayca oluştura bilirsiniz.

Motorlu Kurye Fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Motorlu Kurye Fiyatları gönderinizin durumuna göre belirlenir ve  uygulanır. Bu fiyatlar ise gönderinizin gideceği yere göre, aciliyetine göre, ve ebata göre hesaplanır. İstanbul ilçeleri arası yapacağınız her gönderinizin fiyatı yukarı da belirtilmesi üzerine değişkenlik göstermektedir.

İstanbul'da Motorlu Kurye Firması

İstanbul’da bulunan Motorlu Kurye Firması olan ve 20 yıldır tüm müşterilerine hizmet veren Moto Kurye Merkezi dir. Firmamız Bireysel ve Kurumsal herkese özel taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluş olmaya devam ediyor. Motorlu Kurye gönderileriniz için sizlere hazırladığımız indirim fırsatların’dan dilediğiniz zaman yararlana bilirsiniz. Sizleri de ailemiz de görmekten kıvanç duyarız.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara