fbpx
Hizmetlerimiz

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Anadolu Motorlu Yakası Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine evrak gönderisi yapabilir ve getirte bilirsiniz Moto Kurye Merkezi

Motorlu Kurye Moto Kurye Merkezi ‘nin Anadolu yakasındaki evrak ve benzeri Kurye gönderileriniz de ihtiyac duyduğunuz acil zamanınız da en yakın Moto Kurye ‘lerimiz tarafınıza ivedi şekilde yönlendirilerek gitmesi gereken gönderlerinizi istanbul içi tüm semtlere güvenli ve acil bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Anadolu Yakasında bulunan Merkez Ofisimiz’ de ve çevre ilçelerindeki hazır bulunan Motokuryelerimizle istediğiniz şekilde normal yada express hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz.

Kurye perseonelimiz bulunduğunuz yada almasını istediğiniz konumdan gönderinizi alarak gitmesini istediğiniz konuma Normal Kurye yada Express Kurye şeklinde teslimatını gerçekleştirir.

Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinzde bır tıkla web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. anadolu yakası kurye hizmet ücretlendirmesi normal kurye veya express kurye şeklinde uygulanır.

Sizlerde İstanbul iline bağlı 39 ilçesi ve 789 mahallesi olmak üzere Anadolu Yakası Kurye ekibi ve ekipmanlarıyla 7 gün 24 saat motosikletli kurye taşımacılığı sunmaktadır.

Bu ve diğer gönderi seçeneklerimiz ile öğrenmek istediğiniz bilgiyi bir tlf ile alabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kurye
Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmetleri

Anadolu Yakası Moto Kurye hizmet seçeneklerimiz ile yapmış olduğunuz gönderileriniz Normal Kurye seçeneğinde İstanbul içi bölgelerden ortalama (1.5) saatte alınır ve (1.5) saatte gideceği adrese teslim edlir. Toplam teslim süresi (3) saattir.

Express Kurye seçeneğinde (30 ile 45) dk içerisinde alınır ve yine aynı sürelerde gitmesini istediğiniz lokasyonlara (30 ile 45) dk içerisinde de teslim edilir. Toplam teslim süresi (1.5) saattir.

Sizlerde İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakası olmak üzre tüm ilçelerimizden istediğiniz saatte ve günde Anadolu Yakası Motorlu Kurye hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilirsiniz.

Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

Motokuryemerkezi mizin İstanbul Anadolu yakası ilçelerimizden aşağıda yazılı olan size özel hizmet seçeneklerimizden istediğiniz günde ve saatte kesintisiz olarak Moto Kurye hizmeti alabilirsiniz.

  • Anadolu Yakası Moto Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Hızlı Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Nöbetci Kurye Hizmeti
  • Anadolu Yakası Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi olarak daha bir çok Kurye seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara