fbpx
Hizmetlerimiz

Havaalanı Kurye

Havaalanı Kurye Sayfamıza Hoş Geldiniz..

İstanbul Havalimanı Kurye ve Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye hizmetlerimiz için günün her saati bizi araya bilirsiniz.

Havaalanı Kurye hizmetlerimiz : Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ve İstanbul Havalimanı Kurye ekiplerimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul içi tüm semtlere hizmet sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Moto kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir.

Firmamıza yapacağınız İş emriniz sistemimize düştükten hemen sonra İstanbul içi ve İstanbul dışı istediğiniz teslimat noktasına gönderileriniz ulaştırılır. Bu hizmet seçeneğimizin teslimat süresi mesafe ve hava koşullarına göre değişkkenlik gösterebilir.

Sizlerin de gönderileriyle sorumlu operasyon merkezimizi personellerimiz ile her daim motorlu kurye ’lerimiz ile irtibat içerisindedir ve size istediğiniz doğrultuda gönderinizin teslimiyle alakalı bilgiyi sizinle paylaşa bilir.

Akabinde güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirildiğin de isim bilgisi tarafınıza mail yada telefon yoluyla bildirilir. Sizlerde bu hizmetlerimiz den yararlanmak için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabileceğiniz Merkez irtibat telefonumuz  nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki İstanbul Havaalanı Kurye ve yeni açılacak olan Kurye ekiplerimizle bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Firmamızın web sayfası üzerinden kendinize uygun iş emri formumuzu doldura bilir yada genel merkez irtibat numaralarımızdan aklınıza takılan tüm bilgiliyi alabilirsiniz.

Havaalanı Kurye
Havaalanı Kurye

Havalimanı Motorlu Kurye nedir?

Havalimanı nedir sorusunun cevabı bu tarz taşımacılık ve seyahat alanların da var olan bir gümrük ve muhafaza birimi olan yerlere havalimanı denir. Eğer ki gümrük müşavirliği yok ise buraya havaalanı denir.

İstanbul Atatürk Havalimanının yolcu uçaklarına kapatılması sonrasın da İstanbul Arnavutköy ilçesine yeni yapılan İstanbul Havalimanın da Gümrük müşavirliği ve muhafaza terminalin de bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı Kurye Gönderi Çeşitleri?

 1. İstanbul Havalimanı Kurye ekiplerimiz ile İstanbul çıkışlı Şehirlerarasına aynı gün Kargo gönderisi yapabilirsiniz.
 2. Türkiye İllerin den İstanbul’a Kargo gönderisi yapabilirsiniz.
 3. İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye ekiplerimiz ile gelen Kargolarınızı İstanbul ilçelerine gönderebilirsiniz.
 4. İstanbul Havalimanı Arabalı Kurye ekiplerimiz ile ebatlı ve ağır Kargolarınızı gönderebilirsiniz.
 5. İstanbul Havalimanı Gümrük Kurye ile gümrük evraklarınızı gönderip getirtebilirsiniz.
 6. İstanbul Havalimanın dan haftanın her günü ve saati kargo gönderisi yapabilirsiniz.
✓ Havaalanı Motorlu Kurye FirmalarıHavaalanı Motorlu Kurye Firmaları arasın da her daim ilk sıra da olan Motokuryemerkezi sizlere 22 yıldır taşımacılık sektörün de öncü olmaya her daim devam ediyor. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye için bizi arayın..
✓ İstanbul Havalimanı Kurye Hizmetiİstanbul Havalimanı Kurye Hizmeti veren firmamız ile ister buradan kargo gönderisi yapabilir, isterseniz de kargalarınızı bu lokasyona getirte bilirsiniz. İstanbul Havalimanı Kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi talep için iletişim numaralarımızı aramayı unutmayın.
✓ Havalimanı Uçak Kargo HizmetiHavalimanı Uçak Kargo Hizmetini firmamız İstanbul da bulunan her iki havalimanın dan yapmakla beraber Türkiye’nin 3 büyük illerin de de sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Uçak Kargo gönderileriniz için biz den bir telefon ile Kurye talebinde bulunabilirsiniz.
✓ Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye HizmetiSabiha Gökçen Havaalanı Kurye Hizmeti sunan firmamız ile sizler de Anadolu Yakasının her ilin den bu havaalanına kargo gönderilerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve alabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ihtiyacınız da bir tıkla Kurye yarım saatte kapınız da..
✓ Havalimanı Gümrük Kurye HizmetiHavalimanı Gümrük Kurye Hizmetleri Motokuryemerkezi’nin Profesyonel Kurye personelleri ile Liman Gümrük evraklarınız taşınmaktadır. Havalimanın da bulunan her gümrük şirketine evrak göndere bilir ve getirtebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Uçak Kargo ile Neler Gönderilebilir?

İstanbul da bulunan her iki Havalimanın da da geçerli olan kargo gönderileri şu şekildedir.

 • Havalimanı Kurye ile Evrak Gönderebilirsiniz.
 • Havalimanın Kargo ile Koli Paket Gönderebilirsiniz.
 • Havalimanı Kargo ile Canlı Hayvan Gönderebilirsiniz.
 • Havalimanı Kargo ile Makine parçaları ve Araba parçaları gönderebilirsiniz.
 • Havayolu Kargo ile Gümrük evrakları ve önemli evraklarınızı gönderebilirsiniz.

Göndermek istediğiniz kargolarınız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi istediğiniz zaman arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Gönderileriniz tarafımızca verilen adresler den alınır ve gitmesini istediğiniz illere vermiş olduğunuz isim bilgisi kaydı ile gönderilerek tarafınıza teslim bilgileri verilir.

İstanbul Havalimanı Kargo ile Neler Gönderemezsiniz?

 • İstanbul Havalimanın dan sıvı ilaç ve kimya malzemesi gönderemezsiniz.
 • Havalimanın dan kesici delici patlayıcı olan hiç bir şey gönderemezsiniz.
 • Havalimanın dan bozulabilecek gıda ürünleri gönderemezsiniz.
 • Alkol bazlı ürünler ve tütün Mamülleri gönderemezsiniz.
 • Kanunen taşınması ve bulundurulması yasaklı olan hiç bir şeyi gönderemezsiniz.
 • Pc Talep ve Telefon tarzı elektronik cihazların bataryası olan ürünlerin patlama tehlikesi nedeni ile takılı olarak gönderemezsiniz.

Yapacağınız gönderiniz ile ilgili detaylı bilgiyi biz den öğrenebilirsiniz. İstanbul çıkışlı kargolarınız için hemen firmamız dan fiyat bilgisi alabilir ve Kurye talebin de bulunabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye hizmetimiz Motokuryemerkezi‘mizin müşterilerine sunmuş olduğu kişiye özel sunduğu hizmetlerimizdendir.

Moto Kurye firmamızdan yapacağınız Uçak Kargolarınız İstanbul dışına yollamak istediğiniz her ile aynı gün içinde ulaştırıyoruz.

Sizler çağrı merkezimize iş emrinizi isteğiniz doğrultuda kayıt yaptırdıktan sonra size en yakın olan saha personelimizi yönlendirilir. Sonrasın da yollamak istediğiniz evrak, koli ,paket gibi taşınması yasal olan her kargonuz istenilen yere ulaştırılır.

İstanbul Havalimanı Kurye ve Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye hakkında bilmek istediğiniz her şey için bizi istediğiniz her gün arayabilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirisiniz. Havalimanı Kurye gönderilerinize özel indirimler için hemen ziyaret ederek sizin için olan fırsatlarımızı kaçırmayın.

Hava limanlarındaki acil olan işlerinizde de bulunduğunuz lokasyona da isteğiniz doğrultusunda evrak, kimlik, pasaport gibi Aciliyeti olan tüm ihtiyaçlarınız içinde Motokuryemerkezimiz’den hizmet alabilirsiniz. İstanbul içi 39 ilçesinde geçerli olan bu hizmetimizden ister şehir dışına gönderi yapabilirsiniz.

isterseniz de şehir dışından gelen gönderilerinizi de aldırta bilirsiniz Havaalanı Moto Kurye hizmetlerimiz için aklınıza takılan ve öğrenmek isteğiniz tüm bilgileri operasyon merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Motorlu Kurye Hizmetleri

Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye gönderileriniz de yukarıda yazılı olan İstanbul Havalimanı ile aynı şekilde işlemektedir. Sabiha Gökçen terminali Anadolu Yakasın da olup bu kıta daki müşterilerimizin gönderileri için en kısa sürede gidebileceğimiz terminalimizdir.

İstanbul’un her iki kıtasın da da taşımacılık hizmeti veren firmamız ile sizler de buradan şehir dışına gitmesini istediğiniz kargo gönderileriniz de bizimle iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Moto Kurye Merkezi kurulduğu günden bu güne taşımacılık bağlamın da müşterilerine en kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Havaalını Evrak Teslim Süreleri

 • Havaalanı Kurye teslimat süremiz İstanbul içi (1.5) ile (3) saat arasındadır.
 • Havaalanı Normal Kurye süremiz (3) saat.
 • Havaalanı Express Kurye süremiz (1.5) saattir. ve ücreti Normal Kurye ücretinin iki katıdır.
 • Şehirlerarası Havalimanı Kurye gönderilerinizin teslim süresi ise gideceği ile göre değişkenlik göstermektedir bu sürede ortalama (5/6 saat arasındadır).

Havaalanı Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Havaalanı Motorlu Kurye Hizmeti
 • İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye Hizmeti
 • Şehirlerarası Havalimanı Kurye Hizmeti
 • Havaalanı Acil Kurye Hizmeti

Havaalanı Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Havalimanı Motorlu Kurye Hizmetinden Nasıl Yararlanırım?

Havalimanı Motorlu Kurye hizmetlerimiz den yararlanmak ve gönderi yapmak için öncelikle firmamıza kendinize göre iş emri kaydı oluşturmalısınız. İstanbul’ da bulunan her iki Havalimanın dan da Kargo’larınızı Türkiye’nin her iline aynı gün içinde ulaştıra bilirsiniz. Bu bağlam da Moto Kurye Merkezi firmamız 20 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Sizler de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havalimanı Kurye Gönderisi Fiyatları Ne Kadar?

Havalimanı Kurye Gönderilerinizin Fiyatları yapacağınız gönderiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik ise nereye göndereceğinize ve gönderilerinizin ağırlığı, ebatlarına göre hesaplanmaktadır. Kargolarınızın ortalama fiyat bilgisi için firmamızı arayarak öğrene bilir ve hizmetlerimiz den dilediğinizce yararlana bilirisiniz.

Havalimanı Kurye Teslim Süresi Ne Kadar?

Havalimanı Kurye Gönderinizin Teslim Süresi Türkiye geneline ortalama 3 ile 4 saat arasıdır. Sizlerin tarafımıza yapacağınız iş emri sonrasında ekiplerimiz gönderilerinizi sizden alır ve hangi ile gönderiniz olacak ise ilk tarifeli Uçak ile kargonuzu yollar. Sonrasın da operasyon merkezimiz den gönderinizin tarafınıza pnr bilgisi verilir.

Moto Kurye Merkezi Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere günün her saatinde kesintisiz olarak 7/24 Havalimanı Moto Kurye gönderi seçenekleriyle bireysel & kurumsal tüm müşterilerimizin hizmetindedir. Bu ve diğer hizmetlerimizle ilgili tüm bilgiyi web sayfamızı ziyaret ederek te öğrene bilirsiniz.  İstanbul ilinde bulunan her iki havalimanının dan Türkiye nin her yerine şehirlerarası havalimanı kurye gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde yılın 365 günü yollaya bilir veya getirte bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

GSM : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara