fbpx
Hizmetlerimiz

Vip Kurye

Vip Kurye Hizmet Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Vip Motorlu Kurye seçeneği taşımacılık sektörün deki en hızlı teslimat türüdür. Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul’un belirli ilçelere yapacağınız vip kurye gönderilerinizin alınıp teslim edilme süresi 60 dakikadır. Bu hizmet seçeneği hakkın da daha fazla bilgi sahibi olmak için makalemizi okumaya devam edin.

Vip Motor Kurye Hizmetleri Motokuryemerkezimizin Kurumsal ve Ticari faliyet gösteren müşterilerimiz için özel olarak 7/24 sunduğumuz sigortalı kurye hizmetimizdir. Gönderici ve alıcı arasında özel teslimat şehir içi hizmelerde (1) saat olarak sunulur.

Acil Vip Kurye personelimiz teslimat süresince başka hiç bir gönderi alamaz ve doğrudan sizin gönderinizi teslimat adresine ulaştırır. Bu nedenle vip kurye ücret tarifesi express kurye fiyatınında %50 fazlasıdır.

Vip Acil Motorlu Kurye sistemimiz şu şekilde ilerler. Operasyon merkezimize kayıt düşer düşmez sahadaki en profesyönel moto kurye bulunduğunuz lokasyona en yakın Vip Moto Kurye personelimiz yönlendirilir ve istanbul içi belirli bölgelere size verilen teslimat süre garantisi ile teslimatımız uygulanır.

İstanbul içindeki belirlortalama telimat süremiz (60) dakikadır. Bu özel hizmetlerimizden yararlanmak için motokuryemerkezimize ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon kadar uzağınızdaki kuryelerimizle siz müşterilerimizin zamanla olan yarışındaki en iyi çözüm ortağınız olmaya yolunda 20 yıllık tecrübemizle devam etmekteyiz.

İstanbul anadolu yakasında bulunan genel merkezimizden yönlendirilen tüm motorize kurye’lerimiz işinin ehli personellerimizdir ve iş disipliniyle çalışmaktadır. Bu hizmet seçeneğimizde ise size yönlendirlen saha personelimiz ssadece ve sadece sizin gönderinizin teslimatıyla ilgilenir ve yolun üzeri dahi olsa başka hiç bir evrak ve gönderi almaz, direkt olarak sizin vermiş olduğunuz lokasyona teslimatınızı isim imza kaydı alarak gerçekleştirir.

Sonrasında çağrı merkezi personelimiz trafından gönderinizle ilgi gerekli bilgiyi tarafınıza tlf yada mail yoluyla aktarır. Sizlerde vip express kurye hizmetimiz ve diğer hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiyi operasyon merkezimiz arayarak sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

✓ Vip Motorlu Kurye FirmasıMotokuryemerkezi çalışanlarımız ile firmanızın yada şahsi gönderilerinizin en hızlı teslimatlarını mümkün kılıyoruz. Vip Kurye firması için bizi tercih edin.
✓ Vip Kurye Teslimat SüresiVip Kurye Teslimat süresi İstanbul’un belirli ilçeleri arasın da alıp teslim edilmesi maksimum 60 dakikadır.
✓ Vip Moto Kurye FiyatlarıVip Moto Kurye Gönderi Fiyatları normal yada acil seçeneğine göre 4 katı olarak hesaplanmaktadır. Örneğin normal gönderiniz 100 tl ise expres gönderiniz de bu tutar 200 tl vip seçeneğin de ise 400 tl dir.
✓ Vip Kurye Servis BölgeleriVip Kurye Servisi verdiğimiz ilçelerimiz İstanbul Avrupa yakasın da ve Anadolu yakasın da yapılmaktadır. Servis yaptığımız ilçe bilgisi için bizi aramayı unutmayın.
✓ Vip Motor Kurye AvantajıVip Motor Kurye kullanmanın avantajı nedir? Vip Kurye ile kargo gönderisi yaptığınız da personelimiz her ne olursa olsun sadece ama sadece sizin kargonuzu alıp teslim eder. Zaman dan tasarrufunuz da en büyük avantajınız olur.
Vip Kurye
Vip Kurye

Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

Vip Motorlu Kurye Hizmetlerimiz Motokuryemerkezi olarak kişiye ve kuruluşlar’a özel olarak sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile bulunduğunuz konumdan ortalama (30) dakika da gönderiniz alınır ve en hızlı şekilde teslimatı ortalama (30 ile 40) dk içerisinde sadece istanbul içi belirlenen bölgelerimizde gerçerlidir.

Bu hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimize iş emrinizi oluşturduğunuz andan itibaren başlar ve teslimat sonrasına kadar gönderinizle ilgili öğrenmek istediğiniz takibi yetkili personellerimizden alabilirsiniz.

Firmamızın en hızlı gönderi seçeneği olan  Vip Moto Kurye sistemimiz diğer gönderilerimizin en pahalı olanıdır, sebebi ise kişiye ve birime özel olan bu hizmetimiz sadece size özel olarak gerçekleştirilir ve kurye personelimiz başka hiç bir evrak almaz.

Sizlerinde zamanla olan yarışınızdaki ister şahsi ister kurumsal işlerinizde bu hızlı gönderi hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. Fiyat ve diğer aklınıza takılan tüm sorulanız için 0216 470 69 91 – 0544 470 69 91 – 0532 362 37 90 nolu telefonlarımızı arayarak öğrene bilirsiniz.

Motokuryemerkezi ailesi olarak sizlere vermiş olduğumuz tüm kurye hizmetlerimizden ötürü mutluluk duyarız.

Vip Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajı

Motokuryemerkezi sizlere özel gönderi seçenekleriyle ve hizmet seçenekleriyle İstanbul içi bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin en acil durumlarındaki gönderilerinde hizmet alabileceği seçeneklerimiz den günün her saatinde sorunsuz olarak yaralana bilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey web sayfamızın en alt kısmındaki iletişim numaralarımızı aramak ve size uygun gönderi seçeneğinizi yapmak. Yazılı olan hizmer seneklerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde geçerlidir.

Vip Motorlu  Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Vip Moto Kurye Hizmetleri
  • Vip Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Vip Express Kurye Hizmetleri
  • Vip Şehiriçi Kurye Hizmetleri
  • Vip Motosikletli Kurye Hizmetleri
  • Vip Özel Moto Kurye Hizmetleri ve birçok seçeneklerimiz ile gün 24 saat her zaman hizmetinizdeyiz.

Vip Kurye Sık Sorulan Sorular

Neden Vip Kurye Tercih Etmeliyim?

Neden Vip Kurye tercih etmelisiniz. Kargonuzun çok kısa sürede alınıp teslim edilmesini istediğiniz de Vip Kurye gönderisini tercih etmelisiniz. Motorlu Kurye ile en hızlı bu seçenek ile kargo teslimatı yapabilirsiniz.

Vip Kurye ile Gönderim Kaç Dakika da Teslim Olur?

Vip Kurye ile yapacağınız gönderiniz belirlene ilçeler arasın da 60 dakika da alınıp teslim edilir. Bu hizmeti sunduğumuz ilçe bilgileri için bizi aramalısınız.

Vip Kurye Gönderi Ücreti Ne Kadar?

Motokuryemerkezi firmamız ile yapacağınız Vip Kurye gönderileriniz Normal Kurye tercihinin 4 katı olarak hesaplanır. Express Kurye olarak gönderi yaparsanız da 2 katı olarak hesaplanır. Örneğin Normal gönderiniz 50 tl ise express 100 tl vip gönderiniz ise 200 tl olarak hesaplanır. Bu fiyatlar kargonuzun gideceği lokasyona göre değişkenlik göstere bilir. Güncel fiyat bilgisi ve Kurye talebi için bizi aramayı unutmayın.

Vip Kurye Teslimatı Hangi Araçlar İle Yapılıyor?

Vip Kurye gönderileriniz de firmamız sadece Motosikletli Kurye’ler ile yapılmaktadır. Motorlu personellerimiz ile vip gönderiyi sadece evrak vb önemli kargolarınız da talep edebilirsiniz. Ağır ve ebatlı kargolarınız vip gönderi yapılmamaktadır.

Vip Kurye Gönderimi Nerelere Yapabilirim?

Vip Kurye gönderisini sadece İstanbul için de firmamız tarafın dan belirlenen İlçeler arasın da yapabilirsiniz. Bu ilçelerin nereler olduğunu öğrenmek için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara