fbpx
Hizmetlerimiz

Gümrük Kurye

Gümrük Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Gümrük Moto Kurye hizmetlerimiz Gümrük Müşavirlerinin Kurye ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli Gümrük Motorlu Kurye personellerimiz ile yapılmaktadır.

Gümrük Motorlu Kurye Gümrükleme işlemleriyle ilgili hertürlü beyanname, uygunluk belgesi, kontrol belgesi, ordino, atr, konşimento ve antrepo işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanarak ulaştırılması için uzman ekibimizden daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

Gümrük firmalarının yoğun iş temposuna ayak uydurmasını bilen gümrük şirketlerinin işleyişini bile uzman personellerimiz görevlendirilir. Motokuryelerimiz tarafınıza yönlendirilerek yapılmasını istediğiniz işlerinizi sizin yerinize halleder ve gitmesini istediğiniz yere götürürler, isim imza karşılığında evraklarınızın teslimatını gerçekleştirirler.

Gümrük firmanızın önemli ve acil tüm evraklarını göndermek istediğiniz Çatalca Kurye ile Çatalca da bulunan Gümrük genel müdürlüğüne yapacağınız her gönderi hakkında bilgi almak için bu sayfamızı da ziyaret etmek istemezmisiniz?

Gümrük Kurye Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken Motokuryemerkezi ne web sayfamızdan ulaşmaktır. gümrük moto kurye Hizmeti ücretlendirmelerimiz gönderdiğiniz yer ve nokta sayısına göre ücretlendirilir.

Yapacağınız gönderileriniz isteğiniz doğrultusunda işin akışına göre devam ettirilerek işleriniz gün içerinde çözülmesi için bu konu ve sistemde bilgi sahibi moto kurye personelimiz yönlendirilerek yapmış oldurduğunuz işlemler ve süreye göre iş bitiminde ödeme hesaplanır ve tarafınıza bildirilir.

Sizlerin isteği doğrultsunda yapılacak işler için harcanan süre ücretlendirilmesi ilk 5 dakika sonrası her daika başına 1 tl olarak hesaplanmaktadır. Bekleme ücretiniz haricinde size verilen ücret ve bekleme ücreti birleştirilerek toplam tutar tarafınızdan tahsis edilmektedir.

Gümrük Kurye hizmetilerimiz yada diğer hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her şey için bizim ile iletişime geçin. Çağrı merkezi personellerimiz günün her saatinde sizlere bilgi vererek işlerinizin zamanında halledilmesini sağlamaktadır.

20 Yıllık kurye’lik tecrübemiz ile sizlerinde her türlü gönderi işlerinizde ve evrak işlerinizde zamanla olan yarışınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Sizleride aramızda görmekten ve ailemize takılmanızdan mutluluk duyarız.

✓ Gümrük Motorlu Kurye Hizmeti Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul da bulunan her iki yakadaki tüm Gümrük Müşavirliği şirketlerinin evrak taşımacılığını yapıyoruz. Sizler de Şehiriçi ve Şehirlerarası Acil gönderileriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.
✓ Gümrük Kurye Firması Gümrük şirketiniz için Kurye Firmasımı arıyorsunuz? Artık aramayın çünkü şuan en doğru adrestesiniz. Nedeni ise Motokuryemerkezi ailemiz 22 yıllık tecrübesi ve uzman personelleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
✓ Gümrük Kiralık Kurye İstanbul içi bulunan Gümrük Firmanıza Kiralık Kurye mi lazım? O halde Motokuryemerkezi yetkililerimiz ile görüşüp konu hakkında yardım alabilirsiniz. Tarafınıza kiralanan Kurye personelimiz sadece sizin firmanızın işlerini yapacaktır.
✓ Gümrük Acil Kurye Gümrük Acil Kurye gönderileriniz için biz den personel talep edebilirsiniz. İstanbul içi bölgelere veya çevre illere acil evrak gönderileriniz en kısa sürede firmamız güvencesi ile taşınmaktadır. İstanbul içi acil evraklarınız 90 ile 120 dakika da teslim edilir.
✓ Gümrük Moto Kurye Fiyatları Gümrük Motor Kurye Fiyatları? Firmamız Gümrük firmamınızın yapacağı evrağın içeriğine ve işleyişine göre güncel fiyat çıkartmaktadır. Bu bağlam da en güncel fiyat bilgisi için gönderiniz olduğun da operasyon merkezimiz den alabilirsiniz.
Gümrük Kurye
Gümrük Kurye

Gümrük Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları

Gümrük Moto Kurye personelimiz almış olduğu evrakların yapılması gereken onay izin ve yetkiyazı gibi önemli işleri kendi yetkisi doğrultusunda yapabildiğini yapar ve ulaşmasını istediğiniz noktaya bizzat kendisi götürür ve teslim eder.

Sonrasında  Operasyon Merkezimize yapmış olduğu işlemlerin  bilgilerini verir. Operasyon merkezi personelimiz tarafından aranırsınız ve evraklarınız ile ilgili yapılan tüm işlerin gerekli bilgileri ve  toplam ücretlendirmeyi öğrenirsiniz.

Bu işlemleriniz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm bölgelerinde geçerli olan bir hizmet seçeneğimizdir. Sizlerde İstedğiniz adrese ve lokasyona göndermek istediğiniz tüm matbu evraklarınızı uzman ekiplerimiz aracılığıyla sorunsuz olarak hallede bilirsiniz.

Motorlu Gümrük Kurye evrakları her daim önem taşıyan özel evrak trafine sahiptir, bunun bilgisi ve sorumluluğu dahilinde yapılacak işleriniz için sadece görevlendirilen personel iş bitimine kadar size hizmet etmekle yükümlüdür. Her hangi bir yaşanıla bilecek aksaklıklar için firma çalışanımızla irtibat kurabilirsiniz.

İş bitiminde görevli motosikletli kurye personelimiz teslimat kayıtlarını düzgünce yaparak evraklarınızı tamamlanmış ve halledilmiş olarak firmanıza teslimatını gerçekleştirir.

Gümrük Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Gümrük Kurye Hizmeti
  • Gebze Gümrük Kurye Hizmeti
  • Erenköy Gümrük Kurye Hizmeti
  • Çatalca Gümrük Kurye Hizmeti
  • Muratbey Gümrük Kurye Hizmeti
  • Bayram oğlu Gümrük Kurye Hizmeti
  • Gümrük Motorlu Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi olarak daha bir çok Kurye gönderi seçeneklerimizle sizlerin 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. sizlerde aşağıda yazılı olan irtibat telefonlarımızdan yada web sayfamızdan iş emri oluşturarak kurye gönderilerimizden ihtiyacınız doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

Gümrük Kurye Sık Sorulan Sorular

Gümrük Kurye Hizmetiniz den Nasıl Yararlana Bilirim?

Motokuryemerkezimizin taşımacılık hizmetlerin den yararlanmka için şirketinizin gönderisine özel tarafımız dan personel talep edebilirsiniz. Gönderi yapmak içinse yapmanız gereken tek şey bizi aramanız yeterli olacaktır.

Gümrük Firmasına Kiralık Kurye

Moto Kurye ihtiyacınız varsa ve bu personelin sadece firmanız bünyesin de çalışmasını istiyorsanız Kurye sadece size tahsis edilerek aylık kiralanacaktır. Kiralık Kurye hakkın da daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Gümrük Müşavirliğine Kurye Hizmeti

Gümrük Müşavirliği siz müşterilerimizin her türlü acil kargolarını güvenle ve hızlı bir şekil de a noktasından b noktasında taşıyoruz. Acil Gümrük Kurye gönderileriniz için biz den hizmet talep edebilirsiniz.

Şehirlerarası Gümrük Kurye Taşımacılığı

Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul çıkışlı çevre illere acil Gümrük evraklarınızı ve diğer kargalarınızı aynı gün için de teslim ediyoruz. Şehirdışı Kurye servisimiz hakkın da daha fazla bilgi almak için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Şehirlerarası Kurye

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara