fbpx
Hizmetlerimiz

Acil Moto Kurye

Acil Moto Kurye web sayfamıza hoşgeldiniz..

Acil Motorlu Kurye hizmetlerimiz ile İstanbul içi tüm bölgelere günün her saati Acil Motorlu Kurye gönderilerinizi yapabilirsiniz.

Acil Motorlu Kurye hizmetlerimiz moto kurye merkezi nin siz değerli müşterilerinin gün içindeki yada mesai saatleri sonrasındaki evrak, koli, zarf, paket gibi taşınmasını istedikleri gönderilerinin en hızlı şekilde ulaştırılması için özel olarak kurmuş olduğumuz bir motorlu kurye ekibimizdir.

İstanbul ilimizin 39 ilçesinde geçerli olan bu gönderi şeçeneğimiz ile sizlerinde bütün gönderilerinizi yoğun iş temponuz’daki aciliyetinize yönelik çözüm olabilmek adına bu gönderi sistemimizi tercih edebilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi’mize bağlı olarak çalışan saha ekiplerimiz sizlerin genel merkezimize iş emri kaydınız yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyor ve tamamen sadece ama sadece sizin gönderinizle görevlendiriliyor.

Kurye personelimiz bulunduğunuz bölgeden gönderizi teslim alarak İstanbul içindeki gitmesini arzu ettiğiniz ilçeye doğrudan gidiyor ve evraklarınızın teslimatının yapılması istediğiniz birim ve kuruluşlara teslimatını gerçekleştiriyor.

Acil Moto Kurye

İstanbul Acil Motorlu Kurye Hizmetleri

Acil Motorlu Kurye Hizmetlerimiz tamamen kişiye ve kuruluşa özel olarak sunmuş olduğumuz en hızlı gönderi seçeneğimizdir.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan genel merkezimize yapacağınız acil motorlu kurye iş emri kaydınız dan sonra operasyon merkezi görevli personelimiz evrağınızın alınmasını istediğiniz lokasyona en yakın saha personelimizi yönlendirir ve gönderilerinizin alınmasını sağlar.

Akabin de evrağınızı teslim alan personelimizi doğrudan en yakın güzergah üzerinden gitmesi gereken lokasyona yönlendirir ve bu süreç içerisinde görevlendirilen saha personelimize güzargahı üzerinde dahi olsa başka her hangi bir evrak almaması için talimat verir.

Operasyon merkezi personelimiz firmamıza yapmış olduğunuz iş emri kaydınız dan sonra gönderinizin alınmasından teslimatına kadar sizinle ve görevli saha personeli ile daima irtibat halinde olur ve sizleri gönderinizle ilgili her detayı paylaşır.

Moto Kurye Merkezi personellerimiz işinde uzman ve gps bilsine sahip olmalarının yanı sıra her zaman iş disiplini çerçevesinde çalışmaktadırlar, firmamızın her zaman ilk olarak öncelik vermiş olduğu prensip müşterilerimizin memnuniyetleridir.

Acil Moto Kurye ekiplerimiz ile İstanbul dışına yapacağınız kargolarınız için de Şehirlerarası Kurye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Acil Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajı

Acil Moto Kurye gönderi koşullarımız şu şekilde başlar ve devam eder ; Moto Kurye Merkezi’mize yapacağınız İstanbul il sınırları içerisindeki iş emriniz sonrasın başlar ve teslimat sonrasına kadar olan süre de tamamen firmamızın güven kapsamı içerisindedir.

Siz değerli müşterilermizin gerek iş yerinizde gerek özel hayatınız’daki kurye gönderilerinizi özenli bir şekilde alınması gereken lokasyonlar dan teslim alıyoruz ve gitmesini istediğiniz lokasyonlara sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Firmamıza yaptığnız kayıtlarınız dan sonra çalışmaya başlıyoruz ve akabinde İstanbul içi bölgeler de ortalama 45 dakika da evraklarınızı bulunduğu yerden teslim alarak yine aynı süreler de İstanbul içi ilçelere teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Acil Motorlu Kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimiz de toplam da teslimat sürelerimiz ortalama 90 dakikadır. İş emrinizin kaydı yapıldıktan sonra motorlu kurye personelimiz evrağınızın alınacağı adrese gidene kadar gönderinizin hazır olması ve personelimizin bekletilmemesi gerekmektedir bekletilen pesonel için ilk 5 dakikası ücretsiz olup sonraki her beklediği dakika için tarafınıza extra olarak bekleme ücreti yansıtılır.

Teslimat süremiz evrağınız bulunduğu yerden alındıktan itibaren başlar ve bu süre o anki trafik ve hava koşullarına göre zaman zaman değişkenlik göstermektedir.

Acil Kurye gönderileriniz normal gönderileriniz den iki katı daha az sürede teslim edilir ve bu nedenle de normal kurye gönderi seçeneğimizin de iki katı olarak ücretlendirilir. Sizlerde bu ve diğer gönderilerimiz ile ilgili daha fazla bilgi ve detay için ileşim telefonlarımız dan bizleri 7 gün 24 saat arabilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.

İstanbul Acil Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Acil Motorlu Kurye hizmet bölgelerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki belirlenen ilçe ve mahallerinde geçerlidir. Moto Kurye Merkezi firmamız siz değerli müşterilerimize bu gönderi seçeneğini İstanbul ilindeki kuryelik sektöründe belirlenen 1. ve 8. bölgeleri arasında geçerli olup bu konumlar içerindeki müşterilerimize normal gönderi seçeneklerini de sunmaktadır. Firmamızın aicl evrak teslimatı yaptığı bölgelerimiz şu şekildedir.

  1. Anadolu Yakası Bölgelerimiz… 

 ​Anadolu Yakası hizmet bölgelerimiz ; * Üsküdar, * Ümraniye * Kadıköy * Maltepe, * Kartal, * Pendik, * Tuzla, * Kurtköy, * Sultanbeyli, * Sancaktepe, * Samandıra, Çekmeköy, * Kavacık, * Beykoz, ilçe ve mahallerinde kesintisiz olarak gece gündüz sizlere özel hizmetlerimiz devam etmektedir.

  1.  Avrupa Yakası Bölgelerimiz…

​ Avrupa Yakası hizmet bölgelerimiz ; * Beşiktaş, * Levent, * Sarıyer, * Şişli, * Mecidiyeköy, * Okmeydanı, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Bağcılar, * Yenibosna, * Bakırköy, * Bahçelievler, * Yenibosna, * Güneşli, * İkitelli, * Başakşehir, * Beylikdüzü, * Avcılar, * Küçükçekmece, * Büyükçekmece, * Esenyurt, * Zeytinburnu, * Halkalı, * Kilyos, * Kemerburgaz, * Göktürk, * Arnavutköy, * Sultangazi, * Merter, * Topkapı ve tüm avrupa yaksı ilçelerinde acil moto kurye hizmetlerimiz geçerlidir.

Acil Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • İstanbul Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Özel Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Motorlu Kurye Firmaları 
  • Acil Gece Motorlu Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkeziyukarı yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile sizlerin de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdedir…

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara