fbpx
Hizmetlerimiz

Organize Sanayi Kurye

Organize Sanayi Moto Kurye Hizmet Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Organize Sanayi Kurye hizmetlerimiz İstanbul bölgelerinde kesintisiz olarak Sanayi Motorlu Kurye lerimiz ile devam etmektedir.

Organize Sanayi Motorlu Kurye İstanbul içerisinde bulunan tüm küçük ve orta ölçekli organize sanayi bölgelerinde gerçekleştirilen, her türlü iktisadi ve idari faliyetler çerçevesinde, tüm sanayi işlemlerinizde ki taşıma ve ulaştırma alanında hızlı ve güvenilir ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır.

İstanbulun Her iki Kıtasında da bulunan Sanayi ve Organize Sanayi Kurye gönderileriniz için yapmanız gereken bize web sayfamızdan yada irtibat numaralarımızdan ulaşmaktır.

bize ulaşmanız için 0216 470 69 91 & 0544 470 69 91 nolu telefonlarımızdan Sanayi Kurye gönderi isteğinizi ve seçeneğinizin kaydı alınarak konumunuza en yakın motokurye personeli yönlendirilir rota bilgisi olan ekip elemanımız gidecek konuma gönderiniz teslimatını imza karşılığı yapar.

Teslimat sonrası operasyon merkezimizden tarafınıza telefon yada mail yoluyla size isim bilgisi verilir. Böylece sizlerde bir  motokuryemerkezi ailesine katılmış olursunuz.

Sanayi Moto Kurye Hizmetlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir, sizlerinde acil ve önemli olan firma evraklarınızı yada özel gönderilerinizi firmamız aracılığı ile göndere blirsiniz.

Organize Sanayi Kurye
Organize Sanayi Kurye

Organize Sanayi Motorlu Kurye Hizmetleri

 Organize Sanayi Moto Kurye hizmetlerimiz Motokuryemerkezi mizin hizmet seçenekleri arasında olup İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm sanayi iş yerlerindeki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin faydalana bileceği bir gönderi seçeneğimiz olup sizlerin de zamanla olan yarışınızda önemli evrak, koli, paket gibi kurye gönderilerinizi sizlerden teslim alarak gitmesini istediğiniz lokasyona istediğiniz sürede gönderebilirsiniz.

Express Kurye seçeneğimiz ile istanbul içi bölgerelere 1.5 saatte teslim ediyoruz. Normal Kurye gönderi seçeneğiniz ile ise evraklarınızı 3 ila 3.5 saat sürelerinde teslim ediyoruz.

Hızlı olarak göndermek istediğiniz evraklarınızı sizlerden teslim alan personelimiz sizin gönderiniz dışında başka her hangi bir evrak ve paket almadan doğrudan sizin gönderinizi teslim etmektedir. Bu hızlı gönderi seçeneği sürelerimiz istanbul içi bölgelerde geçerlidir ve acil gönderileriniz normal gönderilerinizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Sizlerde fiyat bilgisi ve hizmet bilgileri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için motokuryemerkezi‘nin çağrı merkezimizini arayarak öğrene bilir ve iş emri oluşturarak hizmetlerimiz den yararlanabilirsiniz.

Tuzla Organize Sanayi Kurye

Tuzla Sanayi Kurye ekiplerimiz ile Tuzla Organize Sanayi bölgesindeki müşterilerimizin de gönderilerini istedikleri bölge ve adreslere ulaştırıyoruz. İstanbul Tuzla ilçesin de bulunan Organize Sanayi Siteleri için her daim hazır bulunan Kurye personellerimiz ile sizlere günün her saati kesintisiz hizmet veriyoruz.

Tuzla Ornagize bölgesi Deri Sanayi TOSB ve içmeler bölgesindeki Gemiciler Sanayi sitesi için biz den istediğiniz gün ve saatte Moto Kurye talebin de buluna bilirsiniz.

MotoKuryeMerkezi firmamız İstanbul da tüm ilçeler de ve Mahalleler de bireysel & kurumsal taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluştur. Sizler de Tuzla Motorlu Kurye gönderileriniz için diğer hizmet seçeneklerimiz hakkın da bilgi alabilirsiniz.

Gebze Organize Sanayi Kurye

Gebze Organize Sanayi Kurye hizmeti için bizi istediğiniz zaman arayabilir ve Kurye Talebin de buluna bilirsiniz. Firmamız İstanbul ilimiz de bulunan her ilçedeki Sanayi sitelerine kesintisiz taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Gebze Organize Sanayi sitesi yani GOSB içerisin de bulunan her müşterimiz bizler aracılığı ile İstanbul içi bölgeler veya Türkiye’nin her bir bölgesine aynı gün evrak vb kargolarını gönderip getirte bilirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim telefonlarımız dan firmamızı arayarak gönderinize özel seçenekler doğrultusun da Kurye talebin de bulunmaktır.

Gebze Kurye ekiplerimiz ile Gebze ilçemiz de de günün her saati hizmetinizdeyiz. Moto Kurye Merkezi firmamızın diğer hizmet seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Organize Sanayi Kurye Hizmet Seçenekleri

Firmamız Aşağı da yazılı olan İstanbul içi sanayi bölgelerin de hizmet vermektedir.

  • Gebze Sanayi Kurye Hizmeti
  • Tuzla Sanayi Kurye Hizmeti
  • Pendik Sanayi Kurye Hizmeti
  • Kartal Sanayi Kurye Hizmeti
  • Bostancı Sanayi Kurye Hizmeti
  • Ümraniye Sanayi Kurye Hizmeti
  • İkitelli Sanayi Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi olarak Beylikdüzü ve gebze arasındaki tüm Sanayi bölgerine günün her saatinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara