Pendik Kurye web sayfamıza hoş geldiniz…

Pendik Kurye hizmetlerimiz moto kurye merkezi nin tüm müşterilerine aktif olarak kurye hizmeti verdiği bölgelerindendir. Pendik ilçemiz’deki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gün için de ve gün sonunda göndermek istedikleri yada kendilerine gelmesini istedikleri evrak, koli, zarf, paket, hediyelik eşya, pasaport, kimlik vb benzeri özel gönderilerinin sorunsuz bir şekilde ulaştırmasını sağmalamaktadır. Pendik ilçemiz yoğun yerleşim yeri olmasının yanı sıra bir çok firma ve kuruluşlara da ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve her geçen gün gelişmekte olan Pendik ilçemizdeki Pendik Moto Kurye hizmetlerimizi devam ettirmekte bulunmaktayız. Sizleride bu hizmetlerimizden yararlanmanız adına aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.

PendikKurye

Pendik Kurye Hizmet Prosedürümüz

Pendik Kurye Hizmetlerimiz Siz değerleri müşterilerimizin MotoKuryeMerkezi firmamıza yağmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlar ve teslimat sonrasına kadar çalışanlarımız takibinde devam etmektedir. İstanbulun 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde aktif olarak moto kurye hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir, Pendik ilçemiz de bu hizmet bölgelerimiz içerisinde olup bu bölgemiz’deki müşterilerimizin de gerek iş yerleri için gerek şahsi gönderileri için zaman ile olan yarışında çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız 20 yıllık kuryelik ve gps bilsine sahip ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet vermektedir, sizlerinde bu ve diğer hizmetlerimiz’den yararlanmak istediğiniz de yapmanız gereken tek şey www.motokuryemerkezi.com web adresimiz den iş emri oluşturmanız yada 0216 470 69 91 – 0532 362 37 90 nolu telefonlarımızı aramanızdır.

Pendik Moto Kurye Hizmet Koşullarımız

 Pendik Moto Kurye hizmet koşullarımız siz müşterilerimizin aciliyet durumlarına göre şeçmiş oldukları gönderi sistemine göre ilerlemektedir. Moto Kurye Merkezi’ mizin operasyon merkezine yapmış olduğunuzun iş emriniz doğrultusunda acil pendik kurye veya normal pendik kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır. İstanbul içi ilçelerimize bu semtimiz’den yapacağınız acil gönderileriniz ortalama 90 dakika içerisinde tarafınızdan alınarak gitmesini istediğiniz lokasyonlara teslim edilir. Yine aynı şekilde İstanbul içi geçerli ilçelerimize bu semtimiz’den yapacağınız normal gönderileriniz ise 180 dakika içerisinde tarafınız teslim alınarak gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki bölgelere teslimatımız yapılmaktadır. Bu hizmet seçeneklerimiz tamamen siz değerli müşterilerimizin kendi insayatifine bağlı olarak seçtikleri aciliyet durumlarına göre gerçekleştirilmektedir. Pendik Motorlu Kurye hizmetlerimiz ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha tedaylı bilgi için 7 gün 24 saat bizleri araya bilir ve hizmetlerimiz’den yararlana bilirsiniz.

Pendik Kurye Hizmet Bölgeleri ve Mahalleleri

* Ahmet Yesevi Mahallesi, * Bahçelievler Mahallesi ,* Ballıca Mahallesi, * Batı Mahallesi, * Çamçeşme Mahallesi, * Çamlık Mahallesi, * Çınardere Mahallesi, * Doğu Mahallesi, * Dumlupınar Mahallesi, * Emirli Mahallesi, * Ertuğrul Gazi Mahallesi, * Esenler Mahallesi, * Esenyalı Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Fevzi Çakmak Mahallesi, * Göçbeyli Mahallesi, * Güllü Bağlar Mahallesi, * Güzelyalı Mahallesi, * Harmandere Mahallesi, * Kavakpınar Mahallesi, * Kaynarca Mahallesi, * Kurna Mahallesi, * Kurtdoğmuş Mahallesi, * Kurtköy Mahallesi, * Orhangazi Mahallesi, * Orta Mahallesi, * Ramazanoğlu Mahallesi, * Sanayi Mahallesi, * Sapan Bağları Mahallesi, * Sülüntepe Mahallesi, * Şeyhli Mahallesi, * Velibaba Mahallesi, * Yayalar Mahallesi, * Yeni Mahalle Mahallesi, * Yenişehir Mahallesi, * Yeşilbağlar Mahallesi’ndeki hizmetlerimiz ile Pendik Kurye merkezi ekibi olarak günün her saati kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Pendik Kurye Hizmet Seçeneklerimiz
  • Pendik Kurye| Acil Pendik Kurye Hizmetleri
  • Pendik Kurye| Hızlı Pendik Kurye Hizmetleri
  • Pendik Kurye| Express Pendik Kurye Hizmetleri
  • Pendik Kurye| Normal Pendik Kurye Hizmetleri
  • Pendik Kurye| Vip Pendik Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi ‘nin siz değerleri müşterilerine yukarıda yazılı olanlar ve daha onlarca sizlere özel hizmet seçenekleriyle 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Motokuryemerkezi adres ve iletişim bilgilerimiz

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim :

Genel Merkez: 0216 470 69 91

Gsm: 0544 470 69 91 – 0532 362 37 90

Web: www.motokuryemerkezi.com