fbpx
Servis Bölgelerimiz

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Moto Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Sancaktepe Kurye gönderileriniz MotoKuryeMerkezi nin profesyonel Sancaktepe Motorlu Kurye ‘leri ile teslim edilmektedir.

Sancaktepe Motorlu Kurye : Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi mizin uzman ekip ve ekipmanları ile istanbul genelindeki tüm ilçe ve mahallerinde aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz devam etmektedir. Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasın da bulun toplam 39 ilçe de kesintisiz olarak gece gündüz taşımacılık hizmetini sorunsuz olarak  20 yıldır sürdüren öncü bir kuruluştur.  Sancaktepe Motorlu Kurye ihtiyacınız da yapmanız gerekli olan tek  şey aşağıdaki  iletişim numaralarımız dan bize ulaşarak saniyeler içerisin de kurye talebi oluşturmaktır.

Sancaktepe Acil Motorlu Kurye

Sancaktepe Acil Moto Kurye ekiplerimiz ile sizlerin de bu bölgedeki acil olarak başka bir lokasyona gitmesini istediğiniz evrak, kimlik, pasaport, ehliyet, paket, koli, hediyelik eşya gibi özel olan matbu evraklarınız ve gönderileriniz için genel merkezimizi arayarak yada web sayfamızdan hizmet formu isteği yaparak istediğiniz günde ve saatte o anki aciliyetinize göre gönderi seçeneklerimiz ile ulaştıra bilirsiniz.

İstanbul ilimizin 39 ileçesinde ve 789 mahallesinde her an hazır bekleyen ve aktif olarak çalışmakta olan Sanacaktepe Kurye ekiplerimiz ile sizlerinde firmamızdan yapacağınız gönderi hizmetlerinizde sorunsuz ve güven kapsamımız da ulaştırılarak teslimatlarınız yapılmaktadır.

Sancaktepe bölgesi İstanbul Anadolu yakası ümraniye ilçesine bağlı bir bölgemiz olup ticari ve sanayi bölgesi olmakla bilinmektedir, bu bölgemizdeki müşterilerimizin ister iş yerleri için ister şahsi gönderileri için bizler her daim zamanla olan yarışlarınız da en iyi çözüm ortağınız olmaktayız.

Sancaktepe Acil Motorlu Kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan ve gönderilerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz be varsa motokuryemerkezi’mizi 7/24 istediğiniz saatte ve günde iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz ve size özel gönderi seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Sancaktepe Kurye

İstanbul Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul Sancaktepe Motorlu Kurye hzimetlerimiz motokuryemerkezi nin hizmet vermiş olduğu bölgelerindendir ve bu bölgedeki müşterilerimiz de günün istediği saatinde istedikleri adreslere ulaştırılması gereken gönderleri için firmamızın hizmetlerinden yararlana bilirler.

Sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizden nasıl yararlana bilirsiniz sorularınız için genel merkezimizin çağrı merkezini arayarak sorularınıza cevap alabilir ve iş emri oluştura bilirsiniz.

MotoKuryeMerkezi‘nin çağrı merkezi ve sancatepe moto kurye personelleri mesai saatlerinizde ve mesai saatleriniz sonrasındaki yapacağınız tüm gönderileriniz için görevlerinin başında olup kesintisiz hizmetlerimiz için siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olabilmek adına tüm özverileri ile çalışmaktadır. Firmamızın bünyesindeki sunmuş olduğu diğer hizmetlere de hemen göz atın.!!

Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Sancaktepe Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Sancaktepe Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Sancaktepe Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Sancaktepe Gece Motorlu Kurye Hizmetleri

Ve Daha onlarca kurye gönderi seçeneklerimiz ile sizlerinde her 7 gün 24 saat Sancaktepe Motorlu Kurye ‘lerimiz ile daim hizmetinizdeyiz.

Moto Kurye Merkezi firmamız Sancaktepe Kurye hizmetinin yanı sıra İstanbul ilçelerinin hepsin de aktif olarak moto kurye taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizler de diğer ilçelerimiz den hizmet almak veya bilgi almak için hemen >> motokuryemerkezi.com/iletisim/ sayfamız dan bize ulaşabilirsiniz.
✓ Sancaktepe Kurye Servisi  Sancaktepe Kurye Servisi ‘miz hafta içi sabah 09:00 ile akşam 19:00 arası motorlu ve arabalı personellerimiz ile devam etmektedir. Sizler de kargo gönderilerimiz için servis saatleri arasında hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.
✓ Sancaktepe Acil Moto Kurye Sancaktepe Acil Moto Kurye gönderilerimiz için firmamıza iş emri talebi formu oluşturmanız bu kayıt esnasın da da operasyona kargonuzun aciliyetini bildirmeniz gerekmektedir. Acil gönderi fiyat bilgisi için bizi arayın.
✓ Sancaktepe Gece Kurye Hizmeti Sancaktepe Gece Kurye Hizmeti yukarı da yazıldığı üzere hafta içi ve hafta sonu akşam 19:00 dan sonraki gönderileriniz için sizlere sunmuş olduğumuz hizmet seçeneğimizdir. Sizler de gece kurye gönderileriniz için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.
✓ Sancaktepe Arabalı Kurye  Sancaktepe Arabalı Kurye hizmet seçeneği motosiklet ile taşınamayan büyüklükteki ve ağırlıktaki kargolarınız için tarafınıza tahsis edilmektedir. Firmamızın öncelikli hizmeti Motorlu Kurye personelleri ile yapıalacak olan kargolarınız içindir.
✓ Sancaktepe de Kurye Firmaları  Sancaktepe de Motorlu Kurye Firmaları olarak arama yaptığınız da MotoKuryeMerkezi her zaman ilk önceliğiniz olmadır ki, kaliteli taşımacılığın ayrıcalığını yaşayın. Firmamızın Profesyonel ekipleri sizler için 22 yıldır aralık olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Motokuryemerkezimiz Ümraniye Sancaktepe bölgesinin aşağıda yazılı olan mahllelerinde ve bölge genelindeki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimze 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde bu bölgelerimizden yada İstanbul içindeki tüm İlçelerimizden evrak göndere bilir yada kendinize getirte bilirsiniz.

 • Abdurrahmangazi Mahallesi
 • Akpınar Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Emek Mahallesi
 • Eyüp Sultan Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Hilal Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kemal Türkler Mahallesi
 • Meclis Mahallesi
 • Merve Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Osmangazi Mahallesi
 • Paşaköy Mahallesi
 • Safa Mahallesi
 • Sarıgazi Mahallesi
 • Veysel Karani Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesin’de

Moto Kurye Merkezi firmamız 7/24 Sancaktepe Moto Kurye ‘lerimizle hizmetinizdeyiz.

Sancaktepe Kurye Hakkın da Sık Sorulan Surular

 

Sancaktepe Kurye Hizmeti İle İlgili Sık Sorulan Sorular!.

Sancaktepe Kurye Hizmetleri Nedir? Sancaktepe Kurye Hizmeti Motosikleti ile çalışan personellerimiz ile sizlerin acil teslim edilmesini istediğiniz kargolarınızı taşıdığımız hizmetin adıdır. Peki Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmetin den nasıl yararlanabilirsiniz! Sizler de iş yeriniz den yada eviniz den İstanbul ilçelerine hızlı gitmesini istediğiniz gönderileriniz olduğun da hemen firmamızın iletişim numaraların dan saniyeler içerisin de talep oluşturabilirsiniz.

Sancaktepe Motorlu Kurye Nasıl Çağıra Bilirim?

Sancaktepe Motorlu Kurye çağırmanız bir tık kadar kolaydır. Yapmanız gereken tek şey bizlere iletişim telefonlarımız dan gönderiniz olduğun da telefon etmek ve aciliyet durumunuza göre kayıt oluşturmaktır. Moto Kurye Merkezi çalışanlarımız ile verdiğiniz adres den gönderinizi hızlıca alıyoruz ve gideceği nokta ya verilen süreler içerisin de sorunsuz olarak teslim ediyoruz.

Sancaktepe Kurye Gönderim Fiyatları Ne Kadar?

Sancaktepe Kurye Gönderi Fiyatları sizlerin aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz seçeneğe göre ve kargonuzun gideceği mesafeye göre hesaplanmaktadır. Örneğin Sancaktepe den Kadıköy e acil gönderi yaparsanız (90) dakika için de alınıp teslim edilir, bunun fiyatı farklıdır. Sancaktepe den Kadıköy e normal gönderi yaptığınız da ise (180) dakika da alınıp teslim edilir bunun fiyatı farklıdır. Sizler de güncel fiyat almak istediğiniz de operasyon merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Adresimiz ve İletişim Telefonlarımız

İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ilçesinde bulunan genel merkezimizin açık adres bilgilerimiz ve 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefonlarımız aşağıda yazılı olduğu gibidir, sizlerde genel merkezimizi arayarak istediğiniz bilgiyi alabilir ve kendinize uygun iş emri formunuzu oluştura bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara