fbpx
Servis Bölgelerimiz

Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye sayfamıza hoş geldiniz..

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul’un her köşesin de her ilçesin de olduğu gibi bu ilçe de bulunan siz değerli müşterilerine taşımacılık hizmeti vermek için Başakşehir Moto Kurye ekibini kurmuştur.

Başakşehir İstanbul Avrupa yakasının yüz ölçümü açısından en büyük ilçelerinden biri olmasının yanı sıra her geçen gün daha da gelişen bir semti yolunda gitmektedir. Başakşehir den sizler de gerek İstanbul içine gerekse İstanbul dışı illere acil kargolarınız yollaya bilir hatta getirte bilirsiniz.

Motokuryemerkezi firmamızın Bağcılar Kurye hizmeti hakkın da da bilgi sahibi olmak istemezmisin?
Başakşehir Kurye
Başakşehir Kurye

Başakşehir Acil Kurye Hizmeti

Başakşehir den yapacağınız kargo ‘larınızın İstanbul’un bazı ilçelerine acil olan gönderilerinizi maksimum 90 ila 120 dakika gibi süreler içerisin de alıp teslim ediyoruz.

Başakşehir Acil Kurye gönderisi yaptığınız da personelimiz sadece sizin kargonuzu götürmekle yükümlüdürler ve her ne olursa olsun başka hiç bir kargo almazlar. Acil gönderinin en büyük özelliği ise Kurye ‘nin direkt olarak alım ve teslim adreslerine gitmesidir. Motokuryemerkezine iş emri talebiniz yapıldık dan sonra çalışmaya başlıyoruz ve teslim süresince sizinle her daim iletişim halinde oluyoruz.

✓ Başakşehir Motorlu Kurye Hizmeti Başakşehir Motorlu Kurye hizmetini haftanın her günü sizlere sunuyoruz. Motorlu Kurye gönderileriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz.
✓ Başakşehir Acil Kurye Hizmeti Başakşehir Acil Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine gönderip getirte bilirsiniz. Bu hizmetimizin maksimum teslim süresi 90 ila 120 dakika arasındadır fiyat bilgisi içinde bizi arayınız.
✓ Başakşehir Normal Kurye Hizmeti Başakşehir Normal Kurye hizmeti İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının bazı ilçeleri arası için geçerli olan bir seçenektir. Normal Kurye gönderilerinizin maksimum teslim süresi 4 saattir detaylı bilgi için arayın.
✓ Başakşehir Sanayi Kurye Hizmeti Başakşehir Sanayi Kurye hizmeti için de firmamız dan Kurye talebin de buluna bilirsiniz. Motokuryemerkezi ailesi olarak Başakşehir de her kitleye taşımacılık hizmeti veriyoruz.
✓ Başakşehir Arabalı Kurye Hizmeti Başakşehir Arabalı Kurye gönderileriniz sadece bu lokasyondaki abone müşterilerimizin Motosiklet ile taşınamayan gönderi için geçerlidir. Araçlarımız binek tarz da olduğu için nakliye hizmeti vermiyoruz.

Başakşehir Normal Kurye Hizmeti

Başakşehir Normal Kurye gönderisi İstanbul’un ilçeri arasın da bazı bölgeler de Normal Kurye talebi kaydınız alınmaktadır. Bu seçenek sadece İstanbul’ Avrupa yakasın da 7. nci bölgeye Anadolu yakasında ise . nci bölgeler arasında geçerlidir. Extra olarak belirlenen ilçelere olan gönderileriniz de Normal gönderi seçeneği yoktur.

Normal Başakşehir Kurye gönderisinin teslimat süresi ise İstanbul içi bölgelere maksimum 4 saattir. Bu seçenek ile yapmış olduğunuz kurye gönderileriniz acil gönderinin de yarısı fiyatı olarak ücretlendirilmektedir. Sizler de Acil veya Normal gönderilerinin geçerli olduğu bölgeleri öğrenmek için Kurye Fiyatları sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Başakşehir Arabalı Kurye Hizmeti

Başakşehir Arabalı Kurye hizmetini sadece bu ilçedeki abone müşterilerimizin Motor ile taşınamayan ebatlı kargo’larını taşımak için sunmuş olduğumuz bir hizmet seçeneğidir. Arabalı Kurye taşımacılığını sadece binek araçlarımız ile yapmış olduğumuz için Nakliye hizmeti gibi algılamayın.

Motokuryemerkezi ile Arabalı Kurye gönderisini sadece İstanbul içi bölgelerine yapabilirsiniz. Bu hizmet seçeneği sizleri mağdur etmemek adına verdiğimiz bir seçenektir. Bizim asli görevimiz Motorlu taşımacılık olduğu için bu bağlam da size en iyi hizmeti sunuyoruz. Arabalı Kurye gönderisi hakkın da daha fazla bilgi için göz atabilirsiniz.

Başakşehir Hizmet Seçenekleri

 • Başakşehir Motorlu Kurye
 • Başakşehir Acil Moto Kurye
 • Başakşehir Arabalı Kurye
 • Başakşehir Normal Kurye
 • Başakşehir Gece Kurye
 • Başakşehir Şehirlerarası Kurye
 • Başakşehir Şehir içi Kurye

Motokuryemerkezi ile yukarıda yazılı olan hizmet seçeneklerin de hafta içi 09:00 ila akşam 19:00 saatleri arasın da yararlana bilirsiniz.

Başakşehir Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Altınşehir Mahallesi
 • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi
 • Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi
 • Başak Mahallesi
 • Başakşehir Mahallesi
 • Güvercintepe Mahallesi
 • İkitelli Osb Mahallesi
 • Kayabaşı Mahallesi
 • Şahintepe Mahallesi
 • Şamlar Mahallesi
 • Ziya Gökalp Mahallesi
 • AYKOSAN Sanayi Sitesi
 • TEDAŞ İkitelli Trafo İstasyonu Demirciler Sitesi
 • Masko Atatürk Caddesi
 • Mandıra Caddesi
 • Atatürk Bulvarı Samyeli Sokak
 • Sazlıdere Kayabaşı Yolu
 • Yosun Sokak Kemal Sunal Caddesi
 • Okyanus Caddesi,Boğazköy Caddesi
 • Güngören-Bağcılar Sanayi Sitesi
 • TÜMSAN 1. Kısım Sanayi Sitesi ve bütün noktalarında hizmet veren Başakşehir Kurye ekiplerimiz sizinle.

Başakşehir Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Başakşehir Kurye Nedir?

Başakşehir Kurye bu ilçeye Motosikletli ile taşımacılık hizmeti veren kişi ve kişilerin yapmış olduğu hizmete verilen isimdir. Başakşehir Kurye personellerimiz sizlerin de evrak vb tüm kargolarınızı taşıya bilir.

Başakşehir Acil Kurye Nedir?

Başakşehir Acil Kurye nedir sorunuzun cevabı; firmamıza yapmış olduğunuz iş emri kaydı acil olduğun da personelimiz sadece sizin kargonuzu alıp teslim eder ve başka hiç bir gönderi almaz. Acil Başakşehir Kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgelere için geçerlidir ve ücretlendirmesi Normalin iki katıdır.

Başakşehir Normal Kurye Nedir?

Başakşehir Normal Kurye hizmeti sizlerin firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz de kargonuzun acil olmadığını bildirmesi üzerine yapılan bir gönderi seçeneği ismidir. Normal Başakşehir Kurye gönderileriniz de İstanbul’un belirlenen ilçeleri arasında geçerlidir ve ücretlendirmesi acilin yarı fiyatıdır.

Başakşehir Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Başakşehir Gece Kurye hizmeti sizlerin veya firmanızın unutulan yada yetişmeyen kargolarının mesai saati sonrasında da taşınmasına verilen isimdir. Başakşehir den Gece Kargo gönderileriniz için de bizi arayıp talep de bulunabilirsiniz.

Başakşehir Sanayi Kurye Nedir?

Başakşehir Sanayi Kurye hizmetini de sizlere sunuyoruz. İstanbul’un sanayi açısından da en gelişen ilçelerin den olan Başakşehir deki Sanayi bölgelerine de taşımacılık hizmeti veriyoruz. İkitelli Sanayi sitesi ve diğer tüm sanayiler den bizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Kurye İş İlanları?

Başakşehir Kurye iş ilanı değildir.! Motokuryemerkezi ‘nin bu ilçe de Motorlu Kurye ile taşımacılık hizmeti verdiğini açıklayan bir web sayfasıdır. Personel alımını başka platformlar üzerinden yapılmaktadır.

Başakşehir Kurye Aylık Ne Kadar Kazanır?

Başakşehir Kurye Aylık Ne Kadar Kazanır sorunuza malesefki buradan cevap veremiyoruz. Bunun nedeni ise bizim personellerimiz aylık ile değil prim ile çalıştıklarındandır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara