fbpx
Servis Bölgelerimiz

Altunizade Kurye

Altunizade Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Altunizade Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul içi tüm bölgelere ve çevre illere Acil kargo gönderilerinizi güvenle ulaştırıyoruz. Üsküdar ve Altunizade bölgesinden Kurye talebi için bizi aramayı unutmayın.

Altunizade Motorlu Kurye Hizmetlerimiz Motokuryemerkezi ekiplerimizce kesintisiz olarak 7/24kurye ‘lerimiz ile devam etmektedir. Altunizade semtimiz, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Üsküdar veKısıklı yolu üzerindedir.

Bağlarbaşı ile Millet Bahçesi adı verilen park arasında kalan bölgenin güneyinden, Koşuyolu’na doğru uzanan kesimindeki yoğun trafik koşullarının müşterilerimizin gönderileri açısından sorun teşkil etmemesi amacı ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize, Altunizade Moto Kurye ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Altunizade Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları

Altunizade Motorlu Kurye hizmet seçeneklerimiz arasında yer almakta olup bu bölgedeki tüm müşterilerimizinde gün içinde ve gün sonundaki özel olarak ulaştırılması gereken evrak, koli, paket gibi gönderilerinizi sizlerden teslim alarak gitmesini arzu ettiğiniz istanbul içi bölgelere istediğiniz süre ve zaman da teslim ediyoruz.

Moto Kurye Merkezi ile iletişime geçip iş emri oluşturduğunuz andan itibaren çalışmaya başlıyoruz ve size yada gönderinize en yakın olan Altunizade Acil Moto Kurye personelimizi yönledirerek acil gönderilerinizde 30 ila 45 dakika içerisinde normal gönderilerinizde ise 1 ila 1.5 saat içerisinde evraklarınızı teslim alarak hedef noktaya sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Altunizade Kurye

Üsküdar Altunizade Motorlu Kurye Hizmeti

Altunizade Motorlu Kurye Hizmetlerimiz İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak devam ettiği üzre bu bölgede günün her saatinde kesintisiz olarak ekip ve ekipmanlarımız ile sizler için 20 yıldır devam etmektedir.

Motokuryemerkezimize kendinize uygun gönderi seçeneğiniz ve aciliyetiniz doğrultusunda operasyon merkezimiz tarafından bulunduğunuz lokasyona en yakın motorize kurye personelimizi yönlendirerek gitmesi ve ulaştırılması gereken evrak, koli, paket gibi matbu şeklinde elden teslim edilmesini istediğiniz tüm gönderilerinizi kalite ve firma güvencemiz çerçevesinde ulaştırıyoruz.

İstanbulun her geçen gün artan trafik yoğunluğundan ötürü zamanla olan yarışınızda sizlerin, iş yerlerinizin kurtarıcısı ve çözüm ortağı oluyoruz.

Bu bölgede bulunan ve ikamet eden bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz hizmetlerimizden yararlana bilmektedirler.

Genel merkezimizinde bu bölgede olmasından ötürü diğer bölgere nazaran evraklarınız daha hızlı ve daha çabuk bir şekilde sizlerden teslim alınarak hedef noktaya ulaştırılmaktadır. Altunizade Moto Kurye hizmetlerimizde gönderileriniz üç şekilde karşı lokasyona götürülmektedir.

 • Altunizade Vip Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (1) saattir.
 • Altunizade Express Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (1.5) saattir.
 • Altunizade Acil Motorlu Kurye Gönderileriniz de yukarı daki yazılı olan express kurye ile aynı süre de teslim edilmektedir. Acil Altunizade Kurye gönderileriniz için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Altunizade Normal Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (3) saattir.

Altunizade Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Altunizade Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Altunizade Express Motorlu Kurye Hizmeti
 • Altunizade Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Altunizade Vip Motorlu Kurye Hizmeti
 • Altunizade Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 • Altunizade Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmeti

Firmamıza Yukarıda  yazılı olan anahtar kelimeler ile aratırak serp sonuçların da bulabilir ve size uygun olan seçeneğimiz ile kurye talebi oluşturabilirsiniz. Moto Kurye Merkezi ailesi olarak bulunduğumuz bölge de olmak üzere İstanbul’un her ilçesin de ve semtin de günün her saati taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

✓ Altunizade Nöbetçi Kurye Hizmetleri  Altunizade Nöbetçi Kurye Hizmetleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere akşam 18:30 dan sonraki gönderileriniz için özel olarak görevlendirilen personellerimiz ile devam etmektedir. Sizler de akşam saatlerin de yapacağınız kargo gönderileriniz için biz den Kurye talep edebilirsiniz.
✓ Altunizade Özel Kurye Taşımacılığı   Altunizade Özel Kurye Taşımacılığı tüm ilçeler de olduğu üzere de bu semtte de aynı şekil de kişiye özel kargo teslimatlarına verilen bir isimdir. Sizlerin de Şehiriçi veya Şehirlerarası kargolarınızı özel olarak aynı gün içerisin de alıp teslim ediyoruz.
✓ Altunizade Motorlu Kurye Firmaları Altunizade Motorlu Kurye Firmaları dendiğin de akla her zaman gelen ilk isim tabiki MotoKuryeMerkezi dir. Firmamız Üsküdar da olduğu için bu bölgeler de her daim hazır personellerimiz günün her saatin de sizler için çalışmaya devam ediyor.
✓ Altunizade Kurye Fiyatları  Altunizade Kurye Fiyatları ; Firmamız dan yapacağınız kargo gönderinizin aciliyet durumuna, ağırlığına ve gideceğe lokasyonlara göre fiyat tarifeleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle en güncel fiyat bilgesine iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.
✓ Altunizade Acil Kurye Teslimatı Altunizade Acil Kurye Teslimatı olarak gönderi yapmak istediğiniz de firmamıza yapacağınız iş emri talebiniz de operasyon personelimize kargonuzun acil olduğunu mutlaka belirterek kaydınızı o şekilde açtırmanız gerekmektedir.

Altunizade Kurye Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Altunizade Kurye Firmaları?

Altunizade Kurye Firması olan MotoKuryeMerkezi bu ilçemiz de uzun yıllardır her kesme taşımacılık hizmetini başarıyla öncü bir kuruluştur. Firmamız bu bağlam da çatısını her geçen gün sizler ile daha da yükseltmekdir. Altunuzide Motorlu Kurye hakkında her şeyi bu sayfamız da bulabilirsiniz.

Altunizade den Nasıl Moto Kurye Gönderisi Yapabilirim?

İstanbul Altunizade ilçesinden Moto Kurye ile evrak, koli, zarf vb kargo gönderisi yapmak istediğiniz de öncelikle firmamıza iş emri talep formu açmalısınız. Akebin de ise sizin isteğiniz ve seçmiş olduğunuz gönderi tarzına göre kargonuzu istenilen adrese istenilen süreler de ulaştırıyoruz.

Altunizade Kurye Gönderi Fiyatları Ne Kadar?

Altunizade Kurye gönderi fiyatlarınız evrağınızın nereye gideceğine ve aciliyet durumuna göre hesaplanmaktadır. Bu bağlam da evrağınız acil veya normal gönderi olmasına göre, kargonuzun ebat ve ağırlığına göre fiyat hesaplanmaktadır. Sizler de Altunizade Moto Kurye fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istediğiniz de bize iletişim telefonlarımız dan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 Motokuryemerkezi firmamız dan yapmış olduğunuz bütün gönderileriniz sizlerin isteği ve aciliyeti doğrultusunda evraklarınız tarafınızdan motosikletli kurye ‘lerimiz ile teslim alınarak yukarıdaki yazılı olan gönderi seçeneklerimiz doğrultusunda hedef noktalara ulaştırılarak teslimatı yapılmaktadır. Sizlerde Altunizade Motosikletli Kurye hizmetlerimiz ve diğer seçeklerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgiyi aşağıda yazılı olan irtibat telefonlarımızı arayarak öğrene bilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız.

Moto Kurye Merkezi Firmamız Üsküdar Kurye olarak bu ilçemiz de de hizmet vermektedir. Bu ilçeden gönderi yapmak istiyorsanız veya bilgi almak istiyorsanız hemen ziyaret et. motokuryemerkezi.com/uskudar-kurye/

Altunizade Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçe ve mahallerimizdeki bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ve adress bilgilerimizle sizlerinde zamana karşı yarışınızada çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz. Üsküdar ilçemize bağlı tüm mahallerimiz den 7 gün 24 saat kesintisiz olarak  Altunizade Moto Kurye hizmet alabilirsiniz. Üsküdar bölgesinde hizmet alabileceğiniz mahallelerimiz aşağıda yazıldığı gibidir. Moto Kurye Merkezi nin diğer gönderilerine de bakmanızı tavsiye ediyoruz hemen ziyaret et size özel indirimlerimizden yararlanın.

 • Ahmediye Mahallesi
 • Altunizade Mahallesi
 • Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Beylerbeyi Mahallesi
 • Burhaniye Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çengelköy Mahallesi
 • Ferah Mahallesi
 • Güzeltepe Mahallesi
 • Kandilli Mahallesi
 • Kirazlıtepe Mahallesi
 • Kuleli Mahallesi
 • Kuzguncuk Mahallesi
 • Küçüksu Mahallesi
 • Küplüce Mahallesi
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Murat Reis Mahallesi
 • Salacak Mahallesi
 • Selamiali Mahallesi
 • Selimiye Mahallesi
 • Sultantepe Mahallesi
 • Validei Atik Mahallesi
 • Yavuztürk Mahallesi
 •  Zeynep Kamil Mahallesin’ de hizmet veren Altunizade Moto Kurye merkezi sizin için devam etmektedir, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara