fbpx
Servis Bölgelerimiz

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Moto Kurye personellerimiz ile İstanbul ilçelerine gönderilerinizi Özel Motorlu Kurye ekiplerimizle teslim ediyoruz.

Küçükçekmece Motorlu Kurye hizmetleri İstanbul ilçeleri ve çevre illere gün içinde yapacağınız gönderilerinizin teslimatları için sizlere sunmuş olduğum özel bir taşımacılık servisimiz.

Motorlu Kurye personellerimiz ile yapmış olduğumu evrak, koli, zarf vb gönderilerinizi bir yerden başka bir yere ulaştırmamıza küçükçekmece kurye hizmeti adı veriyoruz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan küçükçekmece çağdaş ve saygın bir ilçemiz olan Küçükçekmecede yapacağınız tüm göderilerinizde bulunduğunuz adresten başka bir adrese kurye teslimatlarınız için Kucukcekmece Moto Kurye ekiplerimiz kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Moto Kurye Merkezi çalışan tüm personellerimiz işinde deneyimli uzman kişi ve kişilerden oluşmaktadır, sizlerde acil gönderilerinizi size verilen teslimat süresi sözü içerisinde yapılmaktadır.

✓ Küçükçekmece Motorlu Kurye Fiyatlarıİstanbul Avrupa yakası ilçelerinden olan Küçükçekmece de Motorlu Kurye Fiyatları aramanızın cevabı. Bu ilçeden yapacağınız gönderinizin gideceği Lokasyon ve Aciliyetine göre hesaplanır.
✓ Küçükçekmece Normal KuryeKüçükçekmece Normal Kurye Gönderisi ; Bu ilçe extra bir bölge olduğu için sadece express gönderi seçeneği ile iş emri oluşturulmaktadır. Extra bölge ve express kurye hakkında bilgi için arayabilirsiniz.
✓ Küçükçekmece Express KuryeKüçükçekmece Express Kurye nedir? Sorunuz cevabı, Express gönderi teslimatı gitmesi gerekli bir kargonuzun a noktasın alınıp b noktasına hiç bekletilmeden götürülmesidir.
✓ Küçükçekmece Kiralık Moto KuryeKüçükçekmece Kiralık Moto Kurye ihtiyacınız da firmamızı arayıp talepte bulunabilirsiniz. Motokuryemerkezi olarak Kiralama hizmetini sadece bu lokasyondaki Gümrük müşavirliği ve kurumsal firmalara sağlamaktayız.
✓ Küçükçekmece Gece Kurye HizmetiKüçükçekmece Gece Nöbetçi Moto Kurye gönderileriniz için de bizden hizmet alabilirsiniz. Gece Kurye hizmetimiz hafta içi mesai saattleri sonrası 19:00 dan sonra başlamaktadır.
Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye Taşımacılığı

Küçükçekmece Kurye gönderi yapmanız için öncelikle firmamızın çağrı merkezine iş emri formu oluşturmanız gerekmektedir.

Bu iş emri formunu nasıl oluştura bilirsiniz; isterse irtibat telefonlarımızı arayarak operasyon merkezi çalışanımız eşliğinde yapabilirsiniz, istersenizde web sitemiz üzerinden hizmet formu bölümünden oluştura bilirsiniz.

İş emriniz sistemize düştükten sonra çalışmaya başlıyoruz, operasyon merkezimiz size veya gönderinizin alınacağı lokasyona en yakın olan motorize kurye yi yönledirir sonrasında gönderinizi götürmekle görevlendirilen personelimiz evrağınızı teslimat formu düzenleyerek teslim alır.

Gönderinizi teslim alan kurye personeline verilen talimatlar doğrultusun da gideceği adrese istediğiniz süre içinde götürülür ve isim imza karşılığında teslim eder. Küçükçekmece ilçemizden yapacağınız gönderilerinizi iki şekilde İstanbul ilçelerine ulaştırıyoruz, bunlar ya normal gönderi şekilinde yada express gönderi şekilindedir.

Normal Kurye gönderi seçeneğini seçtiğinizde moto kurye personelimiz evrağınızı ortalama (180) dakika gibi bir sürede teslim alır ve gideceği yere teslim eder, Küçükçekmece Express Kurye gönderi seçeneğinizde ise (90) dakika gibi bir sürede alıp teslim eder.

Express yani hızlı gönderi yaptığınızda kurye personelimiz sizin gönderiniz haricinde başka her hangi bir noktaya uğramaz ve doğrudan sizin gönderinizin teslimat noktasına gider, bu seçeneğimiz normal gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Sizler de yapacağınız gönderileriniz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle istediğiniz gün ve saatte irtibat telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Küçükçekmece Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Küçükçekmece Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Küçükçekmece Vip Motorlu Kurye Hizmeti
 • Küçükçekmece Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmeti
 • Küçükçekmece Express Motorlu Kurye Hizmeti

Moto Kurye Merkezi 20 yıldır İstanbul’un Her Zaman Motorlu Kurye Merkezi…

Küçükçekmece Kurye Hizmet Bölgeleri

Küçükçekmece Kurye ekiplerimiz ile bu ilçenin de tüm mahallelerin den günün her saati kargolarınızı istediğiniz her yere gönderip getirte bilirsiniz. Küçükçekmece de kurye hizmeti alabileceğiniz mahalleler aşağıdaki gibidir.

 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Halkalı Merkez Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Kanarya Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Mehmetakif Mahallesi
 • Söğütlü Çeşme Mahallesi
 • Sultan Murat Mahallesi
 • Tevfik Bey Mahallesi
 • Yarımburgaz Mahallesi
 • Yeni Mahalle Mahallesi
 • Yeşilova Mahallesi
 • Atakent Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Beşyol Mahallesi
 • Cennet Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Fatih Mahallesi

Küçükçekmece Kurye merkezi olarak hizmetlerimiz günün her saatinde sizler için devam etmektedir sizlerde Küçükçekmece Kurye hizmetlerimiz den yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim numarlarımız dan firmamızı aramanızdır.

Küçükçekmece Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Küçükçekmece Kurye Nasıl Çalışıyor?

İstanbul Küçükçekmece de Kurye’ler Motosikletleri ile taşımacılık yapıyor. Bu bağlam da personellerimiz bireysel ve kurumsal tüm kargolarınızı İstanbul ilçelerine ulaştırılıyor.

Küçükçekmece Kurye Gönderi Ücreti Ne Kadar?

Küçükçekmece den yapacağınızı kargonuzun ücreti gideceği yere göre değişir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerin de olduğu üzere bu ilçe de sizlere hizmet veriyor.

Küçükçekmece Kurye Saat Kaça Kadar Çalışıyor?

Küçükçekmece Kurye hafta içi sabah 9 ila akşam 7 e kadar çalışıyor. Sizler de bu saatler arası iş yerinizin yada kendi şahsi kargolarınızı gönderip getirte bilirsiniz.

Küçükçekmece Kurye Maaşları Ne Kadar?

Küçükçekmece Kurye maaşları ne kadar sorunuzun cevabını buradan malesefki yanıtlayamayacağız. Bu sorunuzun net cevabını bizi arayarak öğrene bilirsiniz.

Küçükçekmece Kurye İş İlanları

Küçükçekmece Kurye iş ilanlarımız yoktur. Bu bağlam da firmamız personel ihtiyacın da gerekli iletişim mercilerine iş ilanı yayınlamaktadır.

Küçükçekmece de Nasıl Kurye 'lik Yaparım?

Küçükçekmece de Motorlu Kurye ‘lik yapabilmeniz için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız ve a2 ehliyetiniz olması gerekiyor. Akabinde kendinize ait Motosikletiniz olduktan sonra bir Kurye firmasın da çalışabilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

GSM           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara