fbpx
Servis Bölgelerimiz

Kartal Kurye

Kartal Kurye web sayfamıza  hoş geldiniz..

Kartal da Motorlu Kurye ekiplerimiz ile sizlerin de zaman ile yarışınız da çözüm ortağınız oluyoruz. Kartal  Kurye gönderileriniz hakkın da bilmek istediğiniz her konuyu sizler için kalem aldık. 

Kartal Moto Kurye Hizmetlerimiz Motokuryemerkezi firmamız da çalışan Profosyönel ekiplerimiz ile sizler için kesintisiz olarak devam ediyor. Sizler de Kartal ilçesin den yapacağınız kargo gönderileriniz ile ilgi tüm bilgiyi makalemiz de bulabilirsiniz.

İstanbul KARTAL İlçemizdeki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin de gün içindeki yada mesai saatleri sonrasındaki kurye gönderileri için bizler ekip olarak gün ve zaman ayırmaksızın sizler için 20 yıllık tecrübelerimiz ile çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Kartal da yaşayan veya çalışan siz değerli müşterilerimiz de hizmet seçeneklerimizden yararlanmak istediğiniz de yapmanız gereken tek şey operasyon merkezimiz ile iletişime geçmek yada web sayfamız üzerinden iş emri oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kartal Kurye

İstanbul Kartal Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Kartal Motorlu Kurye hizmetlerimiz genel merkezimizin müşteri ayırmaksızın bireysel ve kurumsal hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi’ mize yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve sizlerin o anki aciliyet durumunuza göre yetkili operasyon merkezi çalışanımız tarafından adınıza oluşturduğu iş emrinize göre size en yakın veya evrağınızın bulunduğu lokasyona en yakın saha personelimiz olan motorlu kurye’mizi yönlendirerek gönderilerinizi aldırıyoruz.

İstanbul il sınırları içerisin de üç çeşit kurye gönderi sistemimiz mevcuttur, bu gönderi sistemimiz tamamen sizlerin isteği doğrultusunda uygulanmaktadır. Gönderi sistemiz 1. normal kurye gönderisi, 2. acil kurye gönderisi, 3. vip kurye gönderisi.

 1. Kartal Normal Kurye gönderisi ; İstanbul içi bölgelerimizde tarafınızdan 90 dakika gibi sürede alınır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki bölgelerimize 90 dakikada teslim edilir, toplam da alınıp teslim edilmesi 180 dakikadır ve en uygun gönderi seçeneğimizdir.
 2. Kartal Acil Kurye gönderisi ; İstanbul içi belirli bölgelerimiz içerisinde uygulanır ve iş emriniz tarafımıza yapıldıktan sonra 45 dakika içerisinde evraklarınız alınır ve aynı şekilde İstanbul içi bölgelere 45 dakika içerisinde sorunsuz olarak ulaştırılır ve teslim edilir, bu gönderileriniz normal seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir.
 3. Kartal Vip Kurye gönderisi ; İstanbul içi belirlenen bölgelerimizdeki müşterilerimize uygulanır ve iş emriniz den sonra tarafınızdan 30 dakika kadar bir sürede alınır ve aynı şekilde İstanbul içi bölgelere 30 dakika gibi bir sürede teslim edilir bu gönderi sistemimiz toplam da 60 dakikadır ve en pahalı ve en hızlı kurye gönderi seçeneğimizdir.

Not : Motokuryemerkezi Müşterilerimizin firmamıza yapmış oldukları gönderileri için iş emirlerin’de moto kurye personeli tarafınıza geldiğinde evrak ve gönderileriniz hazır olarak bekletilmelidir, sizler tarafından bekletilen personel için ilk 5 dakikası ücretsizdir, sonraki her bekletilen dakika için tarafınıza extra olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Moto Kurye Merkezi ile Kartal ilçesi haricin de İstanbul’un her bölgesin de de taşımacılık hizmeti almanız mümkün. Firmamız 20 yıllık kurye’lik tecrübesi ile sizlere sunduğu hizmet seçenekleri ile bu bağlam da çatısını her geçen gün daha da yükseltmektedir. Sizler de bilgi veya gönderileriniz için diğer seçeneklerimiz arasın da olan motokuryemerkezi.com/gebze-kurye/ sayfamıza da göz atabilirsiniz.
✓ Kartal Şehir içi Kurye Servisi Kartal Şehir içi Kurye Servisi için biz den tek tıkla mesai saatleri içerisin de ve sonrasın da Kurye talebinde bulunabilirsiniz.
✓ Kartal Gümrük Kurye Hizmeti Kartal Gümrük Kurye Hizmeti hakkın da tüm bilgiye ve seçenekleri makalemizi okuyarak öğrene bilirsiniz. Firmamız ile Gümrük müşavirliği evraklarınızı ve ordinolarınızı hallettire bilirsiniz.
✓ Kartal Nöbetçi Kurye Kartal Nöbetçi Moto Kurye ye ihtiyaç duyduğunuz da firmamıza yapacağınız bir telefon aramanız yeterli olacaktır. Motokuryemerkezi ile sizler de İstanbul içi bölgelere gece kargo gönderisi yapabilirsiniz.
✓ Kartal Arabalı Kurye  Kartal Arabalı Kurye ekiplerimiz ile İstanbul içi ve çevre illere ebatlı ve ağır olan tüm kargolarınızı da firmamız güvencesi ile taşıyor ve teslim ediyoruz. Kartal dan Arabalı gönderileriniz için bizi aramayı unutmayın.
✓ Kartal Kurye Firması Kartal Kurye Firması mı arıyorsunuz? Artık aramayın çünkü şu an en doğru adrestesiniz. Motokuryemerkezi ailesi olarak Kartal ilçesin de de 22 yıldır kesintisiz olarak Arabalı ve Motorlu taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Kartal Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Kartal Motorlu Kurye ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize Kartal ilçesine bağlı olan tüm mahalleler de haftanın her günü ve saati taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Moto Kurye Merkezi firmamız dan Kurye talebin de bulabileceğiniz Kartal mahalleleri aşağıda yazılı olanlardır.

 • Atalar Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çarşı Mahallesi
 • Çavuşoğlu Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Gümüşpınar Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karlıktepe Mahallesi
 • Kordonboyu Mahallesi
 • Orhantepe Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Petroliş Mahallesi
 • Soğanlık Yeni Mahallesi
 • Topselvi Mahallesi
 • Uğurmumcu Mahallesi
 • Uğurmumcu Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Yukarı Mahallesi
 • Yunus Mahallesi

Kartal Kurye ile yazılı olan tüm mahalleler de hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş olan ekiplerimizle her daim hizmetinizdeyiz.! Firmamızın Müşterilerine hizmet verdiği diğer bölgeler hakkın da bilgi almak için de >> hemen ziyaret ederek Kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Kartal Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Kartal Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kartal Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kartal Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kartal Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kartal Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi sizler için daha onlarca hizmet seçenekleri ile 7/24 kesintisiz olarak devam etmektedir.

Kartal Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

 

Kartal Motorlu Kurye Nedir ve Ne İş Yapar?

Kartal Motorlu Kurye Nedir: Sorunuzun cevabı sorunun içerisin de olduğu gibi Kartal Motorlu Kurye bu ilçede Motosikleti ile evrak, koli, zarf vb kargolarınızı taşıyan kişi ve kişilerdir. Peki Kartal Motorlu Kurye Ne İş Yapar: Kartal Kurye personellerimiz sizlerin de gün içerisinde bir yere gitmesini istediğiniz acil olan ve taşınması kanunen serbest olan tüm gönderileriniz ivedikle firmamız güvencesi altında taşır. Sizler de bu hizmetlerimiz den yılın 365 günü kesintisiz olarak yararlana bilirsiniz.

Kartal da Motorlu Kurye Firmaları?

Kartal İlçesin de var olan Motorlu Kurye Firmaları içerisin de başta gelen isim tabiki de Moto Kurye Merkezi dir. Kartal Motorlu Kurye Firması olarak bizler de bu lokasyon da uzun yıllar bireysel ve kurumsal bütün müşterilerine gece gündüz taşımacılık hizmeti vermeteyiz. Sizler de evrak vb gönderileriniz de kaliteli hizmetin ayrıcalığını bizim ile yaşayın.!

Kartal Moto Kurye İle Gönderilerim Ne Kadar Süre de Teslim Ediliyor?

MotoKuryeMerkezi Firmamız dan Kartal Moto Kurye gönderisi yaptıysanız eğer bu tamamen sizlerin seçmiş olduğu hizmet seneği ile sizlere verilen teslim süresi sözü içerisin de ulaştırılmaktadır. Bu süreler ise İstanbul içi bölgere vip olarak gitmesini istediğiniz de 60 dakika da, acil olarak gitmesini istediğiniz de 90 dakika da, normal gitmesini istediğiniz de ise 180 dakika da ulaştırılmaktadır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara