fbpx
Servis Bölgelerimiz

Güngören Kurye

Güngören Kurye sayfamıza hoş geldiniz..

Merhabalar öncelikle web sayfamıza tekrar hoş geldiniz. Sizlere bu makalemiz de Güngören Moto Kurye hizmetleri hakkın da bilmeniz gereken her konuyu harfiyen kaleme alıyoruz.

Motokuryemerkezi firması olarak İstanbul da 2023 yılı itibari ile tam 22 yıldır kesintisiz olarak taşımacılık hizmetini sorunsuz bir şekilde icra ediyoruz. Sizlerin de gerek bireysel gerekse kurumsal olan acil ve önemli tüm kargo gönderini taşımak ve ulaştırmak adına Güngören de çalışıyoruz.

Güngören Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un her ilçesine Kargo yollaya bilir hatta her ilçe den Güngörene kargolarınızı getirte bilirsiniz.

Güngören den sizler de Bakırköy Kurye ekiplerimiz ile Bakırköy e acil hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hizmet sayfasındaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.
Güngören Kurye
Güngören Kurye

Güngören Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi ile sizler de Güngören ilçesin den haftanın her günü özel Kurye taşımacılığı hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.

Özel Kurye hizmeti nedir? Özel Kurye taşımacılığı şahsi yada kurumsal olan gönderilerinizin özel olarak tarafınız dan alınarak gideceği lokasyona hızlı şekil de teslim edilmesidir. Sizler de iş yeriniz den yetişmesini istediğiniz evrak vb gönderileriniz olduğun da firmamız dan Kurye talep edebilirsiniz.

Güngören Özel Kurye hizmetlerimiz ile ister normal isterseniz de acil olan kargo gönderilerinizi size özel fiyatlarla istenilen adreslere taşıyoruz. Motorlu Kurye personellerimiz taşımacılık adına bilinmesi gerekli her bilgiye ve tecrübeye sahip deneyimli personellerdir.

✓ Güngören Motorlu Kurye HizmetiGüngören Motorlu Kurye gönderileriniz olduğun da bizi tercih edin ki taşımacılık sektöründeki kaliteyi bizimle yaşayın .
✓ Güngören Özel Kurye HizmetiGüngören Özel Kurye hizmetlerimiz sizlerin istekleri doğrultusun da Motorlu ve Arabalı Kurye personellerimiz ile kesintisiz devam etmektedir.
✓ Güngören Hızlı Kurye TeslimatıGüngören Hızlı Kurye teslimatlarınız İstanbul ilçeleri arasın da 1.5 ila 2 saat arasındadır. Hızlı gönderileriniz için biz den Kurye talep etmeyi unutmayın.
✓ Güngören Gece Kurye HizmetiGüngören Gece Kurye hizmetlerimiz hafta içi mesai saatleri sonrası 19:00 dan sonra nöbetçi personellerimiz ile devam etmektedir. Gece Kurye gönderiniz olduğun da bizi arayabilirsiniz.
✓ Güngören Kurye Fiyatları Güngören Kurye Fiyatları için bizi aramanız gerekmektedir. Bunun sebebi gönderinizin nereye gideceği ağırlığı aciliyet durumuna göre fiyatlandırma yapılmasından dolayıdır. Güncel fiyat bilgisi telefon da tarafınıza bildirir.

Güngören Hızlı Moto Kurye Taşımacılığı

Güngören den Hızlı teslimatlarınız olduğun da bizi mutlaka aramalısınız. Motokuryemerkezi çalışanlarımız bu konuda size en iyi hizmeti vermek adına haftanın her günü nöbetçi kurye personelleri ile birlikte çalışmaya devam ediyor.

Güngören Hızlı Kurye taleplerinizi iletişim numaralarımızı arayarak yapabilirisiniz. Firmamızı aradığınız andan itibaren çalışmaya başlıyoruz ve sizler kahvelerinizi yudumlarken biz masanız dan evraklarınızı alıyoruz ve gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz. İstanbul içi bölgelere geçerli olan Hızlı teslimatlarınız maksimum 120 dakika içerin de a noktasından alınır ve b noktasına ulaştırılır.

Güngören Hizmet Seçenekleri

 1. Güngören Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Güngören Arabalı Kurye Hizmeti
 3. Güngören Acil Kurye Hizmeti
 4. Güngören Normal Kurye Hizmeti
 5. Güngören Gece Kurye Hizmeti
 6. Güngören Özel Kurye Hizmeti
 7. Güngören Kurye Kiralama Hizmeti
 8. Güngören Şehir içi Kurye Hizmeti
 9. Güngören Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 10. Güngören Uçak Kargo Hizmeti

Motokuryemerkezi ile yukarı yazılı Kurye hizmet seçeneklerimiz ile 7/24 kesintisiz olarak taşımacılık servislerimiz devam ediyor. Sizler de acil ihtiyaçlarınız da bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Güngören Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Güngören Kurye Nedir?

Güngören Kurye bu ilçedeki siz müşterilerimizin özel kargolarını Motosikleti ile istenilen adreslere taşıyan kişi ve kişilerdir. Güngören Kurye hakkın da detaylı bilgiye sayfamız dan ulaşın.

Güngören Özel Kurye Nedir?

Güngören Özel Kurye nedir sorunuzun cevabı olarak şunu söyleye biliriz. Bu ilçe den yapacağınız kargo gönderiniz için tarafınıza yönlendirilen Motorlu Kurye ile sadece sizin gönderiniz alınıp teslim edilmesine özel kurye denir.

Güngören Acil Kurye Nedir?

Güngören Acil Kurye yapacağınız kargo gönderisinin en hızlı şekil de istenilen adrese ulaştırılmasına verilen isimdir. Acil gönderleriniz İstanbul için de 2 saatte alınıp teslim edilir.

Güngören Normal Kurye Nedir?

Güngören Normal Kurye nedir; İstanbul ilçelerine aciliyeti olmayan en uzun süreler de teslim edilmesine verilen isimdir. Normal gönderileriniz 4 saat içerisin de alınıp teslim edilir.

Güngören Arabalı Kurye Nedir?

Güngören Arabalı Kurye hizmeti; Motokuryemerkezi firmamıza özel müşterilerimizin Motosiklet ile taşınamayacak büyüklükteki kargoları Araba ile sunulan hizmet seçeneğimizdir.

Güngören Gece Kurye Nedir?

Güngören Gece Kurye hizmeti alacağınız saatler hafta içi mesai sonrası 19:00 dan itibari ile başlar ve gece saatleri arasında yapılan taşımacılık hizmetidir.

Güngören Uçak Kargo Nedir?

Güngören Uçak Kargo hizmeti İstanbul çıkışlı şehir dışı gönderilerinizi tarafınız dan motorlu kurye aldırıp havalimanın dan Uçak Kargo ile şehirlerarası teslimatlarınız da yapılmaktadır.

Güngören Kurye Fiyatları?

Güngören Kurye fiyatları hakkın da en güncel bilgiye telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Yukarı da da fiyat bilgileri hakkın da detaylı açıklamaya ulaşın.

Güngören Moto Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Mareşal Çakmak Mahallesi
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
 • Merkez Mahallesi,Sanayi Mahallesi
 • Tozkoparan Mahallesi
 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 • Akıncılar Mahallesi
 • Gençosman Mahallesi
 • Güneştepe Mahallesi
 • Güven Mahallesi
 • Haznedar Mahallesi

Motokuryemerkezine bağlı Güngören Kurye ekiplerimiz ile bu ilçeye bağlı yukarıda yazılı tüm mahalle yerleşim yerlerinden Kurye talebin de buluna bilirsiniz. Size özel indirimli gönderi seçeneklerimiz ile kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim       : 0216 470 69 91

GSM           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara