fbpx
Servis Bölgelerimiz

Kavacık Kurye

Kavacık Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Kavacık Moto Kurye seçeneklerimiz ile sizler de gönderilerinizi zamanında teslim edebilirisiniz. Beykoz ilçesine bağlı Kavacık dan da İstanbul’un her noktasına hizmet alabilirsiniz. Makalemiz de hizmetimiz hakkında her bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kavacık Kurye  Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi’nin hizmet vermiş olduğu İlçe’lerin dendir. Beykoz İlçemiz de ve Kavacıkta olan siz bireysel, kurumsal tüm müşterilerimize günün her saatinde taşımacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un tüm bölgelerine yapacağınız gönderileriniz gps ve lokasyon bilgisine sahip profesiyonel motorize kavacık kurye’lerimiz ile taşınmaktadır. Kargolarınızı teslimat sonrasına kadar genel merkezimizin operasyon personeli tarafından takibini her an yapabilirsiniz.

Kavacık ikinci Boğaz Köprüsü’nün ayağında bulunan önemli iş ve yaşam merkezlerine ev sahipliği yapan bir yerleşim bölgesidir. Bu lokasyondaki müşterilerimize Kavacık Moto Kurye ‘lerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kavacık Kurye
Kavacık Kurye

Kavacık Kurye Hizmetleri

Kavacık Kurye  hizmetlerimiz sizlerinde genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emri’niz sonra başlar ve teslimat sonrasına kadar firmamız güvencesi altında gerçekleştirilmektedir.

Siz müşterilerimizin firmanız’dan yada evinizden göndermek istediğiniz evrak, koli, paket, hediyelik eşya, kimlik, pasaport, zarf vb tüm önemli olan ve elden teslim edlimesini istediğiniz gönderileriniz de ilk tercihiniz olabilmek için ekipce tüm özverimizle çalışmaktayız.

MotoKuryeMerkezi İstanbul ilimiz de 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile bugüne dek hiç bir müşterisini mağdur etmemiştir ve verdiği teslimat süreleri sözünü her daim yerine getirmiştir.

Sizlerde bu ayrıcalığı bizimle yaşamanız için yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımız dan iletişime geçmek ve size özel hizmet seçeneklerimiz’den yararlanmanızdır.

Moto Kurye Merkezi ile İstanbul‘un hatta Türkiye‘nin her köşesine evrak gönderebilir hatta getirtebilirsiniz. Sizler de Firmamızın bünyesindeki diğer hizmet seneçleri hakkın da bilgi almak istediğiniz de hemen motokuryemerkezi.com/servis-bolgelerimiz/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kavacık Motorlu Kurye Hizmet Koşulları

Kavacık Motorlu Kurye hizmetlerimiz istanbul’daki tüm müşterilerimize özel olarak sunmuş olduğumuz gönderi seçeneklerimizden olup bu bölgedeki yaşan yada çalışan müşterilerimiz için de 365 gün kesintisiz olarak devam etmektedir.

Genel merkezimize iş emri niz sonrasında size en yakın kurye personelimiz yönlendirilir ve tarasınızdan evraklarınız teslimat makbuzu karşılığında alınarak yine aynı özende gitmesini istediğiniz lokasyona sorunsuz olarak götürülerek teslim edilir.

Bu teslimatlarımız sizlerin o anki aciliyetinize göre seçmiş olduğunuz normal gönderi yada acil gönderi şeklinde uygulanmaktadır.

Kavacık Normal Kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgelere toplam da yüz seksen dakikadır, bunun doksan dakikasında evrağınız sizden alınır diğer doksan dakikasında da alınan evrağınız teslim edilir.

Acil  Kavacık Kurye  gönderileriniz de ise tarafınızdan kırk beş dakika da evrağınız sizden alınır ve aynı şekilde il sınırları içerisindeki bölgelere kırk beş dakika da teslim edlir, bu süre toplamda doksan dakika dır. Örneğin Kavacık dan Beykoz Kurye gönderisi yaptığınızda toplam alıp teslim süresi 90 dakikadır.

Acil olarak yapacağınız tüm gönderileriniz normal gönderileriniz iki katı ücrete tabidir, sizler de daha detaylı bilgi için bizi arayabilir ve hizmetlerimiz’den yararlana bilirsiniz.

✓ Beykoz Kavacık Kurye Hizmeti Kavacık Kurye Hizmetini günün her saati kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz. Firmamıza bağlı ekiplerimiz ile hem Beykoz da hem de Kavacık da haftanın her günü özel kargolarınızı gönderip getirte bilirsiniz.
✓ Kavacık Ekonomik Kurye GönderimiKavacık Ekonomik Kurye Gönderimini nasıl yapabilirsiniz! Öncelikle yapmanız gereken tek şey firma iletişim telefonlarımızı arayarak kargonuza özel Kurye gönderi talebinizi normal olarak belirtmeniz yeterli olacaktır.
✓ Kavacık Acil Kurye Servis SüresiKavacık Acil Kurye Servis Süresi İstanbul içi bölgelere maksimum 120 dakikadır. Bu sürenin 60 dakikası kargonuzun alım süresi diğer 60 dakikası da teslim süresidir.
✓ Kavacık Motor Kurye FiyatlarıKavacık Motor Kurye Gönderi Fiyatları için mutlaka firmamızı aramanız gerekmektedir. Nedeni ise Kurye fiyatı gönderinizin gideceği mesafeye aciliyetine ve ağırlığına göre değişkenlik göstere bilmesidir.
✓ Kavacık Özel Kurye HizmetiKavacık Özel Kurye Hizmeti ile sizler de önemli ve acil olan tüm kargo vb gönderilerinizi firmamız güvencesi ile yapabilirsiniz. Motokuryemerkezi ailesi olarak özel evrak ve kargolarınızı hızlıca teslim ediyoruz.

Kavacık Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Kavacık Kurye ekiplerimiz ile Beykoz ilçesine bağlı olan aşağıdaki yazılı tüm mahalleler den Kurye gönderisi yapabilir ve getirte bilirsiniz.

Kavacık Mahallesi de dahil olmak üzere tüm mahalle ve lokasyonlar dan İstanbul’un her yerine hatta Türkiye ‘nin her ilene kargo gönderisi yapabilirsiniz.

Firmamız dan hizmet alabileceğiniz bölgeler şu şekildedir..

 • Acarlar Mahallesi
 • Akbaba Mahallesi
 • Alibahadır Mahallesi
 • Anadolu Hisarı Mahallesi
 • Anadolu Kavağı Mahallesi
 • Anadolufeneri Mahallesi
 • Baklacı Mahallesi
 • Bozhane Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çamlıbahçe Mahallesi
 • Çengeldere Mahallesi
 • Çiftlik Mahallesi
 • Çiğdem Mahallesi
 • Dereseki Mahallesi
 • Çubuklu Mahallesi
 • İncirköy Mahallesi
 • Tokatköy Mahallesi
 • Yalıköy Mahallesi
 • Paşabahçe Mahallesi
 • Polonezköy Mahallesi
 • Kavacık Mahallesi

Yukarı da yazılı olan Mahalleler Beykoz ilçesine bağlıdır ve bu ilçenin mahallelerinden olan Kavacık dan da sizlere hizmet veriyoruz. Moto Kurye Merkezi firmamız dan Kavacık Moto Kurye talebinde bulunmak için bize istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.

Kavacık Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Kavacık Kurye Nedir? Ne İş Yapar?

Kavacık Kurye nedir ve ne iş yapar sorunuzun cevabı; Kavacık Kurye sizin bu lokasyondaki kargo gönderilerinizi istediğiniz yere götürür ve teslim eder. Bu ilçe den yapacağınız kargo gönderileriniz Firmamızın Kavacık Kurye’leri ile taşınır.

Kavacık Kurye ile Nasıl Gönderisi Yapabilirim?

Kavacık Kurye ile çok kolay bir şekil de gönderi yapabilirsiniz. Bu bağlam da yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımız dan firmamızı arayarak kargo gönderiniz olduğunu söylemek ve tarafınıza Kurye talep etmektir hepsi bu kadar.

Kavacık Kurye İle Kargom Kaç Paraya Taşınır?

Kavacık Kurye ile kargonuz gideceği yere göre ve aciliyetine göre fiyatı değişir. İstanbul ilçeleri arasın da kargo gönderileriniz aciliyet durumuna göre, İstanbul dışı gönderileriniz ise km mesafesine göre hesaplanmaktadır.

Kavacık Kurye İş İlanlarınız Varmı?

Bu sayfamız Kavacık Kurye iş ilanı için değildir. Motokuryemerkezi firmamız Kavacık da Kurye iş ilanı vermemektedir.

Kavacık Kurye Ayda Ne Kadar Kazanır?

Kavacık Kurye ayda ne kadar kazanır sorunuzun cevabı malesefki bizde değildir. Biz Motokuryemerkezi firması olarak bu ilçe özel evrak taşımacılığı yapan ve kendi bünyesin de personelini çalıştıran bir kuruluşuz.

Nasıl Kavacık da Kurye Olurum?

Kavacık da nasıl Moto Kurye olursunuz. Kendini Motosikletliniz ile bir firmaya bağlı olarak Kurye’lik yapabilirsiniz. Bu sektör çalışmak istiyorsanız da 18 yaşını doldurmuş olmanız ve mutlaka a2 ehliyetine sahip olmanız gerekir.

Kavacık Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

Kavacık Motorlu Kurye ekiplerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmet seçenekleri aşağıda yazılı olduğu gibidir. Bize arama motorlar dan kolayca ulaşabilmeniz için aşağıdaki şekilde aratarak bize kolayca ulaşabilir ve tek tıkla gönderileriniz için Kurye talebinde buluna bilirsiniz.

 • Kavacık Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kavacık Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kavacık Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kavacık Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Kavacık Vip Moto Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi firmamız da sizlere özel daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz. İstanbul ilçelerine sunmuş olduğumuz diğer hizmet seçeneklerimizi de ziyaret etmek için tıkla.!

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara