fbpx
Servis Bölgelerimiz

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Dudullu Moto Kurye Firmamız ile İstanbul ilçelerine gitmesi gereken tüm kargo gönderilerinizi Dudullu da var olan Kurye ‘lerimiz ile hızlıca alıp teslim ediyoruz. Dudullu da Kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Dudullu Motor Kurye Hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere 39 ilçe ve 789 İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimizde aktif olarak devam etmektedir.

Motokuryemerkezi mize bağlı olarak çalışan tecrübeli dudullu kurye lerimizle sizlerinde mesai saatleri içerisinde ve mesai saatleri sonrasındaki acil ulaştırılıp elden teslim edilmesini istediğiniz evrak, kapet, koli, hediyelik eşya gibi matbu olarak götürülmesi gereken bütün evraklarınızı ve gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde istediğiniz sürelerde teslim ediyoruz.

Dudullu da Acil Kurye Hizmetleri

Dudullu Acil Motorlu Kurye Hizmetlerimiz İstanbulun tüm ilçeleri ve mahalleleri hizmet bölgelerimiz olduğundan buradaki tüm müşterilerimiz günün istedikleri saatlerinde gönderilerini bizler aracılığı ile ulaştıra bilmektedir.

Sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizle ilgili bilgiyi moto kurye merkezinin çağrı mrk çalışanlarından alabilirsiniz yada web sayfamızdan hizmet formu duldurarak operasyon merkezimizin sizi aramasını bekleyiniz. Web sayfamızdan doldurmuş olduğunuz hizmet formu kaydınız sonrasında telefonla aranacaksınız ve formunuzun onayını yapmanızla ilgili bilgilendirileceksiniz.

Sizlerin gönderinizle ilgili gerekli kayıt ve işlemleriniz sonrasında size özel Dudullu Kurye hizmetinizin startını vermiş olacaksınız. Motokuryemerkezi mizin operasyon merkezi personelimiz sizlerin iş emrinizi mail ve msj yolu ile size bölgedeki en yakın olan Dudullu Acil Motorlu Kurye personeline aktarır.

Dudullu Kurye

Sonrasında motosikletli kurye miz sizlerin o anki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğinize göre acil seçiminiz de 30 ile 45 dakika da normal seçiminiz de ise 1.5 saat içerisinde tarafınızdan gönderileriniz alınmaktadır. İstanbul içi geçerli olan bölgelerimizde express kurye gönderi süremiz alınıp teslim edilmesi toplam da 1.5 saattir, normal kurye gönderi süremiz ise istanbul içi bölgelerde 3 saattir.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve istanbulun en büyük ilçelerinden biri olan ümraniye ilçemize bağlı olan dudullu mahallesinde organize sanayi bölgesi yoğun bir yer kaplamaktadır. İstanbul dudullu daki Organize Sanayi Bölgesi (OSB), 1997 yılında İMES, DES, KADOSAN ve Fabrikalar Bölgesinin birleştirilmesiyle kurulmuştur.

Organize Küçük Sanayi Alanı olarak, birçok sanayi faaliyetinin gerçekleştirildiği, bölgede  parça, eşya ve sanayi ürünlerinizin gün içerisinde acil gönderimleriniz de daha hızlı ulaşımı için Acil Dudullu Moto Kurye hizmetimiz kesintisiz olarak sizler için 20 yıllık kurye’lik tecrübemizle ve ekiplerimizle 7/24 devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi Firmamızın İstanbul da hizmet verdiği ilçeler hakkında bilgi almak ve kurye talebi oluşturmak için sizde hemen göz atabilir ve istediğiniz zaman gönderi yapabilirsiniz. motokuryemerkezi.com/servis-bolgelerimiz/ i tıklayın.!

Dudullu Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları

Dudullu Motorlu Kurye hizmet seçeneğimiz ile bulunduğunuz konumdan evrak vb mosiklet ile taşına bilecek olan gönderilerinizi sizlerden teslimat formu kayıtlarını yaparak teslim alıyoruz ve yine aynı şekilde sizlere gönderinizle ilgili verilen teslimat sözü sürelerinde istediğniz lokasyonlara sorunsuz bir şekilde ulaştıyoruz, ve isim imza bigilerinin kayıtlarını yaparak teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Çağrı merkezimize oluşturmuş olduğunuz iş emrinizden sonra moto kurye personelimiz size gelmeden gönderilerinizin hazır bir şekilde bekletilmedir ve personelimiz bekletilmemelidir. Tarafınızdan kaynaklı bekletilen moto kurye personelimiz için ilk 5 dk ücretsizdir, sonraki bekletilen her dakika için gönderilerinize extra olarak dakikası 1 tl olarak bekleme ücreti yansıtılacaktır.

MotoKuryeMerkeizi‘miz den yapacağınız evrak, koli , paket gibi olan tüm bilgilerini tarafımıza bildirmeniz doğrultusunda ücretlendirme bilgisi size sunulacaktır. Sizlerde aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz bilgiyi yazılı telefonlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Dudullu Moto Kurye hizmet seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir.

Dudullu Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Dudullu Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Dudullu Acil Moto Kurye Hizmetleri
 • Dudullu HIzlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Dudullu Express Moto Kurye Hizmetleri

Dudullu Kurye | 7/24 Moto Kurye Hizmetleri  / ve daha onlarca gönderi seçeneklerimizle sizlerinde zamanla olan yarışınız ‘da çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

MotoKuryeMerkezi ekibi olarak bu bölgedeki yoğun sanayi ve iş yerlerinin gün içerisindeki acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz gönderileriniz için sizlere özel sunulan onlarca seçeneklerimizle 20 yıllık kurye’lik tecrübemizle sizler masalarınız yada sıcacık ofislerinizde kahvelerinizi yudumlarken bizler sizin yerine güvenli bir şekilde gönderilerinizi ulaştırıyoruz ve teslim ediyoruz.

Sizlerde zamanla olan yarışınızda en iyi çözüm ortağınız olan motokuryemerkezimiz ile bu sorununuzu ortadan kaldırın ve uzman ekip çalışmamızla kaliteli, güvenli ve ekonomik size özel kurye hizmeti ayrılacığımızı yaşayın.

✓ Dudullu Moto Kurye Taşımacılı  Dudullu Moto Kurye Taşımacılığın da sizlerin acil gönderilerini gideceği lokasyonlara acil gitmesi için motosiklet kullanıyoruz ve bu hizmetimizi de Motorlu Kurye ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz.
✓ Dudullu Sanayi Kurye Hizmeti Dudullu Sanayi Kurye Hizmeti seçeneklerimiz ile Dudullu bölgesindeki tüm iş yerleri ve kuruluşlara taşımacılık hizmeti veriyoruz. Acil ve Normal kargo gönderileriniz de sizlere günün her saati kurye tedarik ediyoruz.
✓ Dudullu Hızlı Kurye Teslimatı Dudullu Hızlı Kurye Teslimatı için yapmanız gereken tek şey firmamıza Kurye talebin de bulunmaktır. İstanbul içi tüm bölgelere Hızlı teslimatlarınız 1 saate alınır ve 1 saat e teslim ediyoruz.
✓ Dudullu da Kişiye Özel Kurye  Dudullu da Kişiye Özel Kurye Hizmeti dediğimiz de firmamız şahsi kargolarınızı taşımaktadır. Kişiye özel kargo gönderisi yapmak istediğiniz de tek tıkla gönderi talebinde bulunabilirsiniz.
✓ Dudullu da Kurumsal Kurye Hizmeti Dudullu da Kurumsal Kurye Hizmeti almak istediğiniz de firmamıza kurye talep formu  doldurarak kargonuzu güvenle gönderip getirtebilirseniz. Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye gönderilerinize fatura karşılığın da ödemenizi yapabiliyorsunuz.

Dudullu Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

 

Dudullu Motorlu Kurye Firmaları?

Moto Kurye Merkezi ailesi olarak İstanbul’un 39 ilçesinde olduğu gibi Dudullu da da taşımacılık hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Dudullu Moto Kurye Firması olarak bu bölgedeki müşterilerimizin de acil durumlarında evrak, koli, zarf vb önemli tüm gönderilerini hızlı ve güvenli olarak gideceği lokasyonlara sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Dudullu Kurye hizmetlerimiz hakkında bilmek istediğiniz her şey bu sayfamızda.!

Dudullu Moto Kurye Hizmetlerin den Nasıl Yararlana Bilirim?

Dudullu Moto Kurye hizmetlerimiz den dilediğiniz gün ve saatte yararlana bilirsiniz. Bu bölgeden gönderi yapmak veya getirtmek istediğiniz de ise yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamız da olan iletişim telefonlarımız dan bizimle iletişime geçerek kargonuza uygun iş emri formu oluşturmakdır.

Dudullu Kurye İle Yaptığım Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Dudullu Kurye ile yapacağınız gönderileriniz İstanbul ilçeleri arasın da (90) ile (180) dakika gibi süreler içerisin de teslim edilmektedir. Acil Dudullu Kurye seçeneği ile gönderileriniz (90) dakika da gideceği adrese ulaşır. Normal Dudullu Kurye seçeneğini seçerseniz ise (180) dakika da gideceği yere ulaştırılmaktadır.

İstanbul Dudullu Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Dudullu Moto Kurye hizmetlerimiz’ den 7 gün 24 saat kesintisiz yaralana bileceğiniz dudullu mahallesinin yazılı olan tüm caddeleri ve bölgeleri aşağıda yazılı olduğu gibidir. İstanbul Anadolu yakası genelindeki tüm ilçe ve mahalllerimizde de motosikletli kurye hizmetlerimiz uzman ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz olarak devam etmektedir.

 • 1. 2. 3. 4. 5.Caddesi (Modoko Mobilyacılar Çarşısı)
 • Alemdağ Caddesi
 • Ali Yüksel Caddesi
 • Atatürk Caddesi
 • Cumhuriyet Caddesi
 • Divan Caddesi
 • Gazi Mustafa Kemal Caddesi
 • Göztepe Caddesi
 • İETT Sanayi Caddesi
 • İnönü Caddesi
 • Kıbrıs Caddesi
 • NATO Yolu Caddesi
 • Sanatkarlar Caddesi
 • Sanayi Caddesi (Keyap Sanayi)
 • Sanayi Caddesi (İmes Sanayi Sitesi)
 • Tavukçu Yolu Caddesi
 • Baraj Yolu Caddesi (Kadosan Sanayi Sitesi)

Dudullu ilçemiz de yukarı da da yazılı olduğu üzere sanayi bölgesi olmasından dolayı sadece bilinen caddeleri ve sanayi sitelerini belirtmiş bulunuyoruz. Firmamız çalışanları ile Dudullu ve tüm ilçelerde de hizmet veriyoruz. Firmamızın diğer hizmet seçenekleri hakkında da bilgi almak için hemen https://motokuryemerkezi.com/hizmetlerimiz katagorimize de göz atabilirsiniz.!

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara