fbpx
Servis Bölgelerimiz

Esenler Kurye

Esenler Kurye Hizmet Sayfamıza Hoş Geldiniz..

Esenler Moto Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un her ilçesin de olduğu gibi bu ilçede de kargo gönderileriniz için hizmet alabilirsiniz. Motokuryemerkezi firmamız sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına İstanbul’un her köşesine acil kargolarınızı çok kısa süreler içerisinde alıp teslim ediyor.

Esenler ilçesi İstanbul için çok önemli bir işletmeye ev sahipliği yapmasının yanı sıra ticari kuruluşlar için de aynı önem taşıyan bir yerleşim yeridir. Büyük İstanbul Otogarı Esenler de olması sebebi ile bura lokasyonun trafik kalabalığı sebebi ile sizlerin de mutlaka Kurye ihtiyacınız doğmaktadır.

Esenler de İstanbul’un her ilçesine Kargo yollaya bileceğinizi bilmenizi isteriz. Örneğin bu ilçe den Zeytinburnu Kurye ile kargo aldıra bilirsiniz.
Esenler Kurye
Esenler Kurye

Esenler Otogar Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız çalışanları ile İstanbul Büyük Otogara Kargo yollaya bilir hatta Şehir dışından Otogara gelen kargolarınızı günün her saati aldıra bilirsiniz. İstanbul Büyük Otogara Esenler ilçemiz de olması sebebi ile bu lokasyona Kurye ihtiyaçları diğer ilçelere nazaran daha fazla olmaktadır.

Esenler Otogar Kurye personellerimiz ile sizler de gerek firmanızın gerekse şahsi tüm kargolarınızı hızlı ve güvenle gönderip getirte bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey şuan bulunduğunuz web sitemizin iletişim sayfasından yada bu sayfamızın en altındaki telefon numaralarımız dan bizi arayarak talep açmanız yeterli olacaktır.

✓ Esenler Motorlu Kurye Hizmeti Esenler Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un her ilçesine gün içi acil Kargo gönderisi yapabilirsiniz. Motorlu Kurye personellerimiz sabah 09:00 dan akşam 19:00 a kadar çalışıyor.
✓ Esenler Ekonomik Kurye Hizmeti Esenler Ekonomik Kurye hizmeti almak istediğiniz de İstanbul il sınırları arasında geçerli bölgelere normal gönderi seçeneği ile kargo yollaya bilir yada getirte bilirsiniz. Detaylı bilgi ve talep için bizi aramayı unutmayın.
✓ Esenler Şehirlerarası Kurye Hizmeti Esenler den Şehirlerarası Kurye ekiplerimiz ile Türkiye’nin her iline aynı gün içinde acil kargolarınızı yollaya bilirsiniz. Bu hizmetimiz hakkında Şehirlerarası Kurye sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.
✓ Esenler Arabalı Kurye Hizmeti Esenler Arabalı Kurye ekiplerimiz ile bu ilçeden yapacağınız ağır ve ebatlı tüm kargolarınızı özenle alı teslim ediyoruz. Arabalı Kurye gönderiniz sadece Motosiklet ile taşınamayacak büyüklükteki gönderileriniz içindir.
✓ Esenler Gece Kurye Hizmeti Esenler Gece Kurye Hizmetlerimiz hafta içi akşam 19:00 dan sonraki kargo gönderileriniz için tarafınıza sunulan özel taşıma seçeneğimizdir. Nöbetçi bırakılan personelimiz ile kargonuz express olarak alınıp teslim edilmektedir.

Esenler Ekonomik Kurye Hizmeti

Esenler den ekonomik Kurye gönderisi yapmak istediğiniz de kargonuzun İstanbul il sınırları içerisin de firmamız ile belirlenen semtleri arasına normal gönderi seçeneğiniz ile gönderi yapabilirsiniz.

Ekonomik Esenler Kurye gönderisi ile kargolarınız hafta içi mesai saatleri arasında yapılmakta ve bu teslimatlarınız 4 saat gibi süreler de alınıp teslim edilmektedir. Detaylı bilgi ve talep için bizi hafta içi sabah 09:00 ila akşam 19:00 a kadar arayabilirsiniz.

Esenler Kurye Hizmet Seçenekleri

 1. Esenler Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Esenler Arabalı Kurye Hizmeti
 3. Esenler Şehir içi Kurye Hizmeti
 4. Esenler Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 5. Esenler Ekonomik Kurye Hizmeti
 6. Esenler Acil Kurye Hizmeti
 7. Esenler Normal Kurye Hizmeti
 8. Esenler Özel Kurye Hizmeti
 9. Esenler Gece Kurye Hizmeti
 10. Esenler Kiralık Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi ile yukarıda yazılı olan tüm hizmet seçeneklerimiz den hafta içi her saat yararlana bilirsiniz.

Esenler Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul Esenler den Türkiye’nin her iline aynı gün içinde kargo gönderip getirte biliyorsunuz. Peki bunu nasıl mı yapacaksınız? Öncelikle bulunduğunuz resmi web sitemizin iletişim numaralarından bizi arıyorsunuz sonrasında kargonuzun İstanbul’un neresinden alınacağını ve nereye gideceğini bize söyleyerek kayıt açıyorsunuz.

Akabinde firmamız kargonuzun alınacağı yere en yakın Motorlu Kurye personelini yollayarak paketinizi imza karşılığında teslim alıyor ve sizin gönderi seçeneğinize göre ister Esenler Otogarın dan otobüs ile Şehirdışına yolluyor isterseniz de kendi Motosikleti ile İstanbul dışına götürüp teslim ediyor. Sizler de Şehirlerarası Kurye hizmeti hakkında en detaylı bilgiye bu sayfamız dan ulaşabilirsiniz.

Esenler Motorlu Kurye hizmet bölgeleri

Esenler Motorlu Kurye hizmeti verdiğimiz Esenlere Bağlı aşağıda yazılı mahalleler de yapılmaktadır.

 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık Kemal Mahallesi
 • Nine Hatun Mahallesi
 • Orucreis Mahallesi
 • Tuna Mahallesi
 • Turgut Reis Mahallesi
 • Yavuz Selim Mahallesi
 • Birlik Mahallesi
 • Çifte Havuzlar Mahallesi
 • Davut Paşa Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Havaalanı Mahallesi
 • Kazım Karabekir Mahallesi
 • Kemer Mahallesi
 • Menderes Mahallesi ve tüm cadde ve sokaklar da dahil her noktada Esenler Moto Kurye ekiplerimiz kargolarınız için hazır beklemektedir.

Esenler Kurye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Esenler Kurye İle Nerelere Kargo Yollaya Bilirim?

Esenler Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un her ilçesine Kargo yollaya biliriniz. Hatta ve hatta İstanbul Esenler den Türkiye’nin her iline bile aynı gün içinde teslim edilecek Kargo ‘larınızı dahi yollaya bilirsiniz.

Esenler Ekonomik Kurye Hizmeti Nedir?

Esenler den ekonomik kurye gönderisi firmamıza iş emri talebinizi yaparken gönderinizin hiç bir aciletinin olmadığını söylemeniz dahilin de talebinizin normal gönderi olarak yapılmasıdır. Ekonomik Kurye gönderileriniz acil gönderinizin yarı fiyatıdır.

Esenler Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Motokuryemerkezi çalışanlarımız ile İstanbul Esenler den alınacak yada bu ilçeye gelmesini istediğiniz Kargolarınızın çok kısa sürede alınıp teslim edilmesidir. Acil seçenek ile kargolarınız maksimum iki saat içinde alınıp teslim edilmektedir.

Esenler Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

Motokuryemerkezinin Motorlu Kurye personelinin taşıyamayacağı ebat ve ağırlıktaki kargolarınızın taşınmasını sağlaya bir gönderi seçeneğidir. Arabalı Kurye gönderileriniz sadece Motosiklet ile yapılamayacak büyüklükteki kargolarınız içindir. Araçlı Kurye ile nakliye hizmeti yapılmamaktadır.

Esenler Otogar Kurye Nasıl İsteye Bilirim?

Esenler Otogarından Kurye talebi için web sitemizin iletişim numaralarını aramanız yeterli olacaktır. İsterseniz Otogar dan alınacak kargolarınız için isterseniz de Otogara gidecek olan kargolarınız için bizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

Esenler Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul Esenler den hafta içi mesai saati sonrasındaki yapacağınız gönderileriniz için tarafınıza özel olarak gece kurye personeli yollamaktadır. Nöbetçi olan Kurye personelimiz kargonuzu hızlıca alır ve doğruca teslim adresine götürür.

Esenler de Kiralık Kurye Hizmeti Varmı?

Evet Esenler de Motokuryemerkezinin kiralık Kurye hizmeti var. Lakin firmamız kiralamayı sadece kurumsal olan firmalara aylık olarak sözleşmeli şekilde yapmaktadır. Günlük yada haftalık kiralama yoktur. Gıda sektörüne kiralama hizmetimiz yoktur.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara