fbpx
Servis Bölgelerimiz

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Tuzla Motorlu Kurye personellerimiz ile bu bölgedeki tüm müşterilerimizin de acil kargo gönderileri için Tuzla var olan Kurye ekiplerimiz ile çalışıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız ile bu ilçe den hafta içi mesai saatlerin de hizmet alabilirsiniz.

Tuzla Motorlu Kurye  Hizmet seçeneklerimiz motokuryemerkezinin bölgeleri arasında olup bu ilçemiz’deki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin zaman ile yarışında en iyi ve en etkin çözüm ortağı oluyoruz.

Tuzla ilçemizdeki siz değerli müşterilerimizin de gün için de veya mesai saatleri sonrasın’daki evrak, paket, koli, zarf, pasaport, kimlik, hediyelik eşya gibi önemli olan ve bire bir elden teslimatının yapılması gereken gönderileriniz için firmamızın ekip ve ekipmanları ile teslimatı yapılmaktadır.

İstanbul’un en güneyinde yer alan Tuzla ‘daki şehir içi ve şehirdışı dosya, paket ve diğer gönderileriniz için, Tuzla Moto Kurye hizmetimizden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken motokuryemerkezi web adresimizden iş emri oluşturmak yada merkez ofis numaralarımızı aramanızdır.

Tuzla Kurye

Tuzla Motorlu Kurye Hizmetleri Hakkında.

İstanbul Tuzla Motorlu Kurye  gönderileriniz siz müşterilerimizin firmamıza iş emriniz oluşturulduktan sonra çalışmaya başlar ve teslimat sonrasına kadar operasyon merkezi görevli personellerimizin takibi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Çağrı merkezimize yapacağınız iş emri kaydınız yapıldıktan sonra tuzla bölgesinden göndermek istediğiniz evrak vb ürünlerinizin alınacağı lokasyona en yakın saha personelimiz yani motorlu tuzla kurye personelimiz yönlendirilir ve evraklarınız sizlerin seçmiş olduğu aciliyet durumunuza göre verilen süreler de teslim alınır.

Görevlendirilen personelimiz gönderinizi tarafınızdan yada alınmasını istediğiniz İstanbul içi her hangi bir lokasyondan firmamıza ait teslimat formu düzenleyerek teslim alır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki ilçelerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırarak teslimatını gerçekleştirir.

Sizler de bu hizmetimiz ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak öğrene bilir ve iş emri oluştura bilirsiniz.

✓ Tuzla Acil Moto Kurye Hizmeti Tuzla Acil Motorlu Kurye Hizmetleri için tüm bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Acil Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine toplamda maksimum 90 dakika da alıp teslim etmiş olutyoruz.
✓ Tuzla Organize Sanayi Kurye Tuzla Organize Sanayi Kurye ekiplerimiz ile Tuzla ilçemiz de bulunan tüm sanayi sitelerindeki müşterilerimizin kargolarını taşıyoruz. Tuzla Sanayi Kurye ihtiyacınız da bizi aramayı unutmayın.
✓ Tuzla Özel Kurye Teslimatı Tuzla dan Özel Kurye Teslimatınız için tarafınıza gönderilen Motosikletli Kurye personelimiz ile sadece sizin kargolarınızı alıp teslim ediyoruz. Özel Kurye ihtiyacınız da firmamızı aramayı unutmayın.
✓ Tuzla Gece Nöbetçi Kurye Tuzla Gece Nöbetçi Motorlu Kurye ekiplerimiz ile mesai saatleri sonrasındaki kargo ve evraklarınızın teslimatlarını sağlıyoruz. Motokuryemerkezi firması olarak Tuzla dan tüm İstanbul’a Gece kargo gönderisi yapabilirsiniz.
✓ Tuzla da Motorlu Kurye Firmaları İstanbul Tuzla da Motorlu Kurye Firmaları olarak arayışınız da sizlerin de aklına gelen ilk isim olabilmek adına 22 yıldır tüm özverimiz ile çalışıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız Tuzla haftanın her günü aktif olarak taşımacılık hizmeti veriyor.
Tuzla ilçesin de yaptığınız gönderileriniz haricin de Moto Kurye Merkezi firmamızın başka hangi ilçeler de taşımacılık hizmeti verdiğini merak ediyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız motokuryemerkezi.com/pendik-kurye/ sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Tuzla Organize Sanayi Motorlu Kurye Hizmeti

Tuzla Organize Sanayi Motorlu Kurye  ekibimiz İstanbul ilimize bağlı 39 ilçesin de aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Tuzla Organize Sanayi Kurye Bölgelerin deki her iş yeri için özel kurye görevlendirerek acil kargolarınızı istediğiniz İstanbul ilçelerine Acil yada Normal gönderi şeklinde ulaştırıyoruz. Tuzla ilçesinin Aydınlı bölgesin de Deri Sanayi, Kimyacılar Sanayi ve bir çok sanayi sitesi bulunmaktadır. Tuzla içmeler mahallesin de ise Gemiciler Sanayi ve Tersaneler Sanayi siteleri bulunmaktadır.

Moto Kurye Merkezi firmamıza yapacağınız iş emriniz operasyon merkezi personellerimiz tarafından düzenli bir şekilde kaydı yapılarak iş bitimine kadar bu görevli personelimiz tarafından kontrolünde devam etmektedir.

Bizler Motorlu Kurye firması olarak mega kent İstanbul ilimiz deki tüm müşterilerimiz zaman karşı yarışında çözüm ortağı olabilmek adına hizmet veriyoruz ve çalışıyoruz.

Firmamıza yapacağınız kurye gönderi iş emriniz tamamen sizlerin isteği üzerine yapılmaktadır, bu seçeneklerimiz üç şekilde yapılmaktadır.

 1. Tuzla ilçemizden yapılacak olan ; Tuzla Normal Kurye gönderisi
 2. Tuzla ilçemizden yapılacak olan : Tuzla Express Kurye gönderisi
 3. Tuzla ilçemizden yapılacak olan : Tuzla Vip Kurye gönderisi

Tuzla Normal Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi toplam da 180 dakikadır, bunun 90 dakikasında gönderileriniz alınır diğer 90 dakikasında gideceği lokasyona ulaştırılır.

Tuzla Express Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi 90 dakikadır, bunun 45 dakikasında evrağınız alınır ve diğer 45 dakikasında gideceği lokasyona ulaştırılır.

Tuzla Vip Kurye Hizmetlerimiz İstanbul içi bölgelerimiz de alınıp teslim süresi 60 dakikadır, bunun 30 dakikasında evrağınız alınır ve diğer 30 dakikasında İstanbul içi geçerli lokasyonlara ulaştırılır.

Seçeceğiniz her gönderi sistemimizin ücretlendirilmesi tamamen farklı olup göndermek istediğiniz ürüne göre de değişkenlik göstermektedir, detaylı bilgi için bizi arayınız..

Tuzla Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Tuzla Motorlu Kurye Nedir & Ne İş Yapar?

Tuzla Motorlu Kurye Nedir ve Ne İş Yapar solarınızın cevabı : Tuzla ilçesin de Motosikleti ile Moto Kurye Merkezi firmamıza bağlı olarak kişi ve kişilere Tuzla Motorlu Kurye denir. Peki ne iş yapar : Tuzla Motorlu Kurye ekiplerimiz bu ilçedeki müşterilerimizin gün içerisin de İstanbul ilçeleri arasındaki ivedi gitmesi gerekli evrak, koli, zarf, paket, pasaport gibi önemli kargolarını taşımaktadır. Sizler de bu hizmetlerimiz den yararlanmak ve daha fazla bilgi almak istediğiniz de firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Tuzla da Motorlu Kurye Firmaları?

İstanbul Tuzla ilçesin de uzun yıllardır Motorlu Kurye hizmeti sunan Moto Kurye Merkezi firmamız sizlerin de acil durumlarınızda en etkili çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. İstanbul Tuzla Motorlu Kurye Firmaları  denince akla ilk gelen isim olan MotoKuryeMerkezi çalışanları ile sizler de kaliteli hizmetin ayrıcalığını bizim ile yaşaya bilirsiniz.

Tuzla Moto Kurye İle Gönderim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Tuzla Moto Kurye ile yaptığınız gönderiniz İstanbul için de 1.5 saat ile 3 saat arasında ulaştırılmaktadır. Peki bu süreler standartmıdır, tabiki değildir. Bu süreler tamamen sizin aciliyet durumunuza göredir. Örneğin evrağınızın biran evvel ulaşmasını istiyorsanız operasyon merkezimize acil gönderi kaydı oluşturmalı, gün içerisin de ulaşsa da olur derseniz de normal gönderi kaydır oluştura bilirsiniz. Sizler de bu iki gönderi seçeneği arasındaki farkın ne olduğunu merak ediyorsanız bizi istediğiniz günde ve saatte arayarak öğrene bilirsiniz.

Tuzla Organize Sanayi Kurye Hizmeti Varmı?

Tuzla Organize Sanayi Kurye gönderileriniz de de firmamız sizlere bu bağlam da da taşımacılık hizmeti vermektedir. Tuzla Sanayi Kurye ekiplerimiz ile Tuzla ya bağlı tüm sanayi bölgesi işletmelerine hafta içi mesai saatlerin de taşımacılık hizmeti veriyor.

Tuzla Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Tuzla Motorlu Kurye ekiplerimiz ile aşağı da yazılı olan mahalleler de evrak alımı ve teslimatı yapmaktadır. Sizler de bu yazılı olan Tuzla ilçesine bağlı her bölge den gönderi yapabilir ve getirte bilirsiniz.

 • Akfırat Mahallesi
 • Anadolu Mahallesi
 • Aydınlı Mahallesi
 • Aydıntepe Mahallesi
 • Cami Mahallesi
 • Evliya Çelebi Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • İçmeler Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Mescit Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Orhanlı Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Postane Mahallesi
 • Şifa Mahallesi
 • Tepeoren Mahallesi
 • Yayla Mahallesi

Yukarı da yazlı olan Tuzla ya bağlı her mahalle den İstanbul’un hatta Türkiye’nin her yerine acil kargo gönderisi yapabilirsiniz.

Tuzla Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

Tuzla Motorlu Kurye hizmet seçeneklerimizi sizler için derledik. Firmamız üzerinde Kurye talebin de buluna bilmeniz için bize arama motorların da ulaşabileceğiniz anahtar kelimelerimiz aşağı da yazılı olduğu gibir.

 • Tuzla Kurye  Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Tuzla Kurye  Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Tuzla Kurye  Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Tuzla Kurye  Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Tuzla Kurye  Vip Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Tuzla Organize Sanayi Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi ‘nin yukarı da yazı olanlar ve daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara