fbpx
Servis Bölgelerimiz

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Esenyurt da Motorlu Kurye nedir ne iş yapar hangi bölgeler de taşımacılık hizmeti verir gibi tüm soru ve sorunlarınıza cevap bulacağınız bir içerik ile sizlere hitap ediyoruz.

Kurye taşımacılığını Motokuryemerkezine bağlı olarak çalışan Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile haftanın 7 günü sizlere hizmet sunuyoruz.

İstanbul Esenyurt dan istediğiniz her ilçeye acil ve önemli kargolarınızı çok ama çok kısa süreler de yollaya bilir hatta getirte bilirsiniz. Bu işlem içinse yapmanız gereken tek şey bizi iletişim numaralarımız dan  aramak yeterli olacaktır.

Esenyurt Kurye sayfamız hakkın da yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunuzu düşündüğünüz de sizleri Avcılar Kurye taşımacılığı hakkın da da bilgi için sayfamıza bekliyoruz.

 

Esenyurt Kurye
Esenyurt Kurye

Esenyurt Motorlu Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi firmamız ile Esenyurt ilçemizden gönderi yapmak yada bu ilçemize gönderi almak istediğinizde yapmanız gereken tek şey gönderiniz için operasyon merkezimize kurye talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 • Kurye Talebinde Nasıl Buluna Bilirsiniz.
 1. Esenyurt Motorlu Kurye talebinde bulunmak için bize isterseniz iletişim telefonlarımızı arayarak kurye talebi oluştura bilirsiniz.
 2. Esenyurt Moto Kurye talebi içinse diğer seçenek de iletişim sayfamızdaki WhatsApp direkt iletişimin den mesaj yolu ile Kurye talebin de bulunabilirsiniz.
✓ Esenyurt Acil Kurye HizmetiEsenyurt Acil Kurye seçeneği ile İstanbul ilçelerine yapacağınız Kargo gönderiniz tarafınız dan 1 saat içerisin de alınır ve gideceği adrese maksimum 1 saat içerisin de teslim edilir.
✓ Esenyurt Moto Kurye FiyatlarıEsenyurt ta Motorlu Kurye fiyatları hakkın da en güncel listeye iletişim numaralarımız dan ulaşabilirsiniz. Bunun nedeni ise yapacağınız gönderiniz gideceği mesafeye ve ağırlık ebatına göre özel fiyatlandırma yapılmasıdır.
✓ Esenyurt Kurye FirmalarıEsenyurt ta Motorlu Kurye firması mı arıyorsunuz? Artık aramayın çünkü şuan tamda da en doğru yerdesiniz nere de mi Motokuryemerkezin de!.
✓ Esenyurt Arabalı Kurye HizmetiEsenyurtta Arabalı Kurye taşımacılığı yapıyoruz. Motokuryemerkezi firması olarak bu ilçedeki müşterilerimizin Motosiklet ile alınamayacak büyüklükteki ve ağırlıktaki kargolarınız özel binek araçlarımız ile taşıyoruz.
✓ Esenyurt Gece Kurye HizmetiEsenyurtta Gece Kurye gönderileriniz için de firmamızı arayabilir ve gönderinize özel Kurye talep edebilirsiniz. Gece Kurye gönderi fiyatları hakkın da bilgi için bizi aramayı unutmayın.

Esenyurt Acil Kurye Teslimatı

Motokuryemerkezi ile İstanbul’un hemen hemen her ilçesin den acil gönderi hizmeti alabiliyorsunuz. Esenyurtta extra hizmet bölgelerimiz arasında olduğundan dolayı bu ilçeye yapacağınız her Kargo gönderileriniz de otomatik olarak hızlı gönderi seçeneği ile yapılacaktır.

Esenyurt Acil Kurye Hizmeti nedir? Firmamız ile yapacağınız evrak vb kargolarınızın İstanbul ilçeleri arasına maksimum alınıp teslim edilmesi 2 saat içerisin de olmasına Acil Kurye hizmeti denir.

Bu hizmet seçeneği Normal gönderinin yarı süresi daha çabuk teslim edilmektedir ve iki katı olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizi hafta içi sabah 09:00 ila akşam 19:00 arası her saat araya bilirsiniz.

Esenyurt Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Güzelyurt Mahallesi
 • İncirtepe Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İstiklal Mahallesi
 • Mehterçeşme Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Akçaburgaz Mahallesi
 • Ardıçlı Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Saadetdere Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Talatpaşa Mahallesi
 • Yenikent Mahallesi
 • Yeşilkent Mahallesi
 • Namık Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Pınar Mahallesi ve tüm bölgelerinde Esenyurt Kurye taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Esenyurt Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Neden Esenyurt Kurye Tercih Etmeliyim?

Neden Esenyurt Kurye yi tercih etmelisin; Bunun cevabı Esenyurt İstanbul’un en uzak yerleşim yeri olması sebebi ile acil olan gönderilerinizi kendi araçlarınız ile yetiştirememenizdendir. Bu sebep den dolayı acil olan her gönderiniz de Esenyurt Kurye yi tercih etmelisiniz!

Esenyurt Acil Kurye Teslim Süresi Ne Kadar?

Esenyurt Acil Kurye teslim süreleri İstanbul ilçeleri arasın da alınıp teslim edilme süresi maksimum 2 saattir. Acil gönderileriniz hakkın da detaylı bilgi için bizi arayın.

Esenyurt Normal Kurye Süresi Ne Kadar?

Motokuryemerkezi firmamız ile İstanbul’un bazı ilçeleri arasın da normal gönderi seçeneğin den yararlana bilirsiniz. Bu durum da maalesef ki Esenyurt ileçesi extra bir bölge içerisin de olması sebebi ile bu lokasyona Normal gönderi seçeneği yoktur. Sizler de Esenyurt ilçesine Kargo yolladığınız da Express seçeneği ile alınıp teslim edilecektir.

Esenyurt Kurye Gönderi Fiyatları Ne Kadar?

Motokuryemerkezi firmamız ile Esenyurt Kurye gönderilerinizin en güncel fiyat listesine iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Bunun nedeni ise yapacağınız kargo gönderinizin nereden alınacağı ne ağırlıkta olacağı gibi özel sebepler den dolayı olmasıdır.

Esenyurt Moto Kurye Firmaları?

Sizlerin de arayışınız içerisin de olduğunuz Esenyurtta Moto Kurye firmaları içerisin de bizler de 22 yıllık tecrübemiz ile yerimizi alıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız çalışanları ile Esenyurtta sizlerin de Kargolarını taşımak için hazır bekliyoruz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara