fbpx
Servis Bölgelerimiz

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye hizmet sayfamıza hoş geldiniz.

Motokuryemerkezi firmamızın profesyonel Kağıthane Motorlu Kurye saha ekipleri ile İstanbul a bağlı her ilçeye acil kargolarınızı güvenle yollayıp getirte bilirsiniz.

Firmamız İstanbul Anadolu yakasın da bulunmakta olup sizlerin gönderilerine de en hızlı ve çok kısa süreler de çözüme kavuşturmaktadır.

Hafta içi mesai saatleri arasında gerek iş yeriniz den gerekse eviniz den önemli ve zamanı kısıtlı özel kargolarınızı istediğiniz saatler içerisin de yollayabilirsiniz.

Kağıthane Kurye hizmetlerimiz hakkın da almış olduğunuz bilgi yeterli gelmediyse Gaziosmanpaşa Kurye sayfamıza da göz atabilirsiniz.
Kağıthane Kurye
Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye Taşımacılığı

Kağıthane den Hızlı Kurye gönderilerinizi isteğiniz üzere vermiş olduğunuz lokasyonlar dan teslim alıyoruz ve gideceği adrese çok kısa süreler içerisin de ulaştırıyoruz. Firmamıza yapacağınız iş emri talebiniz sonrasın da çalışmaya başlıyoruz ve size en yakın saha personelimizi yolluyoruz.

Kağıthane Hızlı Kurye gönderi seçeneğiniz de kargonuzu İstanbul il sınırları içerisine 90 ile 120 dakikalar gibi süreler içerisin de ulaştırıyoruz. Yukarı da belirtilen süreler gönderinizin alınıp teslim edilmesi dahil olan toplam sürelerdir.

Hızlı gönderi yapmak istediğiniz de firmamızı arayarak gönderinizin çok acil olduğunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Akabinde Kurye ‘niz adresinize gelmeden siz kargonuzu hazır şekil de bekletmeniz gerekmektedir.

✓ Kağıthane Motorlu Kurye HizmetiMotokuryemerkezi ile İstanbul Kağıthane ilçesin den hafta içi ve hafta sonu Motorlu Kurye taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.
✓ Kağıthane Planlı Kurye TeslimatıKağıthane ilçesin den hafta içi mesai saatleri içerisin de İstanbul ilçelerine planlı Kurye gönderisi yapabilirsiniz. Planlama tamamen sizin isteğiniz doğrultusun da yapılmaktadır.
✓ Kağıthane Hızlı Kurye Teslimatı Kağıthane Hızlı Kurye teslimatlarınız İstanbul ilçeleri arasın da 90 ila 120 dakika arasında alınıp teslim edilmektedir. Detaylı bilgi ve talep için bizi aramalısınız.
✓ Kağıthane Normal Kurye Gönderisi Kağıthane Normal Kurye gönderilerinizi hafta içi sabah 09:00 ila öğlen 15:00 saatleri arasında sadece İstanbul’un geçerli ilçeleri arasına yapabilirsiniz.
Kağıthane Kurye Fiyatları Kağıthane Kurye Fiyatları hakkın da güncel bilgimi almak istiyorsunuz? O zaman gönderiniz olduğun da acil yada normal seçenek fiyatları için bizi aramanız gerekiyor.

Kağıthane Kurye Hizmet Seçenekleri

 1. Kağıthane Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Kağıthane Hızlı Kurye Hizmeti
 3. Kağıthane Normal Kurye Hizmeti
 4. Kağıthane Arabalı Kurye Hizmeti
 5. Kağıthane Gece Kurye Hizmeti
 6. Kağıthane Kiralık Kurye Hizmeti
 7. Kağıthane Şehiriçi Kurye Hizmeti
 8. Kağıthane Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 9. Kağıthane Gümrük Kurye Hizmeti
 10. Kağıthane Özel Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi ile yukarı da yazılı olan tüm seçenekler ile Kağıthane de sizler için hafta içi ve hafta sonu kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Kağıthane Planlı Moto Kurye Teslimatı

Motokuryemerkezi ile sizler de Kağıthane den İstanbul ilçelerine planlı kargo teslimatı yapabilirsiniz. Planla tamamen sizin gönderinize özel olarak yapılarak devam etmektedir. Öncelikle gönderiniz olduğun da firmamızı arayarak ne zaman ve hangi saatler arasın da alınmasını ve teslim edilmesini bildirerek iş emri talebinizi yapıyorsunuz.

İş emri talebiniz sonrasın da Kağıthane Planlı Kurye personelimiz istediğiniz saatler içerisin de gönderinizi alır ve gideceği adrese istenilen süreler de teslimatını gerçekleştirir. Böylece planlı gönderi seçeneğimiz icra edilmiş olur.

Kağıthane Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Kağıthane Kurye hizmeti verdiğimiz bu bölgemizdeki mahalleler ve lokasyonlarımız yazılı olduğu gibidir. Harmantepe Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Nurtepe Mahallesi
 • Ortabayır Mahallesi
 • Çağlayan Mahallesi
 • Çeliktepe Mahallesi
 • Emniyetevleri Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Gürsel Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Seyrantepe Mahallesi
 • Şirintepe Mahallesi
 • Talatpaşa Mahallesi
 • Telsizler Mahallesi
 • Yahyakemal Mahallesi
 • Yeşilce Mahallesi ve kapıthaneye bağlı olan tüm noktalarında Kağıthane Kurye‘lerimiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Kağıthane Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Kağıthane Kurye Nedir?

Kağıthane Kurye nedir sorunuzun cevabı bu ilçe de Motosikleti ile evrak vb kargolarınızı istenilen adreslere taşıyan kişi ve kişilerdir.

Kağıthane Hızlı Kurye Nedir?

Kağıthane Hızlı Kurye nedir; istenilen adresler den kargolarınızın en kısa süreler de alınıp teslim edilmesidir. İstanbul içi bölgelere bu seçenekle yapılan gönderileriniz 90 dakika yapılır.

Kağıthane Planlı Kurye Teslimatı Nedir?

Kağıthane ilçesin den istenilen saatler içerisin de kargonuzun alınmasını sizin belirlemenize planlı teslimat denir. Planlı gönderileriniz için bizi aramayı unutmayın!

Kağıthane Kiralık Kurye Nedir?

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul ilçelerin de olduğu gibi Kağıthane deki siz müşterilerimizin firmaları için aylık sözleşmeli Kurye kiralaması yapmaktadır. Kiralama hakkın da detaylı bilgi ve talep için bizi arayın.

Kağıthane Kurye Fiyatları?

Kağıthane Kurye fiyatları çok kapsamlı olması sebebi ile firmamızı aramanız gerekmektedir. Kurye fiyatları için en güncel bilgi telefon ile size bildirilecektir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim       : 0216 470 69 91

GSM           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara