fbpx
Servis Bölgelerimiz

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Motorlu Kurye ekiplerimiz ile sizlerinde İstanbul içi gönderilerinizi Sultangazi Kurye ‘lerimiz ile taşıyoruz. 

Sultangazi Moto Kurye hizmetlerimiz İstanbul geneline yapacağınız gönderileriniz için 365 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde uzman ekip ve ekiplerimizce devam ediyor.

Motorlu Kurye personellerimiz ile bu ilçemizdeki müşterilerimizin de acil durumlarındaki evrak, koli, zarf vb önemli olan tüm kargolarını çok kısa süreler içerisinde İstanbul ilçelerine veya çevre illlere aynı gün içinde sorunsuz olarak ulaştırıyoruz.

Sultangazi ilçemiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve Eski adı Sultançifliği olarak bilinen birçok mahallenin birleşmesi ile şimdiki adıyla Sultangazi olan ilçemizde, Kurumsal ve Bireysel kurye gönderileriniz için gelen yoğun talep üzerine oluşturduğumuz Sultangazi Motorlu Kurye ‘lerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Şimdi sizler de kurye ihtiyacınız olduğunda bizi aramadan gönderi yapmayın ve size özel hizmet seçeneklerimiz hakkında mutlaka bilgi alın, firmamız 20 yıldır İstanbul da kuryelik sektöründe öncü bir firma olmaktadır ve çatısını her geçen gün sizler ile daha da yükseltmektedir.

✓ Sultangazi Moto Kurye Hizmeti Sultangazi Moto Kurye Hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey firmamızı iletişim numaraların dan arayarak kargonuza özel kurye talebinde bulunmaktır.
✓ Sultangazi Acil Kurye Teslimat SüresiSultangazi Acil Kurye Teslimat Süresi İstanbul ilçelerine ise gidecek olan adres maksimum 120 dakikadır. Bu süre en uç noktada olan ilçeler için geçerlidir. Detaylı bilgi ve talep için bizi arayabilirsiniz.
✓ Sultangazi Gece Kurye HizmetiSultangazi Gece Moto Kurye gönderisi yapmak istediğiniz de bu işlem 19:00 dan sonraki kargolarınız için geçerlidir. Yapacağınız mesai saati sonrası tüm gönderileriniz express olarak gönderilir ve ücretlendirilir.
✓ Sultangazi Motorlu Kurye FirmasıSultangazi de Motorlu Kurye Firması olarak arama yaptığınız da sizin de hiç şüphesizki karşınıza çıkacak olan isim tabiki Motokuryemerkezi olacaktır. Firmamız 22 yıldır olduğu gibi halaa bu ilçede de hizmet vermektedir.
✓ Sultangazi Moto Kurye FiyatlarıSultangazi Motorlu Kurye Gönderim Fiyatları yapacağınız kargo veya evrağınızın içeriğine göre ağırlığına hatta aciliyet durumuna göre değişkenlik göstere bilmektedir. Detaylı güncel fiyat bilgisi için bizi aramayı unutmayın.
Sultangazi Kurye
Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye Taşımacılığı

Sultangazi Kurye ile gönderi yapmak istiyorsunuz ve bu hizmetlerimiz hakkında hiç bir bilgiye sahip değilseniz bu makale tamda sizin için hazırlanmış demektir.

Sultan gazi ilçesinden İstanbul’un her hangi bir ilçesine gönderi mi yapmak istiyorsunuz ve zamanınız mı yok işte tamda bu nokta da biz devreye giriyoruz ve sizler iş yeriniz de çalışma masanız da sıcacık çayınızı kahvelerinizi yudumlarken bizler sizi İstanbul’un keşmekeş trafik çilesinden kurtarıyoruz ve gönderilerinizi istediğiniz adreslere çok kısa süreler içerisinde ulaştırıyoruz.

Öncelikle bu iş emrini nasıl oluştura bilirsiniz onunla ilgili sizler için kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz.! Moto Kurye Merkezi firmamız tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyor nasılmı?  Sizler kurye ihtiyacınız olduğun firmamızı irtibat telefonlarımız dan veya web sayfamız üzerinden arıyorsunuz sonrasında gönderinize göre uygun iş emri formunu oluşturuyorsunuz.

Akabinde iş emrinizi oluşturulduktan sonra gönderinize en yakın olan motorlu kurye personelimizi yönlendiriyoruz ve kargonuzu teslimat makbuzu karşılığın da teslim alıyoruz.

Sonrasında teslim alınan gönderinizi yapmış olduğunuz seçenek doğrultusunda hızlı kurye veya normal kurye gönderisi şeklinde gideceği lokasyona ulaştırıyoruz ve evrağınızı teslim alırken düzenlenen teslimat makbuzunun firmamız da kalan nüshasına isim imza alarak teslimatımızı gerçekleştiriyoruz.

Teslimatınız gerçekleştirildikten sonra görevlendirilen motorize kurye personelimiz operasyon merkezimize teslimat bilgilerini aktarıyor, akabinde görevli personelimiz de tarafınıza irtibat telefonunuz dan yada elektronik mail yolu ile size teslimat bilgisini geçiyor böylece Sultangazi Motorlu Kurye hizmetimiz başarıyla son buluyor.

Sultangazi Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

 • Sultangazi Vip Motorlu Kurye Hizmeti
 • Sultangazi Şehiriçi Motorlu Kurye Hizmeti
 • Sultangazi Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Sultangazi Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Sultangazi Express Motorlu Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eski Habipler Mahallesi
 • Gazi Mahallesi
 • Habipler Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Malkoçoğlu Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Uğur Mumcu Mahallesi
 • 50.Yıl Mahallesi
 • 75. Yıl Mahallesi
 • Cebeci Mahallesi
 • Yayla Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi
 • Zübeyde Hanım Mahallesi ‘nde Sultangazi Kurye ekiplerimiz ile taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Sultangazi Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Sultangazi Kurye Firması

Motokuryemerkezi ile bu ilçe de de İstanbul’un her köşesine evrak vb kargolarınızı yollaya bilirsiniz. Sultangazi Kurye ekiplerimiz ile zaman karşı yarışınız da 22 yıldır hep yanınızdayız.

Sultangazi Ekonomik Kurye Hizmeti

İstanbul Sultangazi de ekonomik Kurye gönderisi yapmak istediğiniz de firmamıza yapmış olduğunuz iş emri talep formunuzu normal kurye gönderisi olarak açtırmanız gerekmektedir. İstanbul ilçelerine normal gönderileriniz 4 saat içerisin de teslim edilmektedir.

Sultangazi Özel Kurye Hizmeti

Sultangazi den Özel Kurye hizmeti almak istediğiniz de bizi arayıp gönderi talep formu açmanız gerekmektedir. Firmamız dan yapmış olduğunuz her kargo gönderileriniz size özel olarak alınıp teslim edilmektedir. Detaylı bilgi ve talep için aramanızı bekliyoruz.

Sultangazi Arabalı Kurye Hizmeti

Sultangazi den İstanbul ilçelerine yada çevre illere hızlı arabalı kargolarınızı da ulaştırıyoruz. Arabalı Kurye hizmetini sadece Motorlu Kurye ile taşınamayacak büyüklükteki ve ebattaki gönderileriniz için sunuyoruz. Arabalı Kurye ekiplerimiz ile nakliye hizmeti değil sadece binek araç ile taşına bilecek gönderilerinizi ulaştırıyoruz.

Sultangazi Kurye İş İlanları

Sultangazi İş ilanlarınız için açılmış olan bir sayfa değildir. Firmamız bu ilçe de personel alımı yapmak istediğin de gerekli iletişim mercilerini kullanmaktadır. Sultangazi de firmamız sadece evrak taşımacılığı yapmaktadır, gıda sektörüne hizmet vermemektedir.

Sultangazi Kurye Taşımacılık Ücretleri

Sultangazi den yapacağınız kargo ve kurye gönderilerinizin fiyatlandırılması gideceği lokasyon ve aciliyet durumuna göre hesaplanmaktadır. Bu bağlam da yapacağınız kargo gönderimi için güncel bilgiye iletişim sayfamız dan bizi arayarak öğrene bilirsiniz.

Sultangazi de Gece Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız ile bu ilçe den mesai saatleri sonrasın da İstanbul ilçelerine kargo gönderisi yapabilirsiniz. Gece Sultangazi Kurye hizmeti için talep formu oluşturmayı unutmayın.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara