fbpx
Servis Bölgelerimiz

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye web sayfamıza hoş geldiniz.

Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmeti hakkın da öğrenmek her konuyu bu makalemiz de sizler için kaleme alıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız İstanbul da 22 yıldır profesyonel olarak taşımacılık hizmetleri vermektedir. Sizler de İstanbul’un tüm ilçelerin den olduğu gibi Bahçelievler den de hafta içi mesai saatlerin de ve sonrasın da kargo gönderisi yapabilirsiniz.

Motokuryemerkezi ailesi çalışanlarımız Bahçelievler bölgelesin de her daim hazır bir şekil de siz müşterilerimizin bireysel ve kurumsal kargolarını taşımak için bulunmaktadır. Bu bağlam da sizler de firmanızın ve kendi şahsi kargolarınızın teslimatları için biz den kolayca Kurye talebin de buluna bilirsiniz.

✓ Bahçelievler Moto Kurye Firmaları Bahçelievler Kurye Firmaları olarak yaptınız aramalar da her daim karşınıza çıkan ilk isim tabiki Motokuryemerkezi olacaktır. Şuan dan itibaren Bahçelievler de Kurye aramanıza son verebilirsiniz çünkü şuan da en doğru adrestesiniz.
✓ Bahçelievler Acil Kurye Hizmeti Bahçelievler Acil Kurye Taşımacılığı için yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezi firmamızı iletişim sayfasın da aramak ve gönderinize özel Kurye talebinde bulunmaktır. Bahçelievler den İstanbul ilçelerine acil gönderileriniz 90 dakika da teslim ediliyor.
✓ Bahçelievler Gece Kurye Hizmeti Bahçelievler Gece Kurye hizmetin den hafta içi mesai saatleri sonrasın da yararlana bilirsiniz. Motokuryemerkezi ile gerek şahsi gerekse firmanızın önemli olan her kargosunu güvenle Gece Kurye’ler ile yollaya bilirsiniz.
✓ Bahçelievler Şehiriçi Kurye Hizmeti Bahçelievler Şehiriçi Kurye hizmeti hakkın da bilmeniz gereken her şey bu makalemiz de sizler için kaleme alınmıştır. İstanbul’un her köşesine haftanın her günü Şehiriçi Kurye ekiplerimiz ile gönderi yapabilirsiniz.
✓ Bahçelievler Kurye Fiyatları Bahçelievler Kurye Fiyatları neye göre hesaplanır sorunuzun cevabı ; İstanbul için de gideceği İlçe’nin mesafesine göre ve Aciliyet durumuna göre hesaplanmaktadır. Acil gönderi seçeneğiniz de kargolarınız iki katı olarak fiyatlandırılmaktadır.
Bahçelievler Kurye
Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmet  Bölgeleri

 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kocasinan_Merkez Mahallesi
 • Siyavuşpaşa Mahallesi
 • Soğanlı Mahallesi
 • Şirinevler Mahallesi
 • Yenibosna Merkez Mahallesi
 • Zafer Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çobançeşme Mahallesi ‘nde

Bahçelievler Kurye ekiplerimiz günün her saati yukarı da yazılı olan mahallerin den gönderi yapabilir ve getirte bilirsiniz. Daha fazla bilgi ve Kurye talebi için bizi aramayı unutmayın.

Motokuryemerkezi’nin Çorlu Kurye taşımacılığı hakkın da da bilgi sahibi olmak istemezmisin?

Bahçelievler Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Bahçelievler Motorlu Kurye
 • Bahçelievler Arabalı Kurye
 • Bahçelievler Acil Kurye
 • Bahçelievler Normal Kurye
 • Bahçelievler Gece Kurye
 • Bahçelievler Şehir içi Kurye
 • Bahçelievler Gümrük Kurye
 • Bahçelievler Özel Kurye Taşımacılığı

Bahçelievler Acil Kurye Hizmeti

İstanbul Bahçelievler den hafta içi sabah 09:00 dan akşam üstü saat 16:00 saatleri arasın da Acil Kurye gönderisi yapabilirsiniz. Firmamız mesai saatleri akşam 19:00 a kadardır, bu saatler arasın da Normal gönderi de yapabilirsiniz.

Acil Bahçelievler Kurye gönderileriniz İstanbul İlçeleri arasın da yapılmaktadır ve bu süreler toplam da alınıp teslim edilmesi maksimum 90 ila 120 dakika arasındadır. Motokuryemerkezi firmamız ile yapacağınız her acil gönderiniz normal gönderi seçeneğinizin iki katı olarak hesaplanmaktadır.

Acil Bahçelievler Moto Kurye gönderilerinizin işleyişi şu şekildedir. Firmamıza bu lokasyon dan Kurye talebi oluşturduğunuz da Moto Kurye ekibimiz doğrudan alım noktasına gelir ve gönderinizi tarafınız dan belge karşılığın da teslim alır. Akabinde sizin istediğiniz teslim noktasına hiç bir yere uğramadan ve başka her hangi bir kargo almadan teslimatı gerçekleştirir.

Bahçelievler Gece Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi firmamız Bahçelievler de gece olan gönderileriniz için de sizlere hizmet vermektedir. Geceleri mesai saatleri sonrasındaki acil kargo’larınızı da özenle ve güvenle istenilen lokasyonlara sorunsuz olarak ulaştırıyoruz.

Gece Bahçelievler Kurye gönderisi oluşturmak istediğiniz de operasyon merkezi arayarak kargonuzun alınacağı ve teslim edeceği adres bilgileri ile birlikte tüm detaylarıyla iş emri talebinizi oluşturmalısınız. Bahçelievler Gece Moto Kurye gönderileriniz hafta içi mesai saati sonrası (19:00) itibari ile yapılmaktadır.

Bu gönderileriniz sabah saatlerin de yapılan gibi normal yada acil olarak seçilmemekte olup sadece express olarak kayıt alınmaktadır. Express olmasındaki tek sebep ise sadece sizin kargonuzu a noktasın b noktasına taşınmasındandır. Bu bağlam da gece yapacağınız tüm gönderileriniz normal gönderiye nazaran iki katı olarak hesaplanacaktır.

Bahçelievler Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Bahçelievler Kurye Nedir ve Ne İş Yapar?

Bahçelievler Kurye motosikleti ile sizlerin gönderilerini istenilen adreslere taşıyan kişi ve kişilerdir. Bahçelievler Kurye sadece Acil ve Normal olan firma veya şahsi kargolarınızı taşımakla yükümlüdürler.

Bahçelievler Kurye Teslimat Süreleri Nedir?

Bahçelievler Kurye ile yapacağınız kargo gönderileriniz İstanbul ilçeleri arasına Normal seçenek de 4 saat Acil seçeneğiniz de ise 2 saattir. Bu süreler Moto Kurye’ler ile yapılan her gönderiniz de geçerli ortalama teslimat süreleridir.

Bahçelievler de Gece Kurye Hizmeti Varmı?

Bahçelievler de Gece Kurye hizmeti tabiki var. Bu konuda yapmanız gereken tek şey gönderiniz olduğun da firmamızı arayarak iş emri talebi formu oluşturmaktır. Gece Kurye yapacağınız her gönderinizin talebi sadece Express olarak yapılacaktır ve ücretlendirilmesi gündüz gönderilerinizin iki katı olacaktır.

Bahçelievler de Arabalı Kurye Hizmeti Varmı?

Motokurmerkezi firmamız ile İstanbul’un her ilçesin de olduğu üzere bu ilçe den de Arabalı Kurye hizmeti alabilirsiniz. Arabalı Kurye gönderileriniz Moto Kurye’lerin taşıyamayacağı büyüklükteki gönderileriniz de yapılmaktadır. Arabalı Kurye dendiğin de aklınıza nakliye hizmeti gelmemesini rica ediyoruz. Sadece ama sadece binek araçlarımız ile taşına bilinecek gönderileriniz de bizi araya bilirsiniz.

Bahçelievler Kurye İş İlanları?

Bahçelievler Kurye iş ilanları aramanız da karşınıza çıktıysak bu makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Motokuryemerkezi nin Bahçelievler de Kurye alım sayfası yada iş ilanı paylaşımı değil sadece taşımacılık hizmeti verdiğimizi anlattığımız bir sayfamızdır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara