fbpx
Servis Bölgelerimiz

Çorlu Kurye

Çorlu Kurye sayfamıza hoş geldiniz.

Motokuryemerkezi firmamız Çorlu Moto Kurye gönderileriniz de de sizlere taşımacılık hizmeti sunuyor. İstanbul çıkışlı veya Çorlu çıkışlı şehirlerarası tüm kargolarınızı hızlı ve güvenli olarak alım teslim ediyoruz. 

Çorlu Motorlu Kurye hizmet seçeneklerimiz ile sizler de Tekirdağ ilimize bağlı olan Çorlu ilçesindeki her sektöre hizmet verebilmek adına çatısını her geçen gün  daha da büyütmekte olan Motokuryemerkezi çalışanlarımız ile sizler için kesintisiz çalışıyoruz.

Bu bölgedeki yaşayan veya bu bölgeye gün içi teslimat yapılmasını isteyen tüm müşterilerimiz firmamız dan günün her saati kesintisiz olarak hizmet alabilirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımız dan operasyon merkezi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

✓ Çorlu Kurye FirmalarıÇorlu Kurye firmaları aramanız da karşınıza ilk çıkan isim Motokuryemerkezi olacaktır. Firmamız Çorlu da değil İstanbul da bulunmaktadır. Çorlu içerisin de var olan bir Kurye firması yoktur. Motokuryemerkezi size İstanbul dan gelecek kargolarınız için hizmet vermektedir.
✓ Çorlu Şehir İçi Kurye TaşımacılığıÇorlu Şehir içi Kurye gönderileriniz de maalesef hizmet veremiyoruz. Motokuryemerkezi firmamız İstanbul da olması sebebi ile bu lokasyona sadece İstanbul dan gelecek olan yada buradan İstanbul’a gidecek olan kargolarınız taşıyoruz.
✓ Çorlu Şehirlerarası Kurye TaşımacılıÇorlu dan Şehirler Arası Kurye gönderileriniz olduğun da firmamız dan Kurye talebin de buluna bilirsiniz. Motokuryemerkezi ile Çorlu çıkışlı çevre illere yapacağınız kargolarınız aynı gün için de teslim edilmektedir.
✓ Çorlu Moto Kurye FiyatlarıÇorlu Moto Kurye Fiyatları sorunuza şöyle cevap verebiliriz. Motokuryemerkezi ile yapacağınız Çorlu gönderileriniz gideceği yerin km olarak uzaklığına göre hesaplanarak tek bir fiyat ve gönderi seçeneği ile taşınacaktır. Detaylı bilgi için bizi arayın.
✓ Çorlu Arabalı Kurye HizmetiÇorlu Arabalı Kurye Hizmeti almak istediğiniz de Motokuryemerkezini araya bilirsiniz. Yanlız firmamız diğer taşımacılık hizmetlerin de olduğu üzere de araba ile olan taşımacılığınızı da şehir için  de yapmamaktadır. Detaylı bilgi için aramanız gerekmektedir.
Çorlu Kurye
Çorlu Kurye

Çorlu Kurye Taşımacılığı

Motokuryemerkezi Firması olarak Çorlu içerisin de Kurye taşımacılığı yapmıyoruz. Firmamız ile Çorlu dan İstanbul’a yada İstanbul dan Çorlu içine kargolarınızı getirte bilirsiniz.

Moto Kurye ekiplerimiz ile İstanbul ya yapacağınız kargo gönderileriniz maksimum 3 ile 4 saat içerisin de alınıp teslim edilmektedir.

Çorlu için de acil kargo gönderileriniz olduğun da en pratik çözüm olarak size yapabileceğimiz öneri bulunduğunuz lokasyondaki taksi durağın da gönderi talebin de buluna bilmeniz olacaktır. Şehir dışı olan tüm gönderileriniz için bizi haftanın her günü araya bilirsiniz.

Çorlu Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Çorlu Motorlu Kurye Hizmeti
 • Çorlu Şehirler Arası Kurye Hizmeti
 • Çorlu Arabalı Kurye Hizmeti
 • Çorlu Uçak Kargo Hizmeti
 • Çorlu İstanbul Arası Kurye Hizmeti
 • Tekirdağ Çorlu Kurye Hizmeti
 • Çorlu Özel Kurye Hizmeti
 • Çorlu Kurye Aynı Gün Teslimat Hizmeti
Silivri Kurye web sayfamızı da ziyaret ederek bu hizmetimiz hakkın da da bilgi sahibi olmak istemezmisin?

Çorlu Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri

Motokuryemerkezi ile yapmış olduğunuz Çorlu dan İstanbul a kargo gönderileriniz maksimum 3 ila 4 saat içerisin de olacaktır. Acil Kurye seçeneği olması zorunluluğun da olan bu lokasyondaki siz müşerilerimizin gönderileri gideceği mesafeye göre hesaplanmaktadır.

Çorlu Acil Kurye hizmeti alabileceğiniz nadir firmalar dan olan Motokuryemerkezi bu bağlam da kesintisiz olarak 22 yıldır taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmalarımız ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz.

Çorlu Şehir Dışı Kurye Hizmeti

Tekirdağ iline bağlı Çorlu dan tüm Türkiye illerine aynı gün içerisin de Kargo gönderisi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak Kurye talebin de bulunanızdır.

Çorlu dan yapacağınız Şehirlerarası Kurye gönderileriniz de kargonuzun toplam tutarının en az yarısını peşin olarak alıyoruz. Bunun sebebi ise firmamızın Çorlu içerisin de değil İstanbul da olmasın dan kaynaklıdır. Buradan gelen her şiparişin firmamızın güvencesi sebebi ile yani (fake sipariş önlemi) açısın dan dır.

Çorlu Şehir Dışı Kurye gönderileriniz ortalama teslimat süresi aynı gün içerisin dedir. Bu süre kargonuzun gideceği illere göre de değişkenlik göstermektedir.

Çorlu Arabalı Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi ile Çorlu içerisin de de Arabalı Kurye taşımacılığımız maalesef yoktur. Bunun sebebi ise yukarıda da yazıldığı üzere firmamızın İstanbul da olmasındandır.

Çorlu  dan Arabalı Kurye gönderisini sadece İstanbul dan Çorlu ya yada Çorlu dan diğer illere yapabilirsiniz. Bu bağlam da firmamız size en iyi çözümü sunacağın dan emin olabilirsiniz.

Çorlu Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Hürriyet Mahallesi
 • Kazımiye Mahallesi
 • Kemalettin Mahallesi
 • Maksutlu Mahallesi
 • Muhittin Mahallesi
 • Nusratiye Mahallesi
 • Önerler Mahallesi
 • Reşadiye Mahallesi
 • Rumeli Mahallesi
 • Alipaşa Mahallesi
 • Cemaliye Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Alipaşa Mahallesi
 • Cemaliye Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Alipaşa Mahallesi
 • Cemaliye Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi

Çorlu Kurye merkezi olarak yakarıda yazılı olan bölgelere hizmet vermekteyiz. Sizler de bu lokasyonlar dan Kurye  gönderisi yapmak istediğiniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Çorlu İçerisin de Moto Kurye Firması Varmı?

Çorlu içerisin de hiç bir bölge de Motorlu Kurye firması yoktur. Motokuryemerkezi ailesi olarak bizler de size sadece İstanbul dan gelecek olan kargolarınız için yada çevre iller den gelmesini istediğiniz gönderileriniz de yardımcı olabiliyoruz.

Çorlu Kurye Hizmeti İçin Ne Yapmalıyım?

Çorlu dan Kurye hizmeti almak istediğiniz de kargonuzun nereden alınacağını yada nereye gideceğini firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasın da iş emri talebiniz açılarak kargolarınız taşınacaktır. Bu bağlam kurye ücretinizin en az yarısı peşin alınacaktır bunun da bilincin de olmasınız.

Çorlu da Şehir İçi Kurye Gönderisi Yapabilirmiyim?

Çorlu da içerisin deki bölgelere firmamız ile Kargo gönderisi Maalesefki yapamazsınız. Nedeni ise firmamızın İstanbul da olmasıdır. Çorlu için de Kurye firması yoktur.

Çorlu Kurye Gönderi Fiyatları?

Çorlu Kurye gönderi fiyatlarınız kargonuzun ebatına ağırlığına ve gideceği mesafeye göre hesaplanarak tarafınıza bildirilir. Bu bağlam da en güncel fiyat bilgisine bizi arayarak ulaşa bilirsiniz.

Çorlu Özel Kurye Taşımacılığı?

Çorlu dan Özel Kurye taşımacılığı ayrıcalığına Motokuryemerkezi ile ulaşabilirsiniz. Tekirdağ dan yada Çorlu dan yapacağınız her Kargo gönderileriniz tarafınıza Özel olarak yönlendirilen Kurye personellerimiz ile yapılacaktır.

Çorlu Kurye İş İlanları?

Çorlu Kurye İş İlanı paylaşımı asla değildir. Firmamız Çorlu içi taşımacılık hizmeti vermediği için bu bölge de personel alımı yapmamaktadır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim       : 0216 470 69 91

Gsm            : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara