fbpx
Servis Bölgelerimiz

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Bostancı Motorlu Kurye Hizmetlerimiz İstanbul ilçelerine kesintisiz devam etmektedir. Bostancı da Kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için makalemizi okumaya devam edin..

Bostancı Motorlu Kurye Hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakasın’daki ve Avrupa yakasındaki bulunan 39 ilçe ve 789 mahallesinde aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

Sizlerin’de bostancı bölgesin’den gün içerisin’de ve mesai saatleri sonrasın’da yapacağınız tüm kurye gönderileriniz uzman ekip ve ekipmanlarımız ile MotoKuryeMerkezi firmamız çalışanları ile sorunsuz olarak vermiş olduğunuz adres ve lokasyonlar’dan teslim alınarak gitmesini istediğiniz hedef noktalara o anki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz sürelerde ulaştırılarak teslim edilmektedir.

Bostancı Kurye ekiplerimiz aracılığı ile yapacağınız gönderileriniz için motokuryemerkezimiz den oluşturmuş olduğunuz iş emri’niz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve seçmiş olduğunuz hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışlarınızda Bostancı Kurye ekibimiz ile çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu ve diğer hizmetlerimiz’den yararlanmak için yapmanız tek gereken şey firmamızın operasyon merkezi ile iletişime geçerek iş emri formunuzu doldurmaktır.

Sonrasında genel merkezimize bağlı olarak çalışan ve bulunduğunuz konuma en yaevraklkın olan motorize kurye personelimizi yönlendirerek acil gönderi seçimiz’de 30 ila 45 dakika da gönderilerinizi alıyoruz ve aynı süre’de hedef noktaya ulaştırıyoruz.

Normal gönderi seçeneğiniz de ise 90 dakika da gönderileriniz bulunduğu konumdan alıyoruz ve yine aynı şekilde İstanbul içi geçerli bölgelerimize 90 dakika da gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde gönderilesini istediğiniz hedef noktalara ulaştırıyoruz.

Bostancı Motor Kurye hizmetlerimiz ve diğer hizmet seçeneklerimizle ilgili daha detaylı bilgiyi 7/24 çağrı merkezimiz arayarak öğrenebilirsiniz, sizleride MotoKuryeMerkezi ailemiz’de görmekten kıvanç duyarız.

Bostancı Kurye

İstanbul Bostancı Kurye Hizmetleri

Bostancı Motorlu Kurye Hizmetleri MotoKuryeMerkezi ‘nin müşterilerine 7/24 kesintisiz olarak sunmuş olduğu moto kurye hizmet bölgelerimiz’dendir.

Kadıköy ilçemize bağlık en büyük mahallelerinden olan bostancıdaki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz için de bu bölgede günü her saatinde aktif hazır bekleyen uzman ekiplerimiz ile sizlerinde ulaştırılmasını istediğiniz ve matbu olarak gitmesi gereken evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, gümrük evrakları gibi önemli tüm gönderilerinizi sizlerden hızlıca teslim alarak gitmesini istediğiniz İstanbul ilimiz sınırları içerisindeki bölgelerimize Express Moto Kurye yada Normal Moto Kurye gönderi seçeneklerimiz ile tam vaktinde göndere bilir yada bulunduğunuz konuma getirte bilirsiniz.

Motokuryemerkezi mize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışıyoruz ve sizlere teslimat süresi sözü verilen zamanlarda gönderileriniz sorunsuz olarak ve firmamız güvencesi kapsamında teslim ediyoruz. İstanbul’da 20 yıllık kuryelik geçmişimiz ve adres bilgimiz ile sizler de zaman ile yarışlarınızda bizi tercih edebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim telefonlarımız’dan bize ulaşabilir yada www.motokuryemerkezi.com web adresimizden kendinize uygun iş emri formumuzu doldurarak kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Bostancı Motosikletli Kurye hizmetlerimiz bu şekilde çalışmakta ve siz müşterilerine hizmet sunmaktadır. Diğer gönderi seçeneklerimiz aşağıda yazıldığı gibidir.

Moto Kurye Merkezi Firmamız İstanbul’un her yerinde kurye taşımacılık hizmetini 20 yıldır başarıyla sizlere sunuyor. Kozyatağı Kurye sayfamızı da ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayınız.!

Bostancı Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Bostancı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Bostancı Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Bostancı Hızlı Motor Kurye Hizmeti
 • Bostancı Vip Moto Kurye Hizmeti
 • Bostancı Express Motosikletli Kurye Hizmeti

MotoKuryeMerkezi ‘nin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde 7/24Kurye personellerimiz ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’un, Kadıköy ilçesine bağlı Kadıköy’ün doğusunda yer alan Bostancı, sahilden D-100 Karayolu’na doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır.

Pek çok işletmenin yer aldığı sokaklarıyla ünlü olan semtimiz de Kurumsal ve Bireysel tüm müşterileri’mizin memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak amaçladığımız’dan ötürü, Bostanci Motorlu Kurye ekibimiz ile 365 gün 7/24 hizmet sunmaya devam ediyoruz.

✓ Bostancı Motorlu Kurye Firmaları  Bostancı Motorlu Kurye Firmaları içerisin de de hiç şüphesiz ki Moto Kurye Merkezi firmamız her daim ilk öncelik olmaya devam ediyor. Motorlu Kurye personellerimiz ile Kadıköy Bostancı semtinde 7/24 taşımacılık hizmeti veriyoruz.
✓ Bostancı Acil Moto Kurye Teslimatı  Bostancı Acil Moto Kurye Teslimatlarınızı İstanbul ilçelerine toplam da 90 dakika gibi çok kısa süreler içerisin de alıp teslim ediyoruz. Sizler de taşımacılık sektöründeki kaliteyi ve hızlı servis ayrıcalığını bizimle yaşabilirsiniz.
✓ Bostancı Arabalı Kurye Hizmeti  Bostancı Arabalı Kurye Hizmeti sunan firmamız sizlerin Motosiklet ile taşınamayan ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz için devam ediyor. Sizler de Bostancı bölgesin den Arabalı Kargo gönderisi yapmak isterseniz bir telefonunuz yeterli.
✓ Bostancı Sanayi Motor Kurye  Bostancı Sanayi Motor Kurye ekiplerimiz ile İstanbul Anadolu Yakasının bilinen büyüklükteki sanayi sitesi esnaflarımızın kargoları için çalışmaya devam ediyor. Bostancı Sanayi bölgesin den Türkiye’nin her iline kargolarınız yollayabilirsiniz.
✓ Bostancı Kurye Seçenekleri  Bostancı Kurye Seçenekleri ; olarak her bölge de olduğu üzere bu lokasyon’da da ağırlıklı olarak motorize ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Kargo gönderilerinizin ağır ve ebatlı olanına da Arabalı Kurye personelimiz ile taşıyoruz.

Bostancı Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

 

Bostancı Motorlu Kurye Firmaları?

Bostancı Motorlu Kurye firması olan kuruluşumuz bu ilçede 20 yıllık tecrübesi ile tüm müşterilerine taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul’un her noktasın da profesyönel ekipleri ile çalışan Moto Kurye Merkezi nin kaliteli hizmet ayrıcalığını bizim ile yaşayın.

Bostancı Moto Kurye Hizmetlerin' den Nasıl Yaralana Bilirim?

Bostancı Moto Kurye Hizmetlerin den yararlan istediğiniz de yapmanız gereken tek şey kendi gönderinize göre bir iş emri talebi oluşturmanızdır. Akabinde ise firmamız çalışanları kargonuzu istediğiniz adres ve lokasyonlara hızılı ve güvenle ulaştıracaktır. Sizde hemen hizmet almak istiyorsanız iletişim telefonlarımız dan bizi günün her saatin de arayabilirsiniz.

Bostancı Kurye İle Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Bostancı Kurye ile yapmış olduğunuz gönderileriniz tamamen sizin seçmiş olduğunuz seçeneğe göre size verilen süreler içerisin de teslim edilmekdir. Örneğin Bostancı ilçesin den İstanbul’un her hangi bir ilçesine evrak gönderdiniz! Bu evrağınızın acil gitmesini istiyorsanız (90) dakika da teslim edilir, Normal gitmesini isterseniz de (180) dakika da teslim edilir. Hızlı gönderi seçeneğiniz de kurye hiç bir yere uğramaz ve doğrudan sizin evrağınızı ulaştırır.

Bostancı Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

MotoKuryeMerkezi ailesi olarak gün içi ve mesai saatleri sonrasında motosikletli kurye hizmeti sunduğumuz bostancı beldemizdeki tüm lokasyonlarımız aşağıda yazılı olan bölgelerimizdeki müşterilerimiz için devam etmektedir.

 • Bağdat Caddesi
 • Değirmen Yolu Caddesi
 • Doktor Kemal Akgüder Caddesi
 • Emin Ali Paşa Caddesi
 • Mehmet Şevki Paşa Caddesi
 • Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi
 • Vukela Caddesi

Bostancı mahallesinin her yerin de ikamet eden ve iş yerleri için uzman kurye’lerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Bostancı mahallemizden gönderileriniz için Kadıköy Kurye sayfamızıda hemen ziyaret edebilirsiniz.!

Motokuryemerkezi 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adress bilgisiyle siz müşterileri için günün her saatinde motokurye hizmeti vermektedir. Motokuryemerkezimiz İstanbul Anadolu yakası 15 temmuz şehitler köprüsü ayakları Üsküdar’a bağlı olan Altunizade Mahallesinde yer almaktadır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara