fbpx
Servis Bölgelerimiz

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye sayfamıza hoş geldiniz..

Belikdüzü Moto Kurye nedir ne iş yapar gönderi yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor bu gibi tüm soru ve sorunlarınıza cevabı bu makalemiz de sizler için kaleme alıyoruz.

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul Anadolu Yakasın da bulunmakta ve tam 22 yıldır İstanbul’un her iline kesintisiz olarak profesyonel ekipleri ile taşımacılık hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Motorlu Kurye personellerimiz ile Beylikdüzü’nün tüm yükünü günün her saati sizler için taşıyor.

Beylikdüzü Motorlu Kurye gönderileriniz olduğun da bize bir telefon etmeniz yeterli olacak. Sizler de gerek firmanızın gerekse şahsi her kargo’larınızı istenilen adreslere göndere bilir yada getirte bilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye hakkın da yeterli bilgiye ulaştığınızı düşünerek Büyükçekmece Kurye sayfamıza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.
Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Express Kurye Hizmeti

İstanbul’un her ilçesine yada her ilçesinden Beylikdüzü Express Moto Kurye isteğin de bulunabilirsiniz. Express Kurye nedir derseniz taşımacılığın en hızlı ve en güvenli olanıdır. Motokuryemerkezi firmasın dan yapacağınız hızlı gönderileriniz sadece Şehir içi olan ilçeler arasın da geçerlidir.

Express Beylikdüzü Kurye gönderileriniz geçerli olan bölgeler arasına 90 dakika gibi çok kısa süreler de alınıyor ve teslim ediliyor. Bu seçeneğin işleyişi ise şu şekil de oluyor ; Firmamıza iş emri talebiniz den sonra çalışmaya başlıyoruz ve kargonun alınacağa bölgeye en yakın Kuryeyi yönlendiriyoruz ve direkt olarak sizin gönderinizi aldırıp teslim ettiriyoruz.

✓ Beylikdüzü Express Kurye Hizmeti Beylikdüzü Express Kurye hizmeti ile yapmış olduğunuz her gönderi İstanbul ilçeleri arasın da 90 dakika ila 120 dakika arasında alınıp teslim edilmektedir.
✓ Beylikdüzü Kurye Fiyatları  Beylikdüzü Kurye Fiyatları için güncel bilgiye operasyon merkezimiz den ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Kurye fiyatları için bizi arayın.
✓ Beylikdüzü Moto Kurye Firmaları  Beylikdüzü Moto Kurye Firmaları arayışına artık son verebilirsiniz. Motokuryemerkezi ile firmanızın her kargosunu güven altında uzman ekiplerimiz ile göndere bilirsiniz.
✓ Beylikdüzü Özel Kurye Hizmeti Beylikdüzü Özel Kurye gönderilerinizi özenle masanız dan alıyoruz ve gideceği adrese firmamız güvencesi altında ulaştırıyoruz. Özel Kurye ihtiyacınız da bizi aramayı unutmayın.
✓ Beylikdüzü Sanayi Kurye Hizmeti Beylikdüzü Sanayi Kurye ihtiyacınız da bir tıkla Kurye’niz kapınız da. Sizler de bu ilçeden İstanbul’un her noktasına hızlı kargolarınızı yollamayı yada getirtmeyi unutmayın.

Beylikdüzü Sanayi Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız Beylikdüzün de bulunan bütün sanayi sitelerindeki siz müşterilerimizin de yanında olarak acil yada normal kargolarınızı taşımanız da yardımcı oluyor. Beylikdüzü genel anlamıyla sanayi yerleşkesi olması sebebi ile bu bağlam da dahi sizleri yanlız bırakmamaktadır.

Beylikdüzü Sanayi Kurye gönderisi yapmak istediğiniz de web den bulmuş olduğunuz Motokuryemerkezi ile her gönderinizi firmamız güvencesi ile istenilen her adreseye göndere bilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu konu da uzman Kurye personellerimiz en düzgün şekil de kargonuzun yüklemesini yaptıktan sonra sizin seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğine bağlı kalarak teslimatını gerçekleştirecektir.

Beylikdüzü Kurye Gönderi Seçenekleri

 1. Beylikdüzü Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Beylikdüzü Arabalı Kurye Hizmeti
 3. Beylikdüzü Acil Kurye Hizmeti
 4. Beylikdüzü Özel Kurye Hizmeti
 5. Beylikdüzü Gece Kurye Hizmeti
 6. Beylikdüzü Sanayi Kurye Hizmeti
 7. Beylikdüzü Şehir İçi Kurye Hizmeti
 8. Beylikdüzü Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız ile yukarıda yazılı olan Kurye gönderi seçenekleri ile hafta içi sabah 09:00 dan akşam 19:00 a kadar hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Özel Moto Kurye Fiyatları

Beylikdüzü bölgesinden yapacağınız her gönderiniz bu lokasyonun extra bölge içerisine girmesi sebebi ile sadece hızlı kurye gönderisi olarak alınıp teslim edilecektir. Yani extra bölge olması derken İstanbul merkezine uzaklığı sebebi ile bu ilçeye normal kurye seçeneğimiz yoktur.

Express Kurye seçeneği ile yapılan her gönderi de normal gönderiye nazaran iki katı şeklinde hesaplanmasıdır. Hızlı gönderileriniz de personelimiz sizin kargonuz haricin de başka hiç bir kargo almadığı için sadece sizin teslimatınıza gideceği için fiyatlandırma bu şekilde yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkın da yada fiyat bilgisi hakkın da en güncel bilgiye iletişim numaralarımız dan ulaşmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Biz den fiyat teklifi yada fiyat bilgisi almadan asla Kargo gönderisi yapmayın.!

Beylikdüzü Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Adnan Kahveci
 • Mahallesi Barış Mahallesi
 • Büyükşehir Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Dereağzı Mahallesi
 • Gürpınar Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Marmara Mahallesi
 • Sahil Mahallesi
 • Yakuplu Mahallesi ve beylikdüzü bölgesinin her noktasın da Beylikdüzü Kurye merkezimiz hizmetlerine devam etmektedir.

Beylikdüzü Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Beylikdüzü Kurye Mesai Saatleri?

Beylikdüzü Kurye hizmeyi alabileceğiniz mesai saatlerimi hafta içi sabah 09:00 dan akşam 19:00 saatleri arasındadır.

Beylikdüzü Acil Kurye Teslim Süreleri?

Beylikdüzü Acil Kurye Teslim Süreleri İstanbul ilçeleri arası gideceği mesafeye göre 2 ila 3 saat arasındadır.

Beylikdüzü Arabalı Kurye Hizmeti Varmı?

Beylikdüzü ilçesin de Arabalı Kurye hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sadece abone müşterilerimizin Motosiklet ile taşınamayan gönderileri için yapılmaktadır.

Beylikdüzü Kurye İş İlanları?

Beylikdüzü Kurye iş ilanı değildir! Motokuryemerkezi firmamızın bu ilçe de Motosikletli Kurye ile taşımacılık hizmeti sunduğuna dair yazılan bir makaledir. İş alımı için başka mecralar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Kiralık Kurye Hizmeti Varmı?

Beylikdüzü ilçesin de de Kurye Kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralamayı sadece Kurumsal firmalara sözleşmeli olarak yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi aramanız gerekmektedir.

Motokuryemerkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara