fbpx
Servis Bölgelerimiz

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye hizmet sayfamıza hoş geldiniz..

Bakırköy Kurye ile yapacağınız kargo gönderileriniz için firmamız dan Kurye talebinde buluna bilirsiniz. İstanbul Bakırköy den her ilçeye acil ve normal seçeneği ile taşımacılık hizmeti veriyoruz. 

Bakırköy Motorlu Kurye  hizmetlerimiz İstanbulun tüm ilçelerinde olduğu üzre bu ilçemiz deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz içinde günün her saati kesintisiz olarak devam etmektedir.

Motokuryemerkezi firmamız kuryelik sektöründe öncü bir firma olmaktadır ve işini her daim sorunsuz olarak profesyonel ekip ve ekipmanları ile yapmaktadır.

İstanbul ilimiz de her geçen gün artan yerleşim ve trafik sorunların da sizler de gün içindeki ve gece yapacağınız gönderilerinizi bizler aracılığı ile en kısa süreler de gerçekleştire bilirsiniz.  Sizlerde Bakırköy Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul daki 39 ilçe ye çok kısa süreler içerinde  kurye gönderilerinizi yollayabilirsiniz.

Örneğin  Firmamız  dan kurye talebi bulunmak istediğiniz de operasyonumuza gönderinizin Zeyinburnu ilçesine olduğunuzu bildirmeniz ve  o ilçeye gönderi yapmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusun da çalışmaktadır yani bu demektirki siz müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusun gönderilerinizin kayıtları operasyon merkezimiz tarafından alınır ve sonrasında gönderilerinizin alınacak ilk lokasyona en yakın saha ekibimiz yani motorlu kurye personelimiz yönlendirilir ve gönderiniz teslim alınır.

Bakirkoy Motorlu Kurye personelimiz sonrasında gönderinizin gideceği adrese seçmiş oldupunuz süre ve zaman da ulaştırır ve teslimatını gerçekleştirir.

Bakırköy Kurye
Bakırköy Kurye

İstanbul Bakırköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Bakırköy Motorlu Kurye  hizmetlerimiz yukarı yazılı olduğu üzre tamamen siz müşterilerimiz istekleri doğrultusun da başlar devam eder ve biter.

Moto Kurye Merkezi firmamız sizlerin hafta içi mesai saatleri içerisindeki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz iş emriniz’deki acil kurye gönderi veya normal kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır.

Firmamız aracılığı ile yapacağınız evrak, koli, paket, pasaport, kimlik, hediyelik eşya gibi taşınması kanunen yasal olan gönderilerinizi istanbul içi bölgelerimize 90 dakika veya 180 dakika gibi süreler içerisinde alır ve teslim eder.

Bu bölgemiz den yapacağınız Bakırköy Acil Kurye gönderileriniz ortalama 45 dakika gibi bir süre de ilk lokasyondan alınır ve yine aynı süreler de yani 45 dakika içerisinde gideceği adrese ulaştırılır, bu gönderi süresi acil seçeneğimizdir.

İstanbul Bakırköy Acil Motorlu Kurye ile Bakırköy ilçesin den yapacağınız veya bu ilçemize gelmesini istediğiniz normal gönderileriniz ise alınacağı ilk lokasyondan ortalama 90 dakika alınır ve yine aynı şekilde ortalama 90 dakika da gideceği adrese ulaştırılır.

Firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz sonrasında ise tarafınıza yada gönderileriniz alınacağı lokasyona kurye personelimiz gelmeden gönderilerinizin hazır olarak bekletilmelidir yani moto kurye personelimiz evrağınızı almaya geldiğin de personelimiz bekletilmemelidir, olaki gönderiniz hazır değil ise ve kurye bekletilir ise tarafınıza bekleme ücreti yansıtılacaktır.

Bakırköy Kurye ile yapacağınız gönderileriniz maksimum 1.5 kilo üzerindeyse ve ebat ölçüleride var ise ayrıca ücrertlendirme yapılmaktadır, bununla ilgili aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz..

✓ Bakırköy Kurye Merkezi Bakırköy Kurye Merkezi ile sizler de haftanın her günü ve saati evrak vb özel kargo gönderimi yapabilirsiniz.
✓ Bakırköy Normal Moto Kurye  Bakırköy Normal Moto Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine 180 dakika gibi süreler içerisin de getirip götürüyoruz.
✓ Bakırköy Hızlı Moto Kurye  Bakırköy Hızlı Motorlu Kurye talebiniz de kargolarınız İstanbul ilçelerine 90 dakika gibi çok kısa süreler içerisin de alınıp teslim ediliyor.
✓ Bakırköy Arabalı Kurye Bakırköy Arabalı Kurye ekiplerimiz ile sizler de İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye illerine ağır ve ebatlı kargolarınızı göndere bilir ve getirte bilirsiniz.
✓ Bakırköy Şehiriçi Motorlu Kurye  Bakırköy Şehiriçi Motorlu Kurye gönderileriniz için yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezini aramak ve Kurye talebinde bulunmak yeterlidir.
Moto Kurye Merkezi ile sizler de sadece Bakırköy ilçesin den değil İstanbul’un hatta Türkiye ‘nin her yerine gönderi yapabilir veya getirtebilirsiniz. Bakırköy Kurye personellerimiz örneğin Arnavutköy ilçesine gönderi yapmak istediğiniz de veya daha fazla bilgi almak istediğiniz de >> motokuryemerkezi.com/arnavutkoy-kurye/ sayfamızı da ziyaret edebilir iş emri formu oluştura bilirsiniz.

Bakırköy Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Bakırköy Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Bakırköy Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Bakırköy Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Bakırköy Vip Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Bakırköy Özel Motosikletli Kurye Hizmetleri

Motokuryemerkezi Firmamız İstanbul içi tüm bölgelerde kesintisiz olarak 7/24 kurye hizmetleri sunmaktadır.

Bakırköy Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Bakırköy Motorlu Kurye Nedir ve Ne İş Yapar?

Bakırköy Motorlu Kurye Nedir ve Ne İş Yapar sorunuzun cevabı : Bakırköy Kurye motosikleti ile çalışan ve bu ilçe de mesai saatleri için de ve sonrasın da hazır bekleyen, buradaki siz değerli müşterilerimizin evrak vb gönderilerini istenilen adreslere ulaştıran kişi ve kişilerdir. Bakırköy Kurye hizmetleri için bizimle istediğiniz her gün ve saat iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy de Motorlu Kurye Firmaları?

Bakırköy Motorlu Kurye Firması olarak bizler her daim sizlerin hizmetinizdeyiz. Moto Kurye Merkezi ailesi olarak İstanbul da 20 yıldır bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sizde acil veya normal kargo gönderileriniz için firmamız dan bir telefonla kurye talebin de buluna bilirsiniz.

Bakırköy Kurye İle Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Bakırköy Kurye personellerimiz ile yapmış olduğunuz gönderileriniz tamamen sizlerin aciliyet durumunuza göre seçtiğiniz teslimat süreleri içerisinde teslim edilir.

Yukarıda yazan bu seçeneklerimiz ise üç çeşittir. 1. seçeneğimiz Vip gönderi İstanbul içi ilçelere (60) dakika da teslim edilir. 2. seçeneğimiz express gönderi bunda ise yine İstanbul içi (90) daika da teslim edilir. 3. seçeneğimiz ise normal gönderi ile İstanbul içi (180) daika da teslim edilmektedir. Siz de gönderileriniz hakkın da daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bakırköy Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

İstanbul Bakırköy ilçesine bağlı olan aşağı da yazılı tüm mahalleler den firmamıza Kurye talebin de bulunabilir ve acil kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Firmamız dan hizmet alabileceğiniz Bakırköy Mahalleleri..

 • Kartaltepe Mahallesi
 • Osmaniye Mahallesi
 • Sakızağacı Mahallesi
 • Şenlikköy Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
 • Yeşilköy Mahallesi
 • Yeşilyurt Mahallesi
 • Zeytinlik Mahallesi
 • Zuhuratbaba Mahallesi
 • Ataköy 1. Mahallesi
 • Ataköy 2-5-6. Mahallesi
 • Ataköy 3-4-11. Mahallesi
 • Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi
 • Basınköy Mahallesi
 • Cevizlik Mahallesi

Bakırköy de hizmet veren Bakırköy Kurye ekiplerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara