fbpx
Servis Bölgelerimiz

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Çekmeköy Motorlu Kurye ile taşımacılık hizmetlerimiz günün her saatinde tüm müşterilerimiz için Çekmeköy Moto Kurye personellerimiz ile devam etmektedir.

Çekmeköy Moto Kurye hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi‘mizin kurye hizmeti vermiş olduğu bölgelerindendir. Çekmeköy ilçemiz sosyal, iktisadi, turistik ve sanatsal dinamikleriyle ön planda olan Ümraniye’ye bağlı Çekmeköy ve Alemdağ ilçelerimiz İstanbul’un en temiz havasına sahip Anadolu yakasında yer alan bölgelerimizdendir.

Çekmeköy Moto Kurye ekiplerimiz ile bu bölgedeki tüm gönderilerinize de hizmet vermektedir.

Çekmeköy Kurye hizmetlerimizden bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimiz ister mesai saatleri içerisinde, ister mesai saatleri dışındaki evrak, koli, paket, ilaç gibi ihtiyaç duydukları her gönderilerini motosiklet ile taşınması mümkün olduğu sürece istedikleri adreslere ve kuruluşlara istedikleri sürelerde teslim edebilmektedir.

İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak görev yapan motorize ekiplerimizle sizlerin de zamanla olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız yine Çekmeköy Acil Moto Kurye ‘lerimiz olmaktadır.

Motokuryemerkezi firmamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adress bilgisiyle sizlerinde gece ve gündüz istanbulun tüm bölgelerine istediğiniz zamanda sorunsuz kaliteli ve uygun fiyatlarımızla göndere bilir ve getirte bilirsiniz.

Bu gönderi seçeneğimiz ve diğer seçeneklerimiz ile ilgili aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz ne varsa çağrı merkezi irtibat telefonlarımızı arayarak öğrenebilir ve hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

Çekmeköy Kurye
Çekmeköy Kurye

İstanbul Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Çekmeköy Motorlu Kurye hizmetlerimiz motokuryemerkezimizin hizmet vermeiş olduğu istanbulun 39 ilçesinden biridir. Moto Kurye Merkezi firması olarak bu ilçede yaşayan yada çalışan bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinide istedikleri süre ve zaman da istedikleri lokasyonlara sorunsuz ulaştırmakta bizlerin birincil önceliklerindendir.

Genel merkezimizin operasyonuna yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz. Sonrasında ise yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda evraklarınızın yada sizin bulunduğunuz lokasyona en yakın saha personelimizi yönlendirerek hızlı gönderileriniz için ortalama 30 ila 45 dakika içerisinde, normal gönderilerinizde ise 1 ila 1.5 saat içerinde gönderinizi teslim alarak gideceği adreslere ulaştırıyoruz.

Çekmeköy Moto Kurye  Hizmetleri sunan Moto Kurye firmamız bünyasinden üç çeşit gönderi yapabilirsiniz.

 •  Çekmeköy Vip Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelerde teslimat süresi 1 saattir ve en hızlı ulaşım sistemimizdir.
 •  Çekmeköy Express Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelerde teslimat süresi 1.5 saattit.
 •  Çekmeköy Normal Kurye gönderi seçeneği : İstanbul içi bölgelere teslimat süresi 3 saattir.

Çekmeköy Motosikletli Kurye hizmetlerimiz için sizlerde yukarı yazılı olan gönderi sistemimizi seçerek evraklarınız istediğiniz sürede ve zamanda istediğiniz lokasyonlara ulaştırabilirsiniz.

✓ Çekmeköy Hızlı Kurye Servisi Çekmeköy Hızlı Kurye Servisin den yararlanmak istediğiniz de yollamak istediğiniz kargonuzun acil gitmesi gerektiğini bize söylemeniz yeterli. Motorlu Kurye personelimiz kargonuzu alır almaz doğrudan teslimata gidecektir.
✓ Çekmeköy Nöbetçi Kurye HizmetiÇekmeköy Nöbetçi Kurye Hizmetleri hafta içi akşam 18:30 mesai bitimin den sonra başlar ve sadece sizin gönderinizi express olarak gideceği lokasyona ulaştırır. Motorlu veya Arabalı Kurye gönderileriniz için fiyat teklifi almayı unutmayın.
✓ Çekmeköy Özel Kurye FirmasıÇekmeköy de Özel Motorlu Kurye Firması olarak sizlere 22 yıldır kesintisiz taşımacılık hizmeti veriyoruz. Profesyonel operasyon ve saha ekiplerimiz ile acil ve önemli kargolarınızı özenle taşıyor ve teslim ediyoruz. Sizler de Özel Kurye gönderileriniz için bizi aramayı unutmayın..
✓ Çekmeköy Normal Kurye GönderisiÇekmeköy Normal Kurye Gönderisi yapacağınız da iş emri talebiniz de kargonuzun aciliyetinin olmadığını bildirmeniz doğrultusun da kargonuz İstanbul ilçelerine 4 saat gibi süreler de teslim edilir. Normal Kurye gönderiniz acil gönderiye nazaran daha az maliyetlidir.
✓ Çekmeköy Kurye FirmalarıÇekmeköy Kurye Firmaları olarak araştırma yaptığınız da hiç şüphesiz ki ilk alka gelen 22 yıldır Moto Kurye Merkezi dir. Motorlu ve Arabalı Kurye personellerimiz ile bu ilçemize haftanın her günü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Motokuryemerkezimizden yapacağınız tüm evrak vb gönderileriniz firmamız güvencesi altında sizlerden alınarak hedef noktalara teslim edilmektedir. Günün istediğiniz saatinde sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizden 7/24 kesintisiz olarak yararlana bilir ve hizmet alabilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi çalışanlarımız ile sizlere İstanbul’un her yerin de hizmet vermekteyiz. Çekmeköy ilçesin den yapacağınız her gönderi bizim güvencemiz ile taşınmaktadır. Hizmet verdiğimiz bölgeler den olan Ümraniye Kurye sayfamızı da göz atmak isterseniz hemen >> motokuryemerkezi.com/umraniye-kurye/ tıklayın.

Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmeti
 • Çekmeköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Çekmeköy Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Çekmeköy Express Motorlu Kurye Hizmeti
 • Çekmeköy Gece Motorlu Kurye Hizmeti

MotoKuryeMerkezi ‘nin daha onlarca gönderi seçeneklerinden ve hizmetlerinden İstanbul ‘un tüm ilçelerinden dilediğinizce 7/24 Moto Kurye ‘lerimiz ile yararlana bilirsiniz.

Çekmeköy Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

 

Çekmeköy Motorlu Kurye Firmaları?

Çekmeköy Motorlu Kurye Firmaları olarak bizde sektör de 20 yıldır yerimizi almış bulunmaktayız. Moto Kurye Merkezi kuruluşumuz İstanbul’un 39 ilçesin de bireysel ve kurumsal olmak üzre her kesime özel kurye taşımacılık hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Firmamız hakkın detaylı tüm bilgiye iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Moto Kurye Hizmetlerin'den Nasıl Yaralana Bilirim?

Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmetlerin’den yararlanmak istediğiniz de yapmanız gereken tek tıkla bize iletişim sayfamız dan ulaşmak ve kurye talebi oluşturmaktır. Sonrasın da operasyon merkezimize oluşturduğunuz iş emri doğrultusun da tarafınıza kurye’niz yönlendirilir ve gönderiniz gideceği adrese ivedilik ile ulaştırılır.

Çekmeköy Motosikletli Kurye ile Gönderim Ne Kadar Sürede Ulaştırılıyor?

Çekmeköy Moto Kurye ile yapacağınız gönderileriniz İstanbul ilçelerine çok kısa süreler içerisin de ulaştırılır. Bu süreler iki şekildedir 1. acil seçeneğiniz ile (90) dakika da 2. normal seçeneğiniz de ise (180) dakika da alınıp teslim edilmektedir. Sizde gönderileriniz ile ilgili daha fazla bilgi için bizim ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Moto Kurye Merkezi İstanbul Anadolu yakasın da bulunan Çekmeköy ilçemizdeki tüm mahalle ve bölgelerinde uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlerin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz ve hizmet veriyoruz. Hızlı Moto Kurye gönderilerimiz aşağıda yazılı olan bölgelerdeki müşterilerimiz içindir.

 • Alemdağ Mahallesi
 • Aydınlar Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Çatalmeşe Mahallesi
 • Ekşioğlu Mahallesi
 • Güngören Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Hüseyinli Mahallesi
 • Kirazlıdere Mahallesi
 • Koçullu Mahallesi
 • Mehmet Akif Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Nişantepe Mahallesi
 • Ömerli Mahallesi
 • Reşadiye Mahallesi
 • Sırapınar Mahallesi
 • Soğukpınar Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Taşdelen Mahallesi

Sancaktepe Motorlu Kurye ekiplerimiz ile Çekmeköy e bağlı olan yukarıdaki tüm mahaller den evrak gönderilerinizi alıp teslim ediyoruz. Bu bağlam da Moto Kurye Merkezi firmamız Çekmeköy de de kesintisiz olarak taşımacılık hizmet veriyoruz. Firmamızın bünyesindeki diğer hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için hemen ziyaret et.!

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara