fbpx
Servis Bölgelerimiz

Şişli Kurye

Şişli Kurye Hizmetleri web sayfamıza hoş geldiniz..

Şişli Motorlu Kurye ihtiyaçlarınıza firmamız çalışanları ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. İstanbul içi bölgelere ve çevre illere acil kargolarınız için fiyat teklifi almayı unutmayın.

Şişli Motorlu Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilimiz deki tüm ilçeler de olduğu gibi bu yerleşkemiz de de devam etmektedir, Motorlu Kurye personellerimiz ile bu semtteki bireysel ve kurumsal müşterilerimizinde kurye ihtiyaçlarında en etki çözüm ortağı tabiki motokuryemerkezi olarak yine biz oluyoruz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçemiz şişli yoğun araç tarafının olduğu ilk sıra da gelen bir yerdir ve bu ilçede bulunan iş yeri kalabalığındaki evrak trafiği de haliyle diğer semtlerimize nazaran daha fazla olmaktadır.

İşte tamda bu noktada Moto Kurye Merkezi ailesi olarak biz devreye giriyoruz ve siz değerli müşterilerimiz iş yeriniz de veya eviniz de sıcacık kahvelerinizi yudumlarken bizler sizin evrak ve gönderilerinizi bir telefon ile masanızdan alarak gidecekleri lokasyonlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Taksim ve Mecidiye köye komşu olan Şişli ilçemiz için siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına başlatmış olduğumuz Şisli Kurye ‘lerimiz ile kesintisiz olarak müşterilerimize kurye taşımacılığını sunmuş olduğumuz hizmet bölgeleri arasındadır.

✓ Şişli Motorlu Kurye Fiyatları Şişli Motorlu Kurye Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve Kurye talebinde bulunmak için iletişim sayfamız dan bizi aramayı unutmayın.
✓ Şişli Acil Motor Kurye Şişli Acil Motorlu Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine en hızlı ve en kısa süreler de ulaştırıyoruz. Acil Şişli Kurye talebi için bizi aramayı unutmayın.
✓ Şişli Arabalı Kurye Şişli Arabalı Kurye gönderilerinizi a noktasın alım b noktasına güvenle ulaştırıyoruz. Şişli Arabalı Kurye fiyatı için teklif almayı unutmayın.
✓ Şişli Şehiriçi Motorlu Kurye  Şişli Şehiriçi Moto Kurye ekiplerimiz ile İstanbul’un 39 ilçesine olmak üzere çevre illere de kargolarınızı hızlı ve güvenle ulaştırıyoruz.
✓ Şişli Moto Kurye Firmaları Şişli Motorlu Kurye Firmaları aramanız da biz Motokuryemerkezi ailesi çalışanlarımız ile de sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Şişli Kurye

Şişli Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Şişli Motorlu Kurye gönderisi yapmanız için öncelikle firmamızın operasyon merkezine iş emri kaydınızı oluşturmalısınız.

İş emri formunuz düzgün bir şekilde oluşturduk dan sonra gönderinizin yani evrağınız teslim alınacağı lokasyona en yakın motorize kurye personelimiz yönlendirilerek gönderiniz teslim alınır.

Gönderinizi teslim olan personelimize gönderinizin gideceği adres ve teslimat süresinin talimatını veren operasyon merkezi personelinimizin takibi doğrultusunda evrağınız sorunsuz bir şekilde teslimat noktasına ulaştırılır.

Sonrasında motorize kurye’miz teslimatını isim imza karşılığında gönderinizin teslimatını yapar.

Teslimat işini sorunsuz bir şekilde halleden motorize kurye personelimiz operasyon merkezine isim bilgisini verir ve görevini tamamlar, sonrasında operasyon merkezimiz tarasınıza tlf yada mail yoluyla teslimat bilgisini size aktarır böyle şişli kurye gönderiniz sorunsuz olarak halledilmiş olur.

Şişli Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Şişli Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Şişli Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Şişli Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Şişli Vip Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Şişli Şehiriçi Moto Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi firmamız yukarıda yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile İstanbul genelinde sizlerin de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizde.

Şişli Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

İstanbul Şişli ilçesine bağlı olan tüm mahalle ve semtlere Kurye taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sizler de aşağıda yazılı olan mahalleler den Kurye gönderisi yapabilir ve adresinize acil kargolarınızı isteye bilirsiniz. İşte Şişli ilçesine bağlı mahalleler..

 • Balaban Mahallesi
 • Bekirli Mahallesi
 • Beyciler Mahallesi
 • Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi
 • Büyükkılıçlı Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • 19.Mayıs Mahallesi
 • Bozkurt Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Duatepe Mahallesi
 • Ergenekon Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eskişehir Mahallesi
 • Feriköy Mahallesi
 • Fulya Mahallesi
 • Gülbahar Mahallesi
 • H.Edip Adıvar Mahallesi
 • Rıfat Paşa Mahalleleri

İstanbul’un merkezi ilçelerinden olan Şişliye bağlı yukarıdaki tüm bölgelere Şişli Motorlu Kurye ekibimiz sizler için hizmetlerimize kesintisiz olarak devam ediyoruz.

Şişli Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Şişli Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Şişli Motorlu Kurye hizmeti nedir sorunuzun cevabı motosikleti ile evrak taşıyan kişi ve kişilerdir. İstanbul acil gönderileriniz için biz den fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şişli Acil Kurye Teslimat Süresi?

Şişli den İstanbul ilçelerine yapacağınız acil gönderileriniz 2 saat içinde alınıp teslim edilir. Acil olan kargo gönderileriniz iki katı olarak hesaplanmaktadır.

Şişli Arabalı Kurye Hizmeti?

Şişli den İstanbul ilçelerine ve çevre illere Arabalı Kurye ekiplerimiz ile ebatlı ve ağır kargolarınızı gönderip getirte bilirsiniz. Şişli Araba Kurye ihtiyacınız da bizi aramayı unutmayın.

Şişli Kurye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Şişli Kurye gönderileriniz gideceği yere ve aciliyetine göre hesaplanır. Acil olarak talep oluşturduğunuz da gönderiniz İstanbul ilçelerine 2 saatte normal seçenekte ise 4 saat içerisin de ulaştırılır.

Şişli Gece Kurye Hizmeti?

Şişli Gece Kurye ile kargolarınız mesai saatti sonrasın da da taşınmaktadır. Motokuryemerkezi ile sizler de firmanızın evraklarını akşam 19:00 dan gönderip getirte bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara