fbpx
Servis Bölgelerimiz

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Üsküdar Moto Kurye Hizmet seçeneklerimiz ile firmamızda çalışan Profesyonel Motorlu Kuryeleri ile İstanbul içi bölgelere ve çevre illere hızlı kargolarınızı güvenle ulaştırıyoruz.

Motorlu Kurye  ile yapacağınız tüm kargo teslimatlarınızı İstanbul’un her köşesine sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Motokuryemerkezi ailesi olarak sizlere de kalitenin farkını yaşatıyoruz.

Üsküdar ilçemizde bulunan genel merkezimize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve sizlere hizmet veriyoruz, bu hizmetlerimiz siz müşterilerimizin o anki aciliyet durumuna göre hızlı gönderi seçeneğimizle yada normal gönderi seçeneğimizle genel merkezimiz tarafından belirlenen sürelerde teslim edilir.

Motokuryemerkezi’nin operasyonuna telefon, mail, whatsApp ve web sitemizin hizmet formu bölümünden tek tıkla ulaşarak kendinize özel gönderi seçeneğini yapabilir ve akabinde kargonuzu dileğiniz lokasyona yollayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve Kadıköy ilçemize komşu olmakla beraber Marmara denizine de sınır bir lokasyonda bulunan tarihi güzellikleri ile de herkesi kendine hayran bırakan Üsküdar da tam 22 yıldır çalışmaya devam ediyoruz.

Üsküdar Moto Kurye ekiplerimiz ile bulunduğunuz konumdan gönderinizi düzenli bir şekilde sizler den teslim alarak sonrasında sizin seçmiş olduğunuz hizmet seçeneğine göre ister Express ile isterseniz de Normal gönderi şeklinde İstanbul ilçelerine ulaştırıyoruz.

Üsküdar Kurye Hizmetlermiz ile tüm bilgiye bu sayfamız da ulaştığınıza umud ediyoruz. Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul Anadolu Yakasın da ve Avrupa Yakasın da profesyonel taşımacılık hizmeti faliyeti sunmaktadır. Sizler de diğer hizmet bölgelerimiz den olan motokuryemerkezi.com/altunizade-kurye sayfamızı da ziyarek edebilirsiniz.
Üsküdar Kurye
Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye Hizmetleri

Üsküdar Kurye hizmetleri İstanbul ilinin 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde 22 yıllık kuryelik tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerilerimiz için devam etmektedir.

Firmamız dan 7/24 Nöbetçi Kurye’ler ile de mesai saat’leri sonrasındaki özel gönderileriniz için de express olarak evrak, koli, paket gibi motosiklet ile taşınabilecek ve taşınması kanunen yasal olan her gönderileriniz en kısa sürelerde sorunsuz olarak teslim noktalarına ulaştırıyor ve imza karşılığında teslimatımızı yapıyoruz.

Genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emriniz sonrasında size en yakın  motorlu kurye  personelimizi yönlendiriyor ve seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğinizin teslim sürelerince evraklarınızı sorunsuz olarak ulaştırıyoruz.

Firmamızın sizler den isteği tarafımıza yapmış olduğunuz iş emri talebi sonrasında gidecek olan kargonuzun hazır şekilde olması ve taşıyacak olan Kurye personelini beklemesidir.

Gönderilerinizdeki beklenmedik sorunlardan ötürü bekletilmelerde ise ilk 5 dakikası ücretsiz lakin sonraki her dakika için gönderilerinize 5 TL bekleme ücreti yansıtılmaktadır.

Motokuryemerkezi‘ miz den yapacağınız kurye gönderileriniz evrak, koli, paket, özel hediyelik eşya gibi ürünleriniz ağırlık ve ebat ücretlendirmeleri iş emrinizin başında söylenmeli ve ücretlendirilmelidir, daha detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için yazılı telefonlarımızı arayabilir ve kendinize özel seçeneklerimizle hizmet alabilirsiniz.

Üsküdar Motosikletli Kurye gönderi seçeneklerimizden bir kaçı aşağıda yazıldığı gibidir ve sizlerde kendinize özel kurye hizmet seçeneğinizi google arama motorlarına yazarak bula bilir yada doğrudan   www.motokuryemerkezi.com  web adresimizden bulabilirsiniz ve hizmetlerimizden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Uskudar Moto Kurye ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Üsküdar Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Üsküdar Express Motorlu Kurye Hizmeti
 • Üsküdar Vip Motorlu Kurye Hizmeti
 • Üsküdar Motosikletli Kurye Hizmeti
 • Üsküdar Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Üsküdar Gece Nöbetçi Kurye Hizmetleri
 • Üsküdar Harem Otogar Kurye Hizmetleri

Üsküdar Kurye | Uçak Kargo & Uçak Kurye Hizmeti / ve daha onlarca gönderi seçeneklerimizle Üsküdar Moto Kurye ekip ve ekipmanlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz…

Motokuryemerkezi’ mizin yukarıdaki yazılı olan kurye gönderi seneklerimizle ve diğer gönderi seçeneklerimizle ilgili detaylı bilgiyi web sayfamızındaki hizmetler bölümünden diğer sayfalarımızı ziyaret ederek bilgi alabilir ve hizmet formumuzu düzenleyerek kendinize özel kurye’nizi seçerek hizmet alabilirsiniz.

Sİz değerli müşterilerimizi’de aile’ mizin içerisin de görmekten mutluluk duyarız ve sizlerin de firmamız dan almış olduğunuz hizmetlerimizdeki mutluluğunuz doğrultusunda birlikte çalışmalarımızın devamını temenni ederiz.

Üsküdar Harem Otogarı Kurye Hizmetleri

Firmamız Üsküdar a bağlı olan Harem Otagarı Kurye gönderilerileriniz de de sizlere hizmet vermektedir.

Anadolu Yakası Şehirlerarası Otobüs terminali olarak da bilinen Harem den İstanbul ilçelerine evrak ve diğer kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Üsküdar Merkeze 10 dk lık mesafe de bulunan Anadolu Yakası büyük Otogarı kargolarınız için de bizden Kurye talebinde bulunabilirsiniz.

✓ Üsküdar Gece Kurye Üsküdar Gece Kurye hizmetimiz hafta içi olmak üzere hafta sonları da akşam 18:30 dan sonraki kargolarınız için nöbetçi bırakılan Moto Kurye’ler ile yapılmaktadır.
✓ Üsküdar Acil KuryeÜsküdar Acil Kurye hizmeti İstanbul içi bölgelere yapacağınız kargo gönderileriniz en kısa süreler içerisin de ulaştırılmasına verilen isim ve bir gönderi seçeneğimizdir. Gönderi fiyatı Normal gönderi fiyatının iki katıdır.
✓ Üsküdar Kurye FirmasıÜsküdar Motorlu Kurye Firması dendiğin de akla gelen ilk isim 22 yıldır Moto Kurye Merkezidir. Firmamız Şehir için de ve Şehirlerarası tüm kargo gönderileriniz de sorunsuz teslimatları ile sizler için çalışmaya devam edecektir.
✓ Üsküdar Şehiriçi KuryeÜsküdar Şehiriçi Kurye hizmetlerimiz İstanbul’un tam 39 ilçesin de günün her saati uzman Moto Kurye’lerimiz ile kesintisiz olarak devam etmektedir. Sizler de Şehiriçi ve Şehirlerarası Üsküdar Kurye gönderileriniz için firmamız dan tek tıkla talepte bulunabilirsiniz.
✓ Üsküdar Kurye FiyatlarıÜsküdar Moto Kurye Fiyatları yapacağınız gönderinizin ağırlığı ebatı ve gideceği mesafeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle güncel fiyat bilgisi almak istediğiniz de iletişim numaralarımız dan kolayca Üsküdar Kurye Fiyatınızı alabilirsiniz.

Üsküdar Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Üsküdar Motorlu Kurye Nedir?

Üsküdar Motorlu Kurye Nedir : Üsküdar İlçesin deki müşterilerimizin iş yerlerin den veya ev adreslerin den yollamak istedikleri evrak vb gönderilerini (a) noktasın dan (b) noktasına Motosikleti ile taşıyan kişi ve kişilerdir.

Üsküdar Motorlu Kurye Firmaları?

Üsküdar Kurye Firmaları arasın da önemli bir yer edinmiş olan Moto Kurye Merkezi de siz değerli müşterilerine 20 yıldır kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Üsküdar Motorlu Kurye ekiplerimiz ile acil ve normal gönderileriniz için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Üsküdar Motorlu Kurye İle Nasıl Gönderi Yapabilirim?

Üsküdar Motorlu Kurye ile çok kolay bir şekilde ister iş yeriniz den isterseniz de eviniz den günün her saati gönderi yapabilirsiniz. Üsküdar Kurye ekiplerimiz ile gönderi yapmak istediğiniz de yapmanız gereken tek şey iletişim numaramız dan operasyon merkezimizi aramak ve aciliyet durumunuza göre kurye talebin de bulunmaktır.

Üsküdar Motorlu Kurye hizmet Bölgeleri

Motokuryemerkezi İstanbul genelindeki 39 ilçe ve 789 mahallesinde aktif olarak moto kurye hizmeti vermekle beraber siz değerli Üsküdarlı müşterilerimiz içinde aşağıda yazılı olan üsküdar ilçesine bağlı mahallerdeki çalışan veya ikamet eden bireysel ve kurumsal tüm gönderileriniz için Motokuryemerkezi çağrı merkezimiz ile hemen iletişime geçerek kurye hizmeti alabilirsiniz.

 • Ahmediye Mahallesi
 • Altunizade Mahallesi
 • Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Beylerbeyi Mahallesi
 • Burhaniye Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çengelköy Mahallesi
 • Ferah Mahallesi
 • Güzeltepe Mahallesi
 • Kandilli Mahallesi
 • Kirazlıtepe Mahallesi
 • Kuleli Mahallesi
 • Kuzguncuk Mahallesi
 • Küçüksu Mahallesi
 • Küplüce Mahallesi
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Murat Reis Mahallesi
 • Salacak Mahallesi
 • Selamiali Mahallesi
 • Selimiye Mahallesi
 • Sultantepe Mahallesi
 • Validei Atik Mahallesi
 • Yavuztürk Mahallesi
 •  Zeynep Kamil Mahallesin’ de hizmet veren Üsküdar Moto Kurye merkezi sizin için devam etmektedir, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara