fbpx
Servis Bölgelerimiz

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

İstanbul Maltepe ilçesinden olan kargolarınızı ve değerli olan tüm özel gönderilerinizi Maltepe Moto Kurye ‘lerimiz ile teslim ediyoruz. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her şeyi sizler için kaleme aldık.

Maltepe Motorlu Kurye Hizmetlerimiz siz müşterilerimiz istekleri doğrultusunda özel olarak ekip ve ekipmanlarımız ile günün her saatinde kesintisiz olarak 7/24 devam etmektedir. Motokuryemerkezi firmamız istanbul genelindeki 39 ilçesinde 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile sizlerinde ulaştırılmasını istediğiniz evrak, koli, paket, pasaport, kimlik, ordino, vb tüm özel gönderilerinizi sorunsuz olarak teslim etmektedir.

Siz değerleri müşterilerimizin’de hizmetlerimiz den yararlanmak istediğinde yapması gereken tek şey irtibat numaralarımızdan bizim ile iletişime geçmektir.

Maltepe ilçemiz Sahili kadıköy’den Maltepe’ye kadar gelen şerit boyunca minibüs yoluna en çok yaklaşan her yönü ile yaşama, dinlenme, eğlenme anlanında nezih, güzel bir yerdir. Bu güzel bölge içerisinde evrak ve belge gönderimlerinizde hızlı ve güvenilir tercih için Maltepe Motorlu Kurye hizmetimiz ile yanınızdayız.

Maltepe Kurye
Maltepe Motorlu Kurye

İstanbul Maltepe Motorlu Kurye Hizmetleri

Maltepe Motorlu Kurye hizmetlerimiz firmamıza yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlar ve evrağınızın teslimat sonrasına kadar operasyon birimlerimiz tarafından kontorolü doğrultusunda ilerler.

Genel merkezimize bağlı olarak çalışan motorize kurye ekiplerimiz’den size en yakın olanı yönderilerilerek gönderileriniz seçmiş olduğunuz acil yada normal gönderi sistemimiz şeklinde sizlerden alınır ve gitmesi gereken lokasyonlara ulaştırılır.

Bu bölgemizden yapacağınız acil kurye gönderileriniz tarafınızdan ortalama 45 dakika gibi bir sürede alınır ve aynı şekilde istanbul içi il sınırlarına 45 dakika gibi bir sürede teslim edilir, toplam da bu gönderi seçeneğimiz teslimat süresi 90 dakikadır.

Normal Kurye gönderi seçeneğiniz de ise evraklarınız tarıfınızdan 90 dakika da teslim alınır ve yine aynı şekilde istanbul il sınırları içerisindeki ilçelerimize 90 dakika da teslimatı gerçekleştirilir toplam da 180 dakikadır. Firmamız dan  yapacanız Acil Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderi seçeneğimizin iki katı olarak ücretlendirilir.

Moto Kurye Merkezi firmamızın bünyesindeki diğer hizmet seçeneklerini de göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. İstanbul’un her yerin de olan firmamız sizlere gece gündüz taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kartal ilçesinden de hizmet almak veya bilgi almak istediğiniz de hemen >> motokuryemerkezi.com/kartal-kurye/ i ziyaret edin.
✓ Maltepe Motorlu Kurye Maltepe de sizlerin acil ve süreli olan kargolarınızı daha çabuk ulaştırmak için Maltepe Motorlu Kurye ekiplerimiz ile çalışıyoruz. Hizmetlerimiz den yararlan için bizi aramayı unutmayın.
✓ Maltepe Nöbetçi Gece Kurye Maltepe Nöbetçi Gece Kurye nedir sorunuzun yanıtı akşam 19:00 dan sonra olan ve gitmesi gereken kargolarınızın taşınması için görevlendirilen ekiplerimizdir.
✓ Maltepe Gümrük Kurye  Maltepe Gümrük Kurye ihtiyacınızda da sizlere hizmet veriyoruz. Maltepe den İstanbul’un tüm gümrük müşavirliklerine kargo göndere bilir ve getirtebilirsiniz. Firmamız Gümrük firmalarına Kurye Kiralama hizmeti de veriyor.
✓ Maltepe Arabalı Kurye Maltepe Arabalı Kurye ve Kargo’larınızı istenilen adreslere taşıyoruz. Sizler de Motorlu Kurye’ler ile taşınamayacak büyüklükte ve ağırlıkta olan tüm kargo gönderileriniz için Arabalı Kurye talebinde buluna bilirsiniz.
✓ Maltepe Hızlı Kurye Maltepe Hızlı Moto Kurye gönderisimi yapmak istiyorsun? O halde yapman gereken tek bir şey var o da iletişim numaralarımız dan lokasyonunuza hızlı kurye istemenizdir.  Detaylı bilgi için aramayı unutmayın.

Maltepe Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

 

Maltepe Motorlu Kurye Firmaları?

Maltepe Motorlu Kurye firmaları olarak biz de Moto Kurye Merkezi ailesi ekiplerimiz ile 20 yıldır bu ilçede taşımacık hizmeti vermekteyiz. Maltepe Kurye ekiplerimiz sizler için İstanbul ilçeleri arası yapacağınız gönderilerinizi ivedilikle (a) noktasından (b) noktasında ulaştırmaktadır. Maltepe ilçesin den kurye talebi için hemen iletişim sayfamızı ziyaret ederek kurye isteye bilirsiniz.

Maltepe Moto Kurye Hizmetlerin'den Nasıl Yararlana Bilirim?

Maltepe Moto Kurye Hizmetlerimiz den istediğiniz her gün ve her saat yararlana bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi sadece kendi gönderinize özel olarak kurye iş emri talebi oluşturmanızdır. Kurye talebini ise bizi arayarak 24 saat oluştura bilirsiniz. Moto Kurye Merkezi – İstanbul’un Motosikletli Kurye Merkezi.!

Maltepe Kurye İle Yapacağım Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Maltepe Kurye ekiplerimiz ile yapacağınız gönderileriniz İstanbul içi bölgelere acil seçeneğiniz de 90 dakika da normal gönderi seçeneğiniz de ise 180 dakika da ulaştırılıyor. Moto Kurye Merkezi nin operasyon merkezini arayarak gönderileriniz ile ilgili detaylı tüm bilgiyi de dilediğinizce ulaşabiliyorsunuz.

Maltepe Motorlu Kurye hizmet Seçenekleri

 • Maltepe Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Maltepe Acil Moto Kurye Hizmetleri
 • Maltepe Hızlı Moto Kurye Hizmetleri
 • Maltepe Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Maltepe Vip Moto Kurye Hizmetleri

Maltepe Kurye | Nöbetçi Moto Kurye ekipleri ile sizlere özel daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

Maltepe Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Altayçeşme Mahallesi
 • Altıntepe Mahallesi
 • Aydınevler Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Başıbüyük Mahallesi
 • Büyükbakkalköy Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Çınar Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Feyzullah Mahallesi
 • Fındıklı Mahallesi
 • Girne Mahallesi
 • Gülensu Mahallesi
 • Gülsuyu Mahallesi
 • İdealtepe Mahallesi
 • Küçükyalımerkez Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
  Zümrütevler Mahallesi ‘nde Maltepe Kurye MotoKuryeMerkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara