fbpx
Servis Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye hizmet sayfamıza hoş geldiniz..

Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye hizmetlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bu ilçemiz deki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz için devam ediyor.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan bu ilçemiz eski adıyla Taşlıtarla olup şimdiki ismi ile Gaziosmanpaşa olarak bilinen semtimiz 1963 yılında ilçe olmuştur. Eski görüntüsü ve yerleşim yerleriyle son derece modernleşmiş avm leri ve konutları ile yoğun bir yaşam merkezi haline gelmiştir.

Bizler de Motokuryemerkezi firması olarak Gaziosmanpaşa da Motorlu Kurye  ekiplerimiz ile sizlerin acil yada normal kargolarını taşımak için 22 yıldır çalışıyoruz.

Motokuryemerkezi firmamız sadece Gaziosmanpaşa da değil İstanbul’un tüm ilçelerin de taşımacılık hizmeti vermektedir. Örneğin şuan siz de Eyüp Kurye sayfamızı ziyaret ederek bu ilçedeki yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa Kurye
Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye Taşımacılığı

Motokuryemerkezi ailesi olarak bu ilçeden İstanbul her yerine ve köşesine acil kargolarınızı tek tıkla gönderip getirte bilirsiniz. Bu hizmetlerimiz den yararlan yada kargonuzu yollamak istediğiniz de tek yapmanız gereken şuan misafirimiz olduğunuz web sitemizin iletişim sayfasından bizi aramanız yeterli olacaktır.

Gaziosmanpaşa Hızlı Kurye talep ettiğiniz andan itibaren çalışmaya başlıyoruz ve gönderinizi en kısa süreler içerisinde bulunduğu noktadan alıyoruz. Firmamıza iş emri talebin de bulunduğunuz da sizlerin yapması gereken tek şey kargonuzu hazır şekil de bekletmek olmalıdır.

Motorlu Kurye personelimiz geldiğin de gönderiniz halaa hazır değil ise tarafınıza Kurye ‘yi kaç dakika bekletirseniz bekleme ücreti yazılacaktır.

Hızlı Kurye gönderileriniz İstanbul ilçeleri arasın da alıp teslim etme süremiz maksimum 1.5 ila 2 saat arasındadır. Bu süre iş emri talebi yaptığınız dan itibaren başlar ve sonlanana kadar devam eder.

Gaziosmanpaşa Hizmet Seçenekleri

Motokuryemerkezi firmamız ile Gaziosmanpaşa ilçesin den aşağıda yazılı olan taşımacılık seçeneklerimiz den yararlanmak ve gönderileriniz hakkın da detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden bizi araya bilirsiniz.

 1. Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Gaziosmanpaşa Arabalı Kurye Hizmeti
 3. Gaziosmanpaşa Hızlı Kurye Hizmeti
 4. Gaziosmanpaşa Vip Kurye Hizmeti
 5. Gaziosmanpaşa Normal Kurye Hizmeti
 6. Gaziosmanpaşa Gece Kurye Hizmeti
 7. Gaziosmanpaşa Planlı Kurye Taşımacılığı
 8. Gaziosmanpaşa Gümrük Kurye Hizmeti
 9. Gaziosmanpaşa Şehiriçi Kurye Hizmeti
 10. Gaziosmanpaşa Şehirlerarası Kurye Hizmeti
✓ Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye Hizmeti Gaziosmanpaşa ilçesinden kargo yollamak istediğiniz de firmamız dan hafta içi ve hafta sonu Motorlu Kurye talebinde buluna bilirsiniz.
✓ Gaziosmanpaşa Acil Kurye Hizmeti Gaziosmanpaşa Acil Kurye Hizmeti alabileceğiniz ilçelerimiz arasındadır ve bu ilçemiz den İstanbul içi bölgelere hızlı gönderi yapabilirsiniz.
✓ Gaziosmanpaşa Şehir içi Kurye Hizmeti Gaziosmanpaşa Şehiriçi Kurye gönderiniz olduğun da tarafınıza özel Kurye personeli yönlendirilir ve şehir içi teslimatlarınız kolayca yapılır.
✓ Gaziosmanpaşa Normal Kurye Hizmeti Gaziosmanpaşa Normal Kurye hizmeti talep ettiğiniz de bu seçenek ile sadece İstanbul’un bazı ilçeleri arasın da normal süreler içerisin de kargo yollayabilirsiniz. Extra uzaklıktaki ilçelere normal seçeneğimiz yoktur.
✓ Gaziosmanpaşa Gece Kurye Hizmeti Gaziosmanpaşa Gece Kurye ekiplerimiz ile hafta içi mesai saatleri sonrasındaki kargolarınızı gönderme imkanınız vardır. Yapmanız gereken tek şey firmamız dan Kurye talep etmenizdir.

Gaziosmanpaşa Motor Kurye Hizmet bölgeleri

Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye ekiplerimiz ile Gaziosmanpaşa ya bağlı olan aşağıda yazılı tüm mahalleler den Kurye talep edebilirsiniz.

 • Karlıtepe Mahallesi
 • Kazım Karabekir Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Pazariçi Mahallesi
 • Sarıgöl Mahallesi
 • Şemsipaşa Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldıztabya Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karadeniz Mahallesi
 • Karayolları Mahallesi olarak belirlediğimiz tüm noktalarda Gaziosmanpaşa Kurye Merkezi olarak hizmetlerimiz günün her saatinde kesintisiz devam etmektedir.

Gaziosmanpaşa Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Gaziosmanpaşa Kurye Nedir?

Gaziosmanpaşa Kurye nedir; firmamızın bu ilçedeki Motorlu personelleridir. Motokuryemerkezi firması olarak Gaziosmanpaşa da taşımacılık hizmetini özel Kurye çalışanlarımız ile yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Şehir içi Kurye Nedir?

Gaziosmanpaşa Şehiriçi Kurye gönderileriniz olduğun da bunların taşınmasına verdiğimiz gönderi seçeneğinin ismidir. Gaziosmanpaşa ilçesi içerisin de kargo yollamak isterseniz bizi aramayı unutmayın.

Gaziosmanpaşa Hızlı Kurye Nedir?

Gaziosmanpaşa dan yollamak yada bu ilçeye getirtmek istediğiniz kargolarınızın en kısa süreler de taşınmasıdır. Sizler de Hızlı Kurye gönderileriniz olduğun da bizi tercih etmeyi unutmayın.

Gaziosmanpaşa Gece Kurye Nedir?

Gaziosmanpaşa Gece Kurye nedir; bu ilçe den İstanbul ilçelerine mesai saatleri sonrasın da yapacağınız gönderilerinize verdiğimiz hizmeti seçeneğinin ismidir. Gece Gaziosmanpaşa Kurye ihtiyacınız da bizi arayın.

Gaziosmanpaşa Kurye Fiyatları?

Gaziosmanpaşa dan yapacağınız her gönderinizin fiyatı farklıdır. Bu farklılık kargonuzun ağırlığın dan gideceği yerin uzaklığından hatta aciletine kadar değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple en güncel fiyat bilgisini gönderi yapacağınız da operasyonumuz dan alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Kiralık Kurye Hizmeti Nedir?

Motokuryemerkezi firmamız İstanbul da her ilçe de bulunan kurumsal firmalara aylık sözleşmeli Motorlu Kurye kiralaması yapmaktadır. Kiralık Kurye hizmetleri hakkın da bizi aramanız gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Kurye Saat Kaça Kadar Çalışır?

Gaziosmanpaşa da olmak üzere firmamız hafta içi sabah 09:00 dan akşam 19:00 a kadar çalışır. Hafta sonu Cumartesi günleri de sabah 10:00 ila 16:00 arasında mesai saatleri içerisin de çalışırız. Bu yazılı saatler sonrasın da da Kurye isteye bilirsiniz ama bu özel tarife olarak ücretlendirilir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim       : 0216 470 69 91

Gsm            : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara