fbpx
Servis Bölgelerimiz

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Avcılar Motorlu Kurye ekiplerimiz ile İstanbul içi bölgelere acil ve normal kargo gönderilerinizi güvenle taşıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için makalemizi okumaya devam ediniz.

Avcılar Moto Kurye hizmetlerimiz Moto Kurye Merkezi‘nin hizmet bölgelerindendir. Avcılar ilçesindeki tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin de gün için de veya gün sonundaki kurye&kargo ‘larını sorunsuz bir şekilde tarafınız dan teslim alıyoruz ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisindeki bölgelerimize istediğiniz sürelerde ulaştırıyoruz.

Firmamız İstanbul içi 39 ilçe ve mahallerinde aktif olarak 20 yıllık tecrübesi ile kesintisiz olarak taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bu ilçemiz floarya ve beylikdüzü ilçelerine komşu olarak bilinmektedir ve e-5 kara yolunun doğusunda yer almaktadır.

Avcılar ilçemiz yoğun araç trafine sahip bir yerleşke olmasından ötürü bu bölge de yaşayan veya çalışan tüm müşterilerimiz için özel olarak kurulan Avcılar Kurye ekip ve ekipmanlarımız ile sizlerinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Avcılar Bölgesin deki tüm kurye ihtiyaçlarınızda evrak, koli, paket, zarf ve benzeri gönderilerinizde Avcilar Moto Kurye uzman ekibimiz ile günün her saati hizmet vermekteyiz.

Avcılar Kurye

Avcılar Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Avcılar Motorlu Kurye ekiplerimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Moto Kurye personellerimiz ile sizlerinde zaman ile yarışınız da en etkili çözüm ortağınız olabilmek adına ekibimizi her geçen gün daha da ileri seviyeye taşıyoruz.

Motokuryemerkezi firmamıza bağlı olarak çalışan personellerimiz istanbul içi tüm bölgelerin gps bilgisine sahip uzman bir kadrodur, bizler tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz ve tamamen müşteri memnuniyetine odaklıyız.

Avcılar ilçesinde ikamet eden müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğu iş emri doğrultsunda operasyon merkezine kaydınız oluşturulur ve bulunduğunuz lokasyona en yakın motorize kurye personelimiz yönlendirilir.

Tarafınıza gelen moto kurye personelimiz firmamıza ait olan evrak teslimat formunu düzenli bir şekilde düzenleyerek gönderinizi sizden teslim alır ve seçmiş olduğunuz acil veya normal gönderi sistemine göre tarafınıza verilen teslimat süresi sözüne göre gitmesini istediğiniz adreslere ulaştırılır.

Akabinde motosikletli kurye personelimiz operasyon merkezi görevli arkadaşımıza teslimat bilgilerini iletir, sonrasında iş emri kaydınızı oluşturan operasyon merkezi görevlisi arkadaşımız sizi arar yada mail yolu ile teslimat bilgilerini tarafınıza iletir.

✓ Acil Avcılar Kurye Hizmeti Avcılar dan Acil Moto Kurye gönderileriniz için firmamıza iş emri talebi oluştura bilirsiniz. Acil Kargolarınz İstanbul içi bölgelere 90 dakika da teslim edilir.
✓ Normal Avcılar Kurye Servisi Normal gönderileriniz Avcılar dan İstanbul’un tüm bölgelerine 180 dakika da teslim edilir. Normal gönderi fiyatlandırmamız için bizi arayabilirsiniz.
✓ Gece Avcılar Kurye Teslimatı Avcılar dan Gece Motorlu Kurye gönderiniz olduğun da bizi mesai saatleri sonrası arayabilir iş emri oluşturabilirsiniz.
✓ Avcılar Arabalı Kurye Gönderimi Avcılar Arabalı Kurye ekiplerimiz ile Motorla alınamayan kargo gönderilerinizi taşıyıp teslim ediyoruz. Fiyat bilgisi için bizi aramayı unutmayın.
✓ Avcılar Moto Kurye Firması İstanbul Avcılar da Motorlu Kurye Firması arayışınıza artık son verebilirsiniz. Bizler Motokuryemerkezi ailesi olarak 22 yıldır bu ilçede de taşımacılık hizmeti veriyoruz.
Moto Kurye Merkezi firmamız Avcılar olmakla beraber İstanbul’un tüm ilçelerinde ve çevre illere de gün içi taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizler de bu ilçemiz den Tekirdağ iline gönderi yapmak veya o bölge den getirtmek istediğiniz de motokuryemerkezi.com/tekirdag-kurye/ sayfamız üzerinden kurye talebin de bulunabilirsiniz.

Avcılar Moto Kurye Taşıma Koşulları

Avcılar Moto Kurye hizmet koşullarımız siz değerli müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz kurye gönderisi kaydınıza göre başlar ve teslimat bitimine kadar firmamız güvencesi altında devam eder.

Avcılar ilçemizden alınan gönderileriniz sizlerin aciliyetinize göre yada aciliyetinizin olmadığı durumlara göre tamamen sizlerin istediği doğrultusunda gerçekleştirilir.

Firmamız dan yapacağınız gönderileriniz yukarıda da yazıldığı üzre iki şekilde gerçekleştirilir, bu gönderileriniz ya normal gönderi yada acil gönderi şeklindedir.

 1. Acil Avcılar Kurye gönderisi ; Avcılar ilçemizden yapacağınız acil olan gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimize ortalama 90 dakika da teslim alınır ve teslim edilir.
 2. Normal Avcılar Kurye gönderisi ; Avcılar ilçemizden yapacağınız normal olan gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimize ortalama 180 dakika da teslim alınır ve gideceği lokasyonlara teslim edilir.

Moto Kurye Merkezi firmamız dan yapmış olduğunuz gönderileriniz bu şekilde yapılmaktadır. Acil Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderileriniz iki katı ücrete tabi tutulmaktadır, sizler de daha detaylı bilgi için ve hizmetlerimiz den yararlanmak için web sayfamız üzerinde iş emri oluştura bilir veya iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Avcılar Kurye Hizmet Bölgeleri

Avcılar Kurye hizmetin den yararlanabileceğiniz bölgeler aşağı yazılı olanlardır. Bize bu ilçenin her semt ve mahallesinden dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilir ve Kurye talebin de bulunabilirsiniz.

 • Ambarlı Mahallesi
 • Cihangir Mahallesi
 • Denizköşkler Mahallesi
 • Firuzköy Mahallesi
 • Gümüşpala Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 • Tahtakale Mahallesi
 • Üniversite Mahallesi
 • Yeşilkent Mahallesi

 Avcilar Kurye merkezimiz günün her saati hizmetinizdedir.

Avcılar Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Avcılar Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Avcılar Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Avcılar Express Motorlu Kurye Hizmetleri
 • Avcılar Normal Kurye Hizmetleri
 • Avcılar Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Merkezi ‘nin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca sizlere özel hizmet seçenekleri ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Avcılar Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Avcılar Kurye Nedir? Ne İş Yapar?

Avcılar Kurye nedir; Motokuryemerkezi firmamız dan çalışan motorlu kurye personelimizin avcılar da taşımacılık yapmasına verilen isme denir. Avcılar Kurye yukarı da yazıldığı üzere Motosikleti ile kargo vb gönderilerinizi istenilen adreslere ulaştırır.

Avcılar Kurye Taşımacılığı Ne Kadardır?

Avcılar Kurye ile yapacağınız kargo taşımacılık ücreti gideceği yere ve Aciliyet durumuna göre hesaplanır. Avcılar dan yapacağınız kargo gönderiniz için net fiyatı bizi arayarak öğrene bilirsiniz.

Avcılar Kurye Saat Kaça Kadar Çalışır?

Avcılar Kurye personellerimiz de diğer çalışanlarımız gibi hafta içi sabah 09:00 dan akşam 19:00 ye kadar çalışırlar. Bu saatler içerisin de İstanbul’un her İlçesine kargo gönderip getirte bilirsiniz.

Avcılar Kurye ile Kargom Kaç Dakika da Teslim Olur?

Avcılar Kurye ile yapacağınız İstanbul içi kargo teslimatlarınız normal seçenek ile 2 saatte normal gönderi seçeneğin de ise 4 saat içerisin de teslim olur. Acil ve Normal Gönderi ücretlendirmesi için bizi aramayı unutmayın.

Avcılar Kurye İş İlanları

Firmamız Avcılar da Kurye alım ilanı vermemektedir. Nedeni ise Genel merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında olmasından dolayı bu lokasyona en yakın çalışanımızı yönlendirmektedir.

Avcılar Kiralık Moto Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız Avcılar ilçesin de kurumsal kurum ve kuruluşlara özel Kurye kiralama hizmeti vermektedir. Kiralık Kurye personelimiz sadece evrak vb kargo gönderileriniz için geçerlidir. Gıda sektörüne kiralama hizmetimiz yoktur.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara