fbpx
Servis Bölgelerimiz

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye sayfamıza hoş geldiniz..

Mecidiyeköy Motorlu Kurye ekiplerimiz ile sizlerin de acil ve normal tüm kargolarınızı İstanbul ilçelerine götürüp getiriyoruz. Hizmetimiz hakkın da daha fazla bilgi için makalemizi okumaya devam edin.

Mecidiyeköy Moto Kurye hizmetleri İstanbul genelinde ve çevre illere yapacağınız gönderilerinizin teslimatı için uzman ekiplerimizce devam ediyor.

Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul da 20 yıldır taşımacılık sektörünün en önde gelen ismi olabilmek adına gece gündüz kaliteli ve güvenli hizmetlerini müşterilerine sunmayı misyon edinmiştir.

Firmamıza Bağlı olarak çalışan tüm personellerimiz işinde uzman ve işini severek yapan kişilerdir, sizler de bu kalite ve tecrübe iş birliğinde ailemize dahil olabilirsiniz.

Mecidiyeköy ilçemiz Araç trafiğinin en yoğun olduğu, çok sayıda iş merkezi ve hizmet sektörünün bulunduğu kalabalık  ilçelerimizdendir.

Yoğun iş temposundaki evrak, dosya, fatura gibi tüm acil teslimatlarda işinizi hafiflete bilmek adına  Mecidiyekoy Moto Kurye‘lerimiz ile günün her saati standart kalite prensiplerimizle hizmet vermekteyiz.

✓ Mecidiyeköy Motorlu Kurye FirmasıMecidiyeköy Moto Kurye Firması olarak bizler de sizler için çalışıyoruz. Motokuryemerkezi firmamız ile tüm kargolarınızı güvenle gönderip getirte bilirsiniz.
✓ Mecidiyeköy Hızlı KuryeMecidiyeköy Hızlı Moto Kurye gönderileriniz için firmamız dan acil Kurye talebinde buluna bilirsiniz. Hızlı Kurye ile yapacağınız gönderilerinizi 90 dakika da alıp teslim ediyoruz.
✓ Mecidiyeköy Normal KuryeMecidiyeköy Normal Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine 180 dakika da alıp teslim ediyoruz. Normal olarak yapacağınız gönderileriniz Hızlı gönderiye oranla yarı fiyatına taşınmaktadır.
✓ Mecidiyeköy Gümrük KuryeMecidiyeköy Gümrük Kurye ekiplerimiz ile Gümrük müşaviri olan müşterilerimize özel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Motokuryemerkezi firmamız dan Gümrük müşavirliğinize kiralık Kurye de talep edebilirsiniz.
✓ Mecidiyeköy Arabalı KuryeMecidiyeköy Arabalı Kurye gönderiniz mi var? O halde tam adresindesiniz. Motokuryemerkezi firmamız dan ebatlı ve ağır olan tüm kargolarınız için Arabalı Kurye talebinde buluna bilirsiniz.
Mecidiyeköy Kurye
Mecidiyeköy Kurye

İstanbul Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Mecidiyeköy Motorlu Kurye  hizmeti almak istediğiniz de öncelikle firmamıza kaydınızın oluşturulması gerekmektedir.

MotoKuryeMerkezi ‘nin operasyon merkezine yapılan iş emri kaydınız sonrasında tamamen sizlerin isteği doğrultusunda çalışıyoruz ve gönderileriniz nereden alınması gerekiyor ise o bölgeye en yakın motorize ekibimizi yönlendirilerek evrağınızı aldırıyoruz.

Evraklarınız veya benzeri gönderilerinizi teslim alan Mecidiyeköy Moto Kurye  personelimiz sizin seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğine göre acil veya normal gönderi şeklinde gideceği lokasyona gönderinizi ulaştırıyor ve isim imza karşılığında teslimatı gerçekşeltiriyor.

İstanbul içi bölgelerin hepsinde aktif olarak bulunan ve çalışan kurye personellerimiz ile gönderilerinizi çok kısa süreler içerisinde alıp istediğiniz adreslere ışık hızında ulaştırıyoruz, sizlerinde acil durumlarınızda en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Öncelikle bilmeniz gereken hususlar ise şunlardır .

Firmamız aracılığı ile gönderi yaptığınız da iş emrinizi oluşturulduktan sonra motorize kurye personelimiz gönderinizin alınacağı lokasyona ulaşmadan evrağınız hazır bir şekilde bekletilmesi gereklidir.

Alım noktasına yönlendirilen kurye evrağınızı almaya gittiğinde evrağınız hali hazır değil ise bekletilen kurye için gönderinize bekletilme ücreti yansıtılacaktır, bunun ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden telefon ederek de öğrene bilirsiniz.

Motokuryemerkezi ile sizlerde mecidiyeköy ilçesinden  şişli ilçesine evrak göndermek istediğinizde  Kurye  talebinde bulunmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

İstanbul ilçeleri arasında yapacağınız mecidiyeköy acil kurye gönderileriniz maksimum (90) dakika gibi sürede alınır ve teslim edilir, normal kurye gönderileriniz ise yine İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelere (180) dakika gibi sürelerde teslimatları yapılır.

Moto Kurye Merkezi firmamız kuruluşun dan bu yana İstanbul da her ilçe de ve mahalle de profesyonel moto kurye taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluştur. Sizler de firmamızın diğer hizmet bölgeleri hakkın da bilgi ve taleb formu oluşturmak için hemen >> motokuryemerkezi.com/servis-bolgelerimiz/ sayfamızı ziyaret ederek indirim fırsatın dan yararlana bilirsiniz.!

Mecidiyeköy Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Mecidiyeköy Moto Kurye Hizmeti
 • Mecidiyeköy Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Mecidiyeköy Vip Motosikletli Kurye Hizmeti
 • Mecidiyeköy Express Motorlu Kurye Hizmeti
 • Mecidiyeköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti

MotoKuryeMekrezi firmamız (20) yıldır İstanbul da toplam 39 ilçede 7 gün 24 saat profesyönel taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluştur.

Mecidiyeköy Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Mecidiyeköy de en iyi Motorlu Kurye Firmaları?

Mecidiyeköy Motorlu Kurye Firması denince hatta en iyi Kurye firması denince tabiki listenin ilk sırasın da Moto Kurye Merkezi var. İstanbul’un En iyi Kurye Firması olarak bu ilçedeki müşterilerimiz için de ekiplerimiz gece gündüz aralıksız çalışıyor. Sizler de acil durumlarınızdaki gönderileriniz için bizi 7 gün 24 saat arayabilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz. Moto Kurye Merkezi İstanbul’un Motosikletli Kurye Merkezi sloganımızla her zaman sizinleyiz.

Mecidiyeköy Motorlu Kurye İle Evrak Gönderimi Nasıl Yapılır?

Mecidiyeköy ilçesin den Kurye gönderi yapmak sadece bir telefon etmek kadar basit ve kolay. Nasıl mı; Kargo gönderiniz olduğun da Moto Kurye Merkezi ni iletişim sayfamızdaki telefonlarımız dan her hangi birini arayarak kendinize göre iş emri formu dolduruyorsunuz akabinde siz sadece iş yeriniz de veya eviniz de kahvenizi yudumluyorsunuz biz gönderinizi ulaştırıyoruz.

Mecidiyeköy Kurye Gönderim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Mecidiyeköy Kurye Gönderiniz İstanbul ilçelerine 90 ila 180 dakika şeklin de iki süre de teslim ediliyor. Mecidiyeköy Acil Kurye yi seçtiniz de İstanbul’un her yerine 90 dakika da Mecidiyeköy Normal Kurye yi seçtiğinizde ise 180 dakika içerisinde ulaştırılıyor bu tamamen sizin tercihinize bağlı oluyor.

Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

İstanbul Mecidiyeköy bölgelerin de hizmetlerimiz sizler için gece gündüz devam ediyor. Sizlerin de Moto Kurye talebinde buluna bileceğiniz Mecidiyeköy e bağlı mahalleler aşağıda yazılı ollanlardır.

 • M.Şevket Paşa Mahallesi
 • Mecidiyeköy Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Meşrutiyet Mahallesi
 • Paşa Mahallesi
 • Teşvikiye Mahallesi
 • Yayla Mahallesi
 • 19.Mayıs Mahallesi
 • Bozkurt Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Duatepe Mahallesi
 • Ergenekon Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eskişehir Mahallesi
 • Feriköy Mahallesi
 • Fulya Mahallesi
 • Gülbahar Mahallesi
 • H.Edip Adıvar Mahallesi
 • H.Rıfat Paşa Mahallesi
 • Halaskargazi Mahallesi
 • Harbiye Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İzzetpaşa Mahallesi
 • Kaptan Paşa Mahallesi
 • Kuştepe Mahallesi

Mecidiyeköy Motorlu Kurye lerimiz sizler için günün her saatinde kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Mecidiyeköy e bağlı tüm mahalle ve ve bölgeler den Kurye gönderisi yapabilir ve getirte bilirsiniz. Aşağıda yazılı olan iletişim numaralarımız dan bize istediğiniz gün ve saatte ulaşarak Kurye talebin de bulunabilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara