fbpx
Servis Bölgelerimiz

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul Beşiktaş Kurye ekiplerimiz ile sizler için kesintisiz olarak taşımacılık hizmetlerimiz devam ediyor. Motokuryemerkezi firmamız ile hafta içi ve hafta sonu tüm kargo’larınızı gönderip getirte bilirsiniz. Acil ve Normal kargo gönderi seçenekleri ile İstanbul’un her noktasına güvenli teslimat için bizi tercih edebilirsiniz.

Motokuryemerkezi Beşiktaş ilçesinin her mahallesinde bireysel ve kurumsal tüm müşteri portföyüne hafta içi sabah 09:00 ile akşam 19:00 arasında Kurye taşımacılığı sunmaktadır. Firmamız dan gönderi yapmak istediğiniz de yapmanız gereken tek şey bizi arayarak kargonuza özel iş emri talebi oluşturmaktır.

Motokuryemerkezi firmamız ile Şişli Kurye gönderileriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
Beşiktaş Kurye
Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Hızlı Kurye Hizmeti

Beşiktaş Hızlı Kurye gönderilerinizi İstanbul ilçelerine çok kısa süreler de ulaştırıyoruz. Motokuryemerkezi çalışanlarımız ile Hızlı kargolarınızı İstanbul da geçerli belirli ilçeler arasın da alıp teslim ediyoruz. Beşiktaş da bulunan iş yerleriniz den yada eviniz den tek tıkla kargolarınızı profesyonel ekiplerimiz ile sorunsuzca a noktasın dan b noktasına 90 dakika ulaştırıyoruz.

Hızlı Beşiktaş Moto Kurye gönderiniz olduğun da firmamıza iş emri talebini yaptıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Bu teslimatta da size verilen süre talebiniz den itibaren başlıyor ve teslim edilene kadar da operasyonumuz tarafından takip edilerek sonlandırılıyor.

✓ Beşiktaş Acil Kurye Hizmeti Beşiktaş Acil Kurye gönderilerinizi İstanbul’un 7. nci Bölgesi ila 8. nci bölgeleri arasında geçerlidir ve teslim süresi 90 dakika ile 120 dakika arasındadır.
✓ Beşiktaş Normal Kurye Hizmeti Beşiktaş Normal Kurye gönderilerinizi İstanbul’un tüm ilçeleri arasında alıp teslim ediyoruz. Normal Kurye gönderileriniz 3.5 ila 4 saat içerisin de alınıp teslim edilmektedir.
✓ Beşiktaş Arabalı Kurye Hizmeti Beşiktaş Arabalı Kurye gönderileriniz sadece Motosiklet ile taşınamayan büyüklükte ve ağırlıkta olanlar da yapılmaktadır. Arabalı Kurye gönderileriniz de teslim süre garantisi verilmemektedir.
✓ Beşiktaş Gece Kurye Hizmeti Beşiktaş Gece Kurye hizmeti almak istediğiniz de hafta içi akşam 19:00 da sonraki gönderileriniz için talepte buluna bilirsiniz. Gece Kurye gönderilerinizin hepsi express olarak taşınmaktadır.
✓ Beşiktaş Şehirlerarası Kurye Hizmeti Beşiktaş dan Şehirlerarası Kurye gönderisi yapmak istediğiniz de bizi haftanın her günü arayabilirsiniz. İstanbul dışına yapacağınız kargolarınız hakkın da bizi mutlaka aramanız gerekmektedir.

Beşiktaş Kurye Hizmet Seçenekleri

 1. Beşiktaş Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Beşiktaş Normal Kurye Hizmeti
 3. Beşiktaş Acil Kurye Hizmeti
 4. Beşiktaş Şehir içi Kurye Hizmeti
 5. Beşiktaş Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 6. Beşiktaş Gece Kurye Hizmeti
 7. Beşiktaş Özel Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız ile Beşiktaş da yukarı da yazılı olan tüm hizmet seçeneklerimiz den yararlana bilirsiniz.

Beşiktaş Şehir içi Kurye Hizmeti

Moto Kurye ekiplerimiz ile ve Arabalı Kurye ekiplerimiz ile İstanbul içi tüm bölgelere özel ve normal kargolarınızı taşıyoruz. Beşiktaş Şehir içi Kurye gönderiniz olduğun da bizi arayarak evrağınızın aciliyet durumuna göre iş emrinizi açın. Akabinde firmamız tarafınıza yönlendirilir ve sonrasın da kargonuz masanız dan alınır ve gideceği adrese isim imza karşılığın da teslim edilir.

Beşiktaş dan İstanbul ilçeleri arasına yapacağınız her gönderi Şehir içi gönderi seçeneğine girmekte olup bu kargo’larınız da da opsiyonlu hizmet alabilirsiniz. Örneğin bizi aradıktan 2 saat sonra gönderiniz hazır olacak Kurye nin istediğiniz zaman da gelir ve gönderinizi alıp teslim eder. Bu hizmetler hakkın da detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Beşiktaş Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Levazım Mahallesi
 • Levent Mahallesi
 • Mecidiye Mahallesi
 • Muradiye Mahallesi
 • Nisbetiye Mahallesi
 • Ortaköy Mahallesi
 • Sinanpaşa Mahallesi
 • Türkali Mahallesi
 • Ulus Mahallesi
 • Vişnezade Mahallesi
 • Yıldız Mahallesi
 • Abbasağa Mahallesi
 • Akat Mahallesi
 • Arnavutköy Mahallesi
 • Balmumcu Mahallesi
 • Bebek Mahallesi
 • Cıhannuma Mahallesi
 • Konaklar Mahallesi
 • Kuruçesme Mahallesi
 • Kültür Mahallesi
 • Dikilitaş Mahallesi
 • Etiler Mahallesi
 • Gayrettepe Mahallesi ‘nde her daim hazır bekleyen Beşiktaş Moto Kurye ekibimiz sizin için hizmetlerini kesintisiz sürmektedir.

Beşiktaş Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş Kurye Nedir?

Beşiktaş Kurye Motosikleti ile yada Arabası ile taşımacılık hizmeti veren kişi ve kişilerdir. Motokuryemerkezi firmamıza bağlı olarak çalışmaktadırlar.

Beşiktaş Acil Kurye Nedir?

Beşiktaş Acil Kurye İstanbul içi bölgelere en kısa süre de teslim edilen bir gönderi seçeneğidir. Acil Kurye gönderileriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

Beşiktaş Şehirlerarası Kurye Nedir?

Beşiktaş dan İstanbul çıkışlı Şehirlerarası Kurye gönderileriniz olduğun da aynı gün için de istenilen Şehirlere alıp teslim ediyoruz.

Beşiktaş Gece Nöbetçi Kurye Nedir?

Beşiktaş da Gece olan Kurye gönderilerini Nöbetçi personellerimiz ile alıp teslim ediyoruz. Gece Kurye ile kargolarınızın hepsi express olarak taşınır ve ücretlendirmesi gündüzün iki katıdır.

Beşiktaş da Kiralık Kurye Hizmeti Varmı?

Motokuryemerkezi firmamız Beşiktaş da kurumsal firmalara Kurye Kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralamayı sadece evrak taşımacılığı olarak isteyen firmalara yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Beşiktaş Kurye İş İlanları?

Beşiktaş da Kurye iş ilanı paylaşımı değildir! Kurye iş arayışınız da başka platformlar üzerinden arama yapabilirsiniz.

Motokuryemerkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara