fbpx
Servis Bölgelerimiz

Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Kurye  web sayfamıza hoşgeldiniz..

Kozyatağı Moto Kurye gönderileriniz günün her saatinde İstanbul içi bölgelere Motorlu Kurye ‘lerimiz ile teslim edilmektedir.! Kadıköy Kozyatağın da Kurye hizmeti işleyişi hakkın da daha fazla bilgi için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Motorlu Kurye ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimizin de acil ve normal gün içi teslimatlarını sorunsuz olarak a noktasın dan b noktasına ulaştırıyoruz. Kozyatağı bölgemiz İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy’e bağlı olan ve her geçen gün daha da gelişmesiyle bilinen Kozyatağı semtimiz Kadıköy’ün gelişimini hızlandırmış olduğu, bir konut bölgesi olmasının yanı sıra ofis ve binalarının da yer aldığı iş yeri bütünlüğü haline gelmiştir.

Bu semtimizdeki bireysel ve kurumsal olan tüm müşterilerimiz için de özel olarak oluşturduğumuz lokasyon ve adres bilgisine sahip uzman motorlu kurye personellerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışınızda en iyi ve en kaliteli çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Kozyatağı Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye olarak kozyatağı mahallesinde bulunan iş merkezlerinin ve bireysel olan iş yerlerinin gün içinde istanbul içindeki ilçelerimize göndermek istediğiniz şahsi yada kurumsal gönderileriniz sizlerin aciliyet durumlarınıza göre firmamıza yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda sizlerden teslim alınarak gideceği lokasyona sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır.

Kadıköy ilçesine bağlı olan kozyatağı mahallesi bostancı ya komşu olarak bilinmektedir ve e-5 kara yolunun alt batı bölgesinde bulunmaktadır.

Bu bölgemiz iş merkezlerinin yanı sıra yoğun bir yerleşim yerine de ev sahipliği yapmaktadır, sizler de sadece iş yerleriniz’den değil yaşam merkezlerinden de firmamızın size sunmuş olduğu kargo & Kozyatağı Acil Motorlu Kurye seçeneklerinden dilediğiniz gün ve saatte hizmet alabilirsiniz.!

Kozyatağı Kurye
Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Motorlu Kurye Avantajı

Kozyatağı Motorlu Kurye hizmetlerimiz istanbul içi bölgelerinde istediğiniz günde ve saatte fall olarak kesintisiz devam etmektedir.

Motokuryemerkezi’nin çağrı merkezine yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve iş emrinizdeki gönderi şekline göre sizlere verilen sürelerde kurye personelimizi bulunduğunuz lokasyona yönlendirerek gönderilerinizi alıyoruz yada istanbulun her hangi bir ilçesinden tarafınıza gelmesini istediğiniz gönderilerinizi aciliyetinize göre alınmasını istediğiniz lokasyonlardan alıyoruz ve tarafınıza ulaştırıyoruz.

Kozyatağı ilçesinden göndermek istediğiniz veya kozyatağındaki iş yerinize, & ev adresinize gelmesini istediğiniz gönderileriniz evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken tüm özel gönderileriniz için kuryemerkezimizin iletişim numaralarından bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz yada Kozyatağı Acil Moto  Kurye  hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden hizmet formu oluştura bilirsiniz.

✓ Kozyatağı Kurye Kadıköy Kozyatağı Kurye gönderileriniz için bize haftanın her günü ulaşabilir ve Kurye talebinde bulunabilirsiniz.
✓ Kozyatağı Normal KuryeKozyatağı Normal Kurye hizmeti nedir? Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı mahallesin den İstanbul ilçelerine yapacağınız acil olmayan kargolarınız Normal Kurye seçeneği ile yollayabilirsiniz.
✓ Kozyatağı Acil Moto KuryeKozyatağı Acil Moto Kurye ihtiyacınız da bir telefonla Kurye’niz yarım saatte kapınız da. Acil Kurye gönderi süresi İstanbul ilçeleri arası 90 dakikadır.
✓ Kozyatağı Kurye FirmalarıKozyatağı Kurye Firmaları arasın da ilk sıra da olan Motokuryemerkezi ile sizler de acil ve normal kargo gönderisi yapabilirsiniz. Kadıköy ve Kozyatağın da Kurye ihtiyacınıza çözüm ortağınız oluyoruz.
✓ Kozyatağı Gümrük Kurye Kozyatağı Gümrük Kurye ekiplerimiz ile bu Lokasyonda bulunan tüm Gümrük Müşavirliklerinin  evrak ve ordino gibi özel işlerini de hallediyoruz. Konu ile ilgili uzman personellerimiz ile sizler de güvenle evraklarınızı göndere bilir ve getirte bilirsiniz.
Moto Kurye Merkezi İstanbul Anadolu Yakası İlçelerin de ve Avrupa Yakasın da İlçelerin de 20 yıldır gece gündüz kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti sunan öncü bir kuruluştur. Sizler de firmamızın diğer ilçelerdeki hizmetleri hakkın da bilgi almak istiyorsanız hemen motokuryemerkezi.com/kadikoy-kurye/ sayfamıza davetlisiniz.

Kozyatağı Motorlu Kurye Gönderi Koşulları

Kozyatağı Motorlu Kurye  gönderi koşullarımız : Moto Kurye Merkezi nin siz müşterilerine sunmuş olduğu bir kurye hizmetidir. Müşterilerimizin firmamız üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler bizim sorumluluğumuz ve güvenimiz kapsamında ulaştırılmaktadır ve teslim edilmektedir.

İş emrinizin seçeneğine göre yapmış olduğunuz acil yada normal gönderi ile saha personelimiz evrağınız alınacağı lokasyona yönderilir ve teslimat formu düzenlenerek alınarak gideceği adreslere ulaştırılır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır.

Bu bölgemizden yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yamış olduğunuz gönderileriz ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği lokasyona teslim edilir.

Acil Kurye gönderi seçeneğinizde normal gönderinizin iki katı ücret tarifesi uygulanır, ve kurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde kurye personelinin bekletilmesi doğrultusunda extra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır.

Kozyatağı Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Kozyatağı Motorlu Kurye ekiplerimiz ile sizlere aşağıda yazılı olan tüm bölgeler den haftanın her günü ve saati kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Sizler de firmamız dan Kurye talebin de bulunmak istediğiniz de bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz bölgeler şu şkelidedir..

  • Bayar Caddesi
  • Hilmi Paşa Caddesi
  • Kocayol Caddesi
  • Marmara Caddesi
  • Şemsettin Günaltay Caddesi

Sinan Ercan Caddesi ve tüm Kadıköy semtlerinden gönderi yapmak istediğinizde diğer >> sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.!!

Kozyatağı Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

Kozyatağı Kurye olarak firmamız dan talep edebileceğiniz Kurye çeşitleri aşağıda yazılı olduğu gibidir.

Moto Kurye Merkezi ne arama motorları üzerinden ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler..

  • Kozyatağı Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Kozyatağı Acil Moto Kurye Hizmetleri
  • Kozyatağı Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Kozyatağı Express Moto Kurye Hizmetleri
  • Kozyatağı Vip Motor Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi ’mizin yukarıda yazılı olan ve daha onlarca sizlere özel gönderi ve hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde zaman ile olan yarışınızdaki en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz ve firmamızı sizler için her geçen gün daha da ileri seviyeye getiriyoruz. Firma pprensimiz öncelilikle her zaman müşteri memnuniyetimizdir.

Kozyatağı Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Kozyatağı Motorlu Kurye Nedir Ne İş Yapar?

Kozyatağı Motorlu Kurye Nedir Ne İş Yapar : Sizin veya iş yerinizin acil gitmesi ve yetiştirilmesi gereken evrak, zarf, pasaport vb kargolarınızı istediğiniz lokasyonlara ulaştıran kişi ve kişilerdir. Kozyatağı Kurye personellerimiz motosiklet ile çalışır ve taşınması yasal olan her şeyi istenilen adreslere hızlı ve güvenle ulaştırmakla yükümlüdürler. Moto Kurye Merkezi ile yapmış olduğunuz tüm kargo gönderileriniz firmamız güvencesi altın da taşınmaktadır.

Kozyatağın da Motorlu Kurye Firmaları?

Kozyatağı Motorlu Kurye Firmaları arasın da ilk akla gelen isim diğer ilçeler de olduğu gibi burada da tabiki Moto Kurye Merkezi dir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerin de hazır bulunan profesyonel ekipleri ile sizler için gece gündüz çalışmaktadır. Kozyatağı ilçesin den hizmet almak istediğiniz her gün ve saat bize iletişim telefonlarımız dan ulaşarak kurye talebin de bulunabilirsiniz.

Kozyatağı Moto Kurye İle Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Kozyatağı Moto Kurye ekiplerimiz ile gönderileriniz 90 ile 180 dakikalar içerisin de gideceği adrese ulaşmaktadır. Yukarı da yazan bu süreler ise tamamen sizlerin seçeneği üzerine belirlenmektedir. Örneğin Kozyatağın da İstanbul’un her hangi bir ilçesine Acil gönderi yaptıysanız (90) Normal gönderi yaptıysanız ise (180) dakikada ulaştırılır. Sizde acil ve normal gönderisi arasında fark nedir diye merak ediyorsanız hemen operasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz!

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara