fbpx
Servis Bölgelerimiz

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye Hizmet Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Merhabalar öncelikle tekrar web sayfamıza hoş geldiniz. Sizlere bu makalemiz de Bayrampaşa Kurye taşımacılığı hakkın da bilmeniz gerekenleri ve gönderiniz olduğun da yapmanız gerekenleri anlatacağız. Motokuryemerkezi firması olarak bizler İstanbul da 22 yıldır taşımacılık sektörün de hizmet veriyoruz. Bu ilçe de de profesyonel ekiplerimiz ile hafta içi sabah 09:00 dan akşam 19:00 a kadar çalışıyoruz.

Bayrampaşa ilçesi İstanbul Avrupa yakasında olup Mega kentin en büyük yerleşim yerlerindendir. Sizler de gerek iş yerinizin gerekse de şahsi kargo’larınızı İstanbul ilçelerine gönderip getirte bilirsiniz.

Motokuryemerkezi firmamız Esenler ilçesine de Esenler Kurye personelleri ile hizmet vermektedir. Sizde bu hizmetimiz hakkın da da bilgi sahibi olmak istemezmisiniz?
Bayrampaşa Kurye
Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Motorlu Kurye Taşımacılığı Nedir

Motokuryemerkezi firmamız çalışanları ile İstanbul’un 39 ilçesin de olduğu gibi Bayrampaşa ilçesin de Motorlu Kuryelerimizle taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu ilçe den ne şekilde gönderiler yapabilirsiniz, örneğin iş yeriniz yetişmesi gereken acil kargo gönderisi yapabilirsiniz veya şahsınıza ait hediyelik bir eşya gönderisi yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Motorlu Kurye personellerimiz ile Motosikletin taşıya bileceği ve kanunen taşınmasına izni olan her tarz da kargo gönderileriniz firmamız güvencesi ile alınıp teslim edilmektedir. Kısacası Bayrampaşa da Motorlu Kurye taşımacılığı da budur.

✓ Bayrampaşa Kurye Firması Bayrampaşa Kurye firması arayışınıza artık son verebilirsiniz çünkü şuan aradığınız yerdesiniz. Motokuryemerkezi ailesi olarak Bayrampaşa nın her mahallesin de taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.
✓ Bayrampaşa Acil Kurye Bayrampaşa Acil Kurye ile yapacağınız gönderileriniz de ilk tercihiniz olmak için 22 yıldır elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Acil gönderileriniz 90 dakika da alınıp teslim edilir.
✓ Bayrampaşa Motorlu Kurye Bayrampaşa Motorlu Kurye gönderiniz olduğun da firmamıza hafta içi ve hafta sonu Kurye talebin de buluna bilirsiniz. Bu bağlam da yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamız dan bizi aramak olacaktır.
✓ Bayrampaşa Şehiriçi Kurye Bayrampaşa Şehiriçi Kurye gönderilerinizi firmamız güvencesi ile uzman ekiplerimiz ile taşıyoruz. Kargolarınız dolaştırılmaz sadece gidecekleri yerlere ulaştırılır.
✓ Bayrampaşa Kurye Fiyatları  Bayrampaşa Kurye fiyatları hakkın da en güncel bilgiye telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Kurye fiyatları gideceği lokasyonlara ve aciliyetlerine göre değişkenlik gösterdiği için kendi kargonuza özel fiyatı alın.

Bayrampaşa Acil Kurye Hizmeti

Bayrampaşa Acil Kurye hizmeti nedir; Bu ilçeden gitmesini istediğiniz gönderinizin en kısa süreler de tarafınız dan alınıp teslim edilmesine verilen isim ve hizmetin seçeneğidir. Bu seçenek ile yapmış olduğunuz gönderileriniz İstanbul İli içerisin de belirlenen İlçeler de geçerli olup maksimum teslim süreside 1.5 ila 2 saattir.

Acil Bayrampaşa Kurye gönderileriniz de personelimiz sadece sizin kargonuzu taşımakla yükümlüdür ve gideceği güzergahı üzerin de dahi olsa başka hiç bir gönderi almamaktadır. Bu hizmetimiz de fiyatlandır ise gideceği mesafeye göre hesaplanır ve Normal gönderi seçeneğinin iki katıdır.

Bayrampaşa Normal Kurye Hizmeti

Bayrampaşa Normal Kurye hizmetin de yapacağınız gönderilerinizi İstanbul içi bölgelere maksimum 4 saat içerisin de alıp teslim ediyoruz. Bu sürenin 2 saati kargonuzun alımı diğer iki saatlik süresi de teslim edilmesin de kullanılmaktadır. Normal gönderi seçeneğiniz de Kurye sizin kargonuz ile birlikte gideceği güzergahı üzerin de evrakları toplayarak gider ve sırasına göre teslimatlarını gerçekleştirir.

Normal Bayrampaşa Kurye gönderisini Acil Kurye gönderisin den ayıran en büyük fark da teslim süresi ile birlikte fiyat farkıdır. Normal seçenekte yapacağınız gönderiler için Acil gönderide ödediniz tutarın yarısını ödersiniz. Bu hizmet seçenekleri tamamen sizin isteğiniz ve aciliyetinize göre yapılmaktadır.

Bayrampaşa Arabalı Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firması olarak bu ilçedeki siz müşterilerimize Motorlu Kurye taşımacılığının yanı sıra Motosiklet ile taşınamayacak büyüklükte ve ağırlıktaki kargolarınız için de Bayrampaşa Arabalı Kurye ekiplerimiz ile hizmetimize devam ediyoruz.

Bayrampaşa dan yapacağınız Arabalı Bayrampaşa Kurye gönderileriniz İstanbul ilçeleri arasın da olmalı ve sadece binek araca sığacak tarz da olmalıdır. Araçlı hizmetimiz nakliye tarzın da değildir ve sadece abone müşterilerimizin ebatlı kargolarını taşıyabilmek amaçlıdır. Araçlı Kurye yapacağınız gönderileriniz fiyatlandırması da Motorlu Kurye nin 4 katı olarak hesaplanmaktadır.

Bayrampaşa Kurye Hizmet Seçenekleri

 1. Bayrampaşa Motorlu Kurye Hizmeti
 2. Bayrampaşa Arabalı Kurye Hizmeti
 3. Bayrampaşa Acil Kurye Hizmeti
 4. Bayrampaşa Normal Kurye Hizmeti
 5. Bayrampaşa Gece Kurye Hizmeti
 6. Bayrampaşa Şehir içi Kurye Hizmeti
 7. Bayrampaşa Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Bayrampaşa Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmet Paşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Ortamahalle Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi
 • Rami Mahallesi
 • Topçular Mahallesi ve tüm noktalarda Bayrampaşa Kurye ekibimiz ile taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Bayrampaşa Kurye Nedir?

Bayrampaşa Kurye sizin yada iş yeriniz gün için de acil yada normal gitmesini istediğiniz kargo’larınızı Motosikleti ile taşıyan kişi ve kişilerdir.

Bayrampaşa Acil Kurye Teslimat Süresi Ne Kadar?

Bayrampaşa Acil Kurye gönderileriniz İstanbul içi bölgeler de maksimum 90 ila 120 dakikadır. Bu süre yol ve hava şartlarına göre daha da kısa olabilir.

Bayrampaşa Normal Kurye Teslimat Süresi?

Bayrampaşa Normal Kurye teslimat süresi İstanbul ilçeleri arasında maksimum alınıp teslim edilmesi 3.5 ila 4 saat arasındadır.

Bayrampaşa Kurye Nasıl Çağıra Bilirim?

Bayrampaşa dan tek tıkla Kurye çağıra bilirsiniz. Motokuryemerkezi firmamızın web sitesindeki iletişim numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Bayrampaşa Gece Kurye Hizmeti Varmı?

Evet Bayrampaşa Gece Kurye hizmetimiz var. Motorkuryemerkezinin arayarak hafta içi yada hafta sonu mesai saatleri sonrasın da da kargo yollaya bilir hatta getirte bilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye Gönderi Fiyatları?

Bayrampaşa Kurye Fiyatları için bizi aramanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise kargonuz için seçeceğiniz hizmet ve gideceği yerin mesafesi hatta ağırlık ebatı için bizi aramanız gerekir.

Bayrampaşa Şehirlerarası Kurye Hizmeti Varmı?

Bayrampaşa da İstanbul dışına da acil kargo yollaya bilirsiniz. Bunun için Şehirlerarası Kurye seçeneğimiz den yararlana bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara