fbpx
Servis Bölgelerimiz

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye ekiplerimiz ile bu ilçemizdeki müşterilerimizinde gün içi tüm teslimatları için Çatalca Motorlu Kurye yi tercih edin.

Çatalca Motorlu Kurye hizmet sayfamıza hoş geldiniz…

Çatalca Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilçeleri arasındaki tüm gönderilerinizin ulaştırıldığı noktalardan olup bu ilçedeki gümrük müşavirlikleri ve çevre sakinlerinin de özel kurye ihtiyaçlarında müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir taşımacılık hizmetidir.

Çatalca ilçemiz sakinliği ve doğasıyla insanı büyüleyen huzurlu muhteşem bir kentimizdir. İstanbulun en büyük yüz ölçümüne sahip ilçesi olarak bildiğiniz, Çatalca  Kültürel ve Coğrafi anlamdada önemli bir konuma sahiplik yapmaktadır. Bizde Catalca Moto Kurye ‘lerimiz ile sizlere bu bağlam da en iyi özel taşımacılık hizmetini başarıyla sunmayı misyon edindik.

Moto Kurye Merkezi firmamız İstanbul da 20 yıllık kurye’lik tecrübesi ile bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize lojistik hizmeti sunmaktadır. İstanbul Halkalı dan Çatalca ilçemize taşınan gümrük müşavirliklerlinin de gelmesiyle hareketli bir ilçe olan çatalca da evrak trafi de artmış durumdadır.

Çatalca Kurye

İstanbul Çatalca Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul  Çatalca Motorlu Kurye ekiplerimiz İstanbul ve Çatalca arasındaki yapacağınız evrak, zarf, koli, paket gibi önemli olan tüm gönderilerinizi istenilen adresler’den teslim alarak gideceği lokasyonlara ulaştırmakla yükümlüdürler.

İstanbul Çatalca ilçemize genelikle gümrük müdürlüklerine ve diğer ticari alanlara gönderilerimiz yapılmaktadır, nadiren de bireysel gönderiler yapılmaktadır.

Moto Kurye firmamız aracılığı ile bu ilçeye yapılan gönderileriniz de normal gönderi seçeneğimiz olmamaktadır bunun sebebi ise extra bölge olmasıdır, bu nedenle bu ilçemize yapacağınız tüm gönderileriniz express kurye gönderi seçeneğimiz ile 1.5 – 2 saat arasında teslimatlar yapılmaktadır.

Sizler de evrak göndermek istediğinizde ve daha detaylı bilgi almak istediğiniz de operasyon merkezi çalışanlarımız ile iletişime geçebilir ve kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi ile Çatalca ilçesin den İstanbul’un her yerine öneli tüm kargo’larınız hızlı ve güvenli gönderip getirtebilirsiniz. İstanbul Çatalca da bulunan Gümrük ofisleri ve diğer işletmeler den kurye talebin de bulunabilirsiniz. Bu ilçedeki müşterilerimizin Mecidiyeköy ilçesine yapacakları gönderilerine özel indirimler için bu sayfamızı da hemen ziyaret etmenizi tavsiye ederiz >> motokuryemerkezi.com/mecidiyeköy-kurye/

Çatalca Gümrük Kurye  Hizmeti

Çatalca Gümrük Kurye gönderileriniz İstanbul ilçelerinden bu semtteki gümrük genel müdürlüklerine doğrudan götürülür ve alıcı olan birime imza karşılığı teslim edilir.

Firmamız tarafından görevlendirilen motorlu kurye personelimiz  sizin evrağınızı teslim aldıkdan sonra başka her hangi bir adrese uğramadan doğrudan sizin gönderinizi ulaştırmakla yükümlüdür.

İstanbul ve Gebze Gümrük müşavirliklerinin gün içindeki halledilmesi gereken önemli tüm evrakları için tek bir personel görevlendirilir ve iş bitimine kadar sadece o personel sizin gönderiniz ile ilgilenir.

MotoKuryeMerkezi firmamız Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul da ve çevre iller de aktif olarak hızlı ve güvenilir taşımacılık sektörünün önde gelen bir kuruluşu olabilmek adını çatısını her geçen gün daha yükseltmektedir.

Çatalca Motorlu Kurye Firmaları?

Çatalca Motorlu Kurye Firması denilince akla ilk gelen isim 20 yıldır şüphesiz ki Moto Kurye Merkezi gelmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerin de olduğu gibi Çatalca da da günün her saati kesintisiz olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sizler de Bu ilçeye ister Gümrük evraklarınızı, isterseniz de önemli diğer kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Çatalca Kurye Hizmetlerin'den Nasıl Yararlana Bilirim?

Çatalca Kurye Hizmetlerimiz den yaralanmanız bize bir telefon etmek kadar basittir. Yapmanız gereken Moto Kurye Merkezi ‘ni iletişim telefonların dan arayarak gönderinize göre bir iş emri talebi oluşturmaktır. Akabinde başka yapmanız gereken hiç bir şey yoktur. Firmamız ile sizde zaman a karşı olan yarışınız da en etkili çözüm olan MotoKuryeMerkezi ni tercih edebilirsiniz.

Çatalca Moto Kurye İle Göndereceğim Evrak Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Çatalca Moto Kurye ile yollacağınız evrak vb kargo’larınız İstanbul ilçeleri arasına ortalama 2 ila 3 saat içerisin de maksimum süreler de teslim edilmektedir. Çatalca ilçesi extra bölgeler için de olduğundan dolayı bu bölge de normal gönderi seçeneğimiz yoktur ve sadece tek seçenek olarak express gönderi yapılmaktadır.

Çatalca Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Çatalca Acil Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Çatalca Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Çatalca Gümrük Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Çatalca Hızlı Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Çatalca Express Motorlu Kurye Hizmetleri
  • İstanbul Çatalca Motorlu Kurye Hizmetleri

MotoKuryeMerkezi firmamız yukarı da yazılı olan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile sizlere taşımacılık sektörünün liderliğini yapmaktan gurur duyuyor..

Çatalca Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Gümüşpınar Mahallesi,Hallaçlı Mahallesi,Hisarbeyli Mahallesi,İhsaniye Mahallesi,İnceğiz Mahallesi,İzzettin Mahallesi,Kabakça Mahallesi,Kaleiçi Mahallesi,Kalfa Mahallesi,Karacaköy Merkez Mahallesi,Karamandere Mahallesi,Kestanelik Mahallesi,Celepköy Mahallesi,Çakıl Mahallesi,Çanakça Mahallesi,Çiftlikköy Merkez Mahallesi,Dağyenice Mahallesi,Elbasan Mahallesi,Fatih Mahallesi,Ferhatpaşa Mahallesi,Gökçeali Mahallesi,Kızılcaali Mahallesi,Muratbey Merkez Mahallesi,Nakkaş Mahallesi,Oklalı Mahallesi,Ormanlı Mahallesi,Ovayenice Mahallesi,Örcünlü Mahallesi,Örencik Mahallesi,Subaşı Mahallesi,Yalıköy Mahallesi,Yaylacık Mahallesi,Yazlık Mahallesi,Akalan Mahallesi,Atatürk Mahallesi,Aydınlar Mahallesi,Bahşayiş Mahallesi,Başak Mahallesi,Belgrat Mahallesindeki Çatalca Kurye hizmetlerimiz kesintisiz günün her saati devam etmektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu