fbpx
Servis Bölgelerimiz

Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Kadıköy Moto Kurye‘ler Şehiriçi ve Şehirlerarası Taşımacılık hizmetlerimiz Profesyonel Kadıköy Motorlu Kurye personellerimiz ile sizler için kesintisiz olarak devam ediyor.

Motorlu Kurye ; Hizmet seçeneklerimiz ile İstanbul da yaşayan 20 milyon vatandaşımıza özel olarak taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sizler de Kadıköy den ister Şehiriçi isterseniz de Şehirdışı acil kargolarınızı güvenle gönderip getirte bilirsiniz. Hizmetimiz hakkın da bilmeniz gereken her konuyu sizler için kalem aldık.

Kadıköy Kurye ekiplerimiz sizlerin de zaman ile olan yarışınızda en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Sizler de bu ilçemiz den evrak vb gönderileriniz olduğun da ya da getirtmek istediğiniz de bize bir telefonla ulaşarak kolayca kurye talebi oluştura bilirsiniz.

Kadıköy Kurye Hizmetleri

Kadıköy Kurye ekiplerimiz ile sizler de günün her saatinde iş yerinizin yada kendi şahşi gönderileriniz için kadıköy ilçemizden ve İstanbulun tüm semtlerinden bireysel ve kurumsal acil ulaştırılması gereken ve el’den teslimatının yapılması gereken önemli olan matbu evraklarınız, koli, paket, hediyelik eşya vb motosiklet ile taşına bilecek tüm gönderilerinizi istediğiniz ilçe ve illere sorunsuz bir şekilde sizlere verilen teslimat sözü sürelerinde ulaştırıyoruz.

İstanbul ilimizin her geçen gün artan nüfusuyla beraber araç trafiğinin de artış göstermiş olduğu bu ilçemizin yoğun bir insan ve araç kargaşasının  kalabalığın içerisinde vaktinde yetiştirilmesi imkansız dediğiniz ve ulaştırılmasını istediğiniz tüm gönderilerinizi uzman Kadıköy Motorlu Kurye personellerimiz ile ulaştırıyoruz ve teslim ediyoruz.

Tarihi güzelliklere sahip olan anadoluyakasında marmara denizine sınır tarihi güzellikleriyle ve gece mekanlarıyla bililen kadıköy istanbulun gezi için en çok tercih edilen ilçelerindendir.

Kadıköy Moto Kurye hizmetlerini neden tercih ederiz ve nasıl hizmet alabiliriz soruna çağrı merkezimizi arayarak aklınıza takılan ne varsa ve öğrenmek istediğiniz ne varsa günün istediğiniz saatinde araya bilir ve hizmet alabilirsiniz veya web sayfamızdan hizmet formu talebini oluşturarak hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

✓ Kadıköy Motorlu Kurye Hizmetleri Kadıköy Motorlu Kurye Hizmeti yanı sıra Arabalı Kurye ekibimiz ile de ağır ve ebatlı tüm kargolarınızı taşıyoruz. Fiyat bilgisi ve Kurye talebi için bizi arayabilirsiniz.
✓ Kadıköy Hızlı Kurye Servisi Kadıköy Hızlı Kurye Servisi seçeneği ile sizler de İstanbul ilçelerine önemli evrak vb kargolarınızı 1.5 / 2 saat gibi süreler içerisin de yollayabilirsiniz.
✓ Kadıköy Gece Kurye HizmetiKadıköy Gece Motor Kurye Hizmeti‘miz akşam saat 19:00 da başlar ve sadece o anki sizin gönderinizi alıp teslim eder. Firmamız ile yapacağınız gece gönderilerinizin hepsi express olarak alınıp teslim edilir.
✓ Kadıköy Gümrük Kurye TeslimatıKadıköy Gümrük Kurye Teslimatlarınız için biz den haftanın her günü Kurye talebin de bulunabilirsiniz. Firmamız dan bulunacağınız personelimiz ile özel olan Gümrük evraklarınızı güvenle yollayıp getirtebilirsiniz.
✓ Kadıköy Özel Kurye Firmaları Kadıköy Özel Motorlu Kurye Firmaları olarak arama yaptığınız da ilk önceliğiniz sizlerin de hiç şüphesiz ki Motokuryemerkezi olmalı! Neden mi biz olmayız çünkü 22 yıllık tecrübeye profesyonel ekibe ve ekipmanlara sahibiz.
Moto Kurye Merkezi firmamız Kadıköy ilçesin de olmakla beraber İstanbul’un 39 ilçesin de de bireysel ve kurumsal her müşterisine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sizler de firmamızın diğer hizmet bölgelerine göz atmak ve bilgi sahibi olmak istediğiniz de motokuryemerkezi.com/bostanci-kurye/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kadıköy Kurye
Kadıköy Kurye

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi ‘mizde 7 gün 24 saat kesintsiz olarak İstanbul il sınırları içerisinde devam etmektedir.

Sizler de bu ilçemizden istediğiniz gün ve saatte hızlı bir şekilde ulaştırılmasını istediğiniz ve elden teslim edilmesini istediğiniz kanunen taşınması yasal olan ve motosiklet ile taşına bilinecek tüm gönderiniz için uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Moto Kurye merkezimiz sizlerin iş emri doğrultusunda çalışmaya başlıyor ve sizlerin acil durumlarına göre gönderilerinizi express kurye gönderisi yada normal kurye gönderi seçeneklerimizle sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Kadıköy ilçemizden yapacağınız gönderileriniz yada bu lokasyona getirmek istediğiniz gönderileriniz İstanbul için geçerli bölgeler de acil gönderi seçeneklerimiz geçerlidir ve normal gönderi seçeneğinin iki katı ücrete tabidir.

Kadıöy Acil Kurye ile gönderileriniz’de Moto Kurye ‘lerimiz güzergahındaki başka her hangi bir gönderi almaz ve doğrudan sadece sizin gönderinizin gideceği lokasyona giderek isim imza kayıtlarını yaparak teslimatınızı gerçekleştirir.

Sonrasında Motokuryemerkezimizin operasyon merkezi çalışanlarımız tarafından mail yada telefon yoluyla kurye gönderinizle ilgili teslimat bilgileri tarafınıza bildirilir. Motokuryemerkezi İstanbul daki taşımacılık sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile her zaman öncü firmalardan biri olmuştur ve hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir ve etmeye devam edecektir.

Sizleride ailemizin içinde görmekten mutululuk duyarız ve birlikte olan çalışmalarımızın devamını temenni ederiz. Kadıköy ilçemizden yapacağınız diğer gönderileriniz için diğer >> sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.!

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

 • Kadıköy Motorlu Kurye Hizmeti
 • Kadıköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti
 • Kadıköy Hızlı Motorlu Kurye Hizmeti
 • Kadıköy Express Motorlu Kurye Hizmeti
 • Kadıköy Vip Motorlu Kurye Hizmeti

MotoKuryeMerkezi ‘mizin yukarıda yazılı olanlar ve daha onlarca sizlere özel gönderi seçeneklerimizle sizlerinde zaman ile olan yarışlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz ve günün geri kalan vaktinizi size geri veriyoruz. Sizler masanızın başında sıcacık kahlerinizi yudumlarken bizler gönderilerinizi sorunsuz ve hızlı vir şekilde firmamız güvencesi altında istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz, bunun için yapmanız gereken tek şey bizim ile irtibat telefonlarımız dan iletişime geçmeniz yeterlidir. Kadikoy Motorlu Kurye ‘lerimiz araba kurye, hızlı kurye, ilaç kurye, motorlu kurye, vip kurye, express kurye, normal kurye, gece kurye gibi seçeneklerimiz ile sizlere 7/24 kurye hizmeti sağlamaktadır.

Kadıköy Kurye Hakkın da Sık Sorulan Sorular

Kadıköy Motorlu Kurye Nedir Ne İş Yapar?

Kadıköy Motorlu Kurye Nedir Ne İş Yapar sorunuz cevabı: Moto Kurye Merkezi firmamızın Kadıköy ilçesin deki ekiplerimiz ile bu lokasyondaki tüm müşterilerimiz acil veya normal gün içi teslim edilmesi gerekli kargo, evrak, koli, zarf gibi önemli gönderilerini bir yerden başka bir yere motosikleti ile taşıyan kişi ve kişilerdir. Peki Kadıköy Kurye Hizmetlerin den nasıl yararlana bilirsiniz? Kadıköy Kurye hizmetimiz den yararlanmak için öncelikle firmamızın operasyon merkezini aramanız ve gönderinize göre bir iş emri formu oluşturmanızdır. Akabinde size veya gönderinize en yakın olan Kurye personelimiz gelerek kargonuzu gideceği yere seçiminize göre size verilen süreler içerisinde ulaştıracaktır.

Kadıköy de Motorlu Kurye Firmaları?

Kadıköy de Motorlu Kurye firmaları arasın da sizlere 20 yıldır kesintisiz hizmet veren Moto Kurye Merkezi dir. İstanbul ilçelerin de olduğu üzre Kadıköy ilçemiz de de motorlu kurye personellerimiz ile sizlerinde acil durumlarınız daki gönderilerinizi ivedikle gideceği her yere sorunsuz ulaştırıyoruz. Kadıköy Kurye Firmamız dan alacağınız hizmetlerimize özel indirimler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Kadıköy Motorlu Kurye İle Gönderilerim Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Kadıköy Motorlu Kurye ile yapacağınız gönderileriniz tamamen sizlerin seçmiş olduğu duruma göre size söz verilen süreler içerisin de teslim ediliyor. Bu süreler acil gönderiniz de (90 dakika) normal gönderi seçeneğiniz de ise (180 dakika) dır. Bir de en hızlı olan vip gönderi seçeneğimiz de ise (60 dakika) olarak belirlenmektedir.

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Kadıköy Motorlu Kurye ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimiz için aşağı da yazılı olan Kadıköy ün tüm mahallelerin den tek tıkla Kurye talebinde buluna bilirsiniz.

Hizmet alabileceğiniz Kadıköy e bağlı mahalleler..

 • Acıbadem Mahallesi
 • Bostancı Mahallesi
 • Caddebostan Mahallesi
 • Caferağa Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Ondokuzmayıs Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayıcedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi

Kadıköy den haftanın her günün de ve her saatin de Kadıköy Motorlu Kurye hizmeti veriyoruz. Motokuryemerkezi ; Firmamızın Kadıköy hizmet bölgelerimiz içerisindeki gönderileriniz için yukarı da belirtilen teslimat süreleri geçerlidir. İstanbul Kadıköy den il dışına yapmış olduğunuz gönderileriniz için ortalama tahmini teslimat süreleri verilir ve en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm           : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
📲 WhatsApp Sipariş 📞 Hemen Ara