fbpx
Servis Bölgelerimiz

Adalar Kurye

Adalar Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

Adalar Kurye ekiplerimiz ile İstanbul ilçelerinde tüm Adalara olan kargolarınızı hızlı alıp teslim ediyoruz. İstanbul da bulunan her Adalar dan da İstanbul ilçelerine kargo gönderisi yapabilirsiniz. Adalar Kurye hizmetimiz hakkın da detaylı bilgiye sahip olmak için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Adalar Moto Kurye : Hizmetleri Mega Kent İstanbul şehrinin Anadolu Yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanan, Büyük Ada, Heybeli Ada, Burgaz Ada, Kınalı Ada ve Sedef Ada’sına hızlı ve güvenilir tüm kurye gönderileriniz için, sizlerde gün içerisinde Kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesinde bulunan Motokuryemerkezi Firmamızın iletişim numaralarından yada web sayfası üzerinden iş emri formu doldurarak gün içerisinde adalar bölgelerine iş yerinizin yada kendi özel evrak, koli, paket, hediyelik eşya gibi özel gönderilerinizi firmamız aracılığı ile uzman Adalarda Kurye personellerimiz aracılığı ile sorunsuz olarak ulaştıra bilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere 39 ilçe ve 789 mahallesine aktif olarak kurye hizmetleri sunan fimamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adres bilgisiyle sizlerin de gün içerisinde yada geceleri nöbetci kurye ‘leri ile kesintisiz olarak sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Firmamızın birincil önceliği ise siz değerli müşterilerimizin ve aile üyelerimizin memnuniyetidir. İstanbul Adalar Kurye hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız tek şey genel merkezimizi arayarak çağrı merkezimize iş emrinizi oluşturarak bulunduğunuz konuma en yakın saha personelimizi yani Motosikletli Kurye mizi yönlendirerek sizlerden yollamak istediğiniz Adalar Moto Kurye gönderilerinizi teslimat formunu doldurarak teslim alır ve ulaşmasını istediğiniz lokasyona direkt olarak sorunsuzca ulaştırır ve teslim eder.

Adalar dan Bostancı Kurye ekiplerimiz ile İstanbul ilçelerine evrak ve diğer tüm Kargo’larınızı gönderip getirte bilirken hizmetimiz hakkın da da bilgi sahibi olmak istemezmisiniz?

Adalar Kurye

Sonrasında yollamış olduğunuz gönderiniz için görevlendirilen Moto Kurye personelimiz gün içerisinde her an irtibat halinde olduğu operasyon merkezimizi arayarak teslimat bilgilerini verir. Motokuryemerkezinin Operasyon sorumlusu personellerimiz bizler aracılığı ile ulaştırmış olduğunuz gönderinizin tüm bilgilerini tarafınıza mail yada telefon aracılığı ile aktarır.

Firmamız aracılığı ile yollamış olduğunuz bütün gönderilerinizin teslimat alımından sonrasına kadar olan tüm bilgileri çalışanlarımız tarafından kayıt altına alınarak arşivlenmektedir. Sizlerde Bu ve diğer tüm gönderi seçeneklerimiz ile ilgili aklınıza takılan ne varsa günün her saatinde 7/24 bizi arayarak öğrene bilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.

✓Adalar Motorlu Kurye Firması  Adalar Motorlu Kurye Firması olarak sizlere haftanın her günü İstanbul dan tüm Adalara Kargo taşımacılığı yapıyoruz. Sizde daha fazla bilgi almak için bize iletişim numaralarımız dan ulaşabilirsiniz.
✓Adalara Nasıl Kargo Yollayabilirsiniz İstanbul da bulunan toplam 9 Adaya İstanbul ilçelerin de kargo gönderisi yapabilir veya yollayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamız dan Kurye talebin de bulunmak ve kargonuzu gideceği ve alınacağı yeri söylemek yeterli.
✓Adalar Kurye Fiyatı  Adalar Kurye Fiyatları ; Kargonuzun alınacağı Adaya ve İstanbul da gideceği ilçenin mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Sizde kargonuz için güncel fiyat bilgisini operasyon merkezimiz den bir telefonla alabilir ve Kurye talebinde bulunabilirsiniz.
✓Adalara Acil Kurye Teslimatı Adalara Acil Kurye Teslimatı yapmak istediğiniz de Motorlu Kurye personellerimiz gönderinizi olduğu Lokasyondan alarak bulunduğunuz Adaya feribot ile geçerek adresinize doğrudan getirir. Bu süre kargonuzun alınacağı mesafeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.
✓İstanbul Adalar Kurye Seçenekleri  İstanbul Adalar Kurye Seçenekleri dediğimiz de malesefki bu lokasyonlara sadece evrak yada motosikletin taşıyabileceği kargolarınızı getire biliyoruz. Bu teslimatlarımız da Motorlu Kurye personelinin feribot ile Adalara gelerek kargonuzu getirmesi ile yapılıyor.

İstanbul Adalar Kurye Hizmetleri

Adalar Motorlu Kurye Hizmetlerimiz İstanbul ilimizde bulun tüm Adalar’a yapılmaktadır. Bu bölgelerimizin geçerli olduğu Adalar’ın isimleri aşağıda yazlı olduğu yerleşim yerlerine yapılmaktadır.

Büyük Ada | Burgaz Ada | Heybeli Ada | Kınalı Ada | Sedef Adası | Kaşık Adası | Yassı Ada | Sivri Ada | Tavşan Adası | Bölgelerimize İstanbul un tüm ilçelerinden hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz hizmet alabilir.

İstanbul Anadolu yakası yada Avrupa yakasındaki iş yerlerinizin yada şahsi gönderilerinizin sorunsuz şekilde ve vaktinde ulaştırılmasını istediğinizde yapmanız gereken tek şey bu işte uzman olan motokuryemerkezimizi aramaktır. Kurye ve Lojistik sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ile sizlere hayatınızdaki zaman ile olan yarışlarınızda en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizlerde uzman moto kurye personellerimiz ile yetiştirilmesi gereken, ve özel olarak elden teslim esilmesini istediğiniz evrak, kimlik, pasaport, paket, koli gibi motosikletli kurye ile taşınması mümkün olan her gönderilerinizi sizlere sözü verilen teslimat sürelerinde istediğiniz hedef noktaya en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. İstanbul ile bağlı olan adalara yaptığınız bütün gönderilerinize tek ücret tarifesi uygulanır ve bu tarifemiz express gönderi olarak tarafınızdan tahsis edilir.

Adalar Moto Kurye ile Aklınıza takılan ne varsa genel merkezimizden öğrene bilirisiniz. Sizleride aramızdan görmekten kıvanç duyarız. Bizler tüm kadromuz ve ekipmanlarımız ile sizlerin en ihtiyacınız olduğu durumlarınızda hizmetlerinizdeyiz.

Adalar Motorlu Kurye Hizmeti Sunduğumuz Bölgeler

Adalar Moto Kurye gönderileriniz de bize internet üzerinden aşağıda yazılı olan anahtar kelimelerimizi yazarak ulaşabilirsiniz. Moto Kurye Merkezi ekiplerimiz İstanbul Adalar’ına haftanın her günü ve saatinde hizmet vermektedir.

  • Büyükada Kurye Hizmeti
  • Heybeliada Kurye Hizmeti
  • Burgazada Kurye Hizmeti
  • Kınalıada Kurye Hizmeti
  • Sedefada Kurye Hizmeti
  • Sivriada Kurye Hizmeti
  • Yassıada Kurye Hizmeti
  • Kaşıkada Kurye Hizmeti
  • Tavşanada Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi firmamız bunlar ve daha bir çok gönderi seçeneklerimiz ile her zaman hizmetlerinizdedir. Bizelere Aşağıda yazılı olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Adalar Kurye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Adalar Kurye Hizmetin den Nasıl Yararlana Bilirim?

Motokuryemerkezi firmamızı arayarak Adalar Kurye hizmetin den kolayca yararlana bilirsiniz. Adalar Kurye gönderisi yapmak için firmamız dan Kurye talebinde bulunmayı unutmayın

Adalar dan Nasıl Kargo Yollaya Bilirim?

İstanbul da bulunan tüm Adalar dan bir telefon ile Kargo yollaya bilirsiniz. Motokuryemerkezi firmamız bu bağlam da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Yapmanız gereken tek şey operasyon merkezimize iş emri talep formu oluşturarak kargonuzu yollaya bilir yada getirte bilirsiniz.

Adalar dan Saat Kaça Kadar Kargo Göndere Bilirim?

İstanbul Adalar dan feribot saatleri içerisin de kargo yollayabilirsiniz. Firmamıza ait bot yada tekne olmadı için bu hizmeti sizlere belediyenin yada özel tekne tur firmalarının tahsis ettikleri sizlerin de kullanmış oldukları tekneler ile yapıyoruz. Bu nedenle çalışma saatlerimiz de mecburen feribot saatleri içerisinde olmak zorunda oluyor.

Adalar Kurye Gönderi Fiyatları Ne Kadar?

Adalar Kurye gönderilerinizin fiyatı kargonuzun gideceği lokasyona göre değişmektedir. Bu nedenle yapacağınız gönderinizin neresi olduğunu firmamıza söyleyerek güncel fiyat bilgisini öğrene bilirsiniz.

Adalar Kurye ile Kargom Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Adalar Kurye ile kargo gönderileriniz İstanbul ilçelerine uzaklık ve mesafeye göre değişkenlik göstermenin yanı sıra feribot sefer saatine göre değişebilmektedir. Bu bağlam da Adalar dan yapacağınız kargo gönderinize net bir süre verilememektedir. Lakin bu süre ortalama maksimum 4 ile 5 saati geçmemektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp : 0532 362 37 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara