fbpx
Blog

Motorlu Kurye Nedir?

Motorlu Kurye Nedir? Sorularınızın tüm cevabı bu makalemiz de..

Motorlu Kurye personeli bir kurum ve kuruluşa bağlı olarak Motosikleti ile çalışan Kurye personelidir.

Motokuryemerkezi de İstanbul’da 20 yıldır bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine 7/24 kesintisiz olarak hizmet veren ve Motosikletli Kurye personellerine hakim bir öncü kuruluştur.

Firmamız İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır ve tüm çalışanlarını tek bir merkezden organize eden uzman operasyon çalışanlarına sahip bunun yanı sıra kalitesinden 20 yıldır hiç bir gün ödün vermeyen bir ekibe sahiptir.

Motorlu Kurye Nedir ve Nasıl Çalışır?

Motosikletli Kurye bağlı olduğu firmamın yönlendirmesi ile verilen adresten alınması gereken kargo ve paketlerı gitmesi istenilen adrese taşıyan personeldir. Motosikletli Kurye ile daha fazla bilgi için hemen ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Motokuryemerkezi  hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerimizden nasıl yararlana biliriz dediğinizde bu makalemizde de yazıldığı üzre öncelikle gönderinize göre uygun olan hizmet talebi oluşturarak kargonuzu gönderip getirte bilirsiniz.

  • Motorlu Kurye Talep Formunu Nasıl Oluştururuz?

İstanbul Moto Kurye Talep Formunu isterseniz web sitemiz üzerinden online veya iletişim numaralarımızı arayarak oluştura bilirsiniz. Kurye talep formu için buraya göz atabilirsiniz.

  • Motorlu Kurye Nasıl Çalışır?

Motorlu Kurye personelimiz sizlerin firmamıza oluşturmuş olduğunuz talep e göre çalışır. Personelimiz operasyon merkezinden aldığı talimatlar doğrultusunda ve zamanda verilen adrese giderek hazır olan kargo gönderinizi tarafınızdan teslimat formu karşılığında alır ve gideceği adrese ulaştırır.

Motorlu Kurye hakkında öğrenmek istediğiniz her şey için şimdi ziyaret edin.

motorlu kurye nedir

Motorlu Kurye ile gönderi yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  1. Acil Motorlu Kurye ile gönderi yapmak istediğinizde yollayacağınız kargo’nun hazır olması. Şimdi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir ve talep oluştura bilirsiniz.
  2. Hızlı Motorlu Kurye bekletilmemeli, bekletilirse tarafınıza bekleme ücretinin yasıtılması, ve gitmesini istediğiniz gönderilerinizin adreslerinin önceden tarafımıza bildirilmesi gibi önemli hususlara dikkat edilmesi gerekmetedir. Hızlı gönderileriniz için ilgili sayfamızı ziyaret edin.
  3. Alım ve teslim adreslerinin düzgün bir şekilde verilmesi her ihtimale karşı alıcı irtibat numarasının operasyon personeline verilmesi.
  4. Kargo‘nuzu Kurye ye teslim ettiğinizde mutlaka teslimat makbuzunun düzgün bilgiler ile düzenlenmesi ve bir nüshasının istenmesi.
  5. Göndereceğiniz Kargo’ nuzun kanuninen taşınmasının yasal olması ve içeriğinin Kurye personeline yada operasyon merkezine bildirilmesi.
  6. Express Motorlu Kurye gönderiniz Koli, Paket, Zarf vb ürünlerinizin tamamen tarafınızdan ambalaj edilerek hazır bekletilmesi gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz ekspres gönderileriniz ile ilgili detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin.
  7. Firmamız ile yapacağınız gönderilerinizde yaşanacak her durumlarda Motorlu Kurye personeli ile operasyon merkezi ile iletişimde olunması.
  8. Genel merkezimize oluşturduğunuz kurye talep formu haricinde kurye personelinden extra bir adrese gönderi talebinde bulunulmaması gerekir. Gönderilerinizde oluşacak Extra değişiklikler için yine operasyon merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Yukarıda yazılı olan ve aklınıza takılan tüm sorular için bizi istediğiniz her gün her saatte araya bilirsiniz.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgilerimiz

Lokasyon  : Üsküdar / İstanbul

İletişim      : 0216 470 69 91

Gsm          : 0544 470 69 91

WhatsApp: 0532 362 37 90

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara