Sultanbeyli Kurye

Moto Kurye Merkezi

Sultanbeyli kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

 Sultanbeyli kurye hizmetlerimiz siz müşterilerimiz için günün her saatinde kesintisiz olarak devam etmektedir. Motokuryemerkezi 'ne bağlı olarak çalışan kurye'lerimiz ve arabalı kurye personellerimiz ile sizlerinde kurumsal ve bireysel tüm gönderilerinizi istediğiniz adreslere istediğiniz gönderi seçeneklerimiz ile sorunsuz olarak güvenli bir şekilde ulaştırılarak teslim edilmektedir. Firmamız İstanbul içi 39 ilçe ve 789 mahallesindeki tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gün içerisindeki yoğun iş temposun'da acil ulaştırılması gereken ve matbu şeklinde elden teslim edilmesi gereken önemli evrak, kimlik, ehliyet, pasaport, gümrük evrakları, koli, paket, hediyelik eşya gibi önemli olan gönderilerinizi sizlerden teslim alarak İstanbul içi istediğiniz ilçelere Sultanbeyli Kurye ekiplerimiz ile ulaştırıyoruz. Sultanbeyli ilçemiz ekonomisini en çok emlak, konut ve taşınmaz yatırımı ile sağlamaktadır. Kentsel dönüşüm planları ve projeleri bu bölgede rağbet görmektedir. Bizde MotoKuryeMerkezi olarak, Sultanbeyli Kurye ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu ve diğer kurye gönderi seçeneklerimiz ile ilgili tüm gerekli bilgiyi iletişim numaralarımızı istediğiniz saatte arayarak çağrı merkezi personellerimiz'den öğrene bilirsiniz, ve ya www.motokuryemerkezi.com web adresimiz'den hizmet formu oluştururak size özel kurye gönderi seçeneklerimiz'den yararlanabilirsiniz.

Sultanbeyli Kurye Gönderi Prosedürümüz ve Seçeneklerimiz

 Sultanbeyli Moto Kurye hizmetlerimiz sizlerin genel merkezimize iş emri oluşturmanız sonrasında başlayarak gönderileriniz teslimat noktasına ulaşıncaya dek devam etmektedir. Sizlerin'de bu gönderileriniz için yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz konumdan o anki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz hizmet seçeneğinize göre bulunduğunuz yere en yakın motosikletli kurye personelimizi acil durumlarınızdaki evraklarınız için 30 ila 45 dakika içerisinde aldırıp yine aynı şekilde geçerli olan bölgelere 30 ila 45 dakika da ulaştırıyoruz, normal gönderi seçeneğiniz'de ise en geç 1.5 saate kadar bulunduğunuz yerden teslim alıyoruz ve 1.5 ila 2 saat içerisinde teslim ediyoruz. Express Sultanbeyli Kurye seçeneğiniz'de moto kurye personelimiz güzargahı üzerinde başka her hangi bir gönderi almaz ve sadece sizin gönderilerinizi hedef noktalara ulaştırır, bu süre İstanbul içi ilçelerimizde maksimum 90 dakika da teslimat süremiz vardır ve normal gönderileriniz iki katı ücrete tabi tutulur. Motokuryemerkezimiz den yapacanız gönderileriniz firmamız güvencesi altına merkezimize bağlı olarak çalışan profesyönel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Sizler'de sultanbeyli moto kurye hizmetlerimiz'den ve diğer hizmet seçeneklerimiz'den ihtiyacınız olduğu her zaman yararlanabilmek için bizim ile iletişime geçin, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına nöbetçi personellerimizlede 7/24 hizmetlerimiz 20 yıllık kuryelik tercübelerimizle kesintisiz olarak devam etmektedir. Sultanbeyli bölgesi hizmetlerimiz ve diğer gönderi seçeneklerimiz'den bazıları aşağıda yazıdığı gibidir. 

  • Sultanbeyli Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Sultanbeyli Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri 

Sultanbeyli Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri 

Sultanbeyli Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri 

Sultanbeyli Kurye | Arabalı Kurye Hizmetleri 

Sultanbeyli Kurye | 7/24 Moto Kurye Hizmetleri 

MotoKuryeMerkezi 'mizin yukarıda yazılı onlan ve daha onlarca hizmet seçenekleri ile İstanbul ilçelerin'deki tüm kurumsal ve bireysel müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için uzman ekip ve ekipmanları ile Sultanbeyli Moto Kurye personellerimiz en iyi çözüm ortağınız oluyor.

Sultanbeyli Moto Kurye hizmet bölgelerimiz

Motokuryemerkezi İstanbul Anadoluyakasında bulunan sultanbeyli ilçesi ve tüm mahallelerinde hizmetlerine devam etmektedir.  Sultanbeyli ilçesine bağlı mahalleler yazıldığı olanlar ve ilçenin genelindeki herkeze özel olarak sunulan motosikletli kurye hizmetlerimiz bu semtlerimizde de geçerlidir. * Abdurrahmangazi Mahallesi *  Adil Mahallesi * Ahmet Yesevi Mahallesi * Akşemsettin Mahallesi * Battalgazi Mahallesi * Fatih Mahallesi * Hamidiye Mahallesi * Hasanpaşa Mahallesi * Mecidiye Mahallesi * Mehmet Akif Mahallesi * Mimar Sinan Mahallesi * Necip Fazıl Mahallesi * Orhangazi Mahallesi * Turgut Reis Mahallesi * Yavuz Selim Mahallesinde 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Motokuryemerkezi firma adress bilgileri ve iletişim telefonlarımız

Adres : kısıklı caddesi no 49 altunizade üsküdar / istanbul 

iletişim : 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

web : www.motokuryemerkezi.com

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın