Sancaktepe Kurye

Moto Kurye Merkezi

Sancaktepe Moto Kurye web sayfamıza hoş geldiniz.

Sancaktepe Kurye : Hizmetlerimiz MotoKuryeMerkezi mizin uzman ekip ve ekipmanları ile istanbul genelindeki tüm ilçe ve mahallerinde aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz devam etmektedir. Sizlerinde bu bölgedeki acil olarak başka bir lokasyona gitmesini istediğiniz evrak, kimlik, pasaport, ehliyet, paket, koli, hediyelik eşya gibi özel olan matbu evraklarınız ve gönderileriniz için genel merkezimizi arayarak yada web sayfamızdan hizmet formu isteği yaparak istediğiniz günde ve saatte o anki aciliyetinize göre gönderi seçeneklerimiz ile ulaştıra bilirsiniz. İstanbul ilimizin 39 ileçesinde ve 789 mahallesinde her an hazır bekleyen ve aktif olarak çalışmakta olan Sanacaktepe Kurye ekiplerimiz ile sizlerinde firmamızdan yapacağınız gönderi hizmetlerinizde sorunsuz ve güven kapsamımız da ulaştırılarak teslimatlarınız yapılmaktadır. Sancaktepe bölgesi İstanbul Anadolu yakası ümraniye ilçesine bağlı bir bölgemiz olup ticari ve sanayi bölgesi olmakla bilinmektedir, bu bölgemizdeki müşterilerimizin ister iş yerleri için ister şahsi gönderileri için bizler her daim zamanla olan yarışlarınız da en iyi çözüm ortağınız olmaktayız. Sancaktepe Kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan ve gönderilerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz be varsa motokuryemerkezi'mizi 7/24 istediğiniz saatte ve günde iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz ve size özel gönderi seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Sancaktepe Kurye Gönderi Prosedürümüz ve Hizmet Seçeneklerimiz

Sancaktepe Kurye hzimetlerimiz motokuryemerkezi nin hizmet vermiş olduğu bölgelerindendir ve bu bölgedeki müşterilerimiz de günün istediği saatinde istedikleri adreslere ulaştırılması gereken gönderleri için firmamızın hizmetlerinden yararlana bilirler. Sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizden nasıl yararlana bilirsiniz sorularınız için genel merkezimizin çağrı merkezini arayarak sorularınıza cevap alabilir ve iş emri oluştura bilirsiniz. MotoKuryeMerkezi'nin çağrı merkezi ve sancatepe moto kurye personelleri mesai saatlerinizde ve mesai saatleriniz sonrasındaki yapacağınız tüm gönderileriniz için görevlerinin başında olup kesintisiz hizmetlerimiz için siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olabilmek adına tüm özverileri ile çalışmaktadır. Sizlerde Çağrı merkezimizi arayarak kendinize ve zamanınıza göre olan gönderi seçeneklerimizle gönderilernizi isteiğiniz adreslere ulaştırabilmektesiniz. Merkezimizden yapacağınız gönderi seçeneklerimiz aciliyet durumlarınıza göre express kurye yada normal kurye sistemizde ulaştırılmaktadır. 

  • Expresss Kurye : Gönderileriniz İstanbul içi bölgelere maksimum toplamda 1.5 saat içerisinde gönderi yapacağınız yerden alınarak hedef noktaya ulaştırılır.
  • Normal Kurye : Gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimizde ise maksimum 3 saat içerisinde İstanbul içi ilçelerimizden alınır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisinde bölgelere teslim edilir.

MotoKuryeMerkezi'mizin kurye gönderi sürelerimiz yukarıda yazılı olan süreler içerisinde tarafınızdan alınarak istediğiniz İstanbul içerisindeki İlçelerimize sorunsuz olarak ulaştırılır ve isim imza kayıtları yapılarak teslim edilir. Teslimatınız süresince yapmış olduğunuz gönderilerinizle ilgili tüm bilgiyi operasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Sancaktepe Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Sancaktepe Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri 

Sancaktepe Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Sancaktepe Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri

Sancaktepe Kurye | 7/24 Moto Kurye Hizmetleri

Sancaktepe Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Ve Daha onlarca kurye gönderi seçeneklerimiz ile sizlerinde her 7 gün 24 saat Sancaktepe Motorlu Kurye 'lerimiz ile daim hizmetinizdeyiz. 

Sancaktepe Moto Kurye hizmet bölgelerimiz

Motokuryemerkezimiz Ümraniye Sancaktepe bölgesinin aşağıda yazılı olan mahllelerinde ve bölge genelindeki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimze 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde bu bölgelerimizden yada İstanbul içindeki tüm İlçelerimizden evrak göndere bilir yada kendinize getirte bilirsiniz. 

* Abdurrahmangazi Mahallesi * Akpınar Mahallesi * Atatürk Mahallesi * Emek Mahallesi * Eyüp Sultan Mahallesi * Fatih Mahallesi * Hilal Mahallesi * İnönü Mahallesi * Kemal Türkler Mahallesi * Meclis Mahallesi * Merve Mahallesi * Mevlana Mahallesi * Osmangazi Mahallesi * Paşaköy Mahallesi * Safa Mahallesi * Sarıgazi Mahallesi * Veysel Karani Mahallesi * Yenidoğan Mahallesi * Yunus Emre Mahallesin'de 7/24 Sancaktepe Moto Kurye 'lerimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Adresimiz ve İletişim Telefonlarımız

İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ilçesinde bulunan genel merkezimizin açık adres bilgilerimiz ve 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefonlarımız aşağıda yazılı olduğu gibidir, sizlerde genel merkezimizi arayarak istediğiniz bilgiyi alabilir ve kendinize uygun iş emri formunuzu oluştura bilirsiniz.

MotoKuryeMerkezi Adresimiz : Kısıklı caddesi no 49 Altunizade Üsküdar / İstanbul

İletişim Telefonlarımız : | 0216 470 69 91 | 0539 290 69 92 | 0532 362 37 90 |

web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

Yorumlar

Hülya – 20 Mayıs 2019 / Pazartesi 23:40:37:
Çok hızlı bir teslimat gerçekleştirdiniz gerçekten bu kadar hızlı olabileceğini tahmin etmemiştim çok teşekkürler. Moto Kurye Merkezi

Semih Gündüz Cevapladı

Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz hülya hanım.

Yorum Yapın