Dudullu Kurye

Moto Kurye Merkezi

Dudullu kurye web sayfamıza hoş geldiniz...

Dudullu Kurye Hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere 39 ilçe ve 789 İstanbul il sınırları içerisindeki bölgelerimizde aktif olarak devam etmektedir. Motokuryemerkezi mize bağlı olarak çalışan tecrübeli dudullu kurye lerimizle sizlerinde mesai saatleri içerisinde ve mesai saatleri sonrasındaki acil ulaştırılıp elden teslim edilmesini istediğiniz evrak, kapet, koli, hediyelik eşya gibi matbu olarak götürülmesi gereken bütün evraklarınızı ve gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde istediğiniz sürelerde teslim ediyoruz. İstanbulun tüm ilçeleri ve mahalleleri hizmet bölgelerimiz olduğundan buradaki tüm müşterilerimiz günün istedikleri saatlerinde gönderilerini bizler aracılığı ile ulaştıra bilmektedir. Sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizle ilgili bilgiyi moto kurye merkezinin çağrı mrk çalışanlarından alabilirsiniz yada web sayfamızdan hizmet formu duldurarak operasyon merkezimizin sizi aramasını bekleyiniz. Web sayfamızdan doldurmuş olduğunuz hizmet formu kaydınız sonrasında telefonla aranacaksınız ve formunuzun onayını yapmanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. Sizlerin gönderinizle ilgili gerekli kayıt ve işlemleriniz sonrasında size özel Dudullu Kurye hizmetinizin startını vermiş olacaksınız. Motokuryemerkezi mizin operasyon merkezi personelimiz sizlerin iş emrinizi mail ve msj yolu ile size bölgedeki en yakın olan Dudullu Motosikletli Kurye personeline aktarır. Sonrasında motosikletli kurye miz sizlerin o anki aciliyet durumunuza göre seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğinize göre acil seçiminiz de 30 ile 45 dakika da normal seçiminiz de ise 1.5 saat içerisinde tarafınızdan gönderileriniz alınmaktadır. İstanbul içi geçerli olan bölgelerimizde express kurye gönderi süremiz alınıp teslim edilmesi toplam da 1.5 saattir, normal kurye gönderi süremiz ise istanbul içi bölgelerde 3 saattir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve istanbulun en büyük ilçelerinden biri olan ümraniye ilçemize bağlı olan dudullu mahallesinde organize sanayi bölgesi yoğun bir yer kaplamaktadır. İstanbul dudullu daki Organize Sanayi Bölgesi (OSB), 1997 yılında İMES, DES, KADOSAN ve Fabrikalar Bölgesinin birleştirilmesiyle kurulmuştur. Organize Küçük Sanayi Alanı olarak, birçok sanayi faaliyetinin gerçekleştirildiği, bölgede  parça, eşya ve sanayi ürünlerinizin gün içerisinde acil gönderimleriniz de daha hızlı ulaşımı için Acil Dudullu Moto Kurye hizmetimiz kesintisiz olarak sizler için 20 yıllık kurye'lik tecrübemizle ve ekiplerimizle 7/24 devam etmektedir.

Dudullu Kurye gönderi prosedürümüz ve hizmet seçeneklerimiz 

Dudullu Moto Kurye hizmet seçeneğimiz ile bulunduğunuz konumdan evrak vb mosiklet ile taşına bilecek olan gönderilerinizi sizlerden teslimat formu kayıtlarını yaparak teslim alıyoruz ve yine aynı şekilde sizlere gönderinizle ilgili verilen teslimat sözü sürelerinde istediğniz lokasyonlara sorunsuz bir şekilde ulaştıyoruz, ve isim imza bigilerinin kayıtlarını yaparak teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Çağrı merkezimize oluşturmuş olduğunuz iş emrinizden sonra moto kurye personelimiz size gelmeden gönderilerinizin hazır bir şekilde bekletilmedir ve personelimiz bekletilmemelidir. Tarafınızdan kaynaklı bekletilen moto kurye personelimiz için ilk 5 dk ücretsizdir, sonraki bekletilen her dakika için gönderilerinize extra olarak dakikası 1 tl olarak bekleme ücreti yansıtılacaktır. MotoKuryeMerkeizi'miz den yapacağınız evrak, koli , paket gibi olan tüm bilgilerini tarafımıza bildirmeniz doğrultusunda ücretlendirme bilgisi size sunulacaktır. Sizlerde aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz bilgiyi yazılı telefonlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Dudullu Moto Kurye hizmet seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir. 

Dudullu Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Dudullu Kurye | Moto Kurye Hizmetleri 

Dudullu Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Dudullu Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri 

Dudullu Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri 

Dudullu Kurye | 7/24 Moto Kurye Hizmetleri  / ve daha onlarca gönderi seçeneklerimizle sizlerinde zamanla olan yarışınızdaki çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Motokuryemerkezi ekibi olarak bu bölgedeki yoğun sanayi ve iş yerlerinin gün içerisindeki acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz gönderileriniz için sizlere özel sunulan onlarca seçeneklerimizle 20 yıllık kurye'lik tecrübemizle sizler masalarınız yada sıcacık ofislerinizde kahvelerinizi yudumlarken bizler sizin yerine güvenli bir şekilde gönderilerinizi ulaştırıyoruz ve teslim ediyoruz. Sizlerde zamanla olan yarışınızda en iyi çözüm ortağınız olan motokuryemerkezimiz ile bu sorununuzu ortadan kaldırın ve uzman ekip çalışmamızla kaliteli, güvenli ve ekonomik size özel kurye hizmeti ayrılacığımızı yaşayın. 

Dudullu Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Dudullu Moto Kurye hizmetlerimiz' den 7 gün 24 saat kesintisiz yaralana bileceğiniz dudullu mahallesinin yazılı olan tüm caddeleri ve bölgeleri aşağıda yazılı olduğu gibidir. İstanbul Anadolu yakası genelindeki tüm ilçe ve mahalllerimizde de motosikletli kurye hizmetlerimiz uzman ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz olarak devam etmektedir. 

1.Caddesi (Modoko), 2.Caddesi, 3.Caddesi (Modoko), 4.Caddesi, 5.Caddesi, Alemdağ Caddesi, Ali Yüksel Caddesi, Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Divan Caddesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi, Göztepe Caddesi, İETT Sanayi Caddesi, İnönü Caddesi, Kıbrıs Caddesi, NATO Yolu Caddesi, Sanatkarlar Caddesi, Sanayi Caddesi, Sanayi Caddesi (Modoko), Tavukçu Yolu Caddesinde olmak üzre tüm ilçelerde de hizmet veriyoruz.

Dudullu Kurye iletişim bilgilerimiz ve irtibat numaralarımız

Motokurye merkezi firma adresimiz : Kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul 

Firma web adresimiz : www.motokuryemerkezi.com

Firma iletişim telefonlarımız : | 0216 470 69 91 | 0539 290 69 92 | 0532 362 37 90 |

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın